zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk II Gdynia
8:0
KKS Koleczkowo
Wikęd/ II GOSRiT Luzino
3:9
Karlikowo Sopot
GKS Linia
1:2
OKS Janowo Rumia
GKS II Żukowo
2:5
Barka Łebno
Sokół Bożepole Wielkie
2:1
UKS 82 Klukowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Karlikowo Sopot
8:0
Bałtyk II Gdynia
UKS 82 Klukowo
1:2
KKS Koleczkowo
Gdyńska AP Dąbrowa
2:1
GKS Linia
Sokół Bożepole Wielkie
7:2
GKS II Żukowo
OKS Janowo Rumia
9:0
Wikęd/ II GOSRiT Luzino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Koleczkowo
3:1
Karlikowo Sopot
GKS Linia
2:5
Barka Łebno
GKS II Żukowo
1:4
UKS 82 Klukowo
Wikęd/ II GOSRiT Luzino
0:5
Gdyńska AP Dąbrowa
Bałtyk II Gdynia
6:0
OKS Janowo Rumia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Barka Łebno
2:4
Wikęd/ II GOSRiT Luzino
UKS 82 Klukowo
0:6
Karlikowo Sopot
Gdyńska AP Dąbrowa
3:6
Bałtyk II Gdynia
Sokół Bożepole Wielkie
2:2
GKS Linia
OKS Janowo Rumia
6:1
KKS Koleczkowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Karlikowo Sopot
2:2
OKS Janowo Rumia
KKS Koleczkowo
5:2
Gdyńska AP Dąbrowa
GKS Linia
5:1
GKS II Żukowo
Wikęd/ II GOSRiT Luzino
0:3
Sokół Bożepole Wielkie
Bałtyk II Gdynia
5:0
Barka Łebno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Barka Łebno
2:6
KKS Koleczkowo
UKS 82 Klukowo
0:5
OKS Janowo Rumia
Gdyńska AP Dąbrowa
1:3
Karlikowo Sopot
Sokół Bożepole Wielkie
3:1
Bałtyk II Gdynia
GKS II Żukowo
2:6
Wikęd/ II GOSRiT Luzino
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karlikowo Sopot
3:0
Barka Łebno
KKS Koleczkowo
3:0
Sokół Bożepole Wielkie
GKS Linia
1:0
UKS 82 Klukowo
OKS Janowo Rumia
4:1
Gdyńska AP Dąbrowa
Bałtyk II Gdynia
12:0
GKS II Żukowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Barka Łebno
0:7
OKS Janowo Rumia
UKS 82 Klukowo
3:0
Gdyńska AP Dąbrowa
Sokół Bożepole Wielkie
0:2
Karlikowo Sopot
GKS II Żukowo
2:3
KKS Koleczkowo
GKS Linia
2:6
Wikęd/ II GOSRiT Luzino
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Karlikowo Sopot
4:2
GKS II Żukowo
Gdyńska AP Dąbrowa
4:1
Barka Łebno
OKS Janowo Rumia
3:1
Sokół Bożepole Wielkie
Wikęd/ II GOSRiT Luzino
4:0
UKS 82 Klukowo
Bałtyk II Gdynia
7:1
GKS Linia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Linia
1:2
KKS Koleczkowo
UKS 82 Klukowo
2:4
Barka Łebno
Sokół Bożepole Wielkie
4:1
Gdyńska AP Dąbrowa
GKS II Żukowo
1:8
OKS Janowo Rumia
Wikęd/ II GOSRiT Luzino
3:2
Bałtyk II Gdynia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Karlikowo Sopot
- : -
GKS Linia
KKS Koleczkowo
- : -
Wikęd/ II GOSRiT Luzino
Barka Łebno
- : -
Sokół Bożepole Wielkie
Gdyńska AP Dąbrowa
- : -
GKS II Żukowo
Bałtyk II Gdynia
- : -
UKS 82 Klukowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij