zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
5:1
Fortuna Gągławki
GSZS Delfin Rybno
3:1
Polonia Iłowo
Żuraw Godkowo
0:2
Tęcza Miłomłyn
Grunwald Gierzwałd
0:4
Kormoran Zwierzewo
Syrena Młynary
1:0
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Warmia Olsztyn
4:3
Ewingi Zalewo
Czarni Rudzienice
0:5
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
GKS Stawiguda
1:3
Start Nidzica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
0:1
GSZS Delfin Rybno
Start Nidzica
1:0
Syrena Młynary
Polonia Iłowo
0:2
Żuraw Godkowo
Tęcza Miłomłyn
5:2
Wel Lidzbark
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
2:0
Ewingi Zalewo
Kormoran Zwierzewo
2:6
GKS Stawiguda
Fortuna Gągławki
4:1
Grunwald Gierzwałd
Warmia Olsztyn
4:0
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
1:2
Polonia Iłowo
GSZS Delfin Rybno
3:1
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Żuraw Godkowo
0:0
Czarni Rudzienice
Grunwald Gierzwałd
1:0
Tęcza Miłomłyn
Ewingi Zalewo
6:0
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
GKS Stawiguda
2:1
Fortuna Gągławki
Syrena Młynary
1:0
Kormoran Zwierzewo
Warmia Olsztyn
0:1
Start Nidzica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
3:0
Ewingi Zalewo
Czarni Rudzienice
1:0
Wel Lidzbark
GSZS Delfin Rybno
0:3
Żuraw Godkowo
Polonia Iłowo
1:1
Grunwald Gierzwałd
Tęcza Miłomłyn
2:2
GKS Stawiguda
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
2:0
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Kormoran Zwierzewo
4:4
Warmia Olsztyn
Fortuna Gągławki
1:0
Syrena Młynary
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
1:1
GSZS Delfin Rybno
Żuraw Godkowo
1:3
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Grunwald Gierzwałd
2:2
Czarni Rudzienice
Ewingi Zalewo
7:2
Kormoran Zwierzewo
GKS Stawiguda
3:1
Polonia Iłowo
Syrena Młynary
2:1
Tęcza Miłomłyn
Warmia Olsztyn
0:1
Fortuna Gągławki
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
1:5
Start Nidzica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Rudzienice
0:1
GKS Stawiguda
GSZS Delfin Rybno
3:5
Grunwald Gierzwałd
Żuraw Godkowo
2:0
Wel Lidzbark
Polonia Iłowo
4:2
Syrena Młynary
Tęcza Miłomłyn
3:2
Warmia Olsztyn
Kormoran Zwierzewo
7:3
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Fortuna Gągławki
5:1
Ewingi Zalewo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
2:2
Start Nidzica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
2:2
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
3:5
Fortuna Gągławki
Grunwald Gierzwałd
2:3
Żuraw Godkowo
Ewingi Zalewo
2:3
Tęcza Miłomłyn
GKS Stawiguda
1:2
GSZS Delfin Rybno
Syrena Młynary
1:0
Czarni Rudzienice
Warmia Olsztyn
1:3
Polonia Iłowo
Start Nidzica
0:0
Kormoran Zwierzewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
2:2
Grunwald Gierzwałd
Czarni Rudzienice
2:0
Warmia Olsztyn
GSZS Delfin Rybno
2:1
Syrena Młynary
Żuraw Godkowo
3:0
GKS Stawiguda
Polonia Iłowo
1:1
Ewingi Zalewo
Tęcza Miłomłyn
2:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
0:1
Kormoran Zwierzewo
Fortuna Gągławki
2:4
Start Nidzica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:0
Polonia Iłowo
Start Nidzica
0:2
Tęcza Miłomłyn
Grunwald Gierzwałd
1:3
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Ewingi Zalewo
0:1
Czarni Rudzienice
GKS Stawiguda
3:0
Wel Lidzbark
Syrena Młynary
0:2
Żuraw Godkowo
Kormoran Zwierzewo
5:0
Fortuna Gągławki
Warmia Olsztyn
2:0
GSZS Delfin Rybno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
1:1
Syrena Młynary
GSZS Delfin Rybno
6:4
Ewingi Zalewo
Żuraw Godkowo
0:1
Warmia Olsztyn
Polonia Iłowo
2:2
Start Nidzica
Grunwald Gierzwałd
1:2
GKS Stawiguda
Tęcza Miłomłyn
3:0
Kormoran Zwierzewo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
2:3
Fortuna Gągławki
Czarni Rudzienice
1:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:6
GSZS Delfin Rybno
Ewingi Zalewo
1:1
Żuraw Godkowo
GKS Stawiguda
0:2
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Syrena Młynary
3:1
Grunwald Gierzwałd
Kormoran Zwierzewo
6:0
Polonia Iłowo
Fortuna Gągławki
0:2
Tęcza Miłomłyn
Warmia Olsztyn
0:1
Wel Lidzbark
Start Nidzica
1:1
Czarni Rudzienice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
3:0
Ewingi Zalewo
Czarni Rudzienice
1:3
Kormoran Zwierzewo
GSZS Delfin Rybno
4:4
Start Nidzica
Żuraw Godkowo
3:3
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Polonia Iłowo
1:2
Fortuna Gągławki
Grunwald Gierzwałd
1:1
Warmia Olsztyn
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
1:4
Tęcza Miłomłyn
GKS Stawiguda
4:0
Syrena Młynary
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
4:4
Wel Lidzbark
Ewingi Zalewo
6:2
Grunwald Gierzwałd
Tęcza Miłomłyn
1:1
Polonia Iłowo
Syrena Młynary
2:3
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Kormoran Zwierzewo
2:3
GSZS Delfin Rybno
Fortuna Gągławki
3:0
Czarni Rudzienice
Warmia Olsztyn
2:1
GKS Stawiguda
Start Nidzica
3:0
Żuraw Godkowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
2:5
Start Nidzica
Czarni Rudzienice
1:0
Tęcza Miłomłyn
GSZS Delfin Rybno
2:0
Fortuna Gągławki
Żuraw Godkowo
2:4
Kormoran Zwierzewo
Grunwald Gierzwałd
2:3
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
1:0
Polonia Iłowo
GKS Stawiguda
1:1
Ewingi Zalewo
Syrena Młynary
3:4
Warmia Olsztyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
1:1
Grunwald Gierzwałd
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
1:2
GKS Stawiguda
Polonia Iłowo
3:4
Czarni Rudzienice
Ewingi Zalewo
4:2
Syrena Młynary
Tęcza Miłomłyn
4:2
GSZS Delfin Rybno
Kormoran Zwierzewo
2:1
Wel Lidzbark
Fortuna Gągławki
3:0*
Żuraw Godkowo
Warmia Olsztyn
2:0
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
1:3
GKS Stawiguda
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
1:4
Syrena Młynary
Polonia Iłowo
2:2
GSZS Delfin Rybno
Ewingi Zalewo
1:3
Warmia Olsztyn
Tęcza Miłomłyn
2:0
Żuraw Godkowo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
3:0
Czarni Rudzienice
Kormoran Zwierzewo
3:2
Grunwald Gierzwałd
Fortuna Gągławki
2:1
Wel Lidzbark
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrena Młynary
2:4
Start Nidzica
Wel Lidzbark
0:1
Tęcza Miłomłyn
GSZS Delfin Rybno
2:0
Czarni Rudzienice
Żuraw Godkowo
3:0
Polonia Iłowo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:2
Warmia Olsztyn
Grunwald Gierzwałd
3:0
Fortuna Gągławki
Ewingi Zalewo
3:2
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
GKS Stawiguda
0:1
Kormoran Zwierzewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Miłomłyn
0:0
Grunwald Gierzwałd
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
2:2
GSZS Delfin Rybno
Czarni Rudzienice
1:0
Żuraw Godkowo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
2:5
Ewingi Zalewo
Start Nidzica
2:1
Warmia Olsztyn
Polonia Iłowo
0:1
Wel Lidzbark
Kormoran Zwierzewo
9:3
Syrena Młynary
Fortuna Gągławki
0:3
GKS Stawiguda
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
1:1
Czarni Rudzienice
Grunwald Gierzwałd
0:1
Polonia Iłowo
GKS Stawiguda
1:1
Tęcza Miłomłyn
Syrena Młynary
4:4
Fortuna Gągławki
Warmia Olsztyn
2:1
Kormoran Zwierzewo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
3:4
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Ewingi Zalewo
3:0
Start Nidzica
Żuraw Godkowo
1:2
GSZS Delfin Rybno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
3:0
Wel Lidzbark
Polonia Iłowo
0:0
GKS Stawiguda
Kormoran Zwierzewo
6:0
Ewingi Zalewo
Fortuna Gągławki
2:0
Warmia Olsztyn
Czarni Rudzienice
0:0
Grunwald Gierzwałd
Tęcza Miłomłyn
7:1
Syrena Młynary
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
3:2
Żuraw Godkowo
Start Nidzica
10:0
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Gierzwałd
0:4
GSZS Delfin Rybno
Warmia Olsztyn
1:3
Tęcza Miłomłyn
Wel Lidzbark
2:1
Żuraw Godkowo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
1:5
Kormoran Zwierzewo
Ewingi Zalewo
2:1
Fortuna Gągławki
GKS Stawiguda
1:0
Czarni Rudzienice
Syrena Młynary
2:2
Polonia Iłowo
Start Nidzica
1:4
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
3:1
GKS Stawiguda
Polonia Iłowo
2:0
Warmia Olsztyn
Kormoran Zwierzewo
1:1
Start Nidzica
Fortuna Gągławki
8:2
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Czarni Rudzienice
2:0
Syrena Młynary
Tęcza Miłomłyn
3:0
Ewingi Zalewo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
3:1
Wel Lidzbark
Żuraw Godkowo
0:2
Grunwald Gierzwałd
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Gierzwałd
2:0
Wel Lidzbark
GKS Stawiguda
1:0
Żuraw Godkowo
Kormoran Zwierzewo
4:1
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
3:2
Tęcza Miłomłyn
Ewingi Zalewo
1:2
Polonia Iłowo
Syrena Młynary
1:5
GSZS Delfin Rybno
Start Nidzica
0:1
Fortuna Gągławki
Warmia Olsztyn
3:3
Czarni Rudzienice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuraw Godkowo
1:2
Syrena Młynary
Wel Lidzbark
2:1
GKS Stawiguda
GSZS Delfin Rybno
5:2
Warmia Olsztyn
Fortuna Gągławki
3:5
Kormoran Zwierzewo
Czarni Rudzienice
1:1
Ewingi Zalewo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
4:4
Grunwald Gierzwałd
Polonia Iłowo
3:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Tęcza Miłomłyn
1:2
Start Nidzica
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Kormoran Zwierzewo
1:0
Tęcza Miłomłyn
Fortuna Gągławki
1:2
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Warmia Olsztyn
3:0*
Żuraw Godkowo
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
0:5
Czarni Rudzienice
Ewingi Zalewo
0:2
GSZS Delfin Rybno
GKS Stawiguda
4:1
Grunwald Gierzwałd
Syrena Młynary
3:2
Wel Lidzbark
Start Nidzica
1:1
Polonia Iłowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
11:0
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Polonia Iłowo
4:1
Kormoran Zwierzewo
Grunwald Gierzwałd
2:2
Syrena Młynary
Wel Lidzbark
0:5
Warmia Olsztyn
Czarni Rudzienice
5:2
Start Nidzica
Tęcza Miłomłyn
3:2
Fortuna Gągławki
Żuraw Godkowo
1:2
Ewingi Zalewo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
3:2
GKS Stawiguda
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Ewingi Zalewo
0:1
Wel Lidzbark
Fortuna Gągławki
2:2
Polonia Iłowo
Warmia Olsztyn
1:1
Grunwald Gierzwałd
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
5:3
Żuraw Godkowo
Tęcza Miłomłyn
0:4
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Syrena Młynary
1:0
GKS Stawiguda
Kormoran Zwierzewo
4:2
Czarni Rudzienice
Start Nidzica
0:6
GSZS Delfin Rybno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
6:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
GSZS Delfin Rybno
3:1
Kormoran Zwierzewo
Polonia Iłowo
0:0
Tęcza Miłomłyn
Grunwald Gierzwałd
0:0
Ewingi Zalewo
Czarni Rudzienice
3:0
Fortuna Gągławki
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
8:0
Syrena Młynary
GKS Stawiguda
1:1
Warmia Olsztyn
Żuraw Godkowo
3:1
Start Nidzica
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Gągławki
4:5
GSZS Delfin Rybno
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
0:6
Grunwald Gierzwałd
Polonia Iłowo
3:0
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Ewingi Zalewo
2:1
GKS Stawiguda
Tęcza Miłomłyn
0:0
Czarni Rudzienice
Kormoran Zwierzewo
5:1
Żuraw Godkowo
Start Nidzica
2:2
Wel Lidzbark
Warmia Olsztyn
2:0
Syrena Młynary
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
3:2
Kormoran Zwierzewo
Czarni Rudzienice
2:2
Polonia Iłowo
GSZS Delfin Rybno
2:2
Tęcza Miłomłyn
Żuraw Godkowo
- : -
Fortuna Gągławki
Grunwald Gierzwałd
6:4
Start Nidzica
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
3:2
Warmia Olsztyn
GKS Stawiguda
3:1
GKS Gietrzwałd-Unieszewo
Syrena Młynary
1:0
Ewingi Zalewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij