zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kormoran Zwierzewo
2:3
Fortuna Gągławki
KS Mroczno
2:2
Warmia Olsztyn
Pomowiec Gronowo Elbląskie
3:0
Syrena Młynary
Polonia Iłowo
3:1
Polonia Pasłęk
Czarni Rudzienice
3:0
Olimpia Olsztynek
Start Nidzica
2:4
Tęcza Miłomłyn
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
1:3
Orzeł Janowiec Kościelny
GKS Stawiguda
1:2
Ewingi Zalewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Gronowo Elbląskie
4:2
KS Mroczno
Orzeł Janowiec Kościelny
0:0
Czarni Rudzienice
Syrena Młynary
1:2
Fortuna Gągławki
Olimpia Olsztynek
3:3
Polonia Iłowo
Ewingi Zalewo
0:4
Kormoran Zwierzewo
Warmia Olsztyn
2:7
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
GKS Stawiguda
1:3
Tęcza Miłomłyn
Polonia Pasłęk
3:0
Start Nidzica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
1:1
Warmia Olsztyn
KS Mroczno
1:1
Syrena Młynary
Start Nidzica
1:6
Olimpia Olsztynek
Polonia Iłowo
1:1
Orzeł Janowiec Kościelny
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
3:4
Pomowiec Gronowo Elbląskie
GKS Stawiguda
2:2
Polonia Pasłęk
Kormoran Zwierzewo
0:1
Tęcza Miłomłyn
Fortuna Gągławki
1:2
Ewingi Zalewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Gronowo Elbląskie
6:2
Czarni Rudzienice
Orzeł Janowiec Kościelny
3:0
Start Nidzica
Syrena Młynary
1:5
Ewingi Zalewo
KS Mroczno
2:4
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Warmia Olsztyn
3:2
Polonia Iłowo
Tęcza Miłomłyn
2:1
Fortuna Gągławki
GKS Stawiguda
4:3
Olimpia Olsztynek
Polonia Pasłęk
6:0
Kormoran Zwierzewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
2:3
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Fortuna Gągławki
4:2
Polonia Pasłęk
Czarni Rudzienice
3:3
KS Mroczno
Start Nidzica
3:4
Warmia Olsztyn
Ewingi Zalewo
1:2
Tęcza Miłomłyn
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
5:1
Syrena Młynary
GKS Stawiguda
4:3
Orzeł Janowiec Kościelny
Kormoran Zwierzewo
4:1
Olimpia Olsztynek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mroczno
1:2
Polonia Iłowo
Pomowiec Gronowo Elbląskie
1:1
Start Nidzica
Olimpia Olsztynek
1:3
Fortuna Gągławki
Orzeł Janowiec Kościelny
1:1
Kormoran Zwierzewo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
1:0
Czarni Rudzienice
Syrena Młynary
0:3
Tęcza Miłomłyn
Polonia Pasłęk
1:3
Ewingi Zalewo
Warmia Olsztyn
3:1
GKS Stawiguda
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
2:4
KS Mroczno
Polonia Iłowo
1:1
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Fortuna Gągławki
2:1
Orzeł Janowiec Kościelny
Czarni Rudzienice
5:1
Syrena Młynary
Ewingi Zalewo
3:4
Olimpia Olsztynek
Tęcza Miłomłyn
1:0
Polonia Pasłęk
GKS Stawiguda
4:2
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Kormoran Zwierzewo
3:1
Warmia Olsztyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrena Młynary
0:2
Polonia Pasłęk
KS Mroczno
3:2
GKS Stawiguda
Pomowiec Gronowo Elbląskie
6:1
Kormoran Zwierzewo
Olimpia Olsztynek
0:2
Tęcza Miłomłyn
Orzeł Janowiec Kościelny
1:1
Ewingi Zalewo
Warmia Olsztyn
1:2
Fortuna Gągławki
Czarni Rudzienice
2:2
Polonia Iłowo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
1:0
Start Nidzica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
2:0
Czarni Rudzienice
Polonia Iłowo
3:0
Syrena Młynary
Ewingi Zalewo
1:1
Warmia Olsztyn
Tęcza Miłomłyn
3:0
Orzeł Janowiec Kościelny
GKS Stawiguda
1:2
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Polonia Pasłęk
0:3
Olimpia Olsztynek
Kormoran Zwierzewo
4:2
KS Mroczno
Fortuna Gągławki
1:5
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
2:0
Start Nidzica
KS Mroczno
4:2
Fortuna Gągławki
Pomowiec Gronowo Elbląskie
5:1
Ewingi Zalewo
Orzeł Janowiec Kościelny
3:1
Polonia Pasłęk
Syrena Młynary
4:0
Olimpia Olsztynek
Warmia Olsztyn
1:1
Tęcza Miłomłyn
Czarni Rudzienice
2:2
GKS Stawiguda
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
3:2
Kormoran Zwierzewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Olsztynek
3:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Start Nidzica
10:0
Syrena Młynary
Ewingi Zalewo
0:1
KS Mroczno
GKS Stawiguda
2:1
Polonia Iłowo
Kormoran Zwierzewo
4:0
Czarni Rudzienice
Tęcza Miłomłyn
0:3
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Polonia Pasłęk
0:2
Warmia Olsztyn
Fortuna Gągławki
1:4
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Gronowo Elbląskie
4:1
Polonia Pasłęk
Start Nidzica
3:4
GKS Stawiguda
Warmia Olsztyn
2:1
Olimpia Olsztynek
Czarni Rudzienice
3:0
Fortuna Gągławki
KS Mroczno
2:1
Tęcza Miłomłyn
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
3:2
Ewingi Zalewo
Syrena Młynary
1:3
Orzeł Janowiec Kościelny
Polonia Iłowo
3:3
Kormoran Zwierzewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Olsztynek
0:3
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Orzeł Janowiec Kościelny
3:0
Warmia Olsztyn
Ewingi Zalewo
1:0
Czarni Rudzienice
Tęcza Miłomłyn
2:2
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
GKS Stawiguda
3:0
Syrena Młynary
Polonia Pasłęk
2:1
KS Mroczno
Kormoran Zwierzewo
0:1
Start Nidzica
Fortuna Gągławki
1:2
Polonia Iłowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
2:0
Ewingi Zalewo
Syrena Młynary
0:3
Warmia Olsztyn
Czarni Rudzienice
3:1
Tęcza Miłomłyn
KS Mroczno
1:4
Olimpia Olsztynek
Pomowiec Gronowo Elbląskie
1:0
Orzeł Janowiec Kościelny
Start Nidzica
6:0
Fortuna Gągławki
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
3:2
Polonia Pasłęk
GKS Stawiguda
2:4
Kormoran Zwierzewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Olsztynek
4:4
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Orzeł Janowiec Kościelny
3:0
KS Mroczno
Ewingi Zalewo
5:2
Start Nidzica
Tęcza Miłomłyn
5:2
Polonia Iłowo
Polonia Pasłęk
2:0
Czarni Rudzienice
Kormoran Zwierzewo
3:0
Syrena Młynary
Fortuna Gągławki
1:2
GKS Stawiguda
Warmia Olsztyn
0:1
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Miłomłyn
- : -
Start Nidzica
Syrena Młynary
1:3
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Olimpia Olsztynek
1:2
Czarni Rudzienice
Orzeł Janowiec Kościelny
4:3
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Ewingi Zalewo
0:0
GKS Stawiguda
Polonia Pasłęk
8:2
Polonia Iłowo
Fortuna Gągławki
5:1
Kormoran Zwierzewo
Warmia Olsztyn
1:1
KS Mroczno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
1:2
Orzeł Janowiec Kościelny
KS Mroczno
1:3
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Start Nidzica
2:1
Polonia Pasłęk
Polonia Iłowo
1:2
Olimpia Olsztynek
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
4:2
Warmia Olsztyn
GKS Stawiguda
3:1
Tęcza Miłomłyn
Kormoran Zwierzewo
4:1
Ewingi Zalewo
Fortuna Gągławki
7:1
Syrena Młynary
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Gronowo Elbląskie
4:2
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Olimpia Olsztynek
3:2
Start Nidzica
Ewingi Zalewo
1:0
Fortuna Gągławki
Tęcza Miłomłyn
- : -
Kormoran Zwierzewo
Syrena Młynary
1:3
KS Mroczno
Polonia Pasłęk
2:0
GKS Stawiguda
Orzeł Janowiec Kościelny
0:1
Polonia Iłowo
Warmia Olsztyn
1:0
Czarni Rudzienice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
- : -
Warmia Olsztyn
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
- : -
KS Mroczno
GKS Stawiguda
- : -
Olimpia Olsztynek
Kormoran Zwierzewo
- : -
Polonia Pasłęk
Czarni Rudzienice
- : -
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Start Nidzica
- : -
Orzeł Janowiec Kościelny
Ewingi Zalewo
- : -
Syrena Młynary
Fortuna Gągławki
- : -
Tęcza Miłomłyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mroczno
- : -
Czarni Rudzienice
Pomowiec Gronowo Elbląskie
- : -
Polonia Iłowo
Polonia Pasłęk
- : -
Fortuna Gągławki
Olimpia Olsztynek
- : -
Kormoran Zwierzewo
Syrena Młynary
- : -
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Orzeł Janowiec Kościelny
- : -
GKS Stawiguda
Warmia Olsztyn
- : -
Start Nidzica
Tęcza Miłomłyn
- : -
Ewingi Zalewo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
- : -
KS Mroczno
Ewingi Zalewo
- : -
Polonia Pasłęk
GKS Stawiguda
- : -
Warmia Olsztyn
Kormoran Zwierzewo
- : -
Orzeł Janowiec Kościelny
Fortuna Gągławki
- : -
Olimpia Olsztynek
Czarni Rudzienice
- : -
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Start Nidzica
- : -
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Tęcza Miłomłyn
- : -
Syrena Młynary
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mroczno
- : -
Start Nidzica
Pomowiec Gronowo Elbląskie
- : -
GKS Stawiguda
Polonia Pasłęk
- : -
Tęcza Miłomłyn
Olimpia Olsztynek
- : -
Ewingi Zalewo
Syrena Młynary
- : -
Czarni Rudzienice
Orzeł Janowiec Kościelny
- : -
Fortuna Gągławki
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
- : -
Polonia Iłowo
Warmia Olsztyn
- : -
Kormoran Zwierzewo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
- : -
Czarni Rudzienice
Tęcza Miłomłyn
- : -
Olimpia Olsztynek
GKS Stawiguda
- : -
KS Mroczno
Kormoran Zwierzewo
- : -
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Fortuna Gągławki
- : -
Warmia Olsztyn
Polonia Pasłęk
- : -
Syrena Młynary
Start Nidzica
- : -
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Ewingi Zalewo
- : -
Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Gronowo Elbląskie
- : -
Fortuna Gągławki
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
- : -
GKS Stawiguda
Warmia Olsztyn
- : -
Ewingi Zalewo
Czarni Rudzienice
- : -
Start Nidzica
KS Mroczno
- : -
Kormoran Zwierzewo
Olimpia Olsztynek
- : -
Polonia Pasłęk
Syrena Młynary
- : -
Polonia Iłowo
Orzeł Janowiec Kościelny
- : -
Tęcza Miłomłyn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stawiguda
- : -
Czarni Rudzienice
Kormoran Zwierzewo
- : -
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Fortuna Gągławki
- : -
KS Mroczno
Olimpia Olsztynek
- : -
Syrena Młynary
Start Nidzica
- : -
Polonia Iłowo
Ewingi Zalewo
- : -
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Polonia Pasłęk
- : -
Orzeł Janowiec Kościelny
Tęcza Miłomłyn
- : -
Warmia Olsztyn
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Gronowo Elbląskie
- : -
Tęcza Miłomłyn
Polonia Iłowo
- : -
GKS Stawiguda
Czarni Rudzienice
- : -
Kormoran Zwierzewo
KS Mroczno
- : -
Ewingi Zalewo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
- : -
Fortuna Gągławki
Syrena Młynary
- : -
Start Nidzica
Orzeł Janowiec Kościelny
- : -
Olimpia Olsztynek
Warmia Olsztyn
- : -
Polonia Pasłęk
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Miłomłyn
- : -
KS Mroczno
GKS Stawiguda
- : -
Start Nidzica
Kormoran Zwierzewo
- : -
Polonia Iłowo
Fortuna Gągławki
- : -
Czarni Rudzienice
Olimpia Olsztynek
- : -
Warmia Olsztyn
Ewingi Zalewo
- : -
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Polonia Pasłęk
- : -
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Orzeł Janowiec Kościelny
- : -
Syrena Młynary
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomowiec Gronowo Elbląskie
- : -
Olimpia Olsztynek
Syrena Młynary
- : -
GKS Stawiguda
Warmia Olsztyn
- : -
Orzeł Janowiec Kościelny
Czarni Rudzienice
- : -
Ewingi Zalewo
KS Mroczno
- : -
Polonia Pasłęk
Start Nidzica
- : -
Kormoran Zwierzewo
Polonia Iłowo
- : -
Fortuna Gągławki
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
- : -
Tęcza Miłomłyn
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Olsztynek
- : -
KS Mroczno
Orzeł Janowiec Kościelny
- : -
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Ewingi Zalewo
- : -
Polonia Iłowo
Tęcza Miłomłyn
- : -
Czarni Rudzienice
Polonia Pasłęk
- : -
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Kormoran Zwierzewo
- : -
GKS Stawiguda
Fortuna Gągławki
- : -
Start Nidzica
Warmia Olsztyn
- : -
Syrena Młynary
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
- : -
Polonia Pasłęk
KS Mroczno
- : -
Orzeł Janowiec Kościelny
Pomowiec Gronowo Elbląskie
- : -
Warmia Olsztyn
Start Nidzica
- : -
Ewingi Zalewo
Polonia Iłowo
- : -
Tęcza Miłomłyn
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
- : -
Olimpia Olsztynek
GKS Stawiguda
- : -
Fortuna Gągławki
Syrena Młynary
- : -
Kormoran Zwierzewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij