zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pojezierze Prostki
1:1
Vęgoria Węgorzewo
Łyna Sępopol
2:1
Victoria Bartoszyce
MKS Ruciane Nida
1:2
Pisa Barczewo
Błękitni Pasym
3:0*
Mazur Pisz
Wilczek Wilkowo
0:0
Cresovia Górowo Iławeckie
GKS Dźwierzuty
7:1
Śniardwy Orzysz
SKS Szczytno
0:3*
Granica Bezledy
Czarni Olecko
3:0
DKS Dobre Miasto
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
1:0
Czarni Olecko
GKS Dźwierzuty
3:1
MKS Ruciane Nida
Vęgoria Węgorzewo
0:1
Wilczek Wilkowo
Victoria Bartoszyce
2:0
SKS Szczytno
Śniardwy Orzysz
3:2
Mazur Pisz
Granica Bezledy
2:3
Błękitni Pasym
DKS Dobre Miasto
5:1
Pojezierze Prostki
Cresovia Górowo Iławeckie
2:2
Łyna Sępopol
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pojezierze Prostki
1:1
Pisa Barczewo
SKS Szczytno
2:0
Cresovia Górowo Iławeckie
MKS Ruciane Nida
1:0
Śniardwy Orzysz
Błękitni Pasym
4:3
Victoria Bartoszyce
Mazur Pisz
4:3
Granica Bezledy
Wilczek Wilkowo
6:3
DKS Dobre Miasto
Łyna Sępopol
3:3
Vęgoria Węgorzewo
Czarni Olecko
0:0
GKS Dźwierzuty
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
4:0
Wilczek Wilkowo
DKS Dobre Miasto
3:3
Łyna Sępopol
Cresovia Górowo Iławeckie
0:1
Błękitni Pasym
MKS Ruciane Nida
0:2
Czarni Olecko
GKS Dźwierzuty
3:2
Pojezierze Prostki
Vęgoria Węgorzewo
0:0
SKS Szczytno
Victoria Bartoszyce
1:1
Mazur Pisz
Śniardwy Orzysz
5:0
Granica Bezledy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pojezierze Prostki
1:4
MKS Ruciane Nida
Błękitni Pasym
3:1
Vęgoria Węgorzewo
Mazur Pisz
2:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Łyna Sępopol
2:2
Pisa Barczewo
SKS Szczytno
6:2
DKS Dobre Miasto
Granica Bezledy
4:2
Victoria Bartoszyce
Czarni Olecko
0:2
Śniardwy Orzysz
Wilczek Wilkowo
5:3
GKS Dźwierzuty
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
0:0
Granica Bezledy
Vęgoria Węgorzewo
1:3
Mazur Pisz
Pisa Barczewo
4:1
SKS Szczytno
DKS Dobre Miasto
1:3
Błękitni Pasym
MKS Ruciane Nida
0:2
Wilczek Wilkowo
Śniardwy Orzysz
1:3
Victoria Bartoszyce
Czarni Olecko
2:0
Pojezierze Prostki
GKS Dźwierzuty
0:2
Łyna Sępopol
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
5:1
Pisa Barczewo
Mazur Pisz
3:0*
DKS Dobre Miasto
Łyna Sępopol
4:1
MKS Ruciane Nida
Victoria Bartoszyce
1:0
Cresovia Górowo Iławeckie
SKS Szczytno
0:1
GKS Dźwierzuty
Granica Bezledy
0:3
Vęgoria Węgorzewo
Wilczek Wilkowo
0:0
Czarni Olecko
Pojezierze Prostki
0:1
Śniardwy Orzysz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
0:1
Victoria Bartoszyce
Pisa Barczewo
3:0
Mazur Pisz
DKS Dobre Miasto
4:2
Granica Bezledy
MKS Ruciane Nida
3:0
SKS Szczytno
Śniardwy Orzysz
2:3
Cresovia Górowo Iławeckie
Czarni Olecko
2:2
Łyna Sępopol
GKS Dźwierzuty
0:6
Błękitni Pasym
Pojezierze Prostki
0:1
Wilczek Wilkowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
2:1
DKS Dobre Miasto
Cresovia Górowo Iławeckie
7:1
Vęgoria Węgorzewo
SKS Szczytno
0:1
Czarni Olecko
Błękitni Pasym
3:2
MKS Ruciane Nida
Mazur Pisz
2:2
GKS Dźwierzuty
Granica Bezledy
2:3
Pisa Barczewo
Wilczek Wilkowo
1:0
Śniardwy Orzysz
Łyna Sępopol
4:3
Pojezierze Prostki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Olecko
2:0
Błękitni Pasym
Pisa Barczewo
2:0
Victoria Bartoszyce
DKS Dobre Miasto
0:0
Cresovia Górowo Iławeckie
MKS Ruciane Nida
1:1
Mazur Pisz
Śniardwy Orzysz
2:1
Vęgoria Węgorzewo
Wilczek Wilkowo
1:1
Łyna Sępopol
GKS Dźwierzuty
0:3*
Granica Bezledy
Pojezierze Prostki
1:0
SKS Szczytno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
2:1
DKS Dobre Miasto
Victoria Bartoszyce
4:1
GKS Dźwierzuty
SKS Szczytno
0:3
Wilczek Wilkowo
Błękitni Pasym
4:1
Pojezierze Prostki
Mazur Pisz
2:1
Czarni Olecko
Granica Bezledy
2:1
MKS Ruciane Nida
Łyna Sępopol
6:2
Śniardwy Orzysz
Cresovia Górowo Iławeckie
1:0
Pisa Barczewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Łyna Sępopol
5:1
SKS Szczytno
Pisa Barczewo
2:0
Vęgoria Węgorzewo
MKS Ruciane Nida
2:4
Victoria Bartoszyce
Śniardwy Orzysz
0:3
DKS Dobre Miasto
Wilczek Wilkowo
0:2
Błękitni Pasym
Czarni Olecko
2:2
Granica Bezledy
GKS Dźwierzuty
1:5
Cresovia Górowo Iławeckie
Pojezierze Prostki
1:5
Mazur Pisz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
4:1
GKS Dźwierzuty
Victoria Bartoszyce
0:2
Czarni Olecko
DKS Dobre Miasto
1:0
Pisa Barczewo
SKS Szczytno
0:1
Śniardwy Orzysz
Błękitni Pasym
4:2
Łyna Sępopol
Mazur Pisz
3:2
Wilczek Wilkowo
Granica Bezledy
2:3
Pojezierze Prostki
Cresovia Górowo Iławeckie
2:2
MKS Ruciane Nida
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Szczytno
0:5
Błękitni Pasym
MKS Ruciane Nida
3:3
Vęgoria Węgorzewo
Śniardwy Orzysz
1:3
Pisa Barczewo
Wilczek Wilkowo
3:0
Granica Bezledy
Łyna Sępopol
3:3
Mazur Pisz
Czarni Olecko
2:0
Cresovia Górowo Iławeckie
GKS Dźwierzuty
3:2
DKS Dobre Miasto
Pojezierze Prostki
1:1
Victoria Bartoszyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
1:4
Czarni Olecko
Pisa Barczewo
5:0
GKS Dźwierzuty
Victoria Bartoszyce
2:2
Wilczek Wilkowo
DKS Dobre Miasto
1:0
MKS Ruciane Nida
Błękitni Pasym
9:0
Śniardwy Orzysz
Mazur Pisz
2:0
SKS Szczytno
Granica Bezledy
4:3
Łyna Sępopol
Cresovia Górowo Iławeckie
5:1
Pojezierze Prostki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
4:0
Pojezierze Prostki
Pisa Barczewo
6:2
MKS Ruciane Nida
Victoria Bartoszyce
0:2
Łyna Sępopol
Mazur Pisz
1:6
Błękitni Pasym
Śniardwy Orzysz
2:0
GKS Dźwierzuty
Granica Bezledy
3:0*
SKS Szczytno
DKS Dobre Miasto
1:1
Czarni Olecko
Cresovia Górowo Iławeckie
3:1
Wilczek Wilkowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
11:0
Granica Bezledy
Wilczek Wilkowo
3:4
Vęgoria Węgorzewo
Łyna Sępopol
3:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Pojezierze Prostki
0:1
DKS Dobre Miasto
SKS Szczytno
5:0
Victoria Bartoszyce
MKS Ruciane Nida
1:1
GKS Dźwierzuty
Mazur Pisz
0:5
Śniardwy Orzysz
Czarni Olecko
1:2
Pisa Barczewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
0:3*
Łyna Sępopol
Pisa Barczewo
4:1
Pojezierze Prostki
Victoria Bartoszyce
2:2
Błękitni Pasym
DKS Dobre Miasto
3:4
Wilczek Wilkowo
Śniardwy Orzysz
1:0
MKS Ruciane Nida
Granica Bezledy
0:1
Mazur Pisz
GKS Dźwierzuty
0:0
Czarni Olecko
Cresovia Górowo Iławeckie
2:1
SKS Szczytno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
5:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Mazur Pisz
0:1
Victoria Bartoszyce
Granica Bezledy
1:3
Śniardwy Orzysz
Wilczek Wilkowo
5:0
Pisa Barczewo
Czarni Olecko
1:0
MKS Ruciane Nida
SKS Szczytno
1:0
Vęgoria Węgorzewo
Łyna Sępopol
2:2
DKS Dobre Miasto
Pojezierze Prostki
0:1
GKS Dźwierzuty
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
4:4
Błękitni Pasym
Pisa Barczewo
3:0
Łyna Sępopol
Victoria Bartoszyce
2:0
Granica Bezledy
DKS Dobre Miasto
0:1
SKS Szczytno
MKS Ruciane Nida
2:1
Pojezierze Prostki
GKS Dźwierzuty
2:2
Wilczek Wilkowo
Śniardwy Orzysz
0:0
Czarni Olecko
Cresovia Górowo Iławeckie
2:1
Mazur Pisz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
1:3
Śniardwy Orzysz
Pojezierze Prostki
0:1
Czarni Olecko
SKS Szczytno
1:3
Pisa Barczewo
Błękitni Pasym
5:0
DKS Dobre Miasto
Mazur Pisz
1:3
Vęgoria Węgorzewo
Granica Bezledy
3:2
Cresovia Górowo Iławeckie
Wilczek Wilkowo
2:1
MKS Ruciane Nida
Łyna Sępopol
3:1
GKS Dźwierzuty
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
3:4
Granica Bezledy
Pisa Barczewo
0:0
Błękitni Pasym
DKS Dobre Miasto
7:3
Mazur Pisz
MKS Ruciane Nida
2:4
Łyna Sępopol
Czarni Olecko
0:2
Wilczek Wilkowo
GKS Dźwierzuty
1:2
SKS Szczytno
Śniardwy Orzysz
3:1
Pojezierze Prostki
Cresovia Górowo Iławeckie
1:2
Victoria Bartoszyce
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
6:2
GKS Dźwierzuty
Mazur Pisz
1:3
Pisa Barczewo
Victoria Bartoszyce
1:3
Vęgoria Węgorzewo
SKS Szczytno
4:0
MKS Ruciane Nida
Granica Bezledy
5:0
DKS Dobre Miasto
Wilczek Wilkowo
3:3
Pojezierze Prostki
Łyna Sępopol
3:0
Czarni Olecko
Cresovia Górowo Iławeckie
2:4
Śniardwy Orzysz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
2:2
Granica Bezledy
DKS Dobre Miasto
5:4
Victoria Bartoszyce
MKS Ruciane Nida
0:4
Błękitni Pasym
GKS Dźwierzuty
1:1
Mazur Pisz
Vęgoria Węgorzewo
6:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Śniardwy Orzysz
2:4
Wilczek Wilkowo
Czarni Olecko
2:2
SKS Szczytno
Pojezierze Prostki
2:2
Łyna Sępopol
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
1:1
Czarni Olecko
Vęgoria Węgorzewo
0:0
Śniardwy Orzysz
Victoria Bartoszyce
1:0
Pisa Barczewo
SKS Szczytno
1:0
Pojezierze Prostki
Mazur Pisz
0:2
MKS Ruciane Nida
Granica Bezledy
1:0
GKS Dźwierzuty
Łyna Sępopol
6:0
Wilczek Wilkowo
Cresovia Górowo Iławeckie
1:1
DKS Dobre Miasto
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
1:2
Cresovia Górowo Iławeckie
MKS Ruciane Nida
1:1
Granica Bezledy
GKS Dźwierzuty
0:4
Victoria Bartoszyce
DKS Dobre Miasto
0:3
Vęgoria Węgorzewo
Wilczek Wilkowo
2:4
SKS Szczytno
Czarni Olecko
2:1
Mazur Pisz
Śniardwy Orzysz
0:4
Łyna Sępopol
Pojezierze Prostki
2:2
Błękitni Pasym
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Pasym
4:0
Wilczek Wilkowo
Vęgoria Węgorzewo
1:3
Pisa Barczewo
Victoria Bartoszyce
6:0
MKS Ruciane Nida
DKS Dobre Miasto
5:0
Śniardwy Orzysz
SKS Szczytno
0:0
Łyna Sępopol
Mazur Pisz
3:1
Pojezierze Prostki
Granica Bezledy
3:1
Czarni Olecko
Cresovia Górowo Iławeckie
3:0
GKS Dźwierzuty
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
5:1
DKS Dobre Miasto
MKS Ruciane Nida
0:2
Cresovia Górowo Iławeckie
GKS Dźwierzuty
1:1
Vęgoria Węgorzewo
Wilczek Wilkowo
1:2
Mazur Pisz
Łyna Sępopol
0:6
Błękitni Pasym
Śniardwy Orzysz
0:1
SKS Szczytno
Pojezierze Prostki
3:2
Granica Bezledy
Czarni Olecko
1:2
Victoria Bartoszyce
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
5:1
MKS Ruciane Nida
Pisa Barczewo
6:0
Śniardwy Orzysz
Victoria Bartoszyce
5:1
Pojezierze Prostki
DKS Dobre Miasto
6:0
GKS Dźwierzuty
Błękitni Pasym
2:2
SKS Szczytno
Mazur Pisz
4:1
Łyna Sępopol
Granica Bezledy
5:5
Wilczek Wilkowo
Cresovia Górowo Iławeckie
0:1
Czarni Olecko
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Pojezierze Prostki
2:1
Cresovia Górowo Iławeckie
SKS Szczytno
2:2
Mazur Pisz
MKS Ruciane Nida
1:6
DKS Dobre Miasto
Śniardwy Orzysz
0:5
Błękitni Pasym
Wilczek Wilkowo
3:2
Victoria Bartoszyce
Łyna Sępopol
3:2
Granica Bezledy
Czarni Olecko
2:3
Vęgoria Węgorzewo
GKS Dźwierzuty
1:2
Pisa Barczewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij