zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
Pauza
Zatoka Braniewo
11:0
Jastrząb Ględy
Czereś Sport Olsztyn
1:1
Kormoran Zwierzewo
Syrena Młynary
1:2
Burza SRWSiO Słupy
Błękitni Orneta
1:5
Polonia Markusy
MGKS Miłakowo
0:16
Naki Olsztyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
0:0
Czereś Sport Olsztyn
Polonia Markusy
3:0*
MGKS Miłakowo
Burza SRWSiO Słupy
1:2
Zatoka Braniewo
Kormoran Zwierzewo
5:2
Syrena Młynary
Jastrząb Ględy
1:1
Błękitni Orneta
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czereś Sport Olsztyn
Pauza
MGKS Miłakowo
3:8
Jastrząb Ględy
Naki Olsztyn
10:0
Polonia Markusy
Zatoka Braniewo
1:2
Kormoran Zwierzewo
Syrena Młynary
0:6
Olimpia Elbląg
Błękitni Orneta
2:2
Burza SRWSiO Słupy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Markusy
Pauza
Czereś Sport Olsztyn
4:0
Syrena Młynary
Burza SRWSiO Słupy
23:2
MGKS Miłakowo
Jastrząb Ględy
0:11
Naki Olsztyn
Kormoran Zwierzewo
5:1
Błękitni Orneta
Olimpia Elbląg
5:0
Zatoka Braniewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrena Młynary
Pauza
MGKS Miłakowo
0:9
Kormoran Zwierzewo
Polonia Markusy
2:0
Jastrząb Ględy
Naki Olsztyn
1:0
Burza SRWSiO Słupy
Zatoka Braniewo
2:1
Czereś Sport Olsztyn
Błękitni Orneta
3:6
Olimpia Elbląg
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb Ględy
Pauza
Czereś Sport Olsztyn
3:0
Błękitni Orneta
Syrena Młynary
0:0
Zatoka Braniewo
Burza SRWSiO Słupy
3:3
Polonia Markusy
Kormoran Zwierzewo
1:4
Naki Olsztyn
Olimpia Elbląg
10:0
MGKS Miłakowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka Braniewo
Pauza
Błękitni Orneta
3:3
Syrena Młynary
MGKS Miłakowo
0:41
Czereś Sport Olsztyn
Polonia Markusy
1:5
Kormoran Zwierzewo
Naki Olsztyn
6:0
Olimpia Elbląg
Jastrząb Ględy
2:2
Burza SRWSiO Słupy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza SRWSiO Słupy
Pauza
Olimpia Elbląg
1:0
Polonia Markusy
Syrena Młynary
13:2
MGKS Miłakowo
Kormoran Zwierzewo
9:0
Jastrząb Ględy
Zatoka Braniewo
5:0
Błękitni Orneta
Czereś Sport Olsztyn
1:8
Naki Olsztyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Orneta
Pauza
MGKS Miłakowo
0:0
Zatoka Braniewo
Polonia Markusy
1:1
Czereś Sport Olsztyn
Burza SRWSiO Słupy
1:4
Kormoran Zwierzewo
Naki Olsztyn
7:0
Syrena Młynary
Jastrząb Ględy
0:4
Olimpia Elbląg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kormoran Zwierzewo
Pauza
Zatoka Braniewo
1:7
Naki Olsztyn
Błękitni Orneta
7:4
MGKS Miłakowo
Czereś Sport Olsztyn
11:1
Jastrząb Ględy
Olimpia Elbląg
2:1
Burza SRWSiO Słupy
Syrena Młynary
0:3
Polonia Markusy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Miłakowo
Pauza
Kormoran Zwierzewo
1:0
Olimpia Elbląg
Czereś Sport Olsztyn
0:3
Burza SRWSiO Słupy
Naki Olsztyn
12:0
Błękitni Orneta
Jastrząb Ględy
3:8
Syrena Młynary
Polonia Markusy
0:3
Zatoka Braniewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij