zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
3:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Karolina Jaworzyna Śląska
3:4
Iskra Jaszkowa Dolna
Orzeł Mąkolno
2:5
Victoria Świebodzice
Odrodzenie Szalejów Dolny
0:0
LKS Bystrzyca Górna
Górnik Nowe Miasto
1:2
Zjednoczeni Żarów
MKS Szczawno Zdrój
2:5
KS Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa
3:2
Nysa Kłodzko
Piławianka Piława Górna
6:0
Polonia-Stal II Świdnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrodzenie Szalejów Dolny
4:0
Górnik Nowe Miasto
LKS Bystrzyca Górna
3:2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Victoria Świebodzice
9:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Polonia-Stal II Świdnica
3:3
Bielawianka Bielawa
Iskra Jaszkowa Dolna
3:7
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zjednoczeni Żarów
3:0*
MKS Szczawno Zdrój
KS Piast Nowa Ruda
5:0
Piławianka Piława Górna
Nysa Kłodzko
3:1
Orzeł Mąkolno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mąkolno
5:2
Polonia-Stal II Świdnica
Górnik Nowe Miasto
0:1
LKS Bystrzyca Górna
Orzeł Ząbkowice Śląskie
5:0
Victoria Świebodzice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
12:0
Iskra Jaszkowa Dolna
MKS Szczawno Zdrój
3:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
Bielawianka Bielawa
2:2
KS Piast Nowa Ruda
Karolina Jaworzyna Śląska
1:6
Nysa Kłodzko
Piławianka Piława Górna
0:4
Zjednoczeni Żarów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrodzenie Szalejów Dolny
6:1
Piławianka Piława Górna
LKS Bystrzyca Górna
2:1
Iskra Jaszkowa Dolna
Victoria Świebodzice
4:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Górnik Nowe Miasto
1:1
MKS Szczawno Zdrój
Zjednoczeni Żarów
3:2
Bielawianka Bielawa
KS Piast Nowa Ruda
2:1
Orzeł Mąkolno
Polonia-Stal II Świdnica
1:4
Karolina Jaworzyna Śląska
Nysa Kłodzko
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Karolina Jaworzyna Śląska
2:2
KS Piast Nowa Ruda
Orzeł Mąkolno
2:3
Zjednoczeni Żarów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
9:1
Polonia-Stal II Świdnica
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
6:3
Nysa Kłodzko
Iskra Jaszkowa Dolna
3:7
Victoria Świebodzice
MKS Szczawno Zdrój
2:2
LKS Bystrzyca Górna
Bielawianka Bielawa
7:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
Piławianka Piława Górna
3:7
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrodzenie Szalejów Dolny
4:1
Orzeł Mąkolno
LKS Bystrzyca Górna
2:2
Victoria Świebodzice
Górnik Nowe Miasto
3:1
Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal II Świdnica
6:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
MKS Szczawno Zdrój
3:0*
Piławianka Piława Górna
Zjednoczeni Żarów
0:0
Karolina Jaworzyna Śląska
KS Piast Nowa Ruda
0:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Nysa Kłodzko
2:1
Iskra Jaszkowa Dolna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mąkolno
4:4
Górnik Nowe Miasto
Victoria Świebodzice
2:3
Nysa Kłodzko
Orzeł Ząbkowice Śląskie
5:2
Zjednoczeni Żarów
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
3:3
KS Piast Nowa Ruda
Iskra Jaszkowa Dolna
3:3
Polonia-Stal II Świdnica
Bielawianka Bielawa
6:1
MKS Szczawno Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska
4:3
Odrodzenie Szalejów Dolny
Piławianka Piława Górna
0:2
LKS Bystrzyca Górna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Żarów
1:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Odrodzenie Szalejów Dolny
0:5
Orzeł Ząbkowice Śląskie
LKS Bystrzyca Górna
1:1
Nysa Kłodzko
Górnik Nowe Miasto
2:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Polonia-Stal II Świdnica
0:4
Victoria Świebodzice
MKS Szczawno Zdrój
3:3
Orzeł Mąkolno
KS Piast Nowa Ruda
14:0
Iskra Jaszkowa Dolna
Piławianka Piława Górna
1:5
Bielawianka Bielawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mąkolno
4:2
Piławianka Piława Górna
Victoria Świebodzice
4:3
KS Piast Nowa Ruda
Orzeł Ząbkowice Śląskie
6:0
Górnik Nowe Miasto
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
3:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
Iskra Jaszkowa Dolna
0:7
Zjednoczeni Żarów
Bielawianka Bielawa
2:0
LKS Bystrzyca Górna
Karolina Jaworzyna Śląska
2:3
MKS Szczawno Zdrój
Nysa Kłodzko
9:3
Polonia-Stal II Świdnica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Żarów
2:1
Victoria Świebodzice
Odrodzenie Szalejów Dolny
7:0
Iskra Jaszkowa Dolna
LKS Bystrzyca Górna
2:1
Polonia-Stal II Świdnica
Górnik Nowe Miasto
2:5
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
MKS Szczawno Zdrój
1:7
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa
4:2
Orzeł Mąkolno
KS Piast Nowa Ruda
2:1
Nysa Kłodzko
Piławianka Piława Górna
3:6
Karolina Jaworzyna Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mąkolno
3:2
LKS Bystrzyca Górna
Victoria Świebodzice
4:0
Odrodzenie Szalejów Dolny
Polonia-Stal II Świdnica
1:7
KS Piast Nowa Ruda
Orzeł Ząbkowice Śląskie
5:2
Piławianka Piława Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
2:0
MKS Szczawno Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna
4:0
Górnik Nowe Miasto
Karolina Jaworzyna Śląska
2:2
Bielawianka Bielawa
Nysa Kłodzko
1:1
Zjednoczeni Żarów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Żarów
3:0
Polonia-Stal II Świdnica
Orzeł Mąkolno
2:3
Karolina Jaworzyna Śląska
Odrodzenie Szalejów Dolny
6:2
Nysa Kłodzko
MKS Szczawno Zdrój
7:1
Iskra Jaszkowa Dolna
Bielawianka Bielawa
1:5
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piławianka Piława Górna
2:9
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Górnik Nowe Miasto
2:5
Victoria Świebodzice
LKS Bystrzyca Górna
1:3
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
3:0
MKS Szczawno Zdrój
Polonia-Stal II Świdnica
4:1
Odrodzenie Szalejów Dolny
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:2
Orzeł Mąkolno
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
5:0
Bielawianka Bielawa
Iskra Jaszkowa Dolna
8:1
Piławianka Piława Górna
Karolina Jaworzyna Śląska
2:0
LKS Bystrzyca Górna
KS Piast Nowa Ruda
9:0
Zjednoczeni Żarów
Nysa Kłodzko
3:1
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Karolina Jaworzyna Śląska
0:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł Mąkolno
2:5
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Odrodzenie Szalejów Dolny
2:2
KS Piast Nowa Ruda
LKS Bystrzyca Górna
1:0
Zjednoczeni Żarów
Górnik Nowe Miasto
3:0
Polonia-Stal II Świdnica
MKS Szczawno Zdrój
3:0*
Nysa Kłodzko
Bielawianka Bielawa
3:1
Iskra Jaszkowa Dolna
Piławianka Piława Górna
1:1
Victoria Świebodzice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
1:2
Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal II Świdnica
0:2
MKS Szczawno Zdrój
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:0
LKS Bystrzyca Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
3:2
Karolina Jaworzyna Śląska
Iskra Jaszkowa Dolna
4:2
Orzeł Mąkolno
Zjednoczeni Żarów
5:2
Odrodzenie Szalejów Dolny
KS Piast Nowa Ruda
10:2
Górnik Nowe Miasto
Nysa Kłodzko
0:0
Piławianka Piława Górna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bystrzyca Górna
0:0
Odrodzenie Szalejów Dolny
Victoria Świebodzice
4:0
Orzeł Mąkolno
Polonia-Stal II Świdnica
3:0
Piławianka Piława Górna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
1:5
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Iskra Jaszkowa Dolna
5:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Zjednoczeni Żarów
4:0
Górnik Nowe Miasto
KS Piast Nowa Ruda
5:3
MKS Szczawno Zdrój
Nysa Kłodzko
6:2
Bielawianka Bielawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mąkolno
3:4
Nysa Kłodzko
Górnik Nowe Miasto
1:3
Odrodzenie Szalejów Dolny
Orzeł Ząbkowice Śląskie
6:1
Iskra Jaszkowa Dolna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
1:2
LKS Bystrzyca Górna
MKS Szczawno Zdrój
4:1
Zjednoczeni Żarów
Bielawianka Bielawa
4:4
Polonia-Stal II Świdnica
Karolina Jaworzyna Śląska
0:2
Victoria Świebodzice
Piławianka Piława Górna
2:3
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrodzenie Szalejów Dolny
2:0
MKS Szczawno Zdrój
LKS Bystrzyca Górna
- : -
Górnik Nowe Miasto
Victoria Świebodzice
2:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal II Świdnica
2:2
Orzeł Mąkolno
Iskra Jaszkowa Dolna
0:9
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zjednoczeni Żarów
3:1
Piławianka Piława Górna
Nysa Kłodzko
6:0
Karolina Jaworzyna Śląska
KS Piast Nowa Ruda
3:1
Bielawianka Bielawa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mąkolno
1:5
KS Piast Nowa Ruda
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:2
Nysa Kłodzko
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
3:0
Victoria Świebodzice
Iskra Jaszkowa Dolna
1:10
LKS Bystrzyca Górna
MKS Szczawno Zdrój
2:2
Górnik Nowe Miasto
Bielawianka Bielawa
0:1
Zjednoczeni Żarów
Karolina Jaworzyna Śląska
7:0
Polonia-Stal II Świdnica
Piławianka Piława Górna
4:3
Odrodzenie Szalejów Dolny
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrodzenie Szalejów Dolny
2:3
Bielawianka Bielawa
LKS Bystrzyca Górna
4:1
MKS Szczawno Zdrój
Victoria Świebodzice
3:0*
Iskra Jaszkowa Dolna
Górnik Nowe Miasto
5:0
Piławianka Piława Górna
Polonia-Stal II Świdnica
0:7
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zjednoczeni Żarów
6:1
Orzeł Mąkolno
KS Piast Nowa Ruda
8:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Nysa Kłodzko
3:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mąkolno
0:5
Odrodzenie Szalejów Dolny
Victoria Świebodzice
3:0
LKS Bystrzyca Górna
Orzeł Ząbkowice Śląskie
9:1
KS Piast Nowa Ruda
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
5:2
Polonia-Stal II Świdnica
Iskra Jaszkowa Dolna
4:0
Nysa Kłodzko
Bielawianka Bielawa
3:0
Górnik Nowe Miasto
Karolina Jaworzyna Śląska
1:2
Zjednoczeni Żarów
Piławianka Piława Górna
3:9
MKS Szczawno Zdrój
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrodzenie Szalejów Dolny
3:5
Karolina Jaworzyna Śląska
LKS Bystrzyca Górna
3:1
Piławianka Piława Górna
Górnik Nowe Miasto
- : -
Orzeł Mąkolno
MKS Szczawno Zdrój
5:1
Bielawianka Bielawa
Zjednoczeni Żarów
0:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
KS Piast Nowa Ruda
2:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Nysa Kłodzko
2:1
Victoria Świebodzice
Polonia-Stal II Świdnica
16:1
Iskra Jaszkowa Dolna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mąkolno
2:3
MKS Szczawno Zdrój
Victoria Świebodzice
1:1
Polonia-Stal II Świdnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
8:1
Odrodzenie Szalejów Dolny
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
1:0
Zjednoczeni Żarów
Iskra Jaszkowa Dolna
2:9
KS Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa
2:1
Piławianka Piława Górna
Karolina Jaworzyna Śląska
5:2
Górnik Nowe Miasto
Nysa Kłodzko
8:1
LKS Bystrzyca Górna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrodzenie Szalejów Dolny
2:2
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
LKS Bystrzyca Górna
2:0
Bielawianka Bielawa
Górnik Nowe Miasto
0:12
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal II Świdnica
0:4
Nysa Kłodzko
MKS Szczawno Zdrój
3:3
Karolina Jaworzyna Śląska
Zjednoczeni Żarów
12:0
Iskra Jaszkowa Dolna
Piławianka Piława Górna
2:6
Orzeł Mąkolno
KS Piast Nowa Ruda
1:2
Victoria Świebodzice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mąkolno
1:3
Bielawianka Bielawa
Victoria Świebodzice
1:0
Zjednoczeni Żarów
Polonia-Stal II Świdnica
0:1
LKS Bystrzyca Górna
Orzeł Ząbkowice Śląskie
16:1
MKS Szczawno Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
8:2
Górnik Nowe Miasto
Iskra Jaszkowa Dolna
2:6
Odrodzenie Szalejów Dolny
Karolina Jaworzyna Śląska
7:0
Piławianka Piława Górna
Nysa Kłodzko
4:1
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Odrodzenie Szalejów Dolny
3:3
Victoria Świebodzice
LKS Bystrzyca Górna
2:0
Orzeł Mąkolno
Górnik Nowe Miasto
3:0
Iskra Jaszkowa Dolna
Bielawianka Bielawa
3:1
Karolina Jaworzyna Śląska
KS Piast Nowa Ruda
4:1
Polonia-Stal II Świdnica
MKS Szczawno Zdrój
1:4
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zjednoczeni Żarów
1:3
Nysa Kłodzko
Piławianka Piława Górna
0:10
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
2:2
Górnik Nowe Miasto
Polonia-Stal II Świdnica
- : -
Zjednoczeni Żarów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
7:1
Bielawianka Bielawa
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
3:3
Piławianka Piława Górna
Iskra Jaszkowa Dolna
0:0
MKS Szczawno Zdrój
Karolina Jaworzyna Śląska
7:0
Orzeł Mąkolno
KS Piast Nowa Ruda
6:0
LKS Bystrzyca Górna
Nysa Kłodzko
2:0
Odrodzenie Szalejów Dolny
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Żarów
2:1
KS Piast Nowa Ruda
Orzeł Mąkolno
1:16
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Odrodzenie Szalejów Dolny
3:3
Polonia-Stal II Świdnica
LKS Bystrzyca Górna
1:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Górnik Nowe Miasto
3:0
Nysa Kłodzko
MKS Szczawno Zdrój
5:1
Victoria Świebodzice
Bielawianka Bielawa
0:4
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Piławianka Piława Górna
3:0
Iskra Jaszkowa Dolna
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
1:0
Piławianka Piława Górna
Polonia-Stal II Świdnica
- : -
Górnik Nowe Miasto
Orzeł Ząbkowice Śląskie
16:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
3:0
Orzeł Mąkolno
Iskra Jaszkowa Dolna
0:17
Bielawianka Bielawa
Zjednoczeni Żarów
0:3
LKS Bystrzyca Górna
KS Piast Nowa Ruda
12:0
Odrodzenie Szalejów Dolny
Nysa Kłodzko
4:1
MKS Szczawno Zdrój
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mąkolno
12:3
Iskra Jaszkowa Dolna
Odrodzenie Szalejów Dolny
0:1
Zjednoczeni Żarów
LKS Bystrzyca Górna
1:12
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Górnik Nowe Miasto
2:1
KS Piast Nowa Ruda
MKS Szczawno Zdrój
3:4
Polonia-Stal II Świdnica
Bielawianka Bielawa
0:6
Victoria Świebodzice
Karolina Jaworzyna Śląska
6:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Piławianka Piława Górna
1:4
Nysa Kłodzko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij