zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Orneta
2:0
Omulew Wielbark
GKS Start Kozłowo
2:0
Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo
3:3
DKS Dobre Miasto
Stomil II Olsztyn
4:0
Warmia Olsztyn
Polonia Pasłęk
2:4
Warmiak Łukta
Victoria Bartoszyce
2:1
Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn
3:0
GKS Wikielec
Motor Lubawa
1:1
Pisa Barczewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
5:2
Motor Lubawa
Omulew Wielbark
3:0
Victoria Bartoszyce
Mamry Giżycko
0:1
Warmia Olsztyn
Warmiak Łukta
0:0
Błękitni Orneta
Pisa Barczewo
1:2
Granica Kętrzyn
DKS Dobre Miasto
3:0
Zatoka Braniewo
GKS Wikielec
2:0
GKS Start Kozłowo
Stomil II Olsztyn
1:1
Polonia Pasłęk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Wikielec
1:4
Warmia Olsztyn
GKS Start Kozłowo
4:0
Pisa Barczewo
Victoria Bartoszyce
0:4
Warmiak Łukta
Błękitni Orneta
1:0
Stomil II Olsztyn
Polonia Pasłęk
3:2
Mamry Giżycko
Zatoka Braniewo
2:1
Omulew Wielbark
Granica Kętrzyn
1:0
Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa
1:0
DKS Dobre Miasto
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
1:0
GKS Start Kozłowo
Mamry Giżycko
4:1
Błękitni Orneta
Warmiak Łukta
3:1
Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo
3:0
Warmia Olsztyn
DKS Dobre Miasto
0:0
Omulew Wielbark
GKS Wikielec
2:2
Polonia Pasłęk
Stomil II Olsztyn
1:0
Victoria Bartoszyce
Motor Lubawa
0:0
Granica Kętrzyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
1:0
Motor Lubawa
Granica Kętrzyn
3:3
DKS Dobre Miasto
Victoria Bartoszyce
0:1
Mamry Giżycko
Błękitni Orneta
1:1
GKS Wikielec
Polonia Pasłęk
1:1
Pisa Barczewo
Warmia Olsztyn
1:5
Mrągowia Mrągowo
Omulew Wielbark
1:1
Warmiak Łukta
Zatoka Braniewo
3:2
Stomil II Olsztyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS Dobre Miasto
0:2
Warmiak Łukta
Mrągowia Mrągowo
4:1
Polonia Pasłęk
Granica Kętrzyn
0:0
GKS Start Kozłowo
Omulew Wielbark
4:0
Stomil II Olsztyn
Mamry Giżycko
1:1
Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo
1:0
Błękitni Orneta
GKS Wikielec
5:2
Victoria Bartoszyce
Motor Lubawa
2:2
Warmia Olsztyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmia Olsztyn
1:4
Granica Kętrzyn
GKS Start Kozłowo
1:2
DKS Dobre Miasto
Omulew Wielbark
1:1
Mamry Giżycko
Warmiak Łukta
2:0
Stomil II Olsztyn
Victoria Bartoszyce
0:4
Pisa Barczewo
Błękitni Orneta
3:2
Mrągowia Mrągowo
Polonia Pasłęk
0:4
Motor Lubawa
Zatoka Braniewo
1:2
GKS Wikielec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
1:1
Warmia Olsztyn
Mrągowia Mrągowo
6:1
Victoria Bartoszyce
Granica Kętrzyn
4:3
Polonia Pasłęk
Mamry Giżycko
3:0
Warmiak Łukta
Pisa Barczewo
5:0
Zatoka Braniewo
DKS Dobre Miasto
2:0
Stomil II Olsztyn
GKS Wikielec
3:2
Omulew Wielbark
Motor Lubawa
1:1
Błękitni Orneta
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Omulew Wielbark
3:0
Pisa Barczewo
Warmiak Łukta
0:1
GKS Wikielec
Victoria Bartoszyce
1:2
Motor Lubawa
Stomil II Olsztyn
4:3
Mamry Giżycko
Błękitni Orneta
1:1
Granica Kętrzyn
Polonia Pasłęk
3:1
GKS Start Kozłowo
Warmia Olsztyn
1:1
DKS Dobre Miasto
Zatoka Braniewo
3:1
Mrągowia Mrągowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
2:2
Błękitni Orneta
Mrągowia Mrągowo
0:0
Omulew Wielbark
Granica Kętrzyn
5:0
Victoria Bartoszyce
Pisa Barczewo
0:5
Warmiak Łukta
DKS Dobre Miasto
0:0
Mamry Giżycko
GKS Wikielec
2:0
Stomil II Olsztyn
Warmia Olsztyn
0:6
Polonia Pasłęk
Motor Lubawa
1:2
Zatoka Braniewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Omulew Wielbark
2:0
Motor Lubawa
Mamry Giżycko
1:1
GKS Wikielec
Warmiak Łukta
3:2
Mrągowia Mrągowo
Victoria Bartoszyce
0:4
GKS Start Kozłowo
Stomil II Olsztyn
4:1
Pisa Barczewo
Błękitni Orneta
0:1
Warmia Olsztyn
Polonia Pasłęk
4:1
DKS Dobre Miasto
Zatoka Braniewo
2:1
Granica Kętrzyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
2:0
Zatoka Braniewo
Mrągowia Mrągowo
6:2
Stomil II Olsztyn
Granica Kętrzyn
2:0
Omulew Wielbark
Pisa Barczewo
0:0
Mamry Giżycko
DKS Dobre Miasto
0:1
GKS Wikielec
Polonia Pasłęk
1:2
Błękitni Orneta
Warmia Olsztyn
3:2
Victoria Bartoszyce
Motor Lubawa
0:1
Warmiak Łukta
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Omulew Wielbark
0:0
GKS Start Kozłowo
Mamry Giżycko
2:0
Mrągowia Mrągowo
Warmiak Łukta
1:1
Granica Kętrzyn
Victoria Bartoszyce
3:5
Polonia Pasłęk
GKS Wikielec
5:0
Pisa Barczewo
Stomil II Olsztyn
4:0
Motor Lubawa
Błękitni Orneta
4:0
DKS Dobre Miasto
Zatoka Braniewo
2:1
Warmia Olsztyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
2:1
Warmiak Łukta
Mrągowia Mrągowo
0:4
GKS Wikielec
Granica Kętrzyn
4:2
Stomil II Olsztyn
DKS Dobre Miasto
2:1
Pisa Barczewo
Błękitni Orneta
4:2
Victoria Bartoszyce
Polonia Pasłęk
1:0
Zatoka Braniewo
Warmia Olsztyn
1:0
Omulew Wielbark
Motor Lubawa
3:0
Mamry Giżycko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Omulew Wielbark
1:4
Polonia Pasłęk
Mamry Giżycko
1:5
Granica Kętrzyn
Warmiak Łukta
7:2
Warmia Olsztyn
Pisa Barczewo
1:0
Mrągowia Mrągowo
Victoria Bartoszyce
0:1
DKS Dobre Miasto
GKS Wikielec
1:0
Motor Lubawa
Stomil II Olsztyn
4:0
GKS Start Kozłowo
Zatoka Braniewo
1:3
Błękitni Orneta
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Omulew Wielbark
0:2
Błękitni Orneta
Mamry Giżycko
1:1
GKS Start Kozłowo
Warmiak Łukta
3:0
Polonia Pasłęk
Pisa Barczewo
0:1
Motor Lubawa
DKS Dobre Miasto
1:4
Mrągowia Mrągowo
GKS Wikielec
1:1
Granica Kętrzyn
Warmia Olsztyn
3:2
Stomil II Olsztyn
Zatoka Braniewo
1:1
Victoria Bartoszyce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Pasłęk
3:1
Stomil II Olsztyn
GKS Start Kozłowo
0:2
GKS Wikielec
Granica Kętrzyn
3:0
Pisa Barczewo
Victoria Bartoszyce
0:2
Omulew Wielbark
Błękitni Orneta
1:0
Warmiak Łukta
Warmia Olsztyn
1:4
Mamry Giżycko
Motor Lubawa
1:1
Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo
3:2
DKS Dobre Miasto
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
2:2
Granica Kętrzyn
Mamry Giżycko
0:3
Polonia Pasłęk
Pisa Barczewo
5:1
GKS Start Kozłowo
DKS Dobre Miasto
0:2
Motor Lubawa
Warmia Olsztyn
0:3
GKS Wikielec
Warmiak Łukta
5:1
Victoria Bartoszyce
Omulew Wielbark
1:3
Zatoka Braniewo
Stomil II Olsztyn
1:2
Błękitni Orneta
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
1:1
Mrągowia Mrągowo
Granica Kętrzyn
2:0
Motor Lubawa
Victoria Bartoszyce
2:0
Stomil II Olsztyn
Błękitni Orneta
1:1
Mamry Giżycko
Warmia Olsztyn
2:2
Pisa Barczewo
Polonia Pasłęk
0:0
GKS Wikielec
Omulew Wielbark
1:3
DKS Dobre Miasto
Zatoka Braniewo
3:0
Warmiak Łukta
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
2:4
Victoria Bartoszyce
Warmiak Łukta
2:1
Omulew Wielbark
Pisa Barczewo
2:1
Polonia Pasłęk
DKS Dobre Miasto
0:2
Granica Kętrzyn
Warmia Olsztyn
1:3
Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa
1:0
GKS Start Kozłowo
GKS Wikielec
1:1
Błękitni Orneta
Stomil II Olsztyn
0:4
Zatoka Braniewo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
2:3
Granica Kętrzyn
Warmiak Łukta
1:1
DKS Dobre Miasto
Victoria Bartoszyce
1:4
GKS Wikielec
Stomil II Olsztyn
1:2
Omulew Wielbark
Błękitni Orneta
1:0
Pisa Barczewo
Polonia Pasłęk
0:0
Mrągowia Mrągowo
Warmia Olsztyn
1:2
Motor Lubawa
Zatoka Braniewo
2:2
Mamry Giżycko
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
1:2
Omulew Wielbark
Pisa Barczewo
0:1
Victoria Bartoszyce
DKS Dobre Miasto
0:1
GKS Start Kozłowo
Stomil II Olsztyn
3:5
Warmiak Łukta
Motor Lubawa
0:2
Polonia Pasłęk
Mrągowia Mrągowo
2:1
Błękitni Orneta
Warmia Olsztyn
0:3
Granica Kętrzyn
GKS Wikielec
1:1
Zatoka Braniewo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Orneta
0:0
Motor Lubawa
Warmiak Łukta
2:1
Mamry Giżycko
Victoria Bartoszyce
0:1
Mrągowia Mrągowo
Omulew Wielbark
0:1
GKS Wikielec
Warmia Olsztyn
2:1
GKS Start Kozłowo
Zatoka Braniewo
1:1
Pisa Barczewo
Polonia Pasłęk
0:3
Granica Kętrzyn
Stomil II Olsztyn
3:0
DKS Dobre Miasto
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
1:2
Polonia Pasłęk
Mrągowia Mrągowo
3:1
Zatoka Braniewo
Mamry Giżycko
0:0
Stomil II Olsztyn
Pisa Barczewo
2:0
Omulew Wielbark
DKS Dobre Miasto
3:0
Warmia Olsztyn
GKS Wikielec
1:1
Warmiak Łukta
Motor Lubawa
2:1
Victoria Bartoszyce
Granica Kętrzyn
0:2
Błękitni Orneta
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
2:0
DKS Dobre Miasto
Warmiak Łukta
1:1
Pisa Barczewo
Victoria Bartoszyce
1:6
Granica Kętrzyn
Polonia Pasłęk
5:1
Warmia Olsztyn
Zatoka Braniewo
4:2
Motor Lubawa
Błękitni Orneta
0:1
GKS Start Kozłowo
Omulew Wielbark
1:2
Mrągowia Mrągowo
Stomil II Olsztyn
0:1
GKS Wikielec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS Dobre Miasto
1:1
Polonia Pasłęk
Motor Lubawa
0:0
Omulew Wielbark
GKS Start Kozłowo
1:4
Victoria Bartoszyce
Mrągowia Mrągowo
2:3
Warmiak Łukta
Pisa Barczewo
3:3
Stomil II Olsztyn
Warmia Olsztyn
1:3
Błękitni Orneta
GKS Wikielec
3:0
Mamry Giżycko
Granica Kętrzyn
1:0
Zatoka Braniewo
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
2:2
Pisa Barczewo
Victoria Bartoszyce
2:1
Warmia Olsztyn
Błękitni Orneta
1:2
Polonia Pasłęk
Zatoka Braniewo
1:0
GKS Start Kozłowo
GKS Wikielec
2:2
DKS Dobre Miasto
Warmiak Łukta
2:1
Motor Lubawa
Stomil II Olsztyn
2:0
Mrągowia Mrągowo
Omulew Wielbark
0:6
Granica Kętrzyn
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS Dobre Miasto
0:1
Błękitni Orneta
Polonia Pasłęk
3:0
Victoria Bartoszyce
Motor Lubawa
2:2
Stomil II Olsztyn
GKS Start Kozłowo
1:1
Omulew Wielbark
Mrągowia Mrągowo
1:0
Mamry Giżycko
Pisa Barczewo
1:1
GKS Wikielec
Warmia Olsztyn
0:3
Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn
4:1
Warmiak Łukta
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
2:1
Motor Lubawa
Warmiak Łukta
1:1
GKS Start Kozłowo
Pisa Barczewo
0:0
DKS Dobre Miasto
Victoria Bartoszyce
3:1
Błękitni Orneta
GKS Wikielec
2:1
Mrągowia Mrągowo
Omulew Wielbark
5:0
Warmia Olsztyn
Stomil II Olsztyn
3:1
Granica Kętrzyn
Zatoka Braniewo
1:0
Polonia Pasłęk
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Start Kozłowo
3:1
Stomil II Olsztyn
Mrągowia Mrągowo
1:2
Pisa Barczewo
Granica Kętrzyn
1:3
Mamry Giżycko
DKS Dobre Miasto
4:0
Victoria Bartoszyce
Błękitni Orneta
4:0
Zatoka Braniewo
Polonia Pasłęk
4:1
Omulew Wielbark
Warmia Olsztyn
2:2
Warmiak Łukta
Motor Lubawa
2:2
GKS Wikielec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij