zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Concordia Elbląg
Concordia Elbląg 12 33 82 - 16 11 0 1
2
Syrena Młynary
Syrena Młynary 12 32 121 - 10 10 2 0
3
Polonia Markusy
Polonia Markusy 21 30 60 - 87 10 0 11
4
Olimpia Elbląg
Olimpia Elbląg 12 28 87 - 14 9 1 2
5
Jastrząb Ględy
Jastrząb Ględy 12 19 43 - 19 6 1 5
6
Czarni Małdyty
Czarni Małdyty 12 19 42 - 43 6 1 5
7
Błękitni Orneta
Błękitni Orneta 11 18 32 - 20 6 0 5
8
Zatoka Braniewo
Zatoka Braniewo 12 16 31 - 18 5 1 6
9
Ewingi Zalewo
Ewingi Zalewo 12 15 30 - 35 5 0 7
10
MGKS Miłakowo
MGKS Miłakowo 12 10 56 - 96 3 1 8
11
Olimpia Elbląg
Olimpia II Elbląg 12 4 28 - 64 1 1 10
12
Victoria Rychliki
Victoria Rychliki 12 0 5 - 195 0 0 12
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
8:0
Czarni Małdyty
Victoria Rychliki
0:3
Ewingi Zalewo
Concordia Elbląg
3:1
Jastrząb Ględy
Błękitni Orneta
4:1
MGKS Miłakowo
Zatoka Braniewo
0:0
Syrena Młynary
Olimpia II Elbląg
2:4
Polonia Markusy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Markusy
6:2
MGKS Miłakowo
Ewingi Zalewo
2:5
Concordia Elbląg
Czarni Małdyty
11:0
Victoria Rychliki
Syrena Młynary
3:0
Błękitni Orneta
Jastrząb Ględy
1:0
Zatoka Braniewo
Olimpia II Elbląg
0:8
Olimpia Elbląg
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
9:0
Czarni Małdyty
Błękitni Orneta
4:3
Jastrząb Ględy
Victoria Rychliki
0:10
Olimpia II Elbląg
MGKS Miłakowo
0:24
Syrena Młynary
Zatoka Braniewo
3:0
Ewingi Zalewo
Olimpia Elbląg
7:2
Polonia Markusy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Markusy
0:5
Syrena Młynary
Ewingi Zalewo
0:3
Błękitni Orneta
Jastrząb Ględy
0:0
MGKS Miłakowo
Czarni Małdyty
4:1
Zatoka Braniewo
Olimpia Elbląg
21:0
Victoria Rychliki
Olimpia II Elbląg
1:2
Concordia Elbląg
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
3:2
Olimpia Elbląg
Błękitni Orneta
1:2
Czarni Małdyty
Victoria Rychliki
0:19
Polonia Markusy
Zatoka Braniewo
8:2
Olimpia II Elbląg
Syrena Młynary
3:2
Jastrząb Ględy
MGKS Miłakowo
2:12
Ewingi Zalewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Markusy
2:3
Jastrząb Ględy
Ewingi Zalewo
3:6
Syrena Młynary
Victoria Rychliki
0:21
Concordia Elbląg
Czarni Małdyty
3:2
MGKS Miłakowo
Olimpia Elbląg
2:1
Zatoka Braniewo
Olimpia II Elbląg
2:7
Błękitni Orneta
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
7:1
Polonia Markusy
Błękitni Orneta
0:3
Olimpia Elbląg
Syrena Młynary
10:1
Czarni Małdyty
MGKS Miłakowo
8:5
Olimpia II Elbląg
Jastrząb Ględy
0:2
Ewingi Zalewo
Zatoka Braniewo
11:0
Victoria Rychliki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
21:2
MGKS Miłakowo
Polonia Markusy
3:2
Ewingi Zalewo
Concordia Elbląg
3:0
Zatoka Braniewo
Victoria Rychliki
2:10
Błękitni Orneta
Czarni Małdyty
4:1
Jastrząb Ględy
Olimpia II Elbląg
0:12
Syrena Młynary
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ewingi Zalewo
2:1
Czarni Małdyty
Błękitni Orneta
1:2
Concordia Elbląg
Zatoka Braniewo
2:0
Polonia Markusy
Syrena Młynary
3:3
Olimpia Elbląg
MGKS Miłakowo
22:0
Victoria Rychliki
Jastrząb Ględy
4:0
Olimpia II Elbląg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
14:3
MGKS Miłakowo
Polonia Markusy
5:1
Czarni Małdyty
Victoria Rychliki
0:40
Syrena Młynary
Zatoka Braniewo
0:2
Błękitni Orneta
Olimpia Elbląg
1:2
Jastrząb Ględy
Olimpia II Elbląg
2:4
Ewingi Zalewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ewingi Zalewo
0:6
Olimpia Elbląg
Błękitni Orneta
0:2
Polonia Markusy
Syrena Młynary
4:1
Concordia Elbląg
MGKS Miłakowo
3:5
Zatoka Braniewo
Jastrząb Ględy
23:0
Victoria Rychliki
Czarni Małdyty
4:4
Olimpia II Elbląg
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Markusy
3:0
Olimpia II Elbląg
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Miłakowo
11:2
Polonia Markusy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Markusy
1:5
Olimpia Elbląg
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrena Młynary
11:0
Polonia Markusy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Markusy
4:3
Victoria Rychliki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb Ględy
3:0
Polonia Markusy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Markusy
1:12
Concordia Elbląg
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ewingi Zalewo
0:4
Polonia Markusy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Markusy
1:0
Zatoka Braniewo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Małdyty
11:0
Polonia Markusy
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Markusy
- : -
Błękitni Orneta

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij