zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłebie Wałbrzych
4:1
Skalnik Czarny Bór
Górnik Nowe Miasto
4:1
Iskra Witków Śląski
Sudety Dziećmorowice
2:6
Joker II Jaczków
Biały Orzeł Mieroszów
6:0
Podgórze Wałbrzych
Zdrój Jedlina Zdrój
0:0
Unia Bogaczowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudety Dziećmorowice
3:11
Górnik Nowe Miasto
Skalnik Czarny Bór
1:1
Zdrój Jedlina Zdrój
Podgórze Wałbrzych
0:3
Zagłebie Wałbrzych
Joker II Jaczków
6:1
Unia Bogaczowice
Iskra Witków Śląski
4:1
Biały Orzeł Mieroszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłebie Wałbrzych
1:2
Iskra Witków Śląski
Górnik Nowe Miasto
7:1
Joker II Jaczków
Unia Bogaczowice
4:5
Skalnik Czarny Bór
Biały Orzeł Mieroszów
2:1
Sudety Dziećmorowice
Zdrój Jedlina Zdrój
6:2
Podgórze Wałbrzych
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Nowe Miasto
3:4
Biały Orzeł Mieroszów
Sudety Dziećmorowice
3:2
Zagłebie Wałbrzych
Podgórze Wałbrzych
2:3
Unia Bogaczowice
Iskra Witków Śląski
0:0
Zdrój Jedlina Zdrój
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłebie Wałbrzych
3:2
Górnik Nowe Miasto
Unia Bogaczowice
2:0
Iskra Witków Śląski
Skalnik Czarny Bór
8:4
Podgórze Wałbrzych
Biały Orzeł Mieroszów
5:0
Joker II Jaczków
Zdrój Jedlina Zdrój
2:5
Sudety Dziećmorowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Nowe Miasto
5:1
Zdrój Jedlina Zdrój
Sudety Dziećmorowice
2:2
Unia Bogaczowice
Biały Orzeł Mieroszów
2:0
Zagłebie Wałbrzych
Joker II Jaczków
3:5
Podgórze Wałbrzych
Iskra Witków Śląski
3:1
Skalnik Czarny Bór
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłebie Wałbrzych
5:0
Joker II Jaczków
Unia Bogaczowice
1:4
Górnik Nowe Miasto
Skalnik Czarny Bór
4:1
Sudety Dziećmorowice
Podgórze Wałbrzych
0:6
Iskra Witków Śląski
Zdrój Jedlina Zdrój
0:3
Biały Orzeł Mieroszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłebie Wałbrzych
1:0
Zdrój Jedlina Zdrój
Górnik Nowe Miasto
4:1
Skalnik Czarny Bór
Sudety Dziećmorowice
11:0
Podgórze Wałbrzych
Biały Orzeł Mieroszów
1:5
Unia Bogaczowice
Joker II Jaczków
1:7
Iskra Witków Śląski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bogaczowice
0:3
Zagłebie Wałbrzych
Skalnik Czarny Bór
2:2
Biały Orzeł Mieroszów
Podgórze Wałbrzych
0:7
Górnik Nowe Miasto
Zdrój Jedlina Zdrój
11:2
Joker II Jaczków
Iskra Witków Śląski
1:1
Sudety Dziećmorowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Wałbrzych
0:3
Biały Orzeł Mieroszów
Skalnik Czarny Bór
1:2
Zagłebie Wałbrzych
Zdrój Jedlina Zdrój
5:3
Unia Bogaczowice
Joker II Jaczków
11:2
Sudety Dziećmorowice
Iskra Witków Śląski
4:1
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłebie Wałbrzych
3:0
Podgórze Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto
4:1
Sudety Dziećmorowice
Unia Bogaczowice
2:5
Joker II Jaczków
Biały Orzeł Mieroszów
8:1
Iskra Witków Śląski
Zdrój Jedlina Zdrój
4:0
Skalnik Czarny Bór
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sudety Dziećmorowice
1:4
Biały Orzeł Mieroszów
Skalnik Czarny Bór
2:2
Unia Bogaczowice
Podgórze Wałbrzych
0:3
Zdrój Jedlina Zdrój
Joker II Jaczków
3:4
Górnik Nowe Miasto
Iskra Witków Śląski
2:3
Zagłebie Wałbrzych
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bogaczowice
3:0
Podgórze Wałbrzych
Zagłebie Wałbrzych
3:0
Sudety Dziećmorowice
Skalnik Czarny Bór
4:3
Joker II Jaczków
Biały Orzeł Mieroszów
5:0
Górnik Nowe Miasto
Zdrój Jedlina Zdrój
4:1
Iskra Witków Śląski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Wałbrzych
0:3
Skalnik Czarny Bór
Sudety Dziećmorowice
7:0
Zdrój Jedlina Zdrój
Joker II Jaczków
0:5
Biały Orzeł Mieroszów
Iskra Witków Śląski
3:0
Unia Bogaczowice
Górnik Nowe Miasto
1:1
Zagłebie Wałbrzych
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Wałbrzych
- : -
Joker II Jaczków
Zagłebie Wałbrzych
- : -
Biały Orzeł Mieroszów
Unia Bogaczowice
- : -
Sudety Dziećmorowice
Skalnik Czarny Bór
- : -
Iskra Witków Śląski
Zdrój Jedlina Zdrój
- : -
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Witków Śląski
- : -
Podgórze Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto
- : -
Unia Bogaczowice
Sudety Dziećmorowice
- : -
Skalnik Czarny Bór
Biały Orzeł Mieroszów
- : -
Zdrój Jedlina Zdrój
Joker II Jaczków
- : -
Zagłebie Wałbrzych
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bogaczowice
- : -
Biały Orzeł Mieroszów
Skalnik Czarny Bór
- : -
Górnik Nowe Miasto
Podgórze Wałbrzych
- : -
Sudety Dziećmorowice
Zdrój Jedlina Zdrój
- : -
Zagłebie Wałbrzych
Iskra Witków Śląski
- : -
Joker II Jaczków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Nowe Miasto
- : -
Podgórze Wałbrzych
Zagłebie Wałbrzych
- : -
Unia Bogaczowice
Sudety Dziećmorowice
- : -
Iskra Witków Śląski
Biały Orzeł Mieroszów
- : -
Skalnik Czarny Bór
Joker II Jaczków
- : -
Zdrój Jedlina Zdrój
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij