Obóz letni - aktualności

Na początku sierpnia odbędzie się spotkanie z rodzicami dotyczące obozu letniego.

Informacje o spotkaniu będą przesyłane smsem oraz mailem.

OBÓZ LETNI :

TERMIN: 6.08 (niedziela) – 12.08. (sobota)

• Wyjeżdżamy z parkingu GCS w niedzielę 6.08.2017
  • Wracamy w to samo miejsce w sobotę 12.08.2017

ZAKWATEROWANIE:

• Hotel Parkowy plus domki letniskowe przy hotelu, ul. Parkowa 3, 82-200 Malbork

WYŻYWIENIE:

• Trzy posiłki dziennie na terenie ośrodka.

TRANSPORT:

• Autokar: Gdynia – Malbork – Gdynia,

Jedziemy autokarami firmy P.H.U. Autokomfort z Chwaszczyna

Autokary przed wyjazdem zostaną sprawdzone przez policję,

TRENINGI: od 2 do 4 treningów dziennie:

• Pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią
  • Szatnia przy obiekcie do dyspozycji drużyny

DODATKOWE ATRAKCJE:

• Pływalnia
  • Strzeżone kąpielisko

Poniżej obozowy niezbędnik:

• PRZYBORY TOALETOWE-klapki, ręcznik /duży i mały/, szczoteczka i pasta do zębów, mydło w płynie lub kostce, szampon do włosów, szczotka lub grzebień do włosów
  • ODZIEŻ CODZIENNA-spodnie długie, spodnie dresowe, spodenki krótkie, skarpetki, majtki, t-shirty, sweter / bluza z długim rękawem, odzież do snu, buty do chodzenia na co dzień
  • ODZIEŻ I SPRZĘT TRENINGOWY-spodenki, koszulki, getry, buty piłkarskie „turfy/lanki"(2x), „halówki”, dres, kurtka przeciwdeszczowa/ortalion, kąpielówki, stroje meczowe, bielizna termiczna(2x), kąpielówki, czepek (na basen)
  • KIESZONKOWE
  • Legitymacja szkolna lub inny dokument ze zdjęciem.
  • Lekarstwa które dzieci przyjmują stale proszę zapakować i dołączyć karteczkę z podaniem dawkowania. Zapakowane leki przekazujemy trenerowi w dniu wyjazdu.
  • UWAGA! NIE ZABIERAMY ŻADNEGO SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO TYPU TABLET,PSP ITP. MOŻNA ZABRAĆ GRY PLANSZOWE, KARTY...
  • TELEFON -Zawodnicy mogą ze sobą zabrać telefon jednak w momencie przyjazdu do ośrodka zostaną one przekazane Trenerowi. Każdego dnia po obiedzie, zawodnicy otrzymają telefon z którego będą mogli korzystać do zakończenia przerwy poobiedniej. Zawodnik bez telefonu może kontaktować się z rodzicami za pomocą telefonu Trenera.
Wiadomości (utwórz nową)