zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sztorm Mosty
MZKS Arka Gdynia
0:2
Bałtyk Gdynia
Gryf Wejherowo
0:0
Jedynka Reda
Orkan Rumia
0:3
LZS Bojano
GKS Linia
1:2
Korona Żelistrzewo
Stolem Gniewino
5:4
MKS Władysławowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MZKS Arka Gdynia
Jedynka Reda
4:0
GKS Linia
Bałtyk Gdynia
10:0
Orkan Rumia
LZS Bojano
1:2
Stolem Gniewino
Sztorm Mosty
0:9
Korona Żelistrzewo
MKS Władysławowo
2:2
Gryf Wejherowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Rumia
Pauza
MZKS Arka Gdynia
9:0
Sztorm Mosty
Gryf Wejherowo
0:2
LZS Bojano
Stolem Gniewino
0:8
Bałtyk Gdynia
Korona Żelistrzewo
4:5
Jedynka Reda
GKS Linia
2:2
MKS Władysławowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Stolem Gniewino
MZKS Arka Gdynia
7:0
Orkan Rumia
MKS Władysławowo
2:1
Korona Żelistrzewo
Bałtyk Gdynia
5:0
Gryf Wejherowo
LZS Bojano
2:1
GKS Linia
Sztorm Mosty
0:6
Jedynka Reda
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
Pauza
Jedynka Reda
4:3
MKS Władysławowo
Orkan Rumia
0:5
Sztorm Mosty
Stolem Gniewino
4:2
MZKS Arka Gdynia
Korona Żelistrzewo
3:1
LZS Bojano
GKS Linia
0:6
Bałtyk Gdynia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Linia
MZKS Arka Gdynia
2:0
Gryf Wejherowo
Orkan Rumia
0:6
Stolem Gniewino
Bałtyk Gdynia
3:0
Korona Żelistrzewo
LZS Bojano
1:0
Jedynka Reda
Sztorm Mosty
1:10
MKS Władysławowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Reda
1:3
Bałtyk Gdynia
Gryf Wejherowo
4:0
Orkan Rumia
Stolem Gniewino
3:0
Sztorm Mosty
GKS Linia
1:2
MZKS Arka Gdynia
MKS Władysławowo
4:3
LZS Bojano
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MZKS Arka Gdynia
5:2
Korona Żelistrzewo
Orkan Rumia
0:6
GKS Linia
Bałtyk Gdynia
6:1
MKS Władysławowo
Stolem Gniewino
2:1
Gryf Wejherowo
Sztorm Mosty
0:1
LZS Bojano
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Reda
1:0
MZKS Arka Gdynia
Gryf Wejherowo
5:1
Sztorm Mosty
Korona Żelistrzewo
10:1
Orkan Rumia
LZS Bojano
1:3
Bałtyk Gdynia
GKS Linia
1:5
Stolem Gniewino
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MZKS Arka Gdynia
1:1
MKS Władysławowo
Gryf Wejherowo
3:0
GKS Linia
Orkan Rumia
1:11
Jedynka Reda
Stolem Gniewino
7:1
Korona Żelistrzewo
Sztorm Mosty
0:5
Bałtyk Gdynia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Reda
1:3
Stolem Gniewino
MKS Władysławowo
3:0*
Orkan Rumia
Korona Żelistrzewo
0:2
Gryf Wejherowo
LZS Bojano
1:2
MZKS Arka Gdynia
GKS Linia
0:0
Sztorm Mosty
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm Mosty
Pauza
Jedynka Reda
1:3
Gryf Wejherowo
MKS Władysławowo
3:5
Stolem Gniewino
Bałtyk Gdynia
2:1
MZKS Arka Gdynia
Korona Żelistrzewo
5:2
GKS Linia
LZS Bojano
6:0
Orkan Rumia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MZKS Arka Gdynia
Pauza
Orkan Rumia
0:9
Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino
5:0
LZS Bojano
Korona Żelistrzewo
3:1
Sztorm Mosty
GKS Linia
0:3
Jedynka Reda
Gryf Wejherowo
4:2
MKS Władysławowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Rumia
Pauza
Jedynka Reda
3:1
Korona Żelistrzewo
Bałtyk Gdynia
1:1
Stolem Gniewino
LZS Bojano
4:0
Gryf Wejherowo
Sztorm Mosty
0:5
MZKS Arka Gdynia
MKS Władysławowo
4:1
GKS Linia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stolem Gniewino
Pauza
Jedynka Reda
4:0
Sztorm Mosty
Gryf Wejherowo
1:1
Bałtyk Gdynia
Orkan Rumia
0:11
MZKS Arka Gdynia
Korona Żelistrzewo
3:0
MKS Władysławowo
GKS Linia
4:1
LZS Bojano
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
3:7
Jedynka Reda
MZKS Arka Gdynia
4:2
Stolem Gniewino
Bałtyk Gdynia
1:1
GKS Linia
LZS Bojano
4:1
Korona Żelistrzewo
Sztorm Mosty
1:3
Orkan Rumia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Linia
Pauza
Jedynka Reda
2:2
LZS Bojano
Gryf Wejherowo
0:2
MZKS Arka Gdynia
Stolem Gniewino
16:0
Orkan Rumia
MKS Władysławowo
4:2
Sztorm Mosty
Korona Żelistrzewo
0:4
Bałtyk Gdynia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MZKS Arka Gdynia
5:0
GKS Linia
Orkan Rumia
0:6
Gryf Wejherowo
Bałtyk Gdynia
4:1
Jedynka Reda
LZS Bojano
2:3
MKS Władysławowo
Sztorm Mosty
0:8
Stolem Gniewino
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wejherowo
0:0
Stolem Gniewino
Korona Żelistrzewo
0:4
MZKS Arka Gdynia
LZS Bojano
6:0
Sztorm Mosty
GKS Linia
4:1
Orkan Rumia
MKS Władysławowo
1:3
Bałtyk Gdynia
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
Pauza
MZKS Arka Gdynia
3:0
Jedynka Reda
Gryf Wejherowo
5:0
Sztorm Mosty
Orkan Rumia
1:8
Korona Żelistrzewo
Bałtyk Gdynia
2:1
LZS Bojano
Stolem Gniewino
3:0
GKS Linia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bojano
Pauza
Jedynka Reda
8:1
Orkan Rumia
MKS Władysławowo
3:2
MZKS Arka Gdynia
Bałtyk Gdynia
2:0
Sztorm Mosty
Korona Żelistrzewo
3:2
Stolem Gniewino
GKS Linia
0:2
Gryf Wejherowo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
Pauza
MZKS Arka Gdynia
4:0
LZS Bojano
Gryf Wejherowo
1:1
Korona Żelistrzewo
Orkan Rumia
0:9
MKS Władysławowo
Stolem Gniewino
2:3
Jedynka Reda
Sztorm Mosty
- : -
GKS Linia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij