zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rychliki
2:2
Magdalenka Markusy
Olimpia III Elbląg
3:0
Pogrom Aniołowo
Relax Płoskinia
0:3
Agat Jegłownik
Zagłada Lisów
4:2
Granica Zagaje
Sokół Łęcze
0:3
Pama Powodowo
Sparta Kwietniewo
2:3
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
7:3
Sokół Łęcze
Pama Powodowo
4:1
Relax Płoskinia
Pogrom Aniołowo
5:3
Agat Jegłownik
Granica Zagaje
3:3
Victoria Rychliki
Magdalenka Markusy
0:4
Sparta Kwietniewo
Olimpia III Elbląg
1:4
Zagłada Lisów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rychliki
4:1
Olimpia III Elbląg
Agat Jegłownik
1:4
Pama Powodowo
Relax Płoskinia
3:5
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
Zagłada Lisów
2:0
Pogrom Aniołowo
Sokół Łęcze
0:3
Magdalenka Markusy
Sparta Kwietniewo
5:3
Granica Zagaje
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Magdalenka Markusy
6:1
Relax Płoskinia
Olimpia III Elbląg
9:4
Sparta Kwietniewo
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
4:2
Agat Jegłownik
Zagłada Lisów
2:0
Victoria Rychliki
Pogrom Aniołowo
2:3
Pama Powodowo
Granica Zagaje
1:6
Sokół Łęcze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Agat Jegłownik
1:2
Magdalenka Markusy
Relax Płoskinia
0:3
Granica Zagaje
Pama Powodowo
0:2
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
Victoria Rychliki
9:1
Pogrom Aniołowo
Sokół Łęcze
5:2
Olimpia III Elbląg
Sparta Kwietniewo
2:5
Zagłada Lisów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia III Elbląg
7:0
Relax Płoskinia
Victoria Rychliki
5:0
Sparta Kwietniewo
Zagłada Lisów
4:2
Sokół Łęcze
Pogrom Aniołowo
1:5
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
Granica Zagaje
5:2
Agat Jegłownik
Magdalenka Markusy
3:1
Pama Powodowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Agat Jegłownik
1:3
Olimpia III Elbląg
Relax Płoskinia
1:0
Zagłada Lisów
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
5:0
Magdalenka Markusy
Pama Powodowo
4:1
Granica Zagaje
Sokół Łęcze
2:4
Victoria Rychliki
Sparta Kwietniewo
2:3
Pogrom Aniołowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia III Elbląg
1:1
Pama Powodowo
Victoria Rychliki
6:0
Relax Płoskinia
Zagłada Lisów
4:2
Agat Jegłownik
Sparta Kwietniewo
2:2
Sokół Łęcze
Pogrom Aniołowo
2:3
Magdalenka Markusy
Granica Zagaje
0:3
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Agat Jegłownik
0:3
Victoria Rychliki
Relax Płoskinia
1:2
Sparta Kwietniewo
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
3:2
Olimpia III Elbląg
Pama Powodowo
3:2
Zagłada Lisów
Sokół Łęcze
6:5
Pogrom Aniołowo
Magdalenka Markusy
6:1
Granica Zagaje
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Łęcze
8:1
Relax Płoskinia
Olimpia III Elbląg
2:3
Magdalenka Markusy
Zagłada Lisów
0:1
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
Sparta Kwietniewo
5:2
Agat Jegłownik
Pogrom Aniołowo
5:3
Granica Zagaje
Victoria Rychliki
1:2
Pama Powodowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Agat Jegłownik
3:4
Sokół Łęcze
Relax Płoskinia
2:3
Pogrom Aniołowo
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
1:2
Victoria Rychliki
Pama Powodowo
2:0
Sparta Kwietniewo
Granica Zagaje
5:3
Olimpia III Elbląg
Magdalenka Markusy
2:0
Zagłada Lisów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Agat Jegłownik
0:2
Relax Płoskinia
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
6:1
Sparta Kwietniewo
Pama Powodowo
3:1
Sokół Łęcze
Pogrom Aniołowo
2:3
Olimpia III Elbląg
Granica Zagaje
3:1
Zagłada Lisów
Magdalenka Markusy
5:2
Victoria Rychliki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Agat Jegłownik
1:1
Pogrom Aniołowo
Relax Płoskinia
2:2
Pama Powodowo
Victoria Rychliki
4:2
Granica Zagaje
Zagłada Lisów
5:4
Olimpia III Elbląg
Sokół Łęcze
3:0
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
Sparta Kwietniewo
1:2
Magdalenka Markusy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia III Elbląg
2:5
Victoria Rychliki
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
6:1
Relax Płoskinia
Pama Powodowo
5:1
Agat Jegłownik
Pogrom Aniołowo
2:1
Zagłada Lisów
Magdalenka Markusy
1:1
Sokół Łęcze
Granica Zagaje
5:3
Sparta Kwietniewo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Agat Jegłownik
3:0
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
Relax Płoskinia
1:4
Magdalenka Markusy
Pama Powodowo
0:1
Pogrom Aniołowo
Sokół Łęcze
3:6
Granica Zagaje
Sparta Kwietniewo
7:0
Olimpia III Elbląg
Victoria Rychliki
5:1
Zagłada Lisów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłada Lisów
7:2
Sparta Kwietniewo
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
4:5
Pama Powodowo
Pogrom Aniołowo
0:6
Victoria Rychliki
Granica Zagaje
6:4
Relax Płoskinia
Magdalenka Markusy
3:1
Agat Jegłownik
Olimpia III Elbląg
3:3
Sokół Łęcze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Agat Jegłownik
0:2
Granica Zagaje
Relax Płoskinia
2:3
Olimpia III Elbląg
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
2:0
Pogrom Aniołowo
Pama Powodowo
2:1
Magdalenka Markusy
Sokół Łęcze
0:6
Zagłada Lisów
Sparta Kwietniewo
2:3
Victoria Rychliki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia III Elbląg
2:3
Agat Jegłownik
Zagłada Lisów
3:0
Relax Płoskinia
Pogrom Aniołowo
6:0
Sparta Kwietniewo
Granica Zagaje
3:6
Pama Powodowo
Magdalenka Markusy
2:5
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
Victoria Rychliki
4:3
Sokół Łęcze
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Agat Jegłownik
3:3
Zagłada Lisów
Relax Płoskinia
1:3
Victoria Rychliki
Zalew Gmina Elbląg Batorowo
10:2
Granica Zagaje
Pama Powodowo
0:1
Olimpia III Elbląg
Sokół Łęcze
1:1
Sparta Kwietniewo
Magdalenka Markusy
1:2
Pogrom Aniołowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij