zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Grunwald Gierzwałd
ITS Jeziorak Iława
Pauza
Sokół Ostróda
2:4
DKS "Wkra"Działdowo 2006-2007
Wel Lidzbark
5:3
GKS Start Kozłowo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
5:0
Kormoran Zwierzewo
Start Nidzica
2:3
GKS Wikielec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS "Wkra"Działdowo 2006-2007
Pauza
GKS Start Kozłowo
Pauza
ITS Jeziorak Iława
13:3
Sokół Ostróda
Grunwald Gierzwałd
2:0
Start Nidzica
GKS Wikielec
17:0
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Kormoran Zwierzewo
3:10
Wel Lidzbark
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
ITS Jeziorak Iława
Sokół Ostróda
Pauza
Wel Lidzbark
0:8
GKS Wikielec
Start Nidzica
0:1
DKS "Wkra"Działdowo 2006-2007
GKS Start Kozłowo
6:0
Kormoran Zwierzewo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
3:5
Grunwald Gierzwałd
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Kormoran Zwierzewo
Pauza
Sokół Ostróda
Pauza
ITS Jeziorak Iława
5:0
Start Nidzica
DKS "Wkra"Działdowo 2006-2007
4:1
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Grunwald Gierzwałd
11:1
Wel Lidzbark
GKS Wikielec
9:2
GKS Start Kozłowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
2:1
DKS "Wkra"Działdowo 2006-2007
Kormoran Zwierzewo
2:13
GKS Wikielec
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
0:1
ITS Jeziorak Iława
Start Nidzica
1:3
Sokół Ostróda
GKS Start Kozłowo
1:1
Grunwald Gierzwałd
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Start Nidzica
GKS Wikielec
Pauza
Sokół Ostróda
6:1
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
ITS Jeziorak Iława
9:2
Wel Lidzbark
DKS "Wkra"Działdowo 2006-2007
2:0
GKS Start Kozłowo
Grunwald Gierzwałd
8:0
Kormoran Zwierzewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Pauza
Start Nidzica
Pauza
Wel Lidzbark
4:3
Sokół Ostróda
Kormoran Zwierzewo
1:14
DKS "Wkra"Działdowo 2006-2007
GKS Wikielec
4:4
Grunwald Gierzwałd
GKS Start Kozłowo
1:6
ITS Jeziorak Iława
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wel Lidzbark
Grunwald Gierzwałd
Pauza
Sokół Ostróda
2:1
GKS Start Kozłowo
ITS Jeziorak Iława
20:0
Kormoran Zwierzewo
DKS "Wkra"Działdowo 2006-2007
1:3
GKS Wikielec
Start Nidzica
6:0
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Pauza
GKS Start Kozłowo
Pauza
Wel Lidzbark
1:5
Start Nidzica
Grunwald Gierzwałd
5:1
DKS "Wkra"Działdowo 2006-2007
Kormoran Zwierzewo
0:5
Sokół Ostróda
GKS Wikielec
0:4
ITS Jeziorak Iława
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kormoran Zwierzewo
Pauza
DKS "Wkra"Działdowo 2006-2007
Pauza
Sokół Ostróda
- : -
GKS Wikielec
ITS Jeziorak Iława
- : -
Grunwald Gierzwałd
Start Nidzica
- : -
GKS Start Kozłowo
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
- : -
Wel Lidzbark
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Wikielec
Wel Lidzbark
Pauza
Grunwald Gierzwałd
- : -
Sokół Ostróda
Kormoran Zwierzewo
- : -
Start Nidzica
DKS "Wkra"Działdowo 2006-2007
- : -
ITS Jeziorak Iława
GKS Start Kozłowo
- : -
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij