zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg juniorzy
12:0
Zatoka Braniewo
Mamry Giżycko
0:1
GSZS Delfin Rybno
Huragan Morąg
4:1
Sport Academy Olsztyn
Jeziorak Iława
0:0
GKS Wikielec
Sokół Ostróda
1:3
Stomil Olsztyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
0:2
Motor Lubawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg juniorzy
5:0
Sokół Ostróda
Zatoka Braniewo
0:1
GSZS Delfin Rybno
Huragan Morąg
2:3
Mamry Giżycko
GKS Wikielec
4:0
Sport Academy Olsztyn
Stomil Olsztyn
3:2
Motor Lubawa
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:2
Jeziorak Iława
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
2:1
GKS Wikielec
GSZS Delfin Rybno
3:3
Huragan Morąg
Sport Academy Olsztyn
5:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Jeziorak Iława
1:5
Stomil Olsztyn
Motor Lubawa
0:4
Olimpia Elbląg juniorzy
Sokół Ostróda
6:0
Zatoka Braniewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg juniorzy
3:0
Jeziorak Iława
Zatoka Braniewo
2:4
Huragan Morąg
GKS Wikielec
4:0
GSZS Delfin Rybno
Stomil Olsztyn
1:0
Sport Academy Olsztyn
Sokół Ostróda
2:0
Motor Lubawa
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:3
Mamry Giżycko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
5:5
Stomil Olsztyn
GSZS Delfin Rybno
0:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Sport Academy Olsztyn
0:1
Olimpia Elbląg juniorzy
Huragan Morąg
1:2
GKS Wikielec
Jeziorak Iława
1:1
Sokół Ostróda
Motor Lubawa
3:0
Zatoka Braniewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg juniorzy
4:0
Mamry Giżycko
Zatoka Braniewo
1:7
GKS Wikielec
Motor Lubawa
6:1
Jeziorak Iława
Stomil Olsztyn
5:0
GSZS Delfin Rybno
Sokół Ostróda
1:9
Sport Academy Olsztyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:1
Huragan Morąg
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
1:1
Sokół Ostróda
GSZS Delfin Rybno
1:12
Olimpia Elbląg juniorzy
Huragan Morąg
2:0
Stomil Olsztyn
GKS Wikielec
2:2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Motor Lubawa
2:1
Sport Academy Olsztyn
Jeziorak Iława
6:0
Zatoka Braniewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg juniorzy
8:1
Huragan Morąg
Zatoka Braniewo
1:6
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Jeziorak Iława
1:4
Sport Academy Olsztyn
Motor Lubawa
2:0
Mamry Giżycko
Stomil Olsztyn
0:2
GKS Wikielec
Sokół Ostróda
4:1
GSZS Delfin Rybno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka Braniewo
0:5
Sport Academy Olsztyn
Mamry Giżycko
5:3
Jeziorak Iława
GSZS Delfin Rybno
1:1
Motor Lubawa
GKS Wikielec
1:6
Olimpia Elbląg juniorzy
Sokół Ostróda
1:3
Huragan Morąg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:4
Stomil Olsztyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg juniorzy
5:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Zatoka Braniewo
0:9
Stomil Olsztyn
Mamry Giżycko
2:3
Sport Academy Olsztyn
Jeziorak Iława
4:0
GSZS Delfin Rybno
Motor Lubawa
1:5
Huragan Morąg
Sokół Ostróda
2:1
GKS Wikielec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
1:2
Zatoka Braniewo
GSZS Delfin Rybno
1:8
Sport Academy Olsztyn
Huragan Morąg
1:0
Jeziorak Iława
GKS Wikielec
2:2
Motor Lubawa
Stomil Olsztyn
3:2
Olimpia Elbląg juniorzy
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:4
Sokół Ostróda
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka Braniewo
0:3*
Olimpia Elbląg juniorzy
GSZS Delfin Rybno
1:0
Mamry Giżycko
Huragan Morąg
0:1
Sport Academy Olsztyn
Stomil Olsztyn
6:1
Sokół Ostróda
GKS Wikielec
4:1
Jeziorak Iława
Motor Lubawa
3:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Iława
1:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Sokół Ostróda
1:4
Olimpia Elbląg juniorzy
GSZS Delfin Rybno
3:0*
Zatoka Braniewo
Mamry Giżycko
0:1
Huragan Morąg
Sport Academy Olsztyn
2:1
GKS Wikielec
Motor Lubawa
1:1
Stomil Olsztyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka Braniewo
0:3*
Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg juniorzy
7:0
Motor Lubawa
Huragan Morąg
2:0
GSZS Delfin Rybno
GKS Wikielec
3:1
Mamry Giżycko
Stomil Olsztyn
4:2
Jeziorak Iława
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
0:2
Sport Academy Olsztyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Morąg
3:0*
Zatoka Braniewo
Sport Academy Olsztyn
0:4
Stomil Olsztyn
Motor Lubawa
2:2
Sokół Ostróda
Jeziorak Iława
0:7
Olimpia Elbląg juniorzy
GSZS Delfin Rybno
0:7
GKS Wikielec
Mamry Giżycko
2:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka Braniewo
0:3*
Motor Lubawa
Olimpia Elbląg juniorzy
- : -
Sport Academy Olsztyn
Stomil Olsztyn
- : -
Mamry Giżycko
GKS Wikielec
- : -
Huragan Morąg
Sokół Ostróda
- : -
Jeziorak Iława
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
- : -
GSZS Delfin Rybno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij