zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
2:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Gryf Słupsk
0:1
Bałtyk Koszalin
Wierzyca Pelplin
1:0
Arka II Gdynia
Świt Skolwin
0:0
Kaszubia Kościerzyna
Vineta Wolin
1:2
KS Chwaszczyno
Bałtyk Gdynia
2:1
GKS Przodkowo
Chemik Police
0:2
Lechia II Gdańsk
Cartusia Kartuzy
0:3
Pogoń II Szczecin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Przodkowo
3:1
Arka II Gdynia
KS Chwaszczyno
1:2
Świt Skolwin
Drawa Drawsko Pomorskie
2:2
Vineta Wolin
Bałtyk Koszalin
0:1
Wierzyca Pelplin
Lechia II Gdańsk
4:0
Gryf Słupsk
Kaszubia Kościerzyna
1:3
Cartusia Kartuzy
Pogoń II Szczecin
2:1
Chemik Police
Bałtyk Gdynia
0:1
Gwardia Koszalin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:1
KS Chwaszczyno
Chemik Police
1:1
Kaszubia Kościerzyna
Gryf Słupsk
1:3
Pogoń II Szczecin
Wierzyca Pelplin
2:1
Lechia II Gdańsk
Świt Skolwin
1:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Vineta Wolin
1:0
Bałtyk Gdynia
Arka II Gdynia
8:0
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
0:3
GKS Przodkowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
1:3
Chemik Police
Drawa Drawsko Pomorskie
3:1
Cartusia Kartuzy
Lechia II Gdańsk
3:0
Arka II Gdynia
Kaszubia Kościerzyna
4:0
Gryf Słupsk
Gwardia Koszalin
0:0
Vineta Wolin
Pogoń II Szczecin
1:1
Wierzyca Pelplin
Bałtyk Gdynia
5:0
Świt Skolwin
GKS Przodkowo
7:2
Bałtyk Koszalin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
0:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Cartusia Kartuzy
0:1
Bałtyk Gdynia
Bałtyk Koszalin
1:1
Lechia II Gdańsk
Gryf Słupsk
2:3
KS Chwaszczyno
Wierzyca Pelplin
0:1
Kaszubia Kościerzyna
Świt Skolwin
0:2
Gwardia Koszalin
Arka II Gdynia
0:0
Pogoń II Szczecin
Vineta Wolin
1:0
GKS Przodkowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
2:1
Wierzyca Pelplin
Drawa Drawsko Pomorskie
1:0
Gryf Słupsk
Kaszubia Kościerzyna
3:1
Arka II Gdynia
Gwardia Koszalin
3:0
Cartusia Kartuzy
Pogoń II Szczecin
2:1
Bałtyk Koszalin
Vineta Wolin
1:3
Świt Skolwin
Bałtyk Gdynia
0:0
Chemik Police
GKS Przodkowo
2:0
Lechia II Gdańsk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
0:1
Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy
1:3
Vineta Wolin
Lechia II Gdańsk
3:0
Pogoń II Szczecin
Chemik Police
2:1
Gwardia Koszalin
Gryf Słupsk
0:0
Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin
0:2
GKS Przodkowo
Arka II Gdynia
1:2
KS Chwaszczyno
Wierzyca Pelplin
3:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
3:2
Bałtyk Koszalin
Kaszubia Kościerzyna
0:1
Lechia II Gdańsk
Gwardia Koszalin
1:2
Gryf Słupsk
Świt Skolwin
2:0
Cartusia Kartuzy
Vineta Wolin
1:0
Chemik Police
GKS Przodkowo
1:0
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia
1:0
Wierzyca Pelplin
Drawa Drawsko Pomorskie
3:3
Arka II Gdynia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia II Gdańsk
1:0
KS Chwaszczyno
Pogoń II Szczecin
1:2
Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy
0:1
GKS Przodkowo
Chemik Police
0:1
Świt Skolwin
Gryf Słupsk
0:0
Vineta Wolin
Wierzyca Pelplin
2:2
Gwardia Koszalin
Arka II Gdynia
2:2
Bałtyk Gdynia
Bałtyk Koszalin
0:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
5:1
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia
1:0
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
2:1
Arka II Gdynia
Vineta Wolin
1:1
Wierzyca Pelplin
Świt Skolwin
6:3
Gryf Słupsk
Cartusia Kartuzy
1:3
Chemik Police
Drawa Drawsko Pomorskie
1:1
Lechia II Gdańsk
GKS Przodkowo
3:1
Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
0:0
Gwardia Koszalin
Lechia II Gdańsk
0:1
Bałtyk Gdynia
Kaszubia Kościerzyna
1:2
KS Chwaszczyno
Pogoń II Szczecin
4:2
Drawa Drawsko Pomorskie
Gryf Słupsk
2:1
Cartusia Kartuzy
Wierzyca Pelplin
1:3
Świt Skolwin
Arka II Gdynia
1:3
Vineta Wolin
Chemik Police
0:2
GKS Przodkowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:1
Wierzyca Pelplin
Drawa Drawsko Pomorskie
1:0
Kaszubia Kościerzyna
Gwardia Koszalin
1:0
Lechia II Gdańsk
Chemik Police
2:0
Gryf Słupsk
Świt Skolwin
2:3
Arka II Gdynia
Vineta Wolin
1:0
Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia
3:1
Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo
3:3
KS Chwaszczyno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
1:0
Drawa Drawsko Pomorskie
Bałtyk Koszalin
1:3
Świt Skolwin
Lechia II Gdańsk
0:2
Vineta Wolin
Kaszubia Kościerzyna
0:2
Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin
2:0
Gwardia Koszalin
Wierzyca Pelplin
3:2
Chemik Police
Arka II Gdynia
1:0
Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk
0:1
GKS Przodkowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Słupsk
2:1
Wierzyca Pelplin
Świt Skolwin
1:4
Lechia II Gdańsk
Cartusia Kartuzy
1:0
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
4:0
Kaszubia Kościerzyna
Chemik Police
3:0
Arka II Gdynia
Vineta Wolin
3:0
Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo
5:3
Drawa Drawsko Pomorskie
Bałtyk Gdynia
5:0
KS Chwaszczyno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia II Gdańsk
0:2
Cartusia Kartuzy
Pogoń II Szczecin
2:3
Świt Skolwin
Bałtyk Koszalin
0:1
Chemik Police
Bałtyk Gdynia
2:1
Drawa Drawsko Pomorskie
KS Chwaszczyno
5:1
Gwardia Koszalin
Wierzyca Pelplin
1:8
GKS Przodkowo
Kaszubia Kościerzyna
1:3
Vineta Wolin
Arka II Gdynia
4:0
Gryf Słupsk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
3:7
Vineta Wolin
Drawa Drawsko Pomorskie
2:0
Gwardia Koszalin
Bałtyk Koszalin
2:4
Gryf Słupsk
Lechia II Gdańsk
3:1
Chemik Police
Kaszubia Kościerzyna
1:2
Świt Skolwin
Pogoń II Szczecin
2:0
Cartusia Kartuzy
Arka II Gdynia
1:1
Wierzyca Pelplin
GKS Przodkowo
1:0
Bałtyk Gdynia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
2:2
Kaszubia Kościerzyna
Gwardia Koszalin
2:3
Bałtyk Gdynia
Chemik Police
0:3
Pogoń II Szczecin
Gryf Słupsk
0:1
Lechia II Gdańsk
Wierzyca Pelplin
1:2
Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin
0:4
KS Chwaszczyno
Vineta Wolin
5:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Arka II Gdynia
2:0
GKS Przodkowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
1:1
Cartusia Kartuzy
Drawa Drawsko Pomorskie
0:2
Świt Skolwin
Bałtyk Koszalin
1:1
Arka II Gdynia
Lechia II Gdańsk
5:1
Wierzyca Pelplin
Kaszubia Kościerzyna
3:0
Chemik Police
Pogoń II Szczecin
1:1
Gryf Słupsk
GKS Przodkowo
3:2
Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia
2:2
Vineta Wolin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:5
Drawa Drawsko Pomorskie
Chemik Police
0:3
KS Chwaszczyno
Gryf Słupsk
0:2
Kaszubia Kościerzyna
Wierzyca Pelplin
2:1
Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin
2:1
Bałtyk Gdynia
Vineta Wolin
3:2
Gwardia Koszalin
Arka II Gdynia
- : -
Lechia II Gdańsk
Bałtyk Koszalin
0:2
GKS Przodkowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
2:2
Gryf Słupsk
Drawa Drawsko Pomorskie
3:0
Chemik Police
Lechia II Gdańsk
0:0
Bałtyk Koszalin
Kaszubia Kościerzyna
1:1
Wierzyca Pelplin
Gwardia Koszalin
0:0
Świt Skolwin
Pogoń II Szczecin
1:2
Arka II Gdynia
Bałtyk Gdynia
2:0
Cartusia Kartuzy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
2:0
Gwardia Koszalin
Bałtyk Koszalin
0:1
Pogoń II Szczecin
Chemik Police
0:3
Bałtyk Gdynia
Gryf Słupsk
0:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Wierzyca Pelplin
1:1
KS Chwaszczyno
Świt Skolwin
0:0
Vineta Wolin
Arka II Gdynia
2:4
Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk
0:3
GKS Przodkowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
2:1
Arka II Gdynia
Drawa Drawsko Pomorskie
2:1
Wierzyca Pelplin
Kaszubia Kościerzyna
2:0
Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin
3:0
Chemik Police
Pogoń II Szczecin
2:1
Lechia II Gdańsk
Vineta Wolin
3:0
Cartusia Kartuzy
Bałtyk Gdynia
2:0
Gryf Słupsk
GKS Przodkowo
2:0
Świt Skolwin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:2
Świt Skolwin
Bałtyk Koszalin
1:0
KS Chwaszczyno
Lechia II Gdańsk
3:0
Kaszubia Kościerzyna
Pogoń II Szczecin
3:1
GKS Przodkowo
Chemik Police
0:3
Vineta Wolin
Gryf Słupsk
1:1
Gwardia Koszalin
Wierzyca Pelplin
0:2
Bałtyk Gdynia
Arka II Gdynia
2:2
Drawa Drawsko Pomorskie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
0:0
Lechia II Gdańsk
Drawa Drawsko Pomorskie
2:0
Bałtyk Koszalin
Kaszubia Kościerzyna
2:1
Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin
2:0
Wierzyca Pelplin
Świt Skolwin
3:0
Chemik Police
Vineta Wolin
5:0
Gryf Słupsk
GKS Przodkowo
2:1
Cartusia Kartuzy
Bałtyk Gdynia
2:1
Arka II Gdynia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
2:1
Bałtyk Gdynia
Lechia II Gdańsk
0:3
Drawa Drawsko Pomorskie
Kaszubia Kościerzyna
1:2
GKS Przodkowo
Pogoń II Szczecin
2:1
KS Chwaszczyno
Chemik Police
0:3
Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk
1:2
Świt Skolwin
Wierzyca Pelplin
1:2
Vineta Wolin
Arka II Gdynia
0:3
Gwardia Koszalin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:0
Gryf Słupsk
KS Chwaszczyno
3:2
Kaszubia Kościerzyna
Drawa Drawsko Pomorskie
1:3
Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin
1:0
Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin
2:1
Wierzyca Pelplin
Vineta Wolin
3:0
Arka II Gdynia
GKS Przodkowo
0:3
Chemik Police
Bałtyk Gdynia
3:0
Lechia II Gdańsk
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
1:0
GKS Przodkowo
Bałtyk Koszalin
0:6
Vineta Wolin
Lechia II Gdańsk
1:0
Gwardia Koszalin
Kaszubia Kościerzyna
1:1
Drawa Drawsko Pomorskie
Pogoń II Szczecin
0:1
Bałtyk Gdynia
Gryf Słupsk
3:0
Chemik Police
Wierzyca Pelplin
0:1
Cartusia Kartuzy
Arka II Gdynia
2:2
Świt Skolwin
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
0:2
Arka II Gdynia
Drawa Drawsko Pomorskie
2:1
KS Chwaszczyno
Gwardia Koszalin
1:0
Pogoń II Szczecin
Chemik Police
0:3
Wierzyca Pelplin
Świt Skolwin
3:0
Bałtyk Koszalin
Vineta Wolin
3:0
Lechia II Gdańsk
GKS Przodkowo
5:1
Gryf Słupsk
Bałtyk Gdynia
1:1
Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chwaszczyno
- : -
Bałtyk Gdynia
Drawa Drawsko Pomorskie
- : -
GKS Przodkowo
Bałtyk Koszalin
- : -
Cartusia Kartuzy
Lechia II Gdańsk
- : -
Świt Skolwin
Kaszubia Kościerzyna
- : -
Gwardia Koszalin
Pogoń II Szczecin
- : -
Vineta Wolin
Wierzyca Pelplin
- : -
Gryf Słupsk
Arka II Gdynia
3:0
Chemik Police
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
- : -
Lechia II Gdańsk
Gwardia Koszalin
- : -
KS Chwaszczyno
Chemik Police
0:3
Bałtyk Koszalin
Gryf Słupsk
- : -
Arka II Gdynia
Świt Skolwin
- : -
Pogoń II Szczecin
Vineta Wolin
- : -
Kaszubia Kościerzyna
GKS Przodkowo
- : -
Wierzyca Pelplin
Bałtyk Gdynia
- : -
Drawa Drawsko Pomorskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij