zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
4:1
Granica Kętrzyn
Omulew Wielbark
0:2
Mrągowia Mrągowo
Warmiak Łukta
3:3
Amex Bączek Unia Susz
Stomil II Olsztyn
3:0
MKS Korsze
Błękitni Orneta
1:3
Rominta Gołdap
Orlęta Rema Reszel
0:3
Mamry Giżycko
Tęcza Biskupiec
1:1
GKS Wikielec
Zatoka Braniewo
0:2
Znicz Biała Piska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Korsze
1:2
Błękitni Orneta
Znicz Biała Piska
6:0
Warmiak Łukta
Granica Kętrzyn
1:1
Stomil II Olsztyn
Mamry Giżycko
1:1
Mrągowia Mrągowo
Rominta Gołdap
1:0
Tęcza Biskupiec
GKS Wikielec
6:1
Zatoka Braniewo
Orlęta Rema Reszel
2:1
GSZS Delfin Rybno
Amex Bączek Unia Susz
3:0
Omulew Wielbark
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
0:2
Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo
2:1
Amex Bączek Unia Susz
Omulew Wielbark
0:3
Znicz Biała Piska
Warmiak Łukta
2:3
GKS Wikielec
Stomil II Olsztyn
5:2
Orlęta Rema Reszel
Błękitni Orneta
0:5
Granica Kętrzyn
Tęcza Biskupiec
0:3
MKS Korsze
Zatoka Braniewo
2:1
Rominta Gołdap
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
1:1
Stomil II Olsztyn
Znicz Biała Piska
4:1
Mrągowia Mrągowo
Mamry Giżycko
2:3
Amex Bączek Unia Susz
Rominta Gołdap
7:0
Warmiak Łukta
Orlęta Rema Reszel
1:2
Błękitni Orneta
MKS Korsze
1:4
Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn
1:0
Tęcza Biskupiec
GKS Wikielec
4:0
Omulew Wielbark
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Orneta
5:1
GSZS Delfin Rybno
Tęcza Biskupiec
0:2
Orlęta Rema Reszel
Zatoka Braniewo
1:0
Granica Kętrzyn
Warmiak Łukta
1:2
MKS Korsze
Mrągowia Mrągowo
0:3
GKS Wikielec
Stomil II Olsztyn
3:0
Mamry Giżycko
Amex Bączek Unia Susz
0:2
Znicz Biała Piska
Omulew Wielbark
1:3
Rominta Gołdap
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
3:5
Tęcza Biskupiec
MKS Korsze
1:1
Omulew Wielbark
Granica Kętrzyn
6:0
Warmiak Łukta
Mamry Giżycko
5:2
Znicz Biała Piska
Rominta Gołdap
3:0
Mrągowia Mrągowo
GKS Wikielec
2:1
Amex Bączek Unia Susz
Stomil II Olsztyn
2:1
Błękitni Orneta
Orlęta Rema Reszel
0:0
Zatoka Braniewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Biskupiec
0:1
Stomil II Olsztyn
Mrągowia Mrągowo
0:0
MKS Korsze
Znicz Biała Piska
4:1
GKS Wikielec
Warmiak Łukta
1:5
Orlęta Rema Reszel
Błękitni Orneta
2:2
Mamry Giżycko
Zatoka Braniewo
4:2
GSZS Delfin Rybno
Omulew Wielbark
3:2
Granica Kętrzyn
Amex Bączek Unia Susz
1:0
Rominta Gołdap
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
3:1
Warmiak Łukta
MKS Korsze
2:1
Amex Bączek Unia Susz
Granica Kętrzyn
1:2
Mrągowia Mrągowo
Mamry Giżycko
2:3
GKS Wikielec
Rominta Gołdap
4:0
Znicz Biała Piska
Błękitni Orneta
4:1
Tęcza Biskupiec
Stomil II Olsztyn
0:2
Zatoka Braniewo
Orlęta Rema Reszel
3:1
Omulew Wielbark
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
3:0
Orlęta Rema Reszel
Znicz Biała Piska
3:1
MKS Korsze
Warmiak Łukta
0:7
Stomil II Olsztyn
GKS Wikielec
3:2
Rominta Gołdap
Tęcza Biskupiec
3:2
Mamry Giżycko
Amex Bączek Unia Susz
3:1
Granica Kętrzyn
Zatoka Braniewo
2:0
Błękitni Orneta
Omulew Wielbark
2:2
GSZS Delfin Rybno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
1:4
Mrągowia Mrągowo
MKS Korsze
2:2
GKS Wikielec
Granica Kętrzyn
1:0
Znicz Biała Piska
Mamry Giżycko
2:4
Rominta Gołdap
Błękitni Orneta
2:0
Warmiak Łukta
Orlęta Rema Reszel
1:3
Amex Bączek Unia Susz
Tęcza Biskupiec
3:2
Zatoka Braniewo
Stomil II Olsztyn
4:0
Omulew Wielbark
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
3:0
Stomil II Olsztyn
Znicz Biała Piska
2:2
Orlęta Rema Reszel
Warmiak Łukta
1:3
Tęcza Biskupiec
Amex Bączek Unia Susz
1:1
GSZS Delfin Rybno
Zatoka Braniewo
1:1
Mamry Giżycko
GKS Wikielec
2:2
Granica Kętrzyn
Rominta Gołdap
1:2
MKS Korsze
Omulew Wielbark
2:2
Błękitni Orneta
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Kętrzyn
2:1
Rominta Gołdap
Mamry Giżycko
0:2
MKS Korsze
Zatoka Braniewo
5:5
Warmiak Łukta
GSZS Delfin Rybno
4:3
Znicz Biała Piska
Błękitni Orneta
2:1
Mrągowia Mrągowo
Orlęta Rema Reszel
2:2
GKS Wikielec
Tęcza Biskupiec
6:0
Omulew Wielbark
Stomil II Olsztyn
2:6
Amex Bączek Unia Susz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Wikielec
6:0
GSZS Delfin Rybno
MKS Korsze
3:0
Granica Kętrzyn
Mrągowia Mrągowo
2:0
Tęcza Biskupiec
Znicz Biała Piska
3:3
Stomil II Olsztyn
Warmiak Łukta
0:3
Mamry Giżycko
Rominta Gołdap
3:4
Orlęta Rema Reszel
Amex Bączek Unia Susz
2:1
Błękitni Orneta
Omulew Wielbark
0:5
Zatoka Braniewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
0:5
Rominta Gołdap
Mamry Giżycko
3:2
Granica Kętrzyn
Warmiak Łukta
1:0
Omulew Wielbark
Błękitni Orneta
1:0
Znicz Biała Piska
Orlęta Rema Reszel
0:4
MKS Korsze
Tęcza Biskupiec
1:2
Amex Bączek Unia Susz
Zatoka Braniewo
5:2
Mrągowia Mrągowo
Stomil II Olsztyn
0:2
GKS Wikielec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Wikielec
4:3
Błękitni Orneta
MKS Korsze
5:0
GSZS Delfin Rybno
Mrągowia Mrągowo
1:2
Warmiak Łukta
Znicz Biała Piska
2:2
Tęcza Biskupiec
Granica Kętrzyn
4:1
Orlęta Rema Reszel
Rominta Gołdap
6:0
Stomil II Olsztyn
Amex Bączek Unia Susz
0:0
Zatoka Braniewo
Omulew Wielbark
2:1
Mamry Giżycko
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Korsze
2:1
Stomil II Olsztyn
Mrągowia Mrągowo
0:0
Omulew Wielbark
Znicz Biała Piska
3:0
Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn
3:2
GSZS Delfin Rybno
Mamry Giżycko
3:2
Orlęta Rema Reszel
Amex Bączek Unia Susz
4:0
Warmiak Łukta
GKS Wikielec
5:1
Tęcza Biskupiec
Rominta Gołdap
4:1
Błękitni Orneta
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
- : -
Mamry Giżycko
Stomil II Olsztyn
1:2
Granica Kętrzyn
Zatoka Braniewo
2:3
GKS Wikielec
GSZS Delfin Rybno
4:0
Orlęta Rema Reszel
Warmiak Łukta
1:2
Znicz Biała Piska
Błękitni Orneta
3:1
MKS Korsze
Tęcza Biskupiec
1:0
Rominta Gołdap
Omulew Wielbark
0:3
Amex Bączek Unia Susz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Wikielec
Pauza
MKS Korsze
- : -
Tęcza Biskupiec
Znicz Biała Piska
- : -
Omulew Wielbark
Granica Kętrzyn
- : -
Błękitni Orneta
Rominta Gołdap
- : -
Zatoka Braniewo
Orlęta Rema Reszel
- : -
Stomil II Olsztyn
Mamry Giżycko
- : -
GSZS Delfin Rybno
Amex Bączek Unia Susz
- : -
Mrągowia Mrągowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
- : -
Znicz Biała Piska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
- : -
Amex Bączek Unia Susz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
- : -
Mamry Giżycko
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Wikielec
- : -
Znicz Biała Piska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
- : -
Rominta Gołdap
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Korsze
- : -
Znicz Biała Piska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
- : -
Granica Kętrzyn
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Rema Reszel
- : -
Znicz Biała Piska
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
- : -
GSZS Delfin Rybno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil II Olsztyn
- : -
Znicz Biała Piska
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
- : -
Błękitni Orneta
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Biskupiec
- : -
Znicz Biała Piska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij