zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Gierzwałd
0:4
Kormoran Zwierzewo
Tęcza Miłomłyn
0:0
Fortuna Gągławki
Zalew Frombork
6:1
Concordia II Elbląg
Wel Lidzbark
2:1
Polonia Iłowo
Olimpia II Elbląg
3:4
Unia Susz
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
4:1
Ewingi Zalewo
Orzeł Janowiec Kościelny
2:2
Syrena Młynary
Start Nidzica
1:1
GKS Stawiguda
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Elbląg
7:1
Start Nidzica
Polonia Iłowo
1:3
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Ewingi Zalewo
0:2
Tęcza Miłomłyn
GKS Stawiguda
2:1
Grunwald Gierzwałd
Syrena Młynary
1:4
Zalew Frombork
Unia Susz
2:0
Concordia II Elbląg
Kormoran Zwierzewo
1:4
Wel Lidzbark
Fortuna Gągławki
5:5
Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Gierzwałd
0:3
Olimpia II Elbląg
Tęcza Miłomłyn
6:2
Polonia Iłowo
Zalew Frombork
3:1
Fortuna Gągławki
Orzeł Janowiec Kościelny
4:0
Ewingi Zalewo
Concordia II Elbląg
4:3
Syrena Młynary
Start Nidzica
1:1
Unia Susz
Wel Lidzbark
1:0
GKS Stawiguda
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
1:2
Kormoran Zwierzewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Susz
2:1
Syrena Młynary
Fortuna Gągławki
3:0*
Concordia II Elbląg
Polonia Iłowo
3:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Ewingi Zalewo
2:0
Zalew Frombork
GKS Stawiguda
2:0
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Kormoran Zwierzewo
1:2
Tęcza Miłomłyn
Start Nidzica
5:0
Grunwald Gierzwałd
Olimpia II Elbląg
7:0
Wel Lidzbark
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
2:1
Start Nidzica
Orzeł Janowiec Kościelny
1:2
Kormoran Zwierzewo
Grunwald Gierzwałd
1:6
Unia Susz
Concordia II Elbląg
0:1
Ewingi Zalewo
Tęcza Miłomłyn
0:4
GKS Stawiguda
Zalew Frombork
10:0
Polonia Iłowo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
2:1
Olimpia II Elbląg
Syrena Młynary
7:3
Fortuna Gągławki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Gierzwałd
3:0
Wel Lidzbark
Unia Susz
5:0
Fortuna Gągławki
Polonia Iłowo
3:0*
Concordia II Elbląg
Ewingi Zalewo
1:4
Syrena Młynary
GKS Stawiguda
5:1
Orzeł Janowiec Kościelny
Kormoran Zwierzewo
2:1
Zalew Frombork
Olimpia II Elbląg
1:0
Tęcza Miłomłyn
Start Nidzica
4:1
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
0:4
Unia Susz
Tęcza Miłomłyn
4:1
Start Nidzica
Zalew Frombork
2:5
GKS Stawiguda
Syrena Młynary
3:3
Polonia Iłowo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
1:2
Grunwald Gierzwałd
Orzeł Janowiec Kościelny
7:1
Olimpia II Elbląg
Concordia II Elbląg
3:0
Kormoran Zwierzewo
Fortuna Gągławki
2:4
Ewingi Zalewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
3:1
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Start Nidzica
1:0
Orzeł Janowiec Kościelny
Polonia Iłowo
1:1
Fortuna Gągławki
Grunwald Gierzwałd
2:1
Tęcza Miłomłyn
Unia Susz
1:1
Ewingi Zalewo
GKS Stawiguda
2:1
Concordia II Elbląg
Kormoran Zwierzewo
4:5
Syrena Młynary
Olimpia II Elbląg
1:2
Zalew Frombork
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Miłomłyn
1:2
Wel Lidzbark
Zalew Frombork
1:2
Start Nidzica
Syrena Młynary
1:1
GKS Stawiguda
Fortuna Gągławki
3:1
Kormoran Zwierzewo
Ewingi Zalewo
4:2
Polonia Iłowo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
0:2
Unia Susz
Orzeł Janowiec Kościelny
2:0
Grunwald Gierzwałd
Concordia II Elbląg
0:0
Olimpia II Elbląg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
0:3
Orzeł Janowiec Kościelny
Grunwald Gierzwałd
2:6
Zalew Frombork
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
0:2
Tęcza Miłomłyn
GKS Stawiguda
0:3
Fortuna Gągławki
Kormoran Zwierzewo
1:2
Ewingi Zalewo
Start Nidzica
1:2
Concordia II Elbląg
Unia Susz
0:1
Polonia Iłowo
Olimpia II Elbląg
1:0
Syrena Młynary
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
2:2
Kormoran Zwierzewo
Ewingi Zalewo
1:1
GKS Stawiguda
Tęcza Miłomłyn
0:0
Unia Susz
Zalew Frombork
0:0
Wel Lidzbark
Syrena Młynary
2:3
Start Nidzica
Fortuna Gągławki
5:1
Olimpia II Elbląg
Orzeł Janowiec Kościelny
2:1
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Concordia II Elbląg
2:2
Grunwald Gierzwałd
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
0:0
Concordia II Elbląg
Tęcza Miłomłyn
2:0
Orzeł Janowiec Kościelny
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
4:2
Zalew Frombork
GKS Stawiguda
2:1
Polonia Iłowo
Unia Susz
1:1
Kormoran Zwierzewo
Start Nidzica
2:3
Fortuna Gągławki
Olimpia II Elbląg
3:1
Ewingi Zalewo
Grunwald Gierzwałd
0:1
Syrena Młynary
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
3:1
Olimpia II Elbląg
Ewingi Zalewo
1:3
Start Nidzica
Zalew Frombork
1:0
Tęcza Miłomłyn
Syrena Młynary
1:1
Wel Lidzbark
Kormoran Zwierzewo
0:3
GKS Stawiguda
Fortuna Gągławki
2:1
Grunwald Gierzwałd
Orzeł Janowiec Kościelny
2:4
Unia Susz
Concordia II Elbląg
8:0
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
3:2
Fortuna Gągławki
Start Nidzica
5:1
Polonia Iłowo
Grunwald Gierzwałd
1:2
Ewingi Zalewo
Tęcza Miłomłyn
0:3
Concordia II Elbląg
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
4:1
Syrena Młynary
Unia Susz
3:0
GKS Stawiguda
Olimpia II Elbląg
6:2
Kormoran Zwierzewo
Orzeł Janowiec Kościelny
3:0
Zalew Frombork
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
3:1
Grunwald Gierzwałd
Ewingi Zalewo
3:0*
Wel Lidzbark
Concordia II Elbląg
1:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Zalew Frombork
1:2
Unia Susz
GKS Stawiguda
3:1
Olimpia II Elbląg
Syrena Młynary
1:4
Tęcza Miłomłyn
Kormoran Zwierzewo
4:2
Start Nidzica
Fortuna Gągławki
1:0
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
4:3
Wel Lidzbark
Ewingi Zalewo
2:4
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
GKS Stawiguda
0:1
Start Nidzica
Syrena Młynary
0:4
Orzeł Janowiec Kościelny
Unia Susz
5:1
Olimpia II Elbląg
Kormoran Zwierzewo
5:2
Grunwald Gierzwałd
Fortuna Gągławki
1:4
Tęcza Miłomłyn
Concordia II Elbląg
2:4
Zalew Frombork
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
2:3
Kormoran Zwierzewo
Start Nidzica
4:1
Olimpia II Elbląg
Orzeł Janowiec Kościelny
2:1
Fortuna Gągławki
Grunwald Gierzwałd
0:2
GKS Stawiguda
Concordia II Elbląg
2:3
Unia Susz
Tęcza Miłomłyn
2:0
Ewingi Zalewo
Zalew Frombork
1:2
Syrena Młynary
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
0:0
Polonia Iłowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Gągławki
3:0*
Zalew Frombork
Ewingi Zalewo
1:1
Orzeł Janowiec Kościelny
GKS Stawiguda
1:2
Wel Lidzbark
Syrena Młynary
5:1
Concordia II Elbląg
Kormoran Zwierzewo
3:0*
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Polonia Iłowo
0:3
Tęcza Miłomłyn
Unia Susz
1:1
Start Nidzica
Olimpia II Elbląg
0:3*
Grunwald Gierzwałd
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
3:0*
Olimpia II Elbląg
Grunwald Gierzwałd
0:4
Start Nidzica
Tęcza Miłomłyn
5:1
Kormoran Zwierzewo
Zalew Frombork
0:3*
Ewingi Zalewo
Syrena Młynary
0:1
Unia Susz
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
4:2
GKS Stawiguda
Concordia II Elbląg
1:1
Fortuna Gągławki
Orzeł Janowiec Kościelny
5:0
Polonia Iłowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
3:0*
Zalew Frombork
Unia Susz
4:0
Grunwald Gierzwałd
Kormoran Zwierzewo
4:0
Orzeł Janowiec Kościelny
Fortuna Gągławki
1:1
Syrena Młynary
Olimpia II Elbląg
0:3*
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Ewingi Zalewo
2:1
Concordia II Elbląg
GKS Stawiguda
0:3*
Tęcza Miłomłyn
Start Nidzica
2:2
Wel Lidzbark
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalew Frombork
0:3*
Kormoran Zwierzewo
Tęcza Miłomłyn
3:0*
Olimpia II Elbląg
Syrena Młynary
3:5
Ewingi Zalewo
Fortuna Gągławki
0:4
Unia Susz
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
2:2
Start Nidzica
Orzeł Janowiec Kościelny
3:1
GKS Stawiguda
Concordia II Elbląg
0:3*
Polonia Iłowo
Wel Lidzbark
8:0
Grunwald Gierzwałd
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Elbląg
0:3*
Orzeł Janowiec Kościelny
Polonia Iłowo
3:0
Syrena Młynary
Unia Susz
2:1
Wel Lidzbark
Ewingi Zalewo
3:1
Fortuna Gągławki
GKS Stawiguda
3:0*
Zalew Frombork
Kormoran Zwierzewo
7:0
Concordia II Elbląg
Start Nidzica
4:2
Tęcza Miłomłyn
Grunwald Gierzwałd
0:3
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Miłomłyn
1:1
Grunwald Gierzwałd
Ewingi Zalewo
0:1
Unia Susz
Syrena Młynary
3:1
Kormoran Zwierzewo
Fortuna Gągławki
6:4
Polonia Iłowo
Orzeł Janowiec Kościelny
0:0
Start Nidzica
Zalew Frombork
3:3*
Olimpia II Elbląg
Concordia II Elbląg
1:1
GKS Stawiguda
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
1:1
Wel Lidzbark
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Elbląg
0:3*
Concordia II Elbląg
Polonia Iłowo
0:3
Ewingi Zalewo
Grunwald Gierzwałd
0:5
Orzeł Janowiec Kościelny
GKS Stawiguda
2:2
Syrena Młynary
Kormoran Zwierzewo
4:7
Fortuna Gągławki
Start Nidzica
3:0*
Zalew Frombork
Unia Susz
2:0
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Wel Lidzbark
0:4
Tęcza Miłomłyn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia II Elbląg
1:6
Start Nidzica
Syrena Młynary
3:0*
Olimpia II Elbląg
Polonia Iłowo
0:4
Unia Susz
Tęcza Miłomłyn
2:2
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Fortuna Gągławki
1:1
GKS Stawiguda
Ewingi Zalewo
2:3
Kormoran Zwierzewo
Zalew Frombork
0:3*
Grunwald Gierzwałd
Orzeł Janowiec Kościelny
7:1
Wel Lidzbark
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Gierzwałd
1:3
Concordia II Elbląg
Fortuna Gągławki
3:0*
Olimpia II Elbląg
GKS Stawiguda
3:1
Ewingi Zalewo
Unia Susz
2:0
Tęcza Miłomłyn
Kormoran Zwierzewo
2:3
Polonia Iłowo
Start Nidzica
3:1
Syrena Młynary
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
1:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Wel Lidzbark
3:0*
Zalew Frombork
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
2:0
GKS Stawiguda
Ewingi Zalewo
3:0*
Olimpia II Elbląg
Syrena Młynary
5:1
Grunwald Gierzwałd
Kormoran Zwierzewo
1:7
Unia Susz
Fortuna Gągławki
1:1
Start Nidzica
Orzeł Janowiec Kościelny
2:1
Tęcza Miłomłyn
Concordia II Elbląg
0:3*
Wel Lidzbark
Zalew Frombork
0:3*
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
2:1
Ewingi Zalewo
Olimpia II Elbląg
0:3*
Polonia Iłowo
Grunwald Gierzwałd
0:0
Fortuna Gągławki
Tęcza Miłomłyn
3:0*
Zalew Frombork
Unia Susz
0:1
Orzeł Janowiec Kościelny
GKS Stawiguda
2:2
Kormoran Zwierzewo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
10:2
Concordia II Elbląg
Wel Lidzbark
3:1
Syrena Młynary
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Kormoran Zwierzewo
3:0*
Olimpia II Elbląg
Ewingi Zalewo
5:1
Grunwald Gierzwałd
GKS Stawiguda
2:3
Unia Susz
Syrena Młynary
2:0
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Fortuna Gągławki
2:2
Wel Lidzbark
Polonia Iłowo
0:4
Start Nidzica
Concordia II Elbląg
3:0
Tęcza Miłomłyn
Zalew Frombork
0:3*
Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Elbląg
0:3*
GKS Stawiguda
Orzeł Janowiec Kościelny
1:1
Concordia II Elbląg
Grunwald Gierzwałd
0:2
Polonia Iłowo
Tęcza Miłomłyn
5:2
Syrena Młynary
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
3:3
Fortuna Gągławki
Unia Susz
3:0*
Zalew Frombork
Wel Lidzbark
1:5
Ewingi Zalewo
Start Nidzica
3:1
Kormoran Zwierzewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij