zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SRKiS Danpol Knopin
6:1
Pojezierze Prostki
Granica Bezledy
1:2
Vęgoria Węgorzewo
Victoria Bartoszyce
2:2
Błękitni Pasym
Fala Warpuny
0:3
Orlęta Rema Reszel
Wilczek Wilkowo
3:2
Łyna Sępopol
SKS Szczytno
0:0
Czarni Olecko
Start Kruklanki
1:4
Mazur Pisz
Cresovia Górowo Iławeckie
3:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
2:0
Victoria Bartoszyce
SRKiS Danpol Knopin
3:1
Start Kruklanki
Pojezierze Prostki
0:0
Łyna Sępopol
Błękitni Pasym
2:1
Wilczek Wilkowo
Mazur Pisz
1:1
SKS Szczytno
Orlęta Rema Reszel
1:2
Cresovia Górowo Iławeckie
Czarni Olecko
2:0
Fala Warpuny
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
5:2
Granica Bezledy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Łyna Sępopol
3:3
Błękitni Pasym
Granica Bezledy
2:5
Orlęta Rema Reszel
Victoria Bartoszyce
3:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Cresovia Górowo Iławeckie
2:1
Czarni Olecko
Fala Warpuny
1:3
Mazur Pisz
Wilczek Wilkowo
0:1
Vęgoria Węgorzewo
SKS Szczytno
1:1
SRKiS Danpol Knopin
Start Kruklanki
0:2
Pojezierze Prostki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
1:1
Łyna Sępopol
SRKiS Danpol Knopin
4:2
Fala Warpuny
Orlęta Rema Reszel
3:2
Victoria Bartoszyce
Mazur Pisz
4:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Start Kruklanki
1:3
SKS Szczytno
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:1
Wilczek Wilkowo
Pojezierze Prostki
0:2
Błękitni Pasym
Czarni Olecko
0:0
Granica Bezledy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
2:1
Czarni Olecko
Cresovia Górowo Iławeckie
2:0
SRKiS Danpol Knopin
SKS Szczytno
0:0
Pojezierze Prostki
Fala Warpuny
1:1
Start Kruklanki
Błękitni Pasym
3:2
Vęgoria Węgorzewo
Granica Bezledy
0:4
Mazur Pisz
Wilczek Wilkowo
1:1
Orlęta Rema Reszel
Łyna Sępopol
2:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SRKiS Danpol Knopin
0:2
Granica Bezledy
Pojezierze Prostki
3:1
Vęgoria Węgorzewo
Orlęta Rema Reszel
1:0
Łyna Sępopol
Czarni Olecko
7:0
Wilczek Wilkowo
SKS Szczytno
3:2
Fala Warpuny
Mazur Pisz
7:2
Victoria Bartoszyce
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:1
Błękitni Pasym
Start Kruklanki
0:3
Cresovia Górowo Iławeckie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
5:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Victoria Bartoszyce
8:0
SRKiS Danpol Knopin
Fala Warpuny
3:3
Pojezierze Prostki
Granica Bezledy
6:1
Start Kruklanki
Łyna Sępopol
0:1
Czarni Olecko
Błękitni Pasym
3:6
Orlęta Rema Reszel
Wilczek Wilkowo
1:1
Mazur Pisz
Cresovia Górowo Iławeckie
2:1
SKS Szczytno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SRKiS Danpol Knopin
0:4
Wilczek Wilkowo
Fala Warpuny
2:0
Cresovia Górowo Iławeckie
Mazur Pisz
6:2
Łyna Sępopol
Orlęta Rema Reszel
3:1
Vęgoria Węgorzewo
Czarni Olecko
3:0
Błękitni Pasym
SKS Szczytno
3:3
Granica Bezledy
Start Kruklanki
2:3
Victoria Bartoszyce
Pojezierze Prostki
1:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
0:0
Pojezierze Prostki
Vęgoria Węgorzewo
2:4
Czarni Olecko
Victoria Bartoszyce
0:2
SKS Szczytno
Błękitni Pasym
2:0
Mazur Pisz
Granica Bezledy
7:1
Fala Warpuny
Łyna Sępopol
2:2
SRKiS Danpol Knopin
Wilczek Wilkowo
3:2
Start Kruklanki
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:1
Orlęta Rema Reszel
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Pisz
0:1
Vęgoria Węgorzewo
SRKiS Danpol Knopin
3:2
Błękitni Pasym
Fala Warpuny
4:2
Victoria Bartoszyce
Czarni Olecko
2:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
SKS Szczytno
2:0
Wilczek Wilkowo
Cresovia Górowo Iławeckie
1:0
Granica Bezledy
Pojezierze Prostki
1:2
Orlęta Rema Reszel
Start Kruklanki
2:5
Łyna Sępopol
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
3:0
SRKiS Danpol Knopin
Victoria Bartoszyce
2:3
Cresovia Górowo Iławeckie
Błękitni Pasym
10:1
Start Kruklanki
Orlęta Rema Reszel
1:0
Czarni Olecko
Granica Bezledy
3:2
Pojezierze Prostki
Wilczek Wilkowo
2:3
Fala Warpuny
Łyna Sępopol
2:1
SKS Szczytno
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
3:3
Mazur Pisz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
1:2
Wilczek Wilkowo
SRKiS Danpol Knopin
0:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
SKS Szczytno
4:3
Błękitni Pasym
Fala Warpuny
4:3
Łyna Sępopol
Mazur Pisz
0:3
Orlęta Rema Reszel
Granica Bezledy
4:3
Victoria Bartoszyce
Start Kruklanki
0:12
Vęgoria Węgorzewo
Pojezierze Prostki
0:2
Czarni Olecko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
3:0
SKS Szczytno
Victoria Bartoszyce
3:0
Pojezierze Prostki
Błękitni Pasym
6:1
Fala Warpuny
Orlęta Rema Reszel
4:0
SRKiS Danpol Knopin
Łyna Sępopol
2:3
Cresovia Górowo Iławeckie
Czarni Olecko
0:2
Mazur Pisz
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:3
Start Kruklanki
Wilczek Wilkowo
4:1
Granica Bezledy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
1:0
Wilczek Wilkowo
SRKiS Danpol Knopin
1:2
Czarni Olecko
SKS Szczytno
0:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Fala Warpuny
5:2
Vęgoria Węgorzewo
Granica Bezledy
3:1
Łyna Sępopol
Pojezierze Prostki
0:1
Mazur Pisz
Start Kruklanki
0:2
Orlęta Rema Reszel
Cresovia Górowo Iławeckie
0:0
Błękitni Pasym
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
5:0
Cresovia Górowo Iławeckie
Błękitni Pasym
4:3
Granica Bezledy
Mazur Pisz
3:0
SRKiS Danpol Knopin
Orlęta Rema Reszel
5:1
SKS Szczytno
Wilczek Wilkowo
5:4
Pojezierze Prostki
Łyna Sępopol
3:2
Victoria Bartoszyce
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:0
Fala Warpuny
Czarni Olecko
8:0
Start Kruklanki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
5:1
Granica Bezledy
Pojezierze Prostki
2:0
SRKiS Danpol Knopin
Błękitni Pasym
1:2
Victoria Bartoszyce
Orlęta Rema Reszel
10:0
Fala Warpuny
Łyna Sępopol
3:1
Wilczek Wilkowo
Czarni Olecko
2:0
SKS Szczytno
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:0
Cresovia Górowo Iławeckie
Mazur Pisz
4:3
Start Kruklanki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Szczytno
1:3
Mazur Pisz
Victoria Bartoszyce
2:2
Vęgoria Węgorzewo
Cresovia Górowo Iławeckie
1:6
Orlęta Rema Reszel
Start Kruklanki
2:0
SRKiS Danpol Knopin
Fala Warpuny
1:2
Czarni Olecko
Granica Bezledy
2:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Wilczek Wilkowo
6:2
Błękitni Pasym
Łyna Sępopol
2:2
Pojezierze Prostki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
2:3
Wilczek Wilkowo
Orlęta Rema Reszel
1:1
Granica Bezledy
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:3
Victoria Bartoszyce
Mazur Pisz
4:1
Fala Warpuny
SRKiS Danpol Knopin
0:2
SKS Szczytno
Pojezierze Prostki
4:1
Start Kruklanki
Błękitni Pasym
5:1
Łyna Sępopol
Czarni Olecko
1:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
0:2
Orlęta Rema Reszel
SKS Szczytno
5:1
Start Kruklanki
Fala Warpuny
1:0
SRKiS Danpol Knopin
Błękitni Pasym
4:0
Pojezierze Prostki
Granica Bezledy
0:2
Czarni Olecko
Wilczek Wilkowo
1:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Łyna Sępopol
2:2
Vęgoria Węgorzewo
Cresovia Górowo Iławeckie
0:2
Mazur Pisz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
1:2
Błękitni Pasym
Mazur Pisz
1:0
Granica Bezledy
Orlęta Rema Reszel
1:0
Wilczek Wilkowo
Czarni Olecko
1:1
Victoria Bartoszyce
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:6
Łyna Sępopol
SRKiS Danpol Knopin
0:5
Cresovia Górowo Iławeckie
Pojezierze Prostki
2:2
SKS Szczytno
Start Kruklanki
1:2
Fala Warpuny
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
1:0
Pojezierze Prostki
Victoria Bartoszyce
2:1
Mazur Pisz
Fala Warpuny
0:1
SKS Szczytno
Błękitni Pasym
3:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Granica Bezledy
5:1
SRKiS Danpol Knopin
Łyna Sępopol
2:2
Orlęta Rema Reszel
Wilczek Wilkowo
0:4
Czarni Olecko
Cresovia Górowo Iławeckie
7:1
Start Kruklanki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Rema Reszel
1:1
Błękitni Pasym
Czarni Olecko
2:2
Łyna Sępopol
SKS Szczytno
0:3
Cresovia Górowo Iławeckie
Mazur Pisz
3:1
Wilczek Wilkowo
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:4
Vęgoria Węgorzewo
SRKiS Danpol Knopin
0:0
Victoria Bartoszyce
Pojezierze Prostki
3:0
Fala Warpuny
Start Kruklanki
3:1
Granica Bezledy
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
0:0
Orlęta Rema Reszel
Victoria Bartoszyce
5:0
Start Kruklanki
Granica Bezledy
2:2
SKS Szczytno
Łyna Sępopol
1:3
Mazur Pisz
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:5
Pojezierze Prostki
Cresovia Górowo Iławeckie
6:2
Fala Warpuny
Błękitni Pasym
1:0
Czarni Olecko
Wilczek Wilkowo
5:0
SRKiS Danpol Knopin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Warpuny
2:4
Granica Bezledy
Orlęta Rema Reszel
6:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
SKS Szczytno
2:1
Victoria Bartoszyce
Mazur Pisz
2:0
Błękitni Pasym
Czarni Olecko
2:1
Vęgoria Węgorzewo
SRKiS Danpol Knopin
1:2
Łyna Sępopol
Pojezierze Prostki
2:0
Cresovia Górowo Iławeckie
Start Kruklanki
0:3
Wilczek Wilkowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
5:2
Fala Warpuny
Orlęta Rema Reszel
2:2
Pojezierze Prostki
Granica Bezledy
3:7
Cresovia Górowo Iławeckie
Vęgoria Węgorzewo
4:3
Mazur Pisz
Wilczek Wilkowo
0:1
SKS Szczytno
Łyna Sępopol
8:3
Start Kruklanki
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:0
Czarni Olecko
Błękitni Pasym
3:0
SRKiS Danpol Knopin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Warpuny
2:5
Wilczek Wilkowo
SRKiS Danpol Knopin
0:8
Vęgoria Węgorzewo
SKS Szczytno
2:2
Łyna Sępopol
Mazur Pisz
3:0*
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Czarni Olecko
0:2
Orlęta Rema Reszel
Pojezierze Prostki
6:0
Granica Bezledy
Start Kruklanki
0:6
Błękitni Pasym
Cresovia Górowo Iławeckie
1:1
Victoria Bartoszyce
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
2:2
Granica Bezledy
Orlęta Rema Reszel
1:0
Mazur Pisz
Vęgoria Węgorzewo
0:1
Start Kruklanki
Błękitni Pasym
1:1
SKS Szczytno
Wilczek Wilkowo
2:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Łyna Sępopol
10:1
Fala Warpuny
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:2
SRKiS Danpol Knopin
Czarni Olecko
0:0
Pojezierze Prostki
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Fala Warpuny
3:5
Błękitni Pasym
Granica Bezledy
0:1
Wilczek Wilkowo
SKS Szczytno
2:1
Vęgoria Węgorzewo
Mazur Pisz
0:0
Czarni Olecko
SRKiS Danpol Knopin
0:5
Orlęta Rema Reszel
Pojezierze Prostki
1:0
Victoria Bartoszyce
Start Kruklanki
1:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Cresovia Górowo Iławeckie
0:3
Łyna Sępopol
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Vęgoria Węgorzewo
7:0
Fala Warpuny
Błękitni Pasym
5:0
Cresovia Górowo Iławeckie
Mazur Pisz
3:1
Pojezierze Prostki
Orlęta Rema Reszel
3:0*
Start Kruklanki
Wilczek Wilkowo
2:8
Victoria Bartoszyce
Łyna Sępopol
3:3
Granica Bezledy
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:0
SKS Szczytno
Czarni Olecko
3:0*
SRKiS Danpol Knopin
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
1:1
Łyna Sępopol
SRKiS Danpol Knopin
0:3*
Mazur Pisz
Cresovia Górowo Iławeckie
3:1
Vęgoria Węgorzewo
Pojezierze Prostki
1:1
Wilczek Wilkowo
SKS Szczytno
0:2
Orlęta Rema Reszel
Start Kruklanki
0:6
Czarni Olecko
Fala Warpuny
3:5
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Granica Bezledy
1:3
Błękitni Pasym
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij