zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Miłomłyn
0:10
Polonia Iłowo
Start Nidzica
1:0
Olimpia Kisielice
ITS Jeziorak Iława
1:1
Unia Susz
Motor Lubawa
3:4
Ossa Biskupiec
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
2:1
Wicher Gwiździny
Wel Lidzbark
3:0*
Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
0:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Polonia Iłowo
1:1
Motor Lubawa
Ossa Biskupiec
4:3
Start Nidzica
ITS Jeziorak Iława
4:0
Tęcza Miłomłyn
Wicher Gwiździny
2:0
Wel Lidzbark
Unia Susz
3:0*
Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
3:1
Polonia Iłowo
Orzeł Janowiec Kościelny
0:3*
Wicher Gwiździny
Motor Lubawa
1:3
ITS Jeziorak Iława
Wel Lidzbark
4:1
Olimpia Kisielice
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:0
Ossa Biskupiec
Tęcza Miłomłyn
2:4
Unia Susz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
0:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Polonia Iłowo
1:3
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
ITS Jeziorak Iława
3:0
Start Nidzica
Ossa Biskupiec
6:4
Wel Lidzbark
Tęcza Miłomłyn
0:1
Motor Lubawa
Unia Susz
4:2
Wicher Gwiździny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Gwiździny
4:2
Olimpia Kisielice
Start Nidzica
7:3
Tęcza Miłomłyn
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
2:3
ITS Jeziorak Iława
Wel Lidzbark
1:5
Polonia Iłowo
Motor Lubawa
2:2
Unia Susz
Orzeł Janowiec Kościelny
3:8
Ossa Biskupiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lubawa
1:1
Start Nidzica
Polonia Iłowo
1:0
Orzeł Janowiec Kościelny
Ossa Biskupiec
4:0
Wicher Gwiździny
Tęcza Miłomłyn
3:5
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Unia Susz
4:1
Olimpia Kisielice
ITS Jeziorak Iława
3:3
Wel Lidzbark
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
3:3
Unia Susz
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:2
Motor Lubawa
Orzeł Janowiec Kościelny
3:0
ITS Jeziorak Iława
Olimpia Kisielice
1:3
Ossa Biskupiec
Wel Lidzbark
6:3
Tęcza Miłomłyn
Wicher Gwiździny
2:2
Polonia Iłowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
0:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Motor Lubawa
4:3
Wel Lidzbark
Polonia Iłowo
3:0
Olimpia Kisielice
ITS Jeziorak Iława
5:3
Wicher Gwiździny
Unia Susz
0:4
Ossa Biskupiec
Tęcza Miłomłyn
4:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
1:4
Motor Lubawa
Olimpia Kisielice
0:6
ITS Jeziorak Iława
Ossa Biskupiec
3:1
Polonia Iłowo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:1
Unia Susz
Wel Lidzbark
2:4
Start Nidzica
Wicher Gwiździny
8:1
Tęcza Miłomłyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
2:1
Orzeł Janowiec Kościelny
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
12:0
Wel Lidzbark
Motor Lubawa
6:0
Wicher Gwiździny
ITS Jeziorak Iława
2:4
Ossa Biskupiec
Tęcza Miłomłyn
7:0
Olimpia Kisielice
Unia Susz
1:0
Polonia Iłowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
1:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Wel Lidzbark
4:2
Unia Susz
Olimpia Kisielice
2:3
Motor Lubawa
Polonia Iłowo
1:1
ITS Jeziorak Iława
Ossa Biskupiec
9:0
Tęcza Miłomłyn
Wicher Gwiździny
0:1
Start Nidzica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
2:2
Wel Lidzbark
Polonia Iłowo
0:3
Tęcza Miłomłyn
Olimpia Kisielice
1:1
Start Nidzica
Ossa Biskupiec
1:3
Motor Lubawa
Unia Susz
0:1
ITS Jeziorak Iława
Wicher Gwiździny
1:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Miłomłyn
3:0
ITS Jeziorak Iława
Orzeł Janowiec Kościelny
3:3
Unia Susz
Motor Lubawa
2:2
Polonia Iłowo
Wel Lidzbark
4:3
Wicher Gwiździny
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
4:1
Olimpia Kisielice
Start Nidzica
2:3
Ossa Biskupiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
2:0
Start Nidzica
ITS Jeziorak Iława
2:1
Motor Lubawa
Ossa Biskupiec
1:3
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Wicher Gwiździny
1:3
Orzeł Janowiec Kościelny
Olimpia Kisielice
2:4
Wel Lidzbark
Unia Susz
3:0
Tęcza Miłomłyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
0:2
ITS Jeziorak Iława
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:0
Polonia Iłowo
Wel Lidzbark
1:2
Ossa Biskupiec
Orzeł Janowiec Kościelny
1:2
Olimpia Kisielice
Motor Lubawa
2:0
Tęcza Miłomłyn
Wicher Gwiździny
1:1
Unia Susz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Miłomłyn
3:4
Start Nidzica
Polonia Iłowo
1:3
Wel Lidzbark
ITS Jeziorak Iława
0:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Kisielice
4:1
Wicher Gwiździny
Ossa Biskupiec
6:1
Orzeł Janowiec Kościelny
Unia Susz
1:1
Motor Lubawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
3:1
Polonia Iłowo
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
6:2
Tęcza Miłomłyn
Olimpia Kisielice
2:1
Unia Susz
Wel Lidzbark
0:0
ITS Jeziorak Iława
Wicher Gwiździny
3:3
Ossa Biskupiec
Start Nidzica
1:0
Motor Lubawa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Miłomłyn
1:2
Wel Lidzbark
Motor Lubawa
2:4
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Polonia Iłowo
3:1
Wicher Gwiździny
ITS Jeziorak Iława
4:0
Orzeł Janowiec Kościelny
Ossa Biskupiec
6:2
Olimpia Kisielice
Unia Susz
4:2
Start Nidzica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
1:1
Motor Lubawa
Olimpia Kisielice
0:1
Polonia Iłowo
Ossa Biskupiec
3:2
Unia Susz
Wicher Gwiździny
0:0
ITS Jeziorak Iława
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
7:0
Start Nidzica
Orzeł Janowiec Kościelny
4:0
Tęcza Miłomłyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Miłomłyn
2:4
Wicher Gwiździny
Motor Lubawa
3:1
Orzeł Janowiec Kościelny
Polonia Iłowo
2:1
Ossa Biskupiec
Unia Susz
5:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Start Nidzica
4:1
Wel Lidzbark
ITS Jeziorak Iława
5:2
Olimpia Kisielice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Janowiec Kościelny
3:0
Start Nidzica
Polonia Iłowo
2:2
Unia Susz
Ossa Biskupiec
4:3
ITS Jeziorak Iława
Wel Lidzbark
2:2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Wicher Gwiździny
3:1
Motor Lubawa
Olimpia Kisielice
4:0
Tęcza Miłomłyn
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
3:3
Wicher Gwiździny
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
10:0
Orzeł Janowiec Kościelny
Tęcza Miłomłyn
0:9
Ossa Biskupiec
Motor Lubawa
0:0
Olimpia Kisielice
ITS Jeziorak Iława
9:2
Polonia Iłowo
Unia Susz
2:1
Wel Lidzbark
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij