zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bystrzyca Górna
2:5
Nysa Kłodzko
Górnik Nowe Miasto
4:2
AKS Strzegom
Unia Bogaczowice
2:1
Bielawianka Bielawa
Piławianka Piława Górna
3:5
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Karolina Jaworzyna Śląska
5:5
KS Piast Nowa Ruda
Włókniarz Głuszyca
1:7
Orzeł Lubawka
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
5:1
Sparta Ziębice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Ząbkowice
2:3
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Sparta Ziębice
5:0
Włókniarz Głuszyca
Bielawianka Bielawa
2:2
Karolina Jaworzyna Śląska
KS Piast Nowa Ruda
4:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
AKS Strzegom
1:1
Nysa Kłodzko
Piławianka Piława Górna
1:4
Unia Bogaczowice
Orzeł Lubawka
5:0
LKS Bystrzyca Górna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bystrzyca Górna
2:1
Sparta Ziębice
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
6:0
Górnik Nowe Miasto
Unia Bogaczowice
1:2
Polonia Ząbkowice
Karolina Jaworzyna Śląska
3:0
Piławianka Piława Górna
Nysa Kłodzko
0:2
Orzeł Lubawka
Włókniarz Głuszyca
1:5
KS Piast Nowa Ruda
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
4:3
Bielawianka Bielawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Ząbkowice
3:3
Karolina Jaworzyna Śląska
Sparta Ziębice
4:1
Nysa Kłodzko
Górnik Nowe Miasto
3:2
Unia Bogaczowice
Bielawianka Bielawa
8:0
Włókniarz Głuszyca
KS Piast Nowa Ruda
3:2
LKS Bystrzyca Górna
AKS Strzegom
1:4
Orzeł Lubawka
Piławianka Piława Górna
1:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bystrzyca Górna
0:4
Bielawianka Bielawa
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
1:2
Polonia Ząbkowice
Nysa Kłodzko
1:3
KS Piast Nowa Ruda
Włókniarz Głuszyca
1:1
Piławianka Piława Górna
Orzeł Lubawka
6:1
Sparta Ziębice
Karolina Jaworzyna Śląska
2:3
Górnik Nowe Miasto
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
3:1
AKS Strzegom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Ząbkowice
6:1
Włókniarz Głuszyca
Górnik Nowe Miasto
3:0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Bielawianka Bielawa
2:2
Nysa Kłodzko
KS Piast Nowa Ruda
0:0
Orzeł Lubawka
AKS Strzegom
1:2
Sparta Ziębice
Piławianka Piława Górna
0:2
LKS Bystrzyca Górna
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
5:0
Unia Bogaczowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bogaczowice
6:2
AKS Strzegom
Włókniarz Głuszyca
0:10
Górnik Nowe Miasto
Sparta Ziębice
1:1
KS Piast Nowa Ruda
Nysa Kłodzko
3:1
Piławianka Piława Górna
Orzeł Lubawka
4:2
Bielawianka Bielawa
LKS Bystrzyca Górna
4:8
Polonia Ząbkowice
Karolina Jaworzyna Śląska
3:1
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Ząbkowice
9:4
Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
0:0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Górnik Nowe Miasto
1:1
LKS Bystrzyca Górna
Unia Bogaczowice
6:3
Karolina Jaworzyna Śląska
Bielawianka Bielawa
0:3
Sparta Ziębice
AKS Strzegom
1:1
KS Piast Nowa Ruda
Piławianka Piława Górna
1:10
Orzeł Lubawka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Karolina Jaworzyna Śląska
1:5
AKS Strzegom
KS Piast Nowa Ruda
3:0*
Bielawianka Bielawa
Nysa Kłodzko
2:1
Górnik Nowe Miasto
Włókniarz Głuszyca
0:7
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Sparta Ziębice
4:1
Piławianka Piława Górna
Orzeł Lubawka
7:1
Polonia Ząbkowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
4:4
Unia Bogaczowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Ząbkowice
5:3
Sparta Ziębice
Górnik Nowe Miasto
1:1
Orzeł Lubawka
Piławianka Piława Górna
1:5
KS Piast Nowa Ruda
Unia Bogaczowice
5:0
Włókniarz Głuszyca
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
1:1
LKS Bystrzyca Górna
Karolina Jaworzyna Śląska
2:4
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
AKS Strzegom
3:0*
Bielawianka Bielawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Ziębice
2:0
Górnik Nowe Miasto
KS Piast Nowa Ruda
3:2
Polonia Ząbkowice
LKS Bystrzyca Górna
3:4
Unia Bogaczowice
Nysa Kłodzko
2:3
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2:0
AKS Strzegom
Włókniarz Głuszyca
1:6
Karolina Jaworzyna Śląska
Bielawianka Bielawa
3:0
Piławianka Piława Górna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Nowe Miasto
1:2
KS Piast Nowa Ruda
Unia Bogaczowice
11:6
Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
3:0
Orzeł Lubawka
AKS Strzegom
6:0
Piławianka Piława Górna
Polonia Ząbkowice
3:0
Bielawianka Bielawa
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
5:1
Włókniarz Głuszyca
Karolina Jaworzyna Śląska
4:1
LKS Bystrzyca Górna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bystrzyca Górna
2:2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Nysa Kłodzko
0:3
Karolina Jaworzyna Śląska
Piławianka Piława Górna
1:6
Polonia Ząbkowice
Sparta Ziębice
4:2
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Orzeł Lubawka
1:1
Unia Bogaczowice
Bielawianka Bielawa
3:0
Górnik Nowe Miasto
Włókniarz Głuszyca
0:5
AKS Strzegom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bogaczowice
3:3
Sparta Ziębice
Włókniarz Głuszyca
0:2
LKS Bystrzyca Górna
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
1:3
KS Piast Nowa Ruda
AKS Strzegom
0:2
Polonia Ząbkowice
Górnik Nowe Miasto
5:0
Piławianka Piława Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
0:0
Nysa Kłodzko
Karolina Jaworzyna Śląska
6:1
Orzeł Lubawka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bystrzyca Górna
2:1
AKS Strzegom
Polonia Ząbkowice
9:1
Górnik Nowe Miasto
KS Piast Nowa Ruda
3:0*
Unia Bogaczowice
Nysa Kłodzko
7:0
Włókniarz Głuszyca
Sparta Ziębice
6:3
Karolina Jaworzyna Śląska
Orzeł Lubawka
7:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Bielawianka Bielawa
5:1
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lubawka
5:0
Włókniarz Głuszyca
Nysa Kłodzko
0:0
LKS Bystrzyca Górna
Sparta Ziębice
4:4
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
2:0
Piławianka Piława Górna
KS Piast Nowa Ruda
0:3
Karolina Jaworzyna Śląska
AKS Strzegom
3:0
Górnik Nowe Miasto
Bielawianka Bielawa
6:1
Unia Bogaczowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bystrzyca Górna
1:1
Orzeł Lubawka
Unia Bogaczowice
4:1
Piławianka Piława Górna
Nysa Kłodzko
4:3
AKS Strzegom
Włókniarz Głuszyca
0:4
Sparta Ziębice
Zjednoczeni Ścinawka Średnia
6:0
Polonia Ząbkowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
5:1
KS Piast Nowa Ruda
Karolina Jaworzyna Śląska
4:1
Bielawianka Bielawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij