zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
8:2
Polonia Ząbkowice
Zagłebie Wałbrzych
4:0
Nysa Kłodzko
Hutnik Szczytna
4:1
Sparta Ziębice
Karolina Jaworzyna Śląska
5:2
MKS Szczawno Zdrój
KS Piast Nowa Ruda
3:0*
Zjednoczeni Żarów
Unia Bogaczowice
2:2
Górnik Nowe Miasto
LKS Bystrzyca Górna
0:3
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Bielawianka Bielawa
5:2
Unia Jaroszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Żarów
0:8
Górnik Nowe Miasto
Polonia Ząbkowice
3:0
Unia Bogaczowice
Sparta Ziębice
1:3
Victoria Świebodzice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2:2
Bielawianka Bielawa
MKS Szczawno Zdrój
3:5
LKS Bystrzyca Górna
KS Piast Nowa Ruda
8:2
Karolina Jaworzyna Śląska
Unia Jaroszów
3:5
Nysa Kłodzko
Zagłebie Wałbrzych
3:3
Hutnik Szczytna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Ziębice
2:1
Unia Bogaczowice
LKS Bystrzyca Górna
6:2
KS Piast Nowa Ruda
Victoria Świebodzice
4:1
Zagłebie Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto
2:1
Polonia Ząbkowice
Hutnik Szczytna
1:0
Unia Jaroszów
Bielawianka Bielawa
0:0
MKS Szczawno Zdrój
Nysa Kłodzko
2:3
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Karolina Jaworzyna Śląska
2:1
Zjednoczeni Żarów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Żarów
1:6
Polonia Ząbkowice
Sparta Ziębice
1:2
Górnik Nowe Miasto
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
5:3
Hutnik Szczytna
Karolina Jaworzyna Śląska
3:2
LKS Bystrzyca Górna
KS Piast Nowa Ruda
3:2
Bielawianka Bielawa
Zagłebie Wałbrzych
1:2
Unia Bogaczowice
Unia Jaroszów
2:8
Victoria Świebodzice
MKS Szczawno Zdrój
5:4
Nysa Kłodzko
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bystrzyca Górna
3:1
Zjednoczeni Żarów
Polonia Ząbkowice
1:5
Sparta Ziębice
Victoria Świebodzice
3:2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Górnik Nowe Miasto
4:0
Zagłebie Wałbrzych
Unia Bogaczowice
1:4
Unia Jaroszów
Hutnik Szczytna
0:0
MKS Szczawno Zdrój
Bielawianka Bielawa
3:5
Karolina Jaworzyna Śląska
Nysa Kłodzko
1:2
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Żarów
0:3
Sparta Ziębice
Zagłebie Wałbrzych
1:2
Polonia Ząbkowice
KS Piast Nowa Ruda
8:2
Hutnik Szczytna
Unia Jaroszów
1:3
Górnik Nowe Miasto
MKS Szczawno Zdrój
2:6
Victoria Świebodzice
LKS Bystrzyca Górna
0:3
Bielawianka Bielawa
Karolina Jaworzyna Śląska
3:3
Nysa Kłodzko
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
4:1
Unia Bogaczowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bogaczowice
2:0
MKS Szczawno Zdrój
Polonia Ząbkowice
2:3
Unia Jaroszów
Sparta Ziębice
4:0
Zagłebie Wałbrzych
Victoria Świebodzice
5:1
KS Piast Nowa Ruda
Górnik Nowe Miasto
4:0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Hutnik Szczytna
2:2
Karolina Jaworzyna Śląska
Nysa Kłodzko
4:0
LKS Bystrzyca Górna
Bielawianka Bielawa
4:0
Zjednoczeni Żarów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
9:0
Polonia Ząbkowice
Karolina Jaworzyna Śląska
1:7
Victoria Świebodzice
Zjednoczeni Żarów
2:3
Zagłebie Wałbrzych
Unia Jaroszów
1:0
Sparta Ziębice
MKS Szczawno Zdrój
2:1
Górnik Nowe Miasto
KS Piast Nowa Ruda
4:1
Unia Bogaczowice
LKS Bystrzyca Górna
2:2
Hutnik Szczytna
Bielawianka Bielawa
10:0
Nysa Kłodzko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bogaczowice
1:2
Karolina Jaworzyna Śląska
Polonia Ząbkowice
1:3
MKS Szczawno Zdrój
Sparta Ziębice
3:0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Victoria Świebodzice
8:1
LKS Bystrzyca Górna
Górnik Nowe Miasto
4:3
KS Piast Nowa Ruda
Zagłebie Wałbrzych
3:2
Unia Jaroszów
Hutnik Szczytna
1:3
Bielawianka Bielawa
Nysa Kłodzko
1:1
Zjednoczeni Żarów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Żarów
2:2
Unia Jaroszów
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
6:4
Zagłebie Wałbrzych
Karolina Jaworzyna Śląska
2:4
Górnik Nowe Miasto
KS Piast Nowa Ruda
9:2
Polonia Ząbkowice
Nysa Kłodzko
2:0
Hutnik Szczytna
MKS Szczawno Zdrój
1:1
Sparta Ziębice
LKS Bystrzyca Górna
2:1
Unia Bogaczowice
Bielawianka Bielawa
1:2
Victoria Świebodzice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Ząbkowice
2:3
Karolina Jaworzyna Śląska
Sparta Ziębice
3:1
KS Piast Nowa Ruda
Victoria Świebodzice
11:1
Nysa Kłodzko
Górnik Nowe Miasto
1:1
LKS Bystrzyca Górna
Zagłebie Wałbrzych
0:0
MKS Szczawno Zdrój
Hutnik Szczytna
5:5
Zjednoczeni Żarów
Unia Bogaczowice
2:1
Bielawianka Bielawa
Unia Jaroszów
0:3
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Żarów
3:6
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Hutnik Szczytna
1:4
Victoria Świebodzice
KS Piast Nowa Ruda
9:1
Zagłebie Wałbrzych
MKS Szczawno Zdrój
15:0
Unia Jaroszów
LKS Bystrzyca Górna
1:2
Polonia Ząbkowice
Bielawianka Bielawa
1:2
Górnik Nowe Miasto
Karolina Jaworzyna Śląska
0:4
Sparta Ziębice
Nysa Kłodzko
1:0
Unia Bogaczowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Ząbkowice
0:4
Bielawianka Bielawa
Sparta Ziębice
4:1
LKS Bystrzyca Górna
Victoria Świebodzice
8:1
Zjednoczeni Żarów
Górnik Nowe Miasto
0:0
Nysa Kłodzko
Unia Bogaczowice
2:1
Hutnik Szczytna
Zagłebie Wałbrzych
5:6
Karolina Jaworzyna Śląska
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
0:2
MKS Szczawno Zdrój
Unia Jaroszów
3:4
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Żarów
0:5
MKS Szczawno Zdrój
Victoria Świebodzice
3:0
Unia Bogaczowice
Hutnik Szczytna
2:1
Górnik Nowe Miasto
KS Piast Nowa Ruda
7:2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Nysa Kłodzko
5:2
Polonia Ząbkowice
LKS Bystrzyca Górna
1:0
Zagłebie Wałbrzych
Bielawianka Bielawa
4:1
Sparta Ziębice
Karolina Jaworzyna Śląska
0:0
Unia Jaroszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Ząbkowice
2:1
Hutnik Szczytna
Sparta Ziębice
3:1
Nysa Kłodzko
Górnik Nowe Miasto
4:1
Victoria Świebodzice
Unia Bogaczowice
3:0
Zjednoczeni Żarów
Zagłebie Wałbrzych
3:5
Bielawianka Bielawa
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
4:4
Karolina Jaworzyna Śląska
Unia Jaroszów
0:0
LKS Bystrzyca Górna
MKS Szczawno Zdrój
5:5
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Ząbkowice
0:8
Victoria Świebodzice
Górnik Nowe Miasto
1:2
Unia Bogaczowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
0:0
LKS Bystrzyca Górna
Nysa Kłodzko
2:0
Zagłebie Wałbrzych
Zjednoczeni Żarów
1:9
KS Piast Nowa Ruda
MKS Szczawno Zdrój
4:5
Karolina Jaworzyna Śląska
Unia Jaroszów
0:3
Bielawianka Bielawa
Sparta Ziębice
3:0
Hutnik Szczytna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Nowe Miasto
4:2
Zjednoczeni Żarów
Unia Bogaczowice
1:3
Polonia Ząbkowice
Bielawianka Bielawa
3:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Karolina Jaworzyna Śląska
3:1
KS Piast Nowa Ruda
LKS Bystrzyca Górna
3:0
MKS Szczawno Zdrój
Victoria Świebodzice
7:1
Sparta Ziębice
Nysa Kłodzko
4:0
Unia Jaroszów
Hutnik Szczytna
0:3
Zagłebie Wałbrzych
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Żarów
1:12
Karolina Jaworzyna Śląska
Unia Bogaczowice
8:1
Sparta Ziębice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
1:3
Nysa Kłodzko
MKS Szczawno Zdrój
2:2
Bielawianka Bielawa
KS Piast Nowa Ruda
2:0
LKS Bystrzyca Górna
Polonia Ząbkowice
4:0
Górnik Nowe Miasto
Unia Jaroszów
3:0
Hutnik Szczytna
Zagłebie Wałbrzych
- : -
Victoria Świebodzice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Ząbkowice
4:0
Zjednoczeni Żarów
Victoria Świebodzice
10:2
Unia Jaroszów
Górnik Nowe Miasto
2:2
Sparta Ziębice
Unia Bogaczowice
0:3*
Zagłebie Wałbrzych
Hutnik Szczytna
0:3
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Bielawianka Bielawa
2:3
KS Piast Nowa Ruda
LKS Bystrzyca Górna
1:4
Karolina Jaworzyna Śląska
Nysa Kłodzko
0:2
MKS Szczawno Zdrój
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Ziębice
3:1
Polonia Ząbkowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
1:4
Victoria Świebodzice
MKS Szczawno Zdrój
3:0
Hutnik Szczytna
Karolina Jaworzyna Śląska
2:3
Bielawianka Bielawa
KS Piast Nowa Ruda
3:0
Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Żarów
1:1
LKS Bystrzyca Górna
Unia Jaroszów
2:4
Unia Bogaczowice
Zagłebie Wałbrzych
3:3
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Ziębice
3:0
Zjednoczeni Żarów
Górnik Nowe Miasto
1:2
Unia Jaroszów
Unia Bogaczowice
4:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Hutnik Szczytna
0:3*
KS Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa
2:1
LKS Bystrzyca Górna
Polonia Ząbkowice
9:2
Zagłebie Wałbrzych
Victoria Świebodzice
4:2
MKS Szczawno Zdrój
Nysa Kłodzko
1:2
Karolina Jaworzyna Śląska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bystrzyca Górna
1:2
Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Żarów
1:3
Bielawianka Bielawa
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2:3
Górnik Nowe Miasto
MKS Szczawno Zdrój
6:1
Unia Bogaczowice
Karolina Jaworzyna Śląska
3:0
Hutnik Szczytna
KS Piast Nowa Ruda
4:1
Victoria Świebodzice
Unia Jaroszów
2:2
Polonia Ząbkowice
Zagłebie Wałbrzych
4:1
Sparta Ziębice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Ząbkowice
3:0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Sparta Ziębice
7:0
Unia Jaroszów
Górnik Nowe Miasto
6:4
MKS Szczawno Zdrój
Unia Bogaczowice
3:1
KS Piast Nowa Ruda
Hutnik Szczytna
0:3
LKS Bystrzyca Górna
Nysa Kłodzko
0:0
Bielawianka Bielawa
Zagłebie Wałbrzych
1:0
Zjednoczeni Żarów
Victoria Świebodzice
- : -
Karolina Jaworzyna Śląska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Żarów
0:2
Nysa Kłodzko
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2:1
Sparta Ziębice
MKS Szczawno Zdrój
4:3
Polonia Ząbkowice
Bielawianka Bielawa
3:0
Hutnik Szczytna
KS Piast Nowa Ruda
4:1
Górnik Nowe Miasto
Unia Jaroszów
0:6
Zagłebie Wałbrzych
Karolina Jaworzyna Śląska
3:0
Unia Bogaczowice
LKS Bystrzyca Górna
0:3
Victoria Świebodzice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bogaczowice
3:1
LKS Bystrzyca Górna
Sparta Ziębice
1:3
MKS Szczawno Zdrój
Polonia Ząbkowice
2:2
KS Piast Nowa Ruda
Zagłebie Wałbrzych
3:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Górnik Nowe Miasto
1:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Hutnik Szczytna
0:3
Nysa Kłodzko
Unia Jaroszów
3:6
Zjednoczeni Żarów
Victoria Świebodzice
4:1
Bielawianka Bielawa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Karolina Jaworzyna Śląska
2:1
Polonia Ząbkowice
MKS Szczawno Zdrój
6:4
Zagłebie Wałbrzych
KS Piast Nowa Ruda
9:0
Sparta Ziębice
Nysa Kłodzko
2:1
Victoria Świebodzice
LKS Bystrzyca Górna
0:2
Górnik Nowe Miasto
Zjednoczeni Żarów
3:0
Hutnik Szczytna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
3:2
Unia Jaroszów
Bielawianka Bielawa
8:0
Unia Bogaczowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Ząbkowice
3:1
LKS Bystrzyca Górna
Sparta Ziębice
2:3
Karolina Jaworzyna Śląska
Górnik Nowe Miasto
0:2
Bielawianka Bielawa
Zagłebie Wałbrzych
0:7
KS Piast Nowa Ruda
Unia Jaroszów
3:4
MKS Szczawno Zdrój
Unia Bogaczowice
1:2
Nysa Kłodzko
Victoria Świebodzice
3:0
Hutnik Szczytna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
10:2
Zjednoczeni Żarów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczytna
0:3
Unia Bogaczowice
Karolina Jaworzyna Śląska
6:3
Zagłebie Wałbrzych
Zjednoczeni Żarów
0:3
Victoria Świebodzice
MKS Szczawno Zdrój
3:0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
KS Piast Nowa Ruda
9:1
Unia Jaroszów
Nysa Kłodzko
3:2
Górnik Nowe Miasto
LKS Bystrzyca Górna
0:2
Sparta Ziębice
Bielawianka Bielawa
2:1
Polonia Ząbkowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bogaczowice
0:7
Victoria Świebodzice
MKS Szczawno Zdrój
9:1
Zjednoczeni Żarów
Sparta Ziębice
0:0
Bielawianka Bielawa
Unia Jaroszów
5:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Zagłebie Wałbrzych
7:1
LKS Bystrzyca Górna
Górnik Nowe Miasto
3:0
Hutnik Szczytna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
0:0
KS Piast Nowa Ruda
Polonia Ząbkowice
5:1
Nysa Kłodzko
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Żarów
0:2
Unia Bogaczowice
LKS Bystrzyca Górna
1:6
Unia Jaroszów
Polonia Ząbkowice
3:0
Hutnik Szczytna
Victoria Świebodzice
3:3
Górnik Nowe Miasto
Bielawianka Bielawa
5:0
Zagłebie Wałbrzych
Karolina Jaworzyna Śląska
1:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
KS Piast Nowa Ruda
7:2
MKS Szczawno Zdrój
Nysa Kłodzko
3:1
Sparta Ziębice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij