zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
0:1
Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna
2:1
Koral Dębnica
Kotwica Kołobrzeg
0:0
Bałtyk Gdynia
Pomorze Potęgowo
4:0
Pogoń II Szczecin
KS II Arka Gdynia
1:1
Gwardia Koszalin
GKS Leśnik Manowo
0:1
Chemik Police
Polonia Gdańsk
0:3
Lechia II Gdańsk
Drawa Drawsko Pomorskie
1:1
Energetyk Gryfino
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia II Gdańsk
2:2
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
0:0
GKS Leśnik Manowo
Pogoń II Szczecin
3:1
Kotwica Kołobrzeg
Chemik Police
2:0
Pomorze Potęgowo
Energetyk Gryfino
1:3
Cartusia Kartuzy
Bałtyk Gdynia
1:3
Kaszubia Kościerzyna
Drawa Drawsko Pomorskie
3:1
KS II Arka Gdynia
Koral Dębnica
2:2
Polonia Gdańsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
0:1
Lechia II Gdańsk
Bałtyk Koszalin
6:0
Koral Dębnica
Kaszubia Kościerzyna
2:2
Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
2:1
Chemik Police
Pomorze Potęgowo
3:1
Gwardia Koszalin
KS II Arka Gdynia
3:0
Energetyk Gryfino
GKS Leśnik Manowo
0:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Polonia Gdańsk
1:1
Bałtyk Gdynia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
2:0
Kotwica Kołobrzeg
KS II Arka Gdynia
1:2
GKS Leśnik Manowo
Chemik Police
0:2
Kaszubia Kościerzyna
Koral Dębnica
1:1
Cartusia Kartuzy
Energetyk Gryfino
3:3
Lechia II Gdańsk
Bałtyk Gdynia
0:3
Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin
4:1
Polonia Gdańsk
Drawa Drawsko Pomorskie
6:0
Pomorze Potęgowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
0:0
Bałtyk Gdynia
Bałtyk Koszalin
3:1
Pogoń II Szczecin
Lechia II Gdańsk
2:2
Koral Dębnica
Kaszubia Kościerzyna
1:3
Gwardia Koszalin
Pomorze Potęgowo
1:0
KS II Arka Gdynia
GKS Leśnik Manowo
0:0
Energetyk Gryfino
Kotwica Kołobrzeg
2:3
Drawa Drawsko Pomorskie
Polonia Gdańsk
0:2
Chemik Police
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Arka Gdynia
1:2
Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin
2:0
Cartusia Kartuzy
GKS Leśnik Manowo
2:1
Pomorze Potęgowo
Chemik Police
2:2
Bałtyk Koszalin
Energetyk Gryfino
1:0
Koral Dębnica
Bałtyk Gdynia
3:2
Lechia II Gdańsk
Gwardia Koszalin
1:0
Polonia Gdańsk
Drawa Drawsko Pomorskie
1:1
Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:1
Chemik Police
Bałtyk Koszalin
2:1
Gwardia Koszalin
Lechia II Gdańsk
8:2
Pogoń II Szczecin
Kaszubia Kościerzyna
2:1
KS II Arka Gdynia
Kotwica Kołobrzeg
4:2
GKS Leśnik Manowo
Pomorze Potęgowo
0:0
Energetyk Gryfino
Koral Dębnica
0:4
Bałtyk Gdynia
Polonia Gdańsk
1:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia II Gdańsk
6:0
Chemik Police
Pomorze Potęgowo
3:0
Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin
1:0
Cartusia Kartuzy
Pogoń II Szczecin
4:1
Koral Dębnica
GKS Leśnik Manowo
0:2
Kaszubia Kościerzyna
Energetyk Gryfino
0:2
Bałtyk Gdynia
Drawa Drawsko Pomorskie
1:2
Bałtyk Koszalin
KS II Arka Gdynia
3:1
Polonia Gdańsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
3:0
KS II Arka Gdynia
Lechia II Gdańsk
2:1
Gwardia Koszalin
Kaszubia Kościerzyna
3:2
Pomorze Potęgowo
Kotwica Kołobrzeg
1:0
Energetyk Gryfino
Koral Dębnica
2:1
Chemik Police
Bałtyk Gdynia
2:4
Pogoń II Szczecin
Polonia Gdańsk
2:0
GKS Leśnik Manowo
Cartusia Kartuzy
4:2
Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Kaszubia Kościerzyna
Gwardia Koszalin
0:1
Koral Dębnica
KS II Arka Gdynia
2:1
Cartusia Kartuzy
GKS Leśnik Manowo
0:0
Bałtyk Koszalin
Chemik Police
1:1
Bałtyk Gdynia
Energetyk Gryfino
0:0
Pogoń II Szczecin
Drawa Drawsko Pomorskie
3:0
Lechia II Gdańsk
Pomorze Potęgowo
4:1
Polonia Gdańsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
0:2
GKS Leśnik Manowo
Bałtyk Koszalin
0:0
Pomorze Potęgowo
Lechia II Gdańsk
1:1
KS II Arka Gdynia
Kaszubia Kościerzyna
0:0
Energetyk Gryfino
Pogoń II Szczecin
3:1
Chemik Police
Bałtyk Gdynia
0:1
Gwardia Koszalin
Koral Dębnica
2:3
Drawa Drawsko Pomorskie
Polonia Gdańsk
0:5
Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Drawsko Pomorskie
1:0
Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg
3:1
Bałtyk Koszalin
Pomorze Potęgowo
0:5
Cartusia Kartuzy
Gwardia Koszalin
0:0
Pogoń II Szczecin
KS II Arka Gdynia
4:0
Koral Dębnica
GKS Leśnik Manowo
1:2
Lechia II Gdańsk
Energetyk Gryfino
0:1
Chemik Police
Kaszubia Kościerzyna
4:0
Polonia Gdańsk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:3
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin
0:0
Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk
3:1
Pomorze Potęgowo
Chemik Police
1:1
Gwardia Koszalin
Koral Dębnica
0:3
GKS Leśnik Manowo
Bałtyk Gdynia
2:1
KS II Arka Gdynia
Polonia Gdańsk
0:0
Energetyk Gryfino
Pogoń II Szczecin
1:2
Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Kościerzyna
1:2
Cartusia Kartuzy
Kotwica Kołobrzeg
0:2
Lechia II Gdańsk
Pomorze Potęgowo
2:1
Koral Dębnica
KS II Arka Gdynia
1:0
Pogoń II Szczecin
GKS Leśnik Manowo
4:3
Bałtyk Gdynia
Energetyk Gryfino
0:1
Gwardia Koszalin
Polonia Gdańsk
0:0
Bałtyk Koszalin
Drawa Drawsko Pomorskie
2:0
Chemik Police
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
2:2
Energetyk Gryfino
Lechia II Gdańsk
1:3
Kaszubia Kościerzyna
Pogoń II Szczecin
4:0
GKS Leśnik Manowo
Chemik Police
0:0
KS II Arka Gdynia
Koral Dębnica
0:4
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia
1:2
Pomorze Potęgowo
Gwardia Koszalin
4:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Cartusia Kartuzy
1:2
Polonia Gdańsk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:3
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
0:2
KS II Arka Gdynia
Pogoń II Szczecin
1:2
Pomorze Potęgowo
Chemik Police
0:2
GKS Leśnik Manowo
Koral Dębnica
2:1
Kaszubia Kościerzyna
Bałtyk Gdynia
1:1
Kotwica Kołobrzeg
Lechia II Gdańsk
3:2
Polonia Gdańsk
Energetyk Gryfino
1:2
Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:0
Energetyk Gryfino
Bałtyk Koszalin
4:0
Lechia II Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
1:1
Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg
5:1
Pogoń II Szczecin
Pomorze Potęgowo
3:2
Chemik Police
GKS Leśnik Manowo
0:0
Gwardia Koszalin
Polonia Gdańsk
1:0
Koral Dębnica
KS II Arka Gdynia
2:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia II Gdańsk
0:1
Cartusia Kartuzy
Gwardia Koszalin
1:0
Pomorze Potęgowo
Pogoń II Szczecin
3:0
Kaszubia Kościerzyna
Chemik Police
0:0
Kotwica Kołobrzeg
Koral Dębnica
0:5
Bałtyk Koszalin
Drawa Drawsko Pomorskie
0:1
GKS Leśnik Manowo
Energetyk Gryfino
2:1
KS II Arka Gdynia
Bałtyk Gdynia
2:0
Polonia Gdańsk
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
0:0
Bałtyk Gdynia
Polonia Gdańsk
1:1
Pogoń II Szczecin
Kaszubia Kościerzyna
1:0
Chemik Police
Cartusia Kartuzy
3:1
Koral Dębnica
Pomorze Potęgowo
1:1
Drawa Drawsko Pomorskie
GKS Leśnik Manowo
1:1
KS II Arka Gdynia
Kotwica Kołobrzeg
2:0
Gwardia Koszalin
Lechia II Gdańsk
3:1
Energetyk Gryfino
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
1:2
Cartusia Kartuzy
Pogoń II Szczecin
3:0
Bałtyk Koszalin
Chemik Police
4:1
Polonia Gdańsk
Drawa Drawsko Pomorskie
0:2
Kotwica Kołobrzeg
Energetyk Gryfino
3:2
GKS Leśnik Manowo
Gwardia Koszalin
1:2
Kaszubia Kościerzyna
Koral Dębnica
2:1
Lechia II Gdańsk
KS II Arka Gdynia
2:0
Pomorze Potęgowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Gdańsk
0:1
Gwardia Koszalin
Cartusia Kartuzy
1:3
Pogoń II Szczecin
Koral Dębnica
1:2
Energetyk Gryfino
Bałtyk Koszalin
1:0
Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg
2:0
KS II Arka Gdynia
Pomorze Potęgowo
1:2
GKS Leśnik Manowo
Lechia II Gdańsk
1:2
Bałtyk Gdynia
Kaszubia Kościerzyna
0:3
Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
0:0
Koral Dębnica
Chemik Police
1:1
Cartusia Kartuzy
Energetyk Gryfino
1:2
Pomorze Potęgowo
Drawa Drawsko Pomorskie
2:0
Polonia Gdańsk
Gwardia Koszalin
1:0
Bałtyk Koszalin
GKS Leśnik Manowo
2:2
Kotwica Kołobrzeg
KS II Arka Gdynia
3:1
Kaszubia Kościerzyna
Pogoń II Szczecin
1:1
Lechia II Gdańsk
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kołobrzeg
6:0
Pomorze Potęgowo
Bałtyk Koszalin
1:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Koral Dębnica
4:0
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia
1:0
Energetyk Gryfino
Polonia Gdańsk
1:1
KS II Arka Gdynia
Lechia II Gdańsk
0:3
Chemik Police
Kaszubia Kościerzyna
2:0
GKS Leśnik Manowo
Cartusia Kartuzy
0:2
Gwardia Koszalin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Szczecin
1:2
Bałtyk Gdynia
Drawa Drawsko Pomorskie
0:1
Cartusia Kartuzy
GKS Leśnik Manowo
4:0
Polonia Gdańsk
Chemik Police
0:0
Koral Dębnica
Energetyk Gryfino
0:4
Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin
3:1
Lechia II Gdańsk
Pomorze Potęgowo
2:2
Kaszubia Kościerzyna
KS II Arka Gdynia
1:0
Bałtyk Koszalin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Szczecin
1:0
Energetyk Gryfino
Polonia Gdańsk
0:1
Pomorze Potęgowo
Koral Dębnica
1:3
Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia
4:1
Chemik Police
Cartusia Kartuzy
3:0
KS II Arka Gdynia
Bałtyk Koszalin
2:1
GKS Leśnik Manowo
Kaszubia Kościerzyna
2:3
Kotwica Kołobrzeg
Lechia II Gdańsk
0:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
1:1
Pogoń II Szczecin
Drawa Drawsko Pomorskie
4:2
Koral Dębnica
Kotwica Kołobrzeg
1:0
Polonia Gdańsk
GKS Leśnik Manowo
1:1
Cartusia Kartuzy
Energetyk Gryfino
2:1
Kaszubia Kościerzyna
Pomorze Potęgowo
0:4
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
0:1
Bałtyk Gdynia
KS II Arka Gdynia
2:0
Lechia II Gdańsk
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Szczecin
1:1
Gwardia Koszalin
Polonia Gdańsk
1:4
Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk
1:1
GKS Leśnik Manowo
Chemik Police
3:1
Energetyk Gryfino
Cartusia Kartuzy
3:1
Pomorze Potęgowo
Bałtyk Koszalin
2:2
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia
3:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Koral Dębnica
0:1
KS II Arka Gdynia
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Kościerzyna
1:2
Bałtyk Koszalin
GKS Leśnik Manowo
0:3
Koral Dębnica
Kotwica Kołobrzeg
5:1
Cartusia Kartuzy
Energetyk Gryfino
1:2
Polonia Gdańsk
Drawa Drawsko Pomorskie
1:2
Pogoń II Szczecin
Pomorze Potęgowo
1:3
Lechia II Gdańsk
Gwardia Koszalin
4:2
Chemik Police
KS II Arka Gdynia
1:3
Bałtyk Gdynia
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
1:1
GKS Leśnik Manowo
Pogoń II Szczecin
2:1
KS II Arka Gdynia
Cartusia Kartuzy
2:1
Kaszubia Kościerzyna
Bałtyk Koszalin
2:1
Polonia Gdańsk
Chemik Police
1:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Koral Dębnica
3:1
Pomorze Potęgowo
Gwardia Koszalin
1:0
Energetyk Gryfino
Lechia II Gdańsk
5:2
Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Drawa Drawsko Pomorskie
1:1
Gwardia Koszalin
Kaszubia Kościerzyna
3:2
Lechia II Gdańsk
Kotwica Kołobrzeg
4:0
Koral Dębnica
Pomorze Potęgowo
1:4
Bałtyk Gdynia
KS II Arka Gdynia
3:0
Chemik Police
GKS Leśnik Manowo
5:1
Pogoń II Szczecin
Energetyk Gryfino
1:4
Bałtyk Koszalin
Polonia Gdańsk
1:2
Cartusia Kartuzy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij