zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Przodkowo
2:1
Bałtyk Koszalin
Rasel Dygowo
0:3
KS II Arka Gdynia
Astra Ustronie Morskie
1:1
Pogoń II Szczecin
KS Chwaszczyno
1:0
Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna
4:1
Chemik Police
Gwardia Koszalin
3:1
Drawa Drawsko Pomorskie
GKS Leśnik Manowo
0:5
Gryf Wejherowo
Bałtyk Gdynia
1:1
Lechia II Gdańsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
2:0
Kaszubia Kościerzyna
Gryf Wejherowo
3:3
GKS II Przodkowo
Drawa Drawsko Pomorskie
1:2
Bałtyk Gdynia
Bałtyk Koszalin
0:0
KS Chwaszczyno
KS II Arka Gdynia
0:0
Lechia II Gdańsk
Pogoń II Szczecin
2:1
GKS Leśnik Manowo
Chemik Police
0:3
Gwardia Koszalin
Rasel Dygowo
1:1
Astra Ustronie Morskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Kościerzyna
0:3
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
1:1
Cartusia Kartuzy
GKS Leśnik Manowo
0:1
Rasel Dygowo
Bałtyk Gdynia
1:1
Chemik Police
GKS II Przodkowo
2:1
Pogoń II Szczecin
Astra Ustronie Morskie
2:4
KS II Arka Gdynia
KS Chwaszczyno
2:0
Gryf Wejherowo
Drawa Drawsko Pomorskie
2:0
Lechia II Gdańsk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
0:1
Bałtyk Gdynia
Gryf Wejherowo
0:1
Kaszubia Kościerzyna
Bałtyk Koszalin
1:0
Gwardia Koszalin
Pogoń II Szczecin
1:4
KS Chwaszczyno
Rasel Dygowo
1:2
GKS II Przodkowo
Astra Ustronie Morskie
0:2
GKS Leśnik Manowo
Chemik Police
1:1
Lechia II Gdańsk
KS II Arka Gdynia
2:3
Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Kościerzyna
5:4
Pogoń II Szczecin
KS Chwaszczyno
1:0
Rasel Dygowo
Gwardia Koszalin
1:5
Gryf Wejherowo
Drawa Drawsko Pomorskie
0:1
Chemik Police
GKS Leśnik Manowo
1:0
KS II Arka Gdynia
Lechia II Gdańsk
5:0
Cartusia Kartuzy
Bałtyk Gdynia
4:1
Bałtyk Koszalin
GKS II Przodkowo
2:1
Astra Ustronie Morskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Szczecin
1:0
Gwardia Koszalin
Cartusia Kartuzy
0:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Bałtyk Koszalin
2:2
Lechia II Gdańsk
GKS Leśnik Manowo
3:1
GKS II Przodkowo
Gryf Wejherowo
3:1
Bałtyk Gdynia
KS II Arka Gdynia
2:0
Chemik Police
Rasel Dygowo
1:3
Kaszubia Kościerzyna
Astra Ustronie Morskie
0:1
KS Chwaszczyno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
1:1
Pogoń II Szczecin
Lechia II Gdańsk
3:3
Gryf Wejherowo
Chemik Police
0:2
Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna
3:5
Astra Ustronie Morskie
KS Chwaszczyno
0:0
GKS Leśnik Manowo
Drawa Drawsko Pomorskie
3:3
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
2:0
Rasel Dygowo
GKS II Przodkowo
1:1
KS II Arka Gdynia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
0:0
Chemik Police
KS II Arka Gdynia
2:0
Cartusia Kartuzy
Pogoń II Szczecin
2:3
Lechia II Gdańsk
GKS Leśnik Manowo
0:1
Kaszubia Kościerzyna
GKS II Przodkowo
1:1
KS Chwaszczyno
Rasel Dygowo
1:3
Bałtyk Gdynia
Astra Ustronie Morskie
0:4
Gwardia Koszalin
Gryf Wejherowo
2:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
0:3
KS II Arka Gdynia
Cartusia Kartuzy
1:0
Bałtyk Koszalin
Chemik Police
0:2
Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin
3:1
GKS Leśnik Manowo
GKS II Przodkowo
1:3
Kaszubia Kościerzyna
Drawa Drawsko Pomorskie
2:1
Pogoń II Szczecin
Lechia II Gdańsk
4:0
Rasel Dygowo
Bałtyk Gdynia
1:1
Astra Ustronie Morskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Arka Gdynia
2:0
Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin
0:1
Chemik Police
Rasel Dygowo
0:1
Drawa Drawsko Pomorskie
KS Chwaszczyno
1:1
Kaszubia Kościerzyna
GKS Leśnik Manowo
0:1
Bałtyk Gdynia
GKS II Przodkowo
0:1
Gwardia Koszalin
Astra Ustronie Morskie
1:0
Lechia II Gdańsk
Gryf Wejherowo
1:2
Cartusia Kartuzy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:0
Pogoń II Szczecin
Kaszubia Kościerzyna
2:1
KS II Arka Gdynia
Chemik Police
1:0
Rasel Dygowo
Bałtyk Gdynia
7:1
GKS II Przodkowo
Drawa Drawsko Pomorskie
1:1
Astra Ustronie Morskie
Gwardia Koszalin
2:0
KS Chwaszczyno
Bałtyk Koszalin
4:4
Gryf Wejherowo
Lechia II Gdańsk
5:1
GKS Leśnik Manowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
1:0
Bałtyk Gdynia
Kaszubia Kościerzyna
0:1
Gwardia Koszalin
Pogoń II Szczecin
1:1
Bałtyk Koszalin
GKS Leśnik Manowo
2:3
Drawa Drawsko Pomorskie
Rasel Dygowo
1:2
Cartusia Kartuzy
Astra Ustronie Morskie
0:1
Chemik Police
GKS II Przodkowo
2:2
Lechia II Gdańsk
KS II Arka Gdynia
0:2
Gryf Wejherowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
2:0
Astra Ustronie Morskie
Drawa Drawsko Pomorskie
3:1
GKS II Przodkowo
Bałtyk Koszalin
0:1
Rasel Dygowo
Gwardia Koszalin
1:3
KS II Arka Gdynia
Chemik Police
3:1
GKS Leśnik Manowo
Bałtyk Gdynia
1:0
Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk
3:1
KS Chwaszczyno
Gryf Wejherowo
5:2
Pogoń II Szczecin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
0:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Gwardia Koszalin
1:1
Bałtyk Gdynia
GKS Leśnik Manowo
0:2
Cartusia Kartuzy
GKS II Przodkowo
0:0
Chemik Police
Astra Ustronie Morskie
3:1
Bałtyk Koszalin
Rasel Dygowo
1:1
Gryf Wejherowo
Kaszubia Kościerzyna
1:2
Lechia II Gdańsk
KS II Arka Gdynia
0:1
Pogoń II Szczecin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:0
GKS II Przodkowo
Drawa Drawsko Pomorskie
0:2
Kaszubia Kościerzyna
Bałtyk Koszalin
2:2
GKS Leśnik Manowo
Pogoń II Szczecin
2:0
Rasel Dygowo
Chemik Police
2:0
KS Chwaszczyno
Bałtyk Gdynia
1:1
KS II Arka Gdynia
Lechia II Gdańsk
1:0
Gwardia Koszalin
Gryf Wejherowo
4:1
Astra Ustronie Morskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
2:2
KS Chwaszczyno
Drawa Drawsko Pomorskie
1:0
Gwardia Koszalin
Chemik Police
1:3
Kaszubia Kościerzyna
Bałtyk Koszalin
1:1
GKS II Przodkowo
Lechia II Gdańsk
4:0
Bałtyk Gdynia
Gryf Wejherowo
2:0
GKS Leśnik Manowo
Pogoń II Szczecin
3:0
Astra Ustronie Morskie
KS II Arka Gdynia
1:4
Rasel Dygowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
1:0
Chemik Police
GKS Leśnik Manowo
0:0
Pogoń II Szczecin
GKS II Przodkowo
1:2
Gryf Wejherowo
Astra Ustronie Morskie
3:1
Rasel Dygowo
Kaszubia Kościerzyna
2:1
Cartusia Kartuzy
Bałtyk Gdynia
2:0
Drawa Drawsko Pomorskie
KS Chwaszczyno
1:3
Bałtyk Koszalin
Lechia II Gdańsk
0:1
KS II Arka Gdynia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
0:1
Gwardia Koszalin
Gryf Wejherowo
7:1
KS Chwaszczyno
Bałtyk Koszalin
0:1
Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk
3:2
Drawa Drawsko Pomorskie
KS II Arka Gdynia
4:0
Astra Ustronie Morskie
Pogoń II Szczecin
2:2
GKS II Przodkowo
Chemik Police
2:0
Bałtyk Gdynia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
0:1
Pogoń II Szczecin
Lechia II Gdańsk
3:1
Chemik Police
Kaszubia Kościerzyna
1:2
Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin
1:1
Bałtyk Koszalin
GKS Leśnik Manowo
2:2
Astra Ustronie Morskie
Bałtyk Gdynia
4:1
Cartusia Kartuzy
GKS II Przodkowo
2:0
Rasel Dygowo
Drawa Drawsko Pomorskie
1:0
KS II Arka Gdynia
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
1:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Pogoń II Szczecin
0:1
Kaszubia Kościerzyna
Rasel Dygowo
3:1
KS Chwaszczyno
Astra Ustronie Morskie
1:2
GKS II Przodkowo
KS II Arka Gdynia
0:2
GKS Leśnik Manowo
Bałtyk Koszalin
2:0
Bałtyk Gdynia
Cartusia Kartuzy
1:2
Lechia II Gdańsk
Gryf Wejherowo
4:0
Gwardia Koszalin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
1:0
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia
1:1
Gryf Wejherowo
KS Chwaszczyno
5:0
Astra Ustronie Morskie
Chemik Police
2:1
KS II Arka Gdynia
Drawa Drawsko Pomorskie
1:1
Cartusia Kartuzy
GKS II Przodkowo
0:1
GKS Leśnik Manowo
Lechia II Gdańsk
1:0
Bałtyk Koszalin
Kaszubia Kościerzyna
2:0
Rasel Dygowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
2:2
Gwardia Koszalin
Cartusia Kartuzy
1:1
Chemik Police
Bałtyk Koszalin
0:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Gryf Wejherowo
1:3
Lechia II Gdańsk
GKS Leśnik Manowo
1:3
KS Chwaszczyno
Astra Ustronie Morskie
2:4
Kaszubia Kościerzyna
Pogoń II Szczecin
2:1
Bałtyk Gdynia
KS II Arka Gdynia
3:2
GKS II Przodkowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
1:0
Bałtyk Koszalin
Drawa Drawsko Pomorskie
0:1
Gryf Wejherowo
Cartusia Kartuzy
2:3
KS II Arka Gdynia
Lechia II Gdańsk
1:2
Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin
3:1
Astra Ustronie Morskie
KS Chwaszczyno
0:3
GKS II Przodkowo
Kaszubia Kościerzyna
3:0
GKS Leśnik Manowo
Bałtyk Gdynia
1:1
Rasel Dygowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
1:0
Chemik Police
GKS Leśnik Manowo
1:2
Gwardia Koszalin
KS II Arka Gdynia
1:1
KS Chwaszczyno
Pogoń II Szczecin
2:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Astra Ustronie Morskie
0:7
Bałtyk Gdynia
Kaszubia Kościerzyna
1:1
GKS II Przodkowo
Rasel Dygowo
1:1
Lechia II Gdańsk
Bałtyk Koszalin
2:5
Cartusia Kartuzy
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
0:2
Gryf Wejherowo
Drawa Drawsko Pomorskie
1:0
Rasel Dygowo
Bałtyk Koszalin
2:1
KS II Arka Gdynia
Lechia II Gdańsk
4:1
Astra Ustronie Morskie
Kaszubia Kościerzyna
0:0
KS Chwaszczyno
Gwardia Koszalin
1:2
GKS II Przodkowo
Chemik Police
3:1
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia
0:0
GKS Leśnik Manowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
5:1
Gwardia Koszalin
KS II Arka Gdynia
1:1
Kaszubia Kościerzyna
Pogoń II Szczecin
2:0
Cartusia Kartuzy
GKS Leśnik Manowo
1:3
Lechia II Gdańsk
GKS II Przodkowo
5:1
Bałtyk Gdynia
Rasel Dygowo
0:1
Chemik Police
Astra Ustronie Morskie
0:4
Drawa Drawsko Pomorskie
Gryf Wejherowo
2:0
Bałtyk Koszalin
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia II Gdańsk
2:1
GKS II Przodkowo
Cartusia Kartuzy
3:3
Rasel Dygowo
Gryf Wejherowo
1:0
KS II Arka Gdynia
Drawa Drawsko Pomorskie
1:0
GKS Leśnik Manowo
Bałtyk Koszalin
2:0
Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin
3:1
Kaszubia Kościerzyna
Chemik Police
2:0
Astra Ustronie Morskie
Bałtyk Gdynia
1:0
KS Chwaszczyno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
1:1
Lechia II Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
2:0
Bałtyk Gdynia
KS II Arka Gdynia
0:2
Gwardia Koszalin
GKS Leśnik Manowo
0:1
Chemik Police
GKS II Przodkowo
4:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Rasel Dygowo
3:0
Bałtyk Koszalin
Astra Ustronie Morskie
4:4
Cartusia Kartuzy
Pogoń II Szczecin
0:1
Gryf Wejherowo
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
6:2
GKS Leśnik Manowo
Gryf Wejherowo
4:0
Rasel Dygowo
Drawa Drawsko Pomorskie
1:0
KS Chwaszczyno
Bałtyk Koszalin
4:0
Astra Ustronie Morskie
Lechia II Gdańsk
2:2
Kaszubia Kościerzyna
Pogoń II Szczecin
0:0
KS II Arka Gdynia
Chemik Police
0:3
GKS II Przodkowo
Bałtyk Gdynia
0:1
Gwardia Koszalin
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
0:3
Chemik Police
Kaszubia Kościerzyna
5:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Gwardia Koszalin
1:1
Lechia II Gdańsk
KS II Arka Gdynia
1:2
Bałtyk Gdynia
GKS Leśnik Manowo
3:0
Bałtyk Koszalin
GKS II Przodkowo
0:2
Cartusia Kartuzy
Rasel Dygowo
0:3
Pogoń II Szczecin
Astra Ustronie Morskie
0:4
Gryf Wejherowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij