zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmia Grajewo
3:2
Huragan Morąg
Rominta Gołdap
2:4
MKS Ełk
Znicz Biała Piska
3:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Olsztynek
2:2
MŁKS Łomża
Olimpia Zambrów
2:1
Start Działdowo
KS Wasilków
0:0
Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Ostróda
3:0
MKS Korsze
Puszcza Hajnówka
1:2
Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg
0:2
Olimpia Elbląg
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Działdowo
1:2
Concordia Elbląg
MKS Ełk
4:0
Puszcza Hajnówka
KS Wasilków
0:0
Rominta Gołdap
Huragan Morąg
1:1
Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg
3:1
Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok
4:1
Olimpia Olsztynek
Dąb Dąbrowa Białostocka
2:1
MKS Korsze
MŁKS Łomża
0:3
Olimpia Zambrów
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
4:0
Warmia Grajewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
1:2
MŁKS Łomża
Warmia Grajewo
1:2
Olimpia Elbląg
MKS Korsze
1:1
Huragan Morąg
Rominta Gołdap
1:1
Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Olsztynek
1:2
MKS Ełk
Puszcza Hajnówka
0:1
KS Wasilków
Sokół Ostróda
1:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Zambrów
1:0
Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska
1:0
Start Działdowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia II Białystok
1:0
Concordia Elbląg
Start Działdowo
1:2
Warmia Grajewo
MŁKS Łomża
3:2
Znicz Biała Piska
MKS Ełk
3:0
Olimpia Zambrów
Dąb Dąbrowa Białostocka
1:1
Huragan Morąg
Rominta Gołdap
1:0
Puszcza Hajnówka
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:2
MKS Korsze
Olimpia Elbląg
2:0
Sokół Ostróda
KS Wasilków
0:1
Olimpia Olsztynek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Morąg
0:4
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Concordia Elbląg
1:1
MKS Ełk
Warmia Grajewo
1:2
MŁKS Łomża
MKS Korsze
1:6
Olimpia Elbląg
Znicz Biała Piska
2:2
Jagiellonia II Białystok
Olimpia Olsztynek
2:1
Rominta Gołdap
Olimpia Zambrów
5:0
KS Wasilków
Sokół Ostróda
0:0
Start Działdowo
Puszcza Hajnówka
1:1
Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Działdowo
3:0
MKS Korsze
Puszcza Hajnówka
0:1
Olimpia Olsztynek
Dąb Dąbrowa Białostocka
1:4
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MŁKS Łomża
0:2
Sokół Ostróda
MKS Ełk
1:2
Znicz Biała Piska
Olimpia Elbląg
0:1
Huragan Morąg
KS Wasilków
0:0
Concordia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
1:1
Warmia Grajewo
Rominta Gołdap
0:1
Olimpia Zambrów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
0:2
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
7:1
Puszcza Hajnówka
Concordia Elbląg
0:0
Rominta Gołdap
MKS Korsze
7:0
MŁKS Łomża
Znicz Biała Piska
1:1
KS Wasilków
Warmia Grajewo
1:1
MKS Ełk
Olimpia Olsztynek
0:0
Dąb Dąbrowa Białostocka
Huragan Morąg
1:1
Start Działdowo
Sokół Ostróda
0:1
Jagiellonia II Białystok
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Olsztynek
2:3
Olimpia Zambrów
Start Działdowo
0:3
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
KS Wasilków
3:0
Warmia Grajewo
Puszcza Hajnówka
1:2
Concordia Elbląg
MŁKS Łomża
2:2
Huragan Morąg
MKS Ełk
2:1
Sokół Ostróda
Rominta Gołdap
1:3
Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok
3:0
MKS Korsze
Dąb Dąbrowa Białostocka
0:0
Olimpia Elbląg
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:0
Olimpia Olsztynek
MKS Korsze
3:3
MKS Ełk
Znicz Biała Piska
4:0
Puszcza Hajnówka
Warmia Grajewo
1:0
Rominta Gołdap
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:0
MŁKS Łomża
Olimpia Elbląg
2:0
Start Działdowo
Huragan Morąg
0:0
Jagiellonia II Białystok
Sokół Ostróda
4:1
KS Wasilków
Olimpia Zambrów
2:0
Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dąbrowa Białostocka
1:1
Start Działdowo
MŁKS Łomża
2:4
Olimpia Elbląg
MKS Ełk
3:2
Huragan Morąg
Jagiellonia II Białystok
0:2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rominta Gołdap
0:3
Sokół Ostróda
Olimpia Olsztynek
4:0
Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów
4:1
Concordia Elbląg
Puszcza Hajnówka
0:2
Warmia Grajewo
KS Wasilków
0:0
MKS Korsze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Działdowo
0:2
MŁKS Łomża
MKS Korsze
0:1
Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska
0:0
Olimpia Zambrów
Warmia Grajewo
0:1
Olimpia Olsztynek
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:0
MKS Ełk
Olimpia Elbląg
4:1
Jagiellonia II Białystok
Sokół Ostróda
1:0
Puszcza Hajnówka
Huragan Morąg
3:0
KS Wasilków
Concordia Elbląg
3:0
Dąb Dąbrowa Białostocka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
1:4
Znicz Biała Piska
Dąb Dąbrowa Białostocka
1:1
MŁKS Łomża
Jagiellonia II Białystok
2:0
Start Działdowo
Rominta Gołdap
2:1
Huragan Morąg
Olimpia Olsztynek
1:3
Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów
5:0
Warmia Grajewo
Puszcza Hajnówka
3:0
MKS Korsze
KS Wasilków
0:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Elbląg
4:1
MKS Ełk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MŁKS Łomża
3:0
Jagiellonia II Białystok
Start Działdowo
0:3
MKS Ełk
MKS Korsze
2:0
Olimpia Olsztynek
Znicz Biała Piska
1:1
Dąb Dąbrowa Białostocka
Warmia Grajewo
0:3
Concordia Elbląg
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
2:0
Rominta Gołdap
Sokół Ostróda
1:3
Olimpia Zambrów
Huragan Morąg
2:1
Puszcza Hajnówka
Olimpia Elbląg
4:0
KS Wasilków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
1:2
Sokół Ostróda
Dąb Dąbrowa Białostocka
0:2
Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska
1:1
Warmia Grajewo
Olimpia Olsztynek
1:2
Huragan Morąg
Olimpia Zambrów
9:0
MKS Korsze
Puszcza Hajnówka
0:4
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
KS Wasilków
2:1
Start Działdowo
MKS Ełk
4:0
MŁKS Łomża
Rominta Gołdap
0:1
Olimpia Elbląg
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MŁKS Łomża
1:1
KS Wasilków
Start Działdowo
1:0
Rominta Gołdap
MKS Korsze
1:2
Concordia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
1:3
MKS Ełk
Warmia Grajewo
1:2
Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Ostróda
3:0
Znicz Biała Piska
Huragan Morąg
0:1
Olimpia Zambrów
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
2:2
Olimpia Olsztynek
Olimpia Elbląg
4:0
Puszcza Hajnówka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:1
Huragan Morąg
Dąb Dąbrowa Białostocka
0:2
MKS Ełk
Znicz Biała Piska
1:2
MKS Korsze
Warmia Grajewo
0:2
Sokół Ostróda
Rominta Gołdap
1:0
MŁKS Łomża
Olimpia Zambrów
2:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Puszcza Hajnówka
3:2
Start Działdowo
KS Wasilków
0:4
Jagiellonia II Białystok
Olimpia Olsztynek
0:10
Olimpia Elbląg
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MŁKS Łomża
4:0
Puszcza Hajnówka
Start Działdowo
2:0
Olimpia Olsztynek
MKS Ełk
1:0
KS Wasilków
MKS Korsze
1:2
Warmia Grajewo
Jagiellonia II Białystok
6:0
Rominta Gołdap
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
5:0
Concordia Elbląg
Sokół Ostróda
3:0
Dąb Dąbrowa Białostocka
Huragan Morąg
3:1
Znicz Biała Piska
Olimpia Elbląg
1:0
Olimpia Zambrów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MŁKS Łomża
1:2
Olimpia Olsztynek
Start Działdowo
1:2
Olimpia Zambrów
MKS Ełk
3:1
Rominta Gołdap
MKS Korsze
1:1
Sokół Ostróda
Dąb Dąbrowa Białostocka
1:2
KS Wasilków
Jagiellonia II Białystok
3:1
Puszcza Hajnówka
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
2:1
Znicz Biała Piska
Olimpia Elbląg
1:1
Concordia Elbląg
Huragan Morąg
1:1
Warmia Grajewo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
2:0
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
5:2
MŁKS Łomża
Concordia Elbląg
3:1
Start Działdowo
MKS Korsze
0:3
Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Ostróda
1:1
Huragan Morąg
Olimpia Olsztynek
0:2
Jagiellonia II Białystok
Warmia Grajewo
1:2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Puszcza Hajnówka
1:6
MKS Ełk
Rominta Gołdap
0:3*
KS Wasilków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MŁKS Łomża
1:1
Concordia Elbląg
KS Wasilków
0:0
Puszcza Hajnówka
Start Działdowo
1:1
Znicz Biała Piska
MKS Ełk
2:2
Olimpia Olsztynek
Olimpia Elbląg
3:0
Warmia Grajewo
Huragan Morąg
2:3
MKS Korsze
Dąb Dąbrowa Białostocka
5:1
Rominta Gołdap
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:1
Sokół Ostróda
Jagiellonia II Białystok
1:1
Olimpia Zambrów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Korsze
1:2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Concordia Elbląg
1:0
Jagiellonia II Białystok
Warmia Grajewo
5:1
Start Działdowo
Olimpia Zambrów
4:1
MKS Ełk
Huragan Morąg
3:0
Dąb Dąbrowa Białostocka
Znicz Biała Piska
2:1
MŁKS Łomża
Olimpia Olsztynek
2:0
KS Wasilków
Puszcza Hajnówka
0:2
Rominta Gołdap
Sokół Ostróda
1:0
Olimpia Elbląg
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Rominta Gołdap
0:0
Olimpia Olsztynek
Start Działdowo
0:0
Sokół Ostróda
MKS Ełk
0:0
Concordia Elbląg
KS Wasilków
0:0
Olimpia Zambrów
Olimpia Elbląg
3:0
MKS Korsze
MŁKS Łomża
3:1
Warmia Grajewo
Jagiellonia II Białystok
4:2
Znicz Biała Piska
Dąb Dąbrowa Białostocka
1:2
Puszcza Hajnówka
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
4:1
Huragan Morąg
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:4
KS Wasilków
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
4:0
Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Olsztynek
4:0
Puszcza Hajnówka
Sokół Ostróda
3:2
MŁKS Łomża
Huragan Morąg
0:2
Olimpia Elbląg
MKS Korsze
2:2
Start Działdowo
Znicz Biała Piska
3:2
MKS Ełk
Warmia Grajewo
1:1
Jagiellonia II Białystok
Olimpia Zambrów
3:0
Rominta Gołdap
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Hajnówka
0:5
Olimpia Zambrów
MŁKS Łomża
0:1
MKS Korsze
Rominta Gołdap
2:0
Concordia Elbląg
Start Działdowo
0:0
Huragan Morąg
MKS Ełk
1:1
Warmia Grajewo
KS Wasilków
2:0
Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok
0:1
Sokół Ostróda
Dąb Dąbrowa Białostocka
0:2
Olimpia Olsztynek
Olimpia Elbląg
1:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Korsze
0:0
Jagiellonia II Białystok
Warmia Grajewo
1:2
KS Wasilków
Olimpia Zambrów
2:1
Olimpia Olsztynek
Huragan Morąg
1:1
MŁKS Łomża
Znicz Biała Piska
3:1
Rominta Gołdap
Olimpia Elbląg
5:1
Dąb Dąbrowa Białostocka
Sokół Ostróda
4:2
MKS Ełk
Concordia Elbląg
1:0
Puszcza Hajnówka
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:0
Start Działdowo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia II Białystok
3:1
Huragan Morąg
MŁKS Łomża
0:4
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
KS Wasilków
0:0
Sokół Ostróda
Start Działdowo
0:2
Olimpia Elbląg
MKS Ełk
1:1
MKS Korsze
Dąb Dąbrowa Białostocka
1:4
Olimpia Zambrów
Rominta Gołdap
2:3
Warmia Grajewo
Olimpia Olsztynek
1:1
Concordia Elbląg
Puszcza Hajnówka
1:5
Znicz Biała Piska
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:2
Jagiellonia II Białystok
Start Działdowo
0:1
Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Korsze
4:2
KS Wasilków
Warmia Grajewo
0:0
Puszcza Hajnówka
Olimpia Elbląg
2:1
MŁKS Łomża
Sokół Ostróda
3:2
Rominta Gołdap
Znicz Biała Piska
3:1
Olimpia Olsztynek
Concordia Elbląg
0:2
Olimpia Zambrów
Huragan Morąg
0:1
MKS Ełk
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Rominta Gołdap
3:0
MKS Korsze
KS Wasilków
3:1
Huragan Morąg
MŁKS Łomża
2:0
Start Działdowo
Olimpia Olsztynek
1:1
Warmia Grajewo
MKS Ełk
0:2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Olimpia Zambrów
1:0
Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok
0:4
Olimpia Elbląg
Dąb Dąbrowa Białostocka
0:1
Concordia Elbląg
Puszcza Hajnówka
1:3
Sokół Ostróda
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Ostróda
0:0
Olimpia Olsztynek
Znicz Biała Piska
4:0
Concordia Elbląg
Warmia Grajewo
1:2
Olimpia Zambrów
MŁKS Łomża
2:1
Dąb Dąbrowa Białostocka
Start Działdowo
0:5
Jagiellonia II Białystok
MKS Ełk
0:3
Olimpia Elbląg
MKS Korsze
5:0
Puszcza Hajnówka
Huragan Morąg
6:1
Rominta Gołdap
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
4:1
KS Wasilków
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Rominta Gołdap
0:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
KS Wasilków
0:1
Olimpia Elbląg
Olimpia Olsztynek
2:3
MKS Korsze
Concordia Elbląg
3:0
Warmia Grajewo
MKS Ełk
4:2
Start Działdowo
Olimpia Zambrów
2:0
Sokół Ostróda
Jagiellonia II Białystok
1:2
MŁKS Łomża
Dąb Dąbrowa Białostocka
2:3
Znicz Biała Piska
Puszcza Hajnówka
0:1
Huragan Morąg
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:0
Puszcza Hajnówka
Start Działdowo
1:2
KS Wasilków
Jagiellonia II Białystok
3:1
Dąb Dąbrowa Białostocka
MŁKS Łomża
6:3
MKS Ełk
MKS Korsze
1:4
Olimpia Zambrów
Warmia Grajewo
1:1
Znicz Biała Piska
Olimpia Elbląg
2:1
Rominta Gołdap
Huragan Morąg
0:1
Olimpia Olsztynek
Sokół Ostróda
3:2
Concordia Elbląg
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Rominta Gołdap
3:1
Start Działdowo
Olimpia Olsztynek
0:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Concordia Elbląg
1:0
MKS Korsze
MKS Ełk
3:2
Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska
3:1
Sokół Ostróda
Olimpia Zambrów
2:0
Huragan Morąg
KS Wasilków
1:0
MŁKS Łomża
Dąb Dąbrowa Białostocka
0:0
Warmia Grajewo
Puszcza Hajnówka
0:7
Olimpia Elbląg
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Korsze
7:1
Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda
6:0
Warmia Grajewo
MŁKS Łomża
2:1
Rominta Gołdap
Start Działdowo
4:3
Puszcza Hajnówka
MKS Ełk
4:1
Dąb Dąbrowa Białostocka
Olimpia Elbląg
4:0
Olimpia Olsztynek
Huragan Morąg
2:2
Concordia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
1:3
KS Wasilków
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:3
Olimpia Zambrów
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
1:2
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Dąb Dąbrowa Białostocka
1:4
Sokół Ostróda
Warmia Grajewo
0:2
MKS Korsze
Rominta Gołdap
3:2
Jagiellonia II Białystok
Olimpia Olsztynek
1:3
Start Działdowo
Olimpia Zambrów
1:1
Olimpia Elbląg
Puszcza Hajnówka
1:3
MŁKS Łomża
KS Wasilków
0:0
MKS Ełk
Znicz Biała Piska
1:1
Huragan Morąg
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij