Informacje organizacyjne - opłaty

1. Osoby, które otrzymały stroje meczowe zobowiązani są do uiszczenia opłaty w wysokości 87,50zł. Proszę przekazać odliczoną kwotę kierownikowi drużyny : Panu Peplińskiemu.

2. Składki: Podstawowa : 100zł  , w przypadku rodzeństwa trenującego w klubie 85 zł za jedną osobę. Dodatkowo za każdą osobę należy wpłacić 20 zł na subkonto drużyny, Dla składki podstawowej oraz składki na subkonto obowiązuje ten sam numer konta. (Podany poniżej)

Osoby, które rozpoczęły treningi  w sierpniu opłacają składki za ten miesiąc tak jak za każdy inny. Składki członkowskie za dany miesiąc opłacamy najpóźniej do 10 dnia tego miesiąca. Aktualnie wszyscy wnoszą opłatę za miesiąc wrzesień,

Konto:SKOK im. F. Stefczyka 68 7999 9995 0651 7838 1304 0001  w tytule "składka za miesiąc....  Imię i Nazwisko, rocznik"

SKS Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska, ul. Olimpijska 5/9, 81-538 Gdynia