zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:4
Bałtyk Gdynia
Jantar Ustka
1:3
Gdyńska AP Dąbrowa
U-2 Bytów
0:0
AP KP Gdynia
Stolem Gniewino
0:2
Chojniczanka Chojnice
Wierzyca Pelplin
1:3
Jaguar Gdańsk 2009
Mewa Gniew
0:2
Cartusia Kartuzy
Powiśle Pawlice Rakowiec
0:9
Lechia Gdańsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
3:1
Jantar Ustka
Lechia Gdańsk
13:0
Mewa Gniew
Jaguar Gdańsk 2009
6:0
Stolem Gniewino
Chojniczanka Chojnice
6:0
Powiśle Pawlice Rakowiec
AP KP Gdynia
0:0
Gdyńska AP Dąbrowa
U-2 Bytów
1:0
Wierzyca Pelplin
Cartusia Kartuzy
5:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:6
Lechia Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
9:0
Powiśle Pawlice Rakowiec
Gdyńska AP Dąbrowa
4:1
Bałtyk Gdynia
Jantar Ustka
1:0
Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino
1:0
U-2 Bytów
Wierzyca Pelplin
0:2
AP KP Gdynia
Mewa Gniew
1:1
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
5:0
Jantar Ustka
Jaguar Gdańsk 2009
13:0
Mewa Gniew
Chojniczanka Chojnice
3:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
AP KP Gdynia
0:3
Bałtyk Gdynia
U-2 Bytów
3:0
Powiśle Pawlice Rakowiec
Wierzyca Pelplin
0:2
Stolem Gniewino
Cartusia Kartuzy
5:1
Gdyńska AP Dąbrowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:9
Jaguar Gdańsk 2009
Bałtyk Gdynia
1:0
Cartusia Kartuzy
Gdyńska AP Dąbrowa
1:4
Lechia Gdańsk
Jantar Ustka
1:0
Chojniczanka Chojnice
Stolem Gniewino
2:1
AP KP Gdynia
Mewa Gniew
1:0
U-2 Bytów
Powiśle Pawlice Rakowiec
2:3
Wierzyca Pelplin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
5:1
Bałtyk Gdynia
Jaguar Gdańsk 2009
6:0
Jantar Ustka
Chojniczanka Chojnice
3:1
Gdyńska AP Dąbrowa
AP KP Gdynia
0:3
Cartusia Kartuzy
U-2 Bytów
1:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Stolem Gniewino
3:0
Powiśle Pawlice Rakowiec
Wierzyca Pelplin
0:1
Mewa Gniew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
4:0
Wierzyca Pelplin
Bałtyk Gdynia
1:2
Chojniczanka Chojnice
Gdyńska AP Dąbrowa
0:6
Jaguar Gdańsk 2009
Jantar Ustka
2:1
U-2 Bytów
Cartusia Kartuzy
0:4
Lechia Gdańsk
Powiśle Pawlice Rakowiec
2:0
AP KP Gdynia
Mewa Gniew
3:0
Stolem Gniewino
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009
2:0
Bałtyk Gdynia
Chojniczanka Chojnice
3:2
Cartusia Kartuzy
AP KP Gdynia
0:8
Lechia Gdańsk
U-2 Bytów
1:1
Gdyńska AP Dąbrowa
Stolem Gniewino
2:4
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Wierzyca Pelplin
2:1
Jantar Ustka
Powiśle Pawlice Rakowiec
1:0
Mewa Gniew
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
5:0
Powiśle Pawlice Rakowiec
Bałtyk Gdynia
1:2
U-2 Bytów
Lechia Gdańsk
9:1
Chojniczanka Chojnice
Gdyńska AP Dąbrowa
1:1
Wierzyca Pelplin
Jantar Ustka
1:1
Stolem Gniewino
Cartusia Kartuzy
0:3
Jaguar Gdańsk 2009
Mewa Gniew
2:0
AP KP Gdynia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009
3:2
Lechia Gdańsk
AP KP Gdynia
0:1
Chojniczanka Chojnice
U-2 Bytów
2:0
Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino
1:1
Gdyńska AP Dąbrowa
Wierzyca Pelplin
1:3
Bałtyk Gdynia
Mewa Gniew
0:4
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Powiśle Pawlice Rakowiec
1:6
Jantar Ustka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:1
AP KP Gdynia
Bałtyk Gdynia
2:2
Stolem Gniewino
Gdyńska AP Dąbrowa
1:0
Powiśle Pawlice Rakowiec
Jantar Ustka
1:1
Mewa Gniew
Chojniczanka Chojnice
3:0
Jaguar Gdańsk 2009
Cartusia Kartuzy
1:4
Wierzyca Pelplin
Lechia Gdańsk
12:0
U-2 Bytów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stolem Gniewino
0:0
Cartusia Kartuzy
Mewa Gniew
1:1
Gdyńska AP Dąbrowa
Powiśle Pawlice Rakowiec
0:1
Bałtyk Gdynia
Beniaminek 03 Starogard Gdański
3:2
Jantar Ustka
AP KP Gdynia
0:7
Jaguar Gdańsk 2009
U-2 Bytów
1:2
Chojniczanka Chojnice
Wierzyca Pelplin
1:1
Lechia Gdańsk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
5:0
Mewa Gniew
Chojniczanka Chojnice
3:0
Wierzyca Pelplin
Lechia Gdańsk
8:1
Stolem Gniewino
Jaguar Gdańsk 2009
5:1
U-2 Bytów
Cartusia Kartuzy
3:0
Powiśle Pawlice Rakowiec
Jantar Ustka
1:1
AP KP Gdynia
Gdyńska AP Dąbrowa
1:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
1:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Lechia Gdańsk
9:0
Powiśle Pawlice Rakowiec
Jaguar Gdańsk 2009
10:0
Wierzyca Pelplin
Gdyńska AP Dąbrowa
0:0
Jantar Ustka
Chojniczanka Chojnice
2:1
Stolem Gniewino
AP KP Gdynia
4:2
U-2 Bytów
Cartusia Kartuzy
3:1
Mewa Gniew
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:3
Cartusia Kartuzy
Gdyńska AP Dąbrowa
3:2
AP KP Gdynia
Jantar Ustka
0:1
Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino
0:5
Jaguar Gdańsk 2009
Wierzyca Pelplin
0:2
U-2 Bytów
Mewa Gniew
0:2
Lechia Gdańsk
Powiśle Pawlice Rakowiec
0:4
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
2:1
Gdyńska AP Dąbrowa
Lechia Gdańsk
7:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice
4:1
Mewa Gniew
AP KP Gdynia
3:0
Wierzyca Pelplin
U-2 Bytów
1:0
Stolem Gniewino
Cartusia Kartuzy
3:0
Jantar Ustka
Powiśle Pawlice Rakowiec
0:3
Jaguar Gdańsk 2009
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:3
Chojniczanka Chojnice
Mewa Gniew
0:4
Jaguar Gdańsk 2009
Powiśle Pawlice Rakowiec
0:0
U-2 Bytów
Bałtyk Gdynia
1:2
AP KP Gdynia
Gdyńska AP Dąbrowa
1:0
Cartusia Kartuzy
Jantar Ustka
0:1
Lechia Gdańsk
Stolem Gniewino
2:3
Wierzyca Pelplin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
12:0
Gdyńska AP Dąbrowa
Chojniczanka Chojnice
3:0
Jantar Ustka
AP KP Gdynia
0:1
Stolem Gniewino
U-2 Bytów
2:1
Mewa Gniew
Wierzyca Pelplin
1:1
Powiśle Pawlice Rakowiec
Cartusia Kartuzy
2:0
Bałtyk Gdynia
Jaguar Gdańsk 2009
4:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Ustka
3:0
Jaguar Gdańsk 2009
Cartusia Kartuzy
2:1
AP KP Gdynia
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:3
U-2 Bytów
Bałtyk Gdynia
0:7
Lechia Gdańsk
Gdyńska AP Dąbrowa
1:2
Chojniczanka Chojnice
Mewa Gniew
1:2
Wierzyca Pelplin
Powiśle Pawlice Rakowiec
1:4
Stolem Gniewino
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
14:0
Cartusia Kartuzy
Jaguar Gdańsk 2009
10:0
Gdyńska AP Dąbrowa
AP KP Gdynia
4:1
Powiśle Pawlice Rakowiec
U-2 Bytów
0:1
Jantar Ustka
Stolem Gniewino
1:1
Mewa Gniew
Wierzyca Pelplin
0:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice
- : -
Bałtyk Gdynia
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
1:5
Jaguar Gdańsk 2009
Lechia Gdańsk
5:0
AP KP Gdynia
Gdyńska AP Dąbrowa
2:1
U-2 Bytów
Jantar Ustka
2:3
Wierzyca Pelplin
Mewa Gniew
2:2
Powiśle Pawlice Rakowiec
Cartusia Kartuzy
0:2
Chojniczanka Chojnice
Beniaminek 03 Starogard Gdański
8:0
Stolem Gniewino
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009
3:2
Cartusia Kartuzy
Gdyńska AP Dąbrowa
5:0
Wierzyca Pelplin
Chojniczanka Chojnice
1:1
Lechia Gdańsk
AP KP Gdynia
2:0
Mewa Gniew
U-2 Bytów
2:0
Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino
1:0
Jantar Ustka
Powiśle Pawlice Rakowiec
1:5
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
3:2
Mewa Gniew
Bałtyk Gdynia
1:0
Wierzyca Pelplin
Lechia Gdańsk
2:2
Jaguar Gdańsk 2009
Gdyńska AP Dąbrowa
6:0
Stolem Gniewino
Jantar Ustka
5:0
Powiśle Pawlice Rakowiec
Chojniczanka Chojnice
0:1
AP KP Gdynia
Cartusia Kartuzy
0:2
U-2 Bytów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009
4:0
Chojniczanka Chojnice
AP KP Gdynia
2:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
U-2 Bytów
0:3
Lechia Gdańsk
Stolem Gniewino
0:1
Bałtyk Gdynia
Wierzyca Pelplin
0:2
Cartusia Kartuzy
Mewa Gniew
1:3
Jantar Ustka
Powiśle Pawlice Rakowiec
0:3
Gdyńska AP Dąbrowa
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
0:0
Powiśle Pawlice Rakowiec
Lechia Gdańsk
12:0
Wierzyca Pelplin
Jaguar Gdańsk 2009
5:1
AP KP Gdynia
Gdyńska AP Dąbrowa
2:2
Mewa Gniew
Jantar Ustka
1:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice
1:1
U-2 Bytów
Cartusia Kartuzy
4:0
Stolem Gniewino
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
Gdyńska AP Dąbrowa
AP KP Gdynia
- : -
Jantar Ustka
U-2 Bytów
- : -
Jaguar Gdańsk 2009
Stolem Gniewino
- : -
Lechia Gdańsk
Wierzyca Pelplin
- : -
Chojniczanka Chojnice
Mewa Gniew
- : -
Bałtyk Gdynia
Powiśle Pawlice Rakowiec
- : -
Cartusia Kartuzy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij