zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Wikielec
1:3
Warmia Grajewo
MKS Korsze
1:3
Sokół Ostróda
Znicz Biała Piska
1:0
MKS Ełk
Wissa Szczuczyn
2:0
Concordia Elbląg
Granica Kętrzyn
1:5
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rominta Gołdap
2:0
Olimpia Olsztynek
KS Wasilków
0:1
MŁKS Łomża
Huragan Morąg
1:0
Jagiellonia II Białystok
Olimpia Elbląg
3:0
Start Działdowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:0
Olimpia Elbląg
MŁKS Łomża
3:2
MKS Korsze
Start Działdowo
0:7
Znicz Biała Piska
MKS Ełk
1:0
Rominta Gołdap
Jagiellonia II Białystok
0:1
Wissa Szczuczyn
Warmia Grajewo
0:3
Huragan Morąg
Granica Kętrzyn
0:1
GKS Wikielec
Olimpia Olsztynek
1:0
KS Wasilków
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
2:1
Sokół Ostróda
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Korsze
0:4
Olimpia Olsztynek
Znicz Biała Piska
0:1
Concordia Elbląg
KS Wasilków
1:3
MKS Ełk
Wissa Szczuczyn
0:1
Warmia Grajewo
Rominta Gołdap
7:0
Start Działdowo
Huragan Morąg
2:0
Granica Kętrzyn
Olimpia Elbląg
5:1
Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec
0:0
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Sokół Ostróda
2:1
MŁKS Łomża
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
5:1
Rominta Gołdap
Warmia Grajewo
0:7
Olimpia Elbląg
MKS Ełk
4:0
MKS Korsze
Granica Kętrzyn
1:1
Wissa Szczuczyn
Olimpia Olsztynek
1:2
Sokół Ostróda
GKS Wikielec
0:2
Huragan Morąg
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
2:2
MŁKS Łomża
Start Działdowo
1:1
KS Wasilków
Jagiellonia II Białystok
3:2
Znicz Biała Piska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Korsze
1:0
Start Działdowo
Znicz Biała Piska
1:1
Warmia Grajewo
Wissa Szczuczyn
2:2
GKS Wikielec
Rominta Gołdap
1:1
Jagiellonia II Białystok
Olimpia Elbląg
3:0
Granica Kętrzyn
KS Wasilków
3:3
Concordia Elbląg
Sokół Ostróda
3:2
MKS Ełk
Huragan Morąg
0:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
MŁKS Łomża
2:1
Olimpia Olsztynek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
4:0
MKS Korsze
Warmia Grajewo
1:2
Rominta Gołdap
MKS Ełk
2:1
MŁKS Łomża
Granica Kętrzyn
0:1
Znicz Biała Piska
GKS Wikielec
0:4
Olimpia Elbląg
Huragan Morąg
2:1
Wissa Szczuczyn
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
6:1
Olimpia Olsztynek
Start Działdowo
0:5
Sokół Ostróda
Jagiellonia II Białystok
1:0
KS Wasilków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Korsze
1:4
Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska
4:1
GKS Wikielec
Wissa Szczuczyn
3:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rominta Gołdap
2:0
Granica Kętrzyn
Olimpia Olsztynek
1:5
MKS Ełk
Olimpia Elbląg
1:0
Huragan Morąg
KS Wasilków
1:1
Warmia Grajewo
Sokół Ostróda
2:1
Concordia Elbląg
MŁKS Łomża
3:0
Start Działdowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:3
MŁKS Łomża
Warmia Grajewo
4:0
MKS Korsze
Huragan Morąg
4:0
Znicz Biała Piska
Start Działdowo
3:2
Olimpia Olsztynek
Wissa Szczuczyn
0:4
Olimpia Elbląg
Granica Kętrzyn
1:4
KS Wasilków
GKS Wikielec
3:3
Rominta Gołdap
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:3
MKS Ełk
Jagiellonia II Białystok
2:1
Sokół Ostróda
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ełk
3:0
Start Działdowo
Znicz Biała Piska
2:2
Wissa Szczuczyn
Rominta Gołdap
2:2
Huragan Morąg
Olimpia Elbląg
0:0
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
KS Wasilków
1:0
GKS Wikielec
Olimpia Olsztynek
2:1
Concordia Elbląg
Sokół Ostróda
3:0
Warmia Grajewo
MŁKS Łomża
3:4
Jagiellonia II Białystok
MKS Korsze
1:0
Granica Kętrzyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmia Grajewo
0:3
MŁKS Łomża
Olimpia Elbląg
0:0
Znicz Biała Piska
Huragan Morąg
2:1
KS Wasilków
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
4:0
Start Działdowo
Wissa Szczuczyn
2:1
Rominta Gołdap
GKS Wikielec
2:0
MKS Korsze
Jagiellonia II Białystok
0:1
Olimpia Olsztynek
Granica Kętrzyn
3:5
Sokół Ostróda
Concordia Elbląg
0:2
MKS Ełk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Ostróda
3:2
GKS Wikielec
MŁKS Łomża
3:0
Granica Kętrzyn
Start Działdowo
1:3
Concordia Elbląg
MKS Ełk
0:1
Jagiellonia II Białystok
MKS Korsze
1:3
Huragan Morąg
Znicz Biała Piska
2:2
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rominta Gołdap
0:3
Olimpia Elbląg
Olimpia Olsztynek
1:0
Warmia Grajewo
KS Wasilków
3:1
Wissa Szczuczyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
1:1
Rominta Gołdap
Wissa Szczuczyn
4:0
MKS Korsze
Warmia Grajewo
0:2
MKS Ełk
Granica Kętrzyn
1:2
Olimpia Olsztynek
Olimpia Elbląg
4:1
KS Wasilków
Huragan Morąg
1:3
Sokół Ostróda
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
0:0
Concordia Elbląg
GKS Wikielec
1:5
MŁKS Łomża
Jagiellonia II Białystok
0:0
Start Działdowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MŁKS Łomża
1:1
Huragan Morąg
Rominta Gołdap
0:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
KS Wasilków
1:2
Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg
0:1
Jagiellonia II Białystok
Start Działdowo
1:1
Warmia Grajewo
MKS Ełk
5:0
Granica Kętrzyn
MKS Korsze
0:11
Olimpia Elbląg
Olimpia Olsztynek
1:1
GKS Wikielec
Sokół Ostróda
1:3
Wissa Szczuczyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
2:0
MKS Korsze
Rominta Gołdap
2:0
KS Wasilków
Olimpia Elbląg
1:0
Sokół Ostróda
Huragan Morąg
4:0
Olimpia Olsztynek
Wissa Szczuczyn
0:3
MŁKS Łomża
Warmia Grajewo
1:2
Concordia Elbląg
Granica Kętrzyn
3:1
Start Działdowo
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:0
Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec
0:1
MKS Ełk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MŁKS Łomża
1:4
Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
1:1
Warmia Grajewo
Concordia Elbląg
2:0
Granica Kętrzyn
Start Działdowo
1:2
GKS Wikielec
MKS Ełk
1:1
Huragan Morąg
MKS Korsze
0:0
Rominta Gołdap
Olimpia Olsztynek
0:1
Wissa Szczuczyn
KS Wasilków
1:2
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Sokół Ostróda
0:1
Znicz Biała Piska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
4:2
MŁKS Łomża
Olimpia Elbląg
2:1
Olimpia Olsztynek
KS Wasilków
1:2
MKS Korsze
Wissa Szczuczyn
1:2
MKS Ełk
Granica Kętrzyn
0:2
Jagiellonia II Białystok
Rominta Gołdap
3:6
Sokół Ostróda
Huragan Morąg
4:0
Start Działdowo
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
7:0
Warmia Grajewo
GKS Wikielec
1:2
Concordia Elbląg
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MŁKS Łomża
3:1
Rominta Gołdap
MKS Ełk
2:1
Olimpia Elbląg
MKS Korsze
0:5
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Jagiellonia II Białystok
3:1
GKS Wikielec
Warmia Grajewo
5:1
Granica Kętrzyn
Concordia Elbląg
2:0
Huragan Morąg
Start Działdowo
2:2
Wissa Szczuczyn
Olimpia Olsztynek
0:0
Znicz Biała Piska
Sokół Ostróda
4:1
KS Wasilków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MŁKS Łomża
4:1
KS Wasilków
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
8:0
Granica Kętrzyn
Concordia Elbląg
0:2
Wissa Szczuczyn
Start Działdowo
0:7
Olimpia Elbląg
MKS Ełk
2:0
Znicz Biała Piska
Olimpia Olsztynek
1:0
Rominta Gołdap
Sokół Ostróda
1:1
MKS Korsze
Jagiellonia II Białystok
0:1
Huragan Morąg
Warmia Grajewo
1:4
GKS Wikielec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij