zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Świątki Skolity
2:0
Jastrząb Ględy
Victoria Rychliki
4:3
Zatoka II Braniewo
Huragan II Morąg
8:1
Wałsza Pieniężno
Żuraw Godkowo
1:2
Piast Wilczęta
MGKS Miłakowo
2:1
Sokół Łęcze
Polonia Markusy
3:3
Dąb Kadyny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb Ględy
7:0
Żuraw Godkowo
Dąb Kadyny
4:4
Wałsza Pieniężno
Piast Wilczęta
5:4
MGKS Miłakowo
Polonia Markusy
4:1
Świątki Skolity
Sokół Łęcze
1:4
Victoria Rychliki
Zatoka II Braniewo
1:2
Huragan II Morąg
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Miłakowo
4:0
Jastrząb Ględy
Victoria Rychliki
3:2
Piast Wilczęta
Huragan II Morąg
4:0
Sokół Łęcze
Żuraw Godkowo
0:1
Polonia Markusy
Wałsza Pieniężno
2:6
Zatoka II Braniewo
Świątki Skolity
2:0
Dąb Kadyny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb Ględy
4:2
Victoria Rychliki
Świątki Skolity
3:1
Żuraw Godkowo
Dąb Kadyny
3:0
Zatoka II Braniewo
Piast Wilczęta
0:4
Huragan II Morąg
Polonia Markusy
5:1
MGKS Miłakowo
Sokół Łęcze
0:0
Wałsza Pieniężno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rychliki
0:2
Polonia Markusy
MGKS Miłakowo
2:2
Świątki Skolity
Zatoka II Braniewo
4:0
Sokół Łęcze
Żuraw Godkowo
3:2
Dąb Kadyny
Wałsza Pieniężno
0:1
Piast Wilczęta
Huragan II Morąg
4:0
Jastrząb Ględy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Kadyny
Pauza
Żuraw Godkowo
9:1
MGKS Miłakowo
Jastrząb Ględy
2:1
Wałsza Pieniężno
Świątki Skolity
5:1
Victoria Rychliki
Polonia Markusy
0:1
Huragan II Morąg
Piast Wilczęta
2:11
Zatoka II Braniewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wilczęta
Pauza
Victoria Rychliki
0:5
Żuraw Godkowo
MGKS Miłakowo
0:3
Dąb Kadyny
Wałsza Pieniężno
3:0
Polonia Markusy
Huragan II Morąg
5:2
Świątki Skolity
Zatoka II Braniewo
2:4
Jastrząb Ględy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb Ględy
Pauza
Polonia Markusy
1:1
Zatoka II Braniewo
Żuraw Godkowo
3:2
Huragan II Morąg
Dąb Kadyny
8:1
Piast Wilczęta
MGKS Miłakowo
0:5
Victoria Rychliki
Świątki Skolity
3:0
Wałsza Pieniężno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Markusy
Pauza
Victoria Rychliki
1:5
Dąb Kadyny
Piast Wilczęta
0:2
Jastrząb Ględy
Wałsza Pieniężno
0:2
Żuraw Godkowo
Huragan II Morąg
3:0
MGKS Miłakowo
Zatoka II Braniewo
4:2
Świątki Skolity
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Świątki Skolity
Pauza
Victoria Rychliki
1:3
Huragan II Morąg
Dąb Kadyny
8:2
Jastrząb Ględy
Żuraw Godkowo
5:2
Zatoka II Braniewo
MGKS Miłakowo
0:5
Wałsza Pieniężno
Polonia Markusy
6:2
Piast Wilczęta
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuraw Godkowo
Pauza
Piast Wilczęta
3:5
Świątki Skolity
Jastrząb Ględy
3:0
Polonia Markusy
Wałsza Pieniężno
4:4
Victoria Rychliki
Huragan II Morąg
1:1
Dąb Kadyny
Zatoka II Braniewo
3:0
MGKS Miłakowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Miłakowo
Pauza
Dąb Kadyny
- : -
Polonia Markusy
Jastrząb Ględy
- : -
Świątki Skolity
Piast Wilczęta
- : -
Żuraw Godkowo
Wałsza Pieniężno
- : -
Huragan II Morąg
Zatoka II Braniewo
- : -
Victoria Rychliki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rychliki
Pauza
Żuraw Godkowo
- : -
Jastrząb Ględy
MGKS Miłakowo
- : -
Piast Wilczęta
Wałsza Pieniężno
- : -
Dąb Kadyny
Świątki Skolity
- : -
Polonia Markusy
Huragan II Morąg
- : -
Zatoka II Braniewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij