zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Amex Bączek Unia Susz
0:1
Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo
0:2
GKS Kozłowo
Błękitni Orneta
0:0
Polonia Pasłęk
Tęcza Biskupiec
5:0
Pisa Barczewo
Stomil II Olsztyn
6:0
DKS Dobre Miasto
Śniardwy Orzysz
5:1
Mamry Giżycko
Zatoka Braniewo
3:0
Warmiak Łukta
Orzeł Janowiec Kościelny
1:1
Omulew Wielbark
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Omulew Wielbark
1:0
Błękitni Orneta
Warmiak Łukta
3:1
Stomil II Olsztyn
Pisa Barczewo
0:0
Amex Bączek Unia Susz
DKS Dobre Miasto
0:4
Mamry Giżycko
Polonia Pasłęk
2:0
Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa
4:1
Orzeł Janowiec Kościelny
Śniardwy Orzysz
3:2
Tęcza Biskupiec
GKS Kozłowo
2:1
Zatoka Braniewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Orneta
1:0
Motor Lubawa
Tęcza Biskupiec
3:3
Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo
2:1
Omulew Wielbark
DKS Dobre Miasto
2:4
Warmiak Łukta
Stomil II Olsztyn
4:1
GKS Kozłowo
Amex Bączek Unia Susz
2:0
Śniardwy Orzysz
Orzeł Janowiec Kościelny
1:1
Pisa Barczewo
Polonia Pasłęk
1:2
Zatoka Braniewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmiak Łukta
0:1
Mamry Giżycko
Tęcza Biskupiec
1:2
Amex Bączek Unia Susz
GKS Kozłowo
1:0
DKS Dobre Miasto
Polonia Pasłęk
1:1
Stomil II Olsztyn
Motor Lubawa
1:1
Mrągowia Mrągowo
Śniardwy Orzysz
5:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Omulew Wielbark
2:1
Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo
0:1
Błękitni Orneta
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
0:1
Pisa Barczewo
Warmiak Łukta
0:4
GKS Kozłowo
DKS Dobre Miasto
1:1
Polonia Pasłęk
Stomil II Olsztyn
3:1
Omulew Wielbark
Orzeł Janowiec Kościelny
2:1
Tęcza Biskupiec
Błękitni Orneta
1:0
Śniardwy Orzysz
Amex Bączek Unia Susz
1:0
Mamry Giżycko
Zatoka Braniewo
2:3
Motor Lubawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Pasłęk
1:1
Warmiak Łukta
Śniardwy Orzysz
1:1
Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec
0:0
Błękitni Orneta
Amex Bączek Unia Susz
4:0
Orzeł Janowiec Kościelny
Pisa Barczewo
2:4
Zatoka Braniewo
Motor Lubawa
0:1
Stomil II Olsztyn
Omulew Wielbark
3:0
DKS Dobre Miasto
GKS Kozłowo
0:3
Mamry Giżycko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
1:3
Tęcza Biskupiec
Warmiak Łukta
1:1
Omulew Wielbark
Stomil II Olsztyn
5:0
Pisa Barczewo
Orzeł Janowiec Kościelny
2:3
Mamry Giżycko
Błękitni Orneta
3:0
Amex Bączek Unia Susz
GKS Kozłowo
2:0
Polonia Pasłęk
DKS Dobre Miasto
2:4
Motor Lubawa
Zatoka Braniewo
1:0
Śniardwy Orzysz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Omulew Wielbark
1:0
GKS Kozłowo
Tęcza Biskupiec
1:2
Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo
4:0
DKS Dobre Miasto
Polonia Pasłęk
1:1
Mamry Giżycko
Motor Lubawa
2:1
Warmiak Łukta
Śniardwy Orzysz
1:2
Stomil II Olsztyn
Amex Bączek Unia Susz
2:0
Mrągowia Mrągowo
Orzeł Janowiec Kościelny
0:1
Błękitni Orneta
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
5:1
Orzeł Janowiec Kościelny
Warmiak Łukta
1:0
Pisa Barczewo
Błękitni Orneta
2:2
Mamry Giżycko
GKS Kozłowo
2:3
Motor Lubawa
DKS Dobre Miasto
0:1
Śniardwy Orzysz
Polonia Pasłęk
0:0
Omulew Wielbark
Zatoka Braniewo
0:1
Amex Bączek Unia Susz
Stomil II Olsztyn
1:1
Tęcza Biskupiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pisa Barczewo
1:1
GKS Kozłowo
Orzeł Janowiec Kościelny
2:2
Zatoka Braniewo
Błękitni Orneta
0:0
Mrągowia Mrągowo
Śniardwy Orzysz
0:2
Warmiak Łukta
Tęcza Biskupiec
6:1
DKS Dobre Miasto
Amex Bączek Unia Susz
0:2
Stomil II Olsztyn
Motor Lubawa
3:1
Polonia Pasłęk
Omulew Wielbark
0:3
Mamry Giżycko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
1:1
Mamry Giżycko
Warmiak Łukta
1:3
Tęcza Biskupiec
DKS Dobre Miasto
0:4
Amex Bączek Unia Susz
Polonia Pasłęk
1:0
Pisa Barczewo
Zatoka Braniewo
1:0
Błękitni Orneta
GKS Kozłowo
0:0
Śniardwy Orzysz
Stomil II Olsztyn
5:0
Orzeł Janowiec Kościelny
Omulew Wielbark
0:3
Motor Lubawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
0:3
Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo
1:3
Omulew Wielbark
Błękitni Orneta
0:0
Stomil II Olsztyn
Motor Lubawa
1:0
Mamry Giżycko
Śniardwy Orzysz
2:1
Polonia Pasłęk
Tęcza Biskupiec
2:0
GKS Kozłowo
Amex Bączek Unia Susz
4:2
Warmiak Łukta
Orzeł Janowiec Kościelny
3:0*
DKS Dobre Miasto
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
0:5
Stomil II Olsztyn
Warmiak Łukta
2:2
Orzeł Janowiec Kościelny
DKS Dobre Miasto
0:4
Błękitni Orneta
Polonia Pasłęk
0:5
Tęcza Biskupiec
Motor Lubawa
3:0
Pisa Barczewo
Zatoka Braniewo
2:2
Mamry Giżycko
GKS Kozłowo
1:3
Amex Bączek Unia Susz
Omulew Wielbark
2:0
Śniardwy Orzysz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Amex Bączek Unia Susz
2:0
Polonia Pasłęk
Mrągowia Mrągowo
4:0
DKS Dobre Miasto
Pisa Barczewo
1:4
Mamry Giżycko
Błękitni Orneta
1:2
Warmiak Łukta
Śniardwy Orzysz
0:2
Motor Lubawa
Tęcza Biskupiec
4:2
Omulew Wielbark
Zatoka Braniewo
1:2
Stomil II Olsztyn
Orzeł Janowiec Kościelny
1:2
GKS Kozłowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Omulew Wielbark
1:2
Amex Bączek Unia Susz
Warmiak Łukta
1:2
Mrągowia Mrągowo
Pisa Barczewo
2:2
Śniardwy Orzysz
DKS Dobre Miasto
0:1
Zatoka Braniewo
Polonia Pasłęk
2:1
Orzeł Janowiec Kościelny
Motor Lubawa
2:3
Tęcza Biskupiec
GKS Kozłowo
0:0
Błękitni Orneta
Stomil II Olsztyn
3:2
Mamry Giżycko
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Omulew Wielbark
1:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Mamry Giżycko
1:0
Śniardwy Orzysz
Warmiak Łukta
1:1
Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo
2:3
Tęcza Biskupiec
DKS Dobre Miasto
0:4
Stomil II Olsztyn
Polonia Pasłęk
2:0
Błękitni Orneta
Motor Lubawa
1:1
Amex Bączek Unia Susz
GKS Kozłowo
1:3
Mrągowia Mrągowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
1:1
Polonia Pasłęk
Mamry Giżycko
4:1
DKS Dobre Miasto
Orzeł Janowiec Kościelny
2:0
Motor Lubawa
Błękitni Orneta
5:1
Omulew Wielbark
Tęcza Biskupiec
4:0
Śniardwy Orzysz
Amex Bączek Unia Susz
3:3
Pisa Barczewo
Zatoka Braniewo
4:1
GKS Kozłowo
Stomil II Olsztyn
1:1
Warmiak Łukta
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil II Olsztyn
3:0*
GKS Kozłowo
Omulew Wielbark
1:3
Mrągowia Mrągowo
Mamry Giżycko
0:2
Tęcza Biskupiec
Warmiak Łukta
2:1
DKS Dobre Miasto
Pisa Barczewo
1:0
Orzeł Janowiec Kościelny
Motor Lubawa
2:0
Błękitni Orneta
Śniardwy Orzysz
1:0
Amex Bączek Unia Susz
Zatoka Braniewo
1:2
Polonia Pasłęk
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
2:1
Motor Lubawa
Mamry Giżycko
2:4
Warmiak Łukta
DKS Dobre Miasto
3:0*
GKS Kozłowo
Stomil II Olsztyn
3:0
Polonia Pasłęk
Orzeł Janowiec Kościelny
1:1
Śniardwy Orzysz
Błękitni Orneta
4:0
Pisa Barczewo
Amex Bączek Unia Susz
1:2
Tęcza Biskupiec
Zatoka Braniewo
2:0
Omulew Wielbark
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
1:5
Amex Bączek Unia Susz
Warmiak Łukta
3:0*
GKS Kozłowo
Pisa Barczewo
1:2
Mrągowia Mrągowo
Polonia Pasłęk
2:0
DKS Dobre Miasto
Motor Lubawa
0:1
Zatoka Braniewo
Śniardwy Orzysz
1:0
Błękitni Orneta
Tęcza Biskupiec
2:0
Orzeł Janowiec Kościelny
Omulew Wielbark
3:0
Stomil II Olsztyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
0:0
Śniardwy Orzysz
Warmiak Łukta
1:2
Polonia Pasłęk
DKS Dobre Miasto
1:0
Omulew Wielbark
Orzeł Janowiec Kościelny
1:3
Amex Bączek Unia Susz
Błękitni Orneta
2:2
Tęcza Biskupiec
Zatoka Braniewo
0:2
Pisa Barczewo
Mamry Giżycko
3:0*
GKS Kozłowo
Stomil II Olsztyn
0:4
Motor Lubawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
4:0
Orzeł Janowiec Kościelny
Polonia Pasłęk
3:0*
GKS Kozłowo
Motor Lubawa
2:0
DKS Dobre Miasto
Śniardwy Orzysz
3:1
Zatoka Braniewo
Amex Bączek Unia Susz
0:1
Błękitni Orneta
Pisa Barczewo
0:2
Stomil II Olsztyn
Omulew Wielbark
1:0
Warmiak Łukta
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
0:0
Amex Bączek Unia Susz
Mamry Giżycko
0:0
Polonia Pasłęk
Warmiak Łukta
0:3
Motor Lubawa
DKS Dobre Miasto
1:1
Pisa Barczewo
Błękitni Orneta
4:1
Orzeł Janowiec Kościelny
Zatoka Braniewo
2:1
Tęcza Biskupiec
GKS Kozłowo
0:3*
Omulew Wielbark
Stomil II Olsztyn
3:0
Śniardwy Orzysz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
1:2
Błękitni Orneta
Pisa Barczewo
1:3
Warmiak Łukta
Orzeł Janowiec Kościelny
1:1
Mrągowia Mrągowo
Motor Lubawa
3:0*
GKS Kozłowo
Śniardwy Orzysz
3:1
DKS Dobre Miasto
Tęcza Biskupiec
1:2
Stomil II Olsztyn
Amex Bączek Unia Susz
2:2
Zatoka Braniewo
Omulew Wielbark
1:0
Polonia Pasłęk
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
0:2
Błękitni Orneta
Mamry Giżycko
3:0
Omulew Wielbark
Warmiak Łukta
3:2
Śniardwy Orzysz
DKS Dobre Miasto
0:5
Tęcza Biskupiec
Polonia Pasłęk
0:2
Motor Lubawa
Zatoka Braniewo
2:1
Orzeł Janowiec Kościelny
GKS Kozłowo
0:3*
Pisa Barczewo
Stomil II Olsztyn
1:0
Amex Bączek Unia Susz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
1:3
Mrągowia Mrągowo
Pisa Barczewo
3:1
Polonia Pasłęk
Orzeł Janowiec Kościelny
2:0
Stomil II Olsztyn
Błękitni Orneta
0:3
Zatoka Braniewo
Śniardwy Orzysz
3:0*
GKS Kozłowo
Tęcza Biskupiec
2:1
Warmiak Łukta
Amex Bączek Unia Susz
6:0
DKS Dobre Miasto
Motor Lubawa
5:1
Omulew Wielbark
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
4:1
Motor Lubawa
Warmiak Łukta
1:2
Amex Bączek Unia Susz
DKS Dobre Miasto
0:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Polonia Pasłęk
1:2
Śniardwy Orzysz
Zatoka Braniewo
2:2
Mrągowia Mrągowo
GKS Kozłowo
0:3
Tęcza Biskupiec
Omulew Wielbark
0:2
Pisa Barczewo
Stomil II Olsztyn
2:2
Błękitni Orneta
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
3:2
Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo
1:4
Motor Lubawa
Orzeł Janowiec Kościelny
0:1
Warmiak Łukta
Tęcza Biskupiec
1:1
Polonia Pasłęk
Amex Bączek Unia Susz
3:0
GKS Kozłowo
Stomil II Olsztyn
0:1
Mrągowia Mrągowo
Błękitni Orneta
5:0
DKS Dobre Miasto
Śniardwy Orzysz
1:4
Omulew Wielbark
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmiak Łukta
2:3
Błękitni Orneta
GKS Kozłowo
0:3
Orzeł Janowiec Kościelny
Omulew Wielbark
1:2
Tęcza Biskupiec
Mamry Giżycko
4:1
Pisa Barczewo
DKS Dobre Miasto
0:2
Mrągowia Mrągowo
Stomil II Olsztyn
0:1
Zatoka Braniewo
Polonia Pasłęk
0:2
Amex Bączek Unia Susz
Motor Lubawa
3:0
Śniardwy Orzysz
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
1:2
Warmiak Łukta
Stomil II Olsztyn
1:1
Mamry Giżycko
Orzeł Janowiec Kościelny
0:0
Polonia Pasłęk
Błękitni Orneta
3:0
GKS Kozłowo
Śniardwy Orzysz
3:0
Pisa Barczewo
Tęcza Biskupiec
0:1
Motor Lubawa
Amex Bączek Unia Susz
5:0
Omulew Wielbark
Zatoka Braniewo
3:0*
DKS Dobre Miasto
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij