zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
2:2
Wel Lidzbark
Zamek Kurzętnik
0:10
Unia Susz
Ossa Biskupiec
7:1
Omulew Wielbark
Olimpia Olsztynek
3:0*
Polonia Iłowo
Olimpia Kisielice
2:3
Grunwald Gierzwałd
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
Pauza
Unia Susz
Pauza
Polonia Iłowo
1:1
Ossa Biskupiec
Grunwald Gierzwałd
1:6
Start Nidzica
Wel Lidzbark
4:0
Olimpia Olsztynek
Omulew Wielbark
9:0
Zamek Kurzętnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
Pauza
Olimpia Kisielice
Pauza
Zamek Kurzętnik
0:4
Polonia Iłowo
Ossa Biskupiec
4:3
Wel Lidzbark
Olimpia Olsztynek
1:0
Grunwald Gierzwałd
Unia Susz
4:1
Omulew Wielbark
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Olsztynek
Pauza
Omulew Wielbark
Pauza
Polonia Iłowo
2:1
Unia Susz
Grunwald Gierzwałd
5:5
Ossa Biskupiec
Wel Lidzbark
16:0
Zamek Kurzętnik
Olimpia Kisielice
1:2
Start Nidzica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
Pauza
Ossa Biskupiec
Pauza
Olimpia Olsztynek
4:0
Olimpia Kisielice
Omulew Wielbark
4:1
Polonia Iłowo
Zamek Kurzętnik
1:6
Grunwald Gierzwałd
Unia Susz
1:0
Wel Lidzbark
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
Pauza
Zamek Kurzętnik
Pauza
Start Nidzica
1:2
Olimpia Olsztynek
Wel Lidzbark
2:6
Omulew Wielbark
Grunwald Gierzwałd
4:0
Unia Susz
Olimpia Kisielice
2:4
Ossa Biskupiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Susz
Pauza
Olimpia Olsztynek
Pauza
Omulew Wielbark
0:1
Grunwald Gierzwałd
Polonia Iłowo
4:0
Wel Lidzbark
Zamek Kurzętnik
1:3
Olimpia Kisielice
Ossa Biskupiec
6:0
Start Nidzica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
Pauza
Omulew Wielbark
Pauza
Grunwald Gierzwałd
1:1
Polonia Iłowo
Start Nidzica
12:1
Zamek Kurzętnik
Olimpia Olsztynek
1:4
Ossa Biskupiec
Olimpia Kisielice
2:3
Unia Susz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
Pauza
Polonia Iłowo
Pauza
Omulew Wielbark
0:1
Olimpia Kisielice
Zamek Kurzętnik
2:7
Olimpia Olsztynek
Wel Lidzbark
1:2
Grunwald Gierzwałd
Unia Susz
3:2
Start Nidzica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
Pauza
Grunwald Gierzwałd
Pauza
Olimpia Olsztynek
4:0
Unia Susz
Start Nidzica
4:1
Omulew Wielbark
Olimpia Kisielice
1:3
Polonia Iłowo
Ossa Biskupiec
12:1
Zamek Kurzętnik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Gierzwałd
Pauza
Zamek Kurzętnik
Pauza
Wel Lidzbark
3:2
Olimpia Kisielice
Unia Susz
0:5
Ossa Biskupiec
Omulew Wielbark
0:1
Olimpia Olsztynek
Polonia Iłowo
4:2
Start Nidzica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Omulew Wielbark
1:4
Ossa Biskupiec
Grunwald Gierzwałd
6:0
Olimpia Kisielice
Polonia Iłowo
2:1
Olimpia Olsztynek
Wel Lidzbark
2:1
Start Nidzica
Unia Susz
9:1
Zamek Kurzętnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Kisielice
Pauza
Unia Susz
Pauza
Ossa Biskupiec
7:2
Polonia Iłowo
Zamek Kurzętnik
0:6
Omulew Wielbark
Olimpia Olsztynek
1:1
Wel Lidzbark
Start Nidzica
1:1
Grunwald Gierzwałd
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
Pauza
Olimpia Kisielice
Pauza
Omulew Wielbark
2:0
Unia Susz
Grunwald Gierzwałd
2:1
Olimpia Olsztynek
Polonia Iłowo
8:1
Zamek Kurzętnik
Wel Lidzbark
4:4
Ossa Biskupiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Olsztynek
Pauza
Omulew Wielbark
Pauza
Ossa Biskupiec
3:2
Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik
1:9
Wel Lidzbark
Start Nidzica
2:1
Olimpia Kisielice
Unia Susz
1:2
Polonia Iłowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Nidzica
Pauza
Ossa Biskupiec
Pauza
Grunwald Gierzwałd
3:0*
Zamek Kurzętnik
Polonia Iłowo
2:1
Omulew Wielbark
Olimpia Kisielice
7:1
Olimpia Olsztynek
Wel Lidzbark
3:0*
Unia Susz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłowo
Pauza
Zamek Kurzętnik
Pauza
Unia Susz
0:3*
Grunwald Gierzwałd
Olimpia Olsztynek
0:1
Start Nidzica
Omulew Wielbark
3:4
Wel Lidzbark
Ossa Biskupiec
5:1
Olimpia Kisielice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Susz
Pauza
Olimpia Olsztynek
Pauza
Grunwald Gierzwałd
5:0
Omulew Wielbark
Olimpia Kisielice
11:0
Zamek Kurzętnik
Start Nidzica
0:0
Ossa Biskupiec
Wel Lidzbark
1:4
Polonia Iłowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
Pauza
Omulew Wielbark
Pauza
Unia Susz
1:4
Olimpia Kisielice
Polonia Iłowo
1:3
Grunwald Gierzwałd
Ossa Biskupiec
2:0
Olimpia Olsztynek
Zamek Kurzętnik
2:8
Start Nidzica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ossa Biskupiec
Pauza
Polonia Iłowo
Pauza
Grunwald Gierzwałd
7:3
Wel Lidzbark
Start Nidzica
2:5
Unia Susz
Olimpia Olsztynek
6:1
Zamek Kurzętnik
Olimpia Kisielice
5:1
Omulew Wielbark
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
Pauza
Grunwald Gierzwałd
Pauza
Omulew Wielbark
0:5
Start Nidzica
Polonia Iłowo
5:1
Olimpia Kisielice
Zamek Kurzętnik
1:0
Ossa Biskupiec
Unia Susz
0:4
Olimpia Olsztynek
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Gierzwałd
Pauza
Zamek Kurzętnik
Pauza
Olimpia Kisielice
7:3
Wel Lidzbark
Ossa Biskupiec
4:1
Unia Susz
Olimpia Olsztynek
7:2
Omulew Wielbark
Start Nidzica
3:3
Polonia Iłowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij