zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Żelistrzewo
Pauza
SKAT Olimpic Gdańsk
Pauza
AP KP Gdynia
5:1
Huzar Choczewo
Wicher Wierzchucino
2:0
Bałtyk Gdynia
Sokół Bożepole Wielkie
2:0
Cisowa Gdynia
Stolem Gniewino
4:3
LZS Bojano
MKS Władysławowo
2:0
Gedania Gdańsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
Pauza
MKS Władysławowo
Pauza
Cisowa Gdynia
2:0
SKAT Olimpic Gdańsk
Huzar Choczewo
0:4
Korona Żelistrzewo
LZS Bojano
2:0
Sokół Bożepole Wielkie
Gedania Gdańsk
0:4
AP KP Gdynia
Wicher Wierzchucino
1:1
Stolem Gniewino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
Pauza
MKS Władysławowo
4:0
Cisowa Gdynia
Korona Żelistrzewo
2:3
Gedania Gdańsk
Sokół Bożepole Wielkie
0:3
Wicher Wierzchucino
Stolem Gniewino
3:2
Bałtyk Gdynia
SKAT Olimpic Gdańsk
0:1
LZS Bojano
Huzar Choczewo
Pauza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
Pauza
Korona Żelistrzewo
Pauza
Cisowa Gdynia
2:2
AP KP Gdynia
Bałtyk Gdynia
7:0
Huzar Choczewo
Stolem Gniewino
2:1
Sokół Bożepole Wielkie
Wicher Wierzchucino
6:1
SKAT Olimpic Gdańsk
LZS Bojano
0:2
MKS Władysławowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Bożepole Wielkie
1:5
Bałtyk Gdynia
Huzar Choczewo
1:1
Gedania Gdańsk
AP KP Gdynia
11:1
LZS Bojano
MKS Władysławowo
3:6
Wicher Wierzchucino
SKAT Olimpic Gdańsk
0:6
Stolem Gniewino
Korona Żelistrzewo
5:1
Cisowa Gdynia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Gdynia
Pauza
Huzar Choczewo
Pauza
LZS Bojano
0:3
Korona Żelistrzewo
Sokół Bożepole Wielkie
2:2
SKAT Olimpic Gdańsk
Wicher Wierzchucino
0:2
AP KP Gdynia
Stolem Gniewino
1:3
MKS Władysławowo
Bałtyk Gdynia
4:0
Gedania Gdańsk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
Pauza
LZS Bojano
Pauza
Huzar Choczewo
2:0
Cisowa Gdynia
AP KP Gdynia
1:0
Stolem Gniewino
MKS Władysławowo
1:0
Sokół Bożepole Wielkie
SKAT Olimpic Gdańsk
0:1
Bałtyk Gdynia
Korona Żelistrzewo
2:1
Wicher Wierzchucino
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
Pauza
Wicher Wierzchucino
Pauza
Sokół Bożepole Wielkie
0:5
AP KP Gdynia
Stolem Gniewino
3:2
Korona Żelistrzewo
LZS Bojano
3:2
Huzar Choczewo
Cisowa Gdynia
3:1
Gedania Gdańsk
SKAT Olimpic Gdańsk
0:4
MKS Władysławowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stolem Gniewino
Pauza
Cisowa Gdynia
Pauza
Huzar Choczewo
2:3
Wicher Wierzchucino
AP KP Gdynia
8:0
SKAT Olimpic Gdańsk
MKS Władysławowo
5:2
Bałtyk Gdynia
Korona Żelistrzewo
2:2
Sokół Bożepole Wielkie
Gedania Gdańsk
1:2
LZS Bojano
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Bożepole Wielkie
Pauza
LZS Bojano
Pauza
Bałtyk Gdynia
3:2
Cisowa Gdynia
SKAT Olimpic Gdańsk
0:10
Korona Żelistrzewo
MKS Władysławowo
0:2
AP KP Gdynia
Stolem Gniewino
1:0
Huzar Choczewo
Wicher Wierzchucino
4:0
Gedania Gdańsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
Pauza
SKAT Olimpic Gdańsk
Pauza
Cisowa Gdynia
1:0
LZS Bojano
Huzar Choczewo
4:1
Sokół Bożepole Wielkie
AP KP Gdynia
1:0
Bałtyk Gdynia
Korona Żelistrzewo
0:1
MKS Władysławowo
Gedania Gdańsk
3:0
Stolem Gniewino
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
Pauza
Stolem Gniewino
Pauza
Sokół Bożepole Wielkie
0:8
Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia
1:2
LZS Bojano
AP KP Gdynia
5:0
Korona Żelistrzewo
SKAT Olimpic Gdańsk
2:7
Huzar Choczewo
Wicher Wierzchucino
3:0
Cisowa Gdynia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
Pauza
Sokół Bożepole Wielkie
Pauza
Huzar Choczewo
0:5
MKS Władysławowo
LZS Bojano
0:3
Wicher Wierzchucino
Cisowa Gdynia
2:4
Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk
4:0
SKAT Olimpic Gdańsk
Korona Żelistrzewo
4:0
Bałtyk Gdynia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Żelistrzewo
Pauza
SKAT Olimpic Gdańsk
Pauza
Cisowa Gdynia
3:0
Sokół Bożepole Wielkie
Huzar Choczewo
0:5
AP KP Gdynia
Bałtyk Gdynia
2:4
Wicher Wierzchucino
Gedania Gdańsk
2:0
MKS Władysławowo
LZS Bojano
0:1
Stolem Gniewino
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
Pauza
MKS Władysławowo
Pauza
Stolem Gniewino
1:1
Wicher Wierzchucino
SKAT Olimpic Gdańsk
0:1
Cisowa Gdynia
Sokół Bożepole Wielkie
1:2
LZS Bojano
AP KP Gdynia
6:1
Gedania Gdańsk
Korona Żelistrzewo
4:1
Huzar Choczewo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
Pauza
Huzar Choczewo
Pauza
Wicher Wierzchucino
3:0
Sokół Bożepole Wielkie
LZS Bojano
3:2
SKAT Olimpic Gdańsk
Cisowa Gdynia
1:2
MKS Władysławowo
Bałtyk Gdynia
3:1
Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk
2:1
Korona Żelistrzewo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
Pauza
Korona Żelistrzewo
Pauza
Huzar Choczewo
0:1
Bałtyk Gdynia
MKS Władysławowo
0:0
LZS Bojano
Sokół Bożepole Wielkie
0:4
Stolem Gniewino
SKAT Olimpic Gdańsk
0:0
Wicher Wierzchucino
AP KP Gdynia
8:0
Cisowa Gdynia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stolem Gniewino
6:0
SKAT Olimpic Gdańsk
Gedania Gdańsk
3:0
Huzar Choczewo
Bałtyk Gdynia
6:0
Sokół Bożepole Wielkie
Cisowa Gdynia
0:3
Korona Żelistrzewo
Wicher Wierzchucino
0:2
MKS Władysławowo
LZS Bojano
0:5
AP KP Gdynia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Gdynia
Pauza
Huzar Choczewo
Pauza
SKAT Olimpic Gdańsk
0:2
Sokół Bożepole Wielkie
Gedania Gdańsk
1:4
Bałtyk Gdynia
MKS Władysławowo
1:2
Stolem Gniewino
Korona Żelistrzewo
7:2
LZS Bojano
AP KP Gdynia
1:0
Wicher Wierzchucino
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
Pauza
LZS Bojano
Pauza
Cisowa Gdynia
2:2
Huzar Choczewo
Bałtyk Gdynia
6:2
SKAT Olimpic Gdańsk
Wicher Wierzchucino
1:2
Korona Żelistrzewo
Stolem Gniewino
1:5
AP KP Gdynia
Sokół Bożepole Wielkie
0:8
MKS Władysławowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
Pauza
Wicher Wierzchucino
Pauza
Huzar Choczewo
2:0
LZS Bojano
MKS Władysławowo
12:1
SKAT Olimpic Gdańsk
Korona Żelistrzewo
1:3
Stolem Gniewino
AP KP Gdynia
4:0
Sokół Bożepole Wielkie
Gedania Gdańsk
3:0
Cisowa Gdynia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Stolem Gniewino
Pauza
Cisowa Gdynia
Pauza
Wicher Wierzchucino
1:0
Huzar Choczewo
Sokół Bożepole Wielkie
1:6
Korona Żelistrzewo
LZS Bojano
3:5
Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia
0:0
MKS Władysławowo
SKAT Olimpic Gdańsk
0:10
AP KP Gdynia
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Bożepole Wielkie
Pauza
LZS Bojano
Pauza
Cisowa Gdynia
0:3
Bałtyk Gdynia
Huzar Choczewo
1:1
Stolem Gniewino
Korona Żelistrzewo
4:0
SKAT Olimpic Gdańsk
Gedania Gdańsk
0:0
Wicher Wierzchucino
AP KP Gdynia
3:0
MKS Władysławowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
Pauza
SKAT Olimpic Gdańsk
Pauza
Sokół Bożepole Wielkie
1:5
Huzar Choczewo
Stolem Gniewino
1:0
Gedania Gdańsk
LZS Bojano
2:2
Cisowa Gdynia
MKS Władysławowo
0:3
Korona Żelistrzewo
Bałtyk Gdynia
0:3
AP KP Gdynia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
Pauza
Stolem Gniewino
Pauza
Huzar Choczewo
- : -
SKAT Olimpic Gdańsk
Cisowa Gdynia
1:1
Wicher Wierzchucino
LZS Bojano
2:0
Bałtyk Gdynia
Korona Żelistrzewo
1:6
AP KP Gdynia
Gedania Gdańsk
0:0
Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
Pauza
Sokół Bożepole Wielkie
Pauza
Bałtyk Gdynia
1:0
Korona Żelistrzewo
Stolem Gniewino
1:0
Cisowa Gdynia
SKAT Olimpic Gdańsk
0:7
Gedania Gdańsk
MKS Władysławowo
3:1
Huzar Choczewo
Wicher Wierzchucino
2:0
LZS Bojano
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij