zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GSS Pszczółki
Pauza
Radunia Stężyca
3:0
GKS Żukowo
Santana Wielki Klincz
0:3
Borowiak Czersk
Orzeł Straszyn
2:6
Kaszubia Kościerzyna
GOSRiT Luzino
- : -
FC Gowidlino
KS Sulmin
4:2
Bałtyk Gdynia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
Pauza
Borowiak Czersk
17:0
Bałtyk Gdynia
Kaszubia Kościerzyna
4:2
GOSRiT Luzino
GSS Pszczółki
12:0
Orzeł Straszyn
FC Gowidlino
4:0
KS Sulmin
Santana Wielki Klincz
4:0
Radunia Stężyca
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Santana Wielki Klincz
Pauza
GOSRiT Luzino
0:8
GSS Pszczółki
KS Sulmin
2:2
Kaszubia Kościerzyna
Bałtyk Gdynia
2:10
FC Gowidlino
Radunia Stężyca
1:1
Borowiak Czersk
Orzeł Straszyn
4:2
GKS Żukowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
Pauza
GSS Pszczółki
10:2
KS Sulmin
Borowiak Czersk
1:2
FC Gowidlino
GKS Żukowo
7:0
GOSRiT Luzino
Santana Wielki Klincz
12:2
Orzeł Straszyn
Kaszubia Kościerzyna
5:1
Bałtyk Gdynia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Straszyn
1:9
Radunia Stężyca
Borowiak Czersk
Pauza
FC Gowidlino
2:0
Kaszubia Kościerzyna
Bałtyk Gdynia
0:4
GSS Pszczółki
GOSRiT Luzino
1:12
Santana Wielki Klincz
KS Sulmin
0:2
GKS Żukowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Santana Wielki Klincz
10:0
KS Sulmin
Orzeł Straszyn
Pauza
Borowiak Czersk
2:0
Kaszubia Kościerzyna
Radunia Stężyca
5:1
GOSRiT Luzino
GSS Pszczółki
1:6
FC Gowidlino
GKS Żukowo
9:1
Bałtyk Gdynia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Straszyn
1:10
Borowiak Czersk
GOSRiT Luzino
Pauza
KS Sulmin
2:4
Radunia Stężyca
FC Gowidlino
6:4
GKS Żukowo
Kaszubia Kościerzyna
2:0
GSS Pszczółki
Bałtyk Gdynia
3:9
Santana Wielki Klincz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Straszyn
0:3
GOSRiT Luzino
KS Sulmin
Pauza
Borowiak Czersk
- : -
GSS Pszczółki
Radunia Stężyca
3:0
Bałtyk Gdynia
GKS Żukowo
5:2
Kaszubia Kościerzyna
Santana Wielki Klincz
3:1
FC Gowidlino
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
Pauza
KS Sulmin
3:4
Orzeł Straszyn
FC Gowidlino
4:0
Radunia Stężyca
GOSRiT Luzino
2:6
Borowiak Czersk
Kaszubia Kościerzyna
2:2
Santana Wielki Klincz
GSS Pszczółki
3:1
GKS Żukowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
Pauza
Orzeł Straszyn
2:2
Bałtyk Gdynia
Radunia Stężyca
1:1
Kaszubia Kościerzyna
Borowiak Czersk
2:0
GKS Żukowo
GOSRiT Luzino
5:2
KS Sulmin
Santana Wielki Klincz
4:3
GSS Pszczółki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Kościerzyna
Pauza
GKS Żukowo
1:3
Santana Wielki Klincz
FC Gowidlino
8:0
Orzeł Straszyn
GSS Pszczółki
3:4
Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia
3:3
GOSRiT Luzino
KS Sulmin
2:1
Borowiak Czersk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GSS Pszczółki
Pauza
GKS Żukowo
0:0
Radunia Stężyca
Borowiak Czersk
0:3
Santana Wielki Klincz
FC Gowidlino
6:0
GOSRiT Luzino
Kaszubia Kościerzyna
4:2
Orzeł Straszyn
Bałtyk Gdynia
3:2
KS Sulmin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
Pauza
GOSRiT Luzino
2:2
Kaszubia Kościerzyna
Orzeł Straszyn
3:2
GSS Pszczółki
Bałtyk Gdynia
0:8
Borowiak Czersk
Radunia Stężyca
- : -
Santana Wielki Klincz
KS Sulmin
- : -
FC Gowidlino
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Santana Wielki Klincz
Pauza
GSS Pszczółki
- : -
GOSRiT Luzino
Borowiak Czersk
- : -
Radunia Stężyca
FC Gowidlino
- : -
Bałtyk Gdynia
GKS Żukowo
- : -
Orzeł Straszyn
Kaszubia Kościerzyna
- : -
KS Sulmin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
Pauza
Orzeł Straszyn
- : -
Santana Wielki Klincz
KS Sulmin
- : -
GSS Pszczółki
Bałtyk Gdynia
- : -
Kaszubia Kościerzyna
GOSRiT Luzino
- : -
GKS Żukowo
FC Gowidlino
- : -
Borowiak Czersk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Borowiak Czersk
Pauza
GSS Pszczółki
- : -
Bałtyk Gdynia
Radunia Stężyca
- : -
Orzeł Straszyn
Kaszubia Kościerzyna
- : -
FC Gowidlino
GKS Żukowo
- : -
KS Sulmin
Santana Wielki Klincz
- : -
GOSRiT Luzino
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Straszyn
Pauza
FC Gowidlino
- : -
GSS Pszczółki
Bałtyk Gdynia
- : -
GKS Żukowo
KS Sulmin
- : -
Santana Wielki Klincz
GOSRiT Luzino
- : -
Radunia Stężyca
Kaszubia Kościerzyna
- : -
Borowiak Czersk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
Pauza
GSS Pszczółki
- : -
Kaszubia Kościerzyna
Radunia Stężyca
- : -
KS Sulmin
Borowiak Czersk
- : -
Orzeł Straszyn
GKS Żukowo
- : -
FC Gowidlino
Santana Wielki Klincz
- : -
Bałtyk Gdynia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sulmin
Pauza
GSS Pszczółki
- : -
Borowiak Czersk
FC Gowidlino
- : -
Santana Wielki Klincz
Kaszubia Kościerzyna
- : -
GKS Żukowo
Bałtyk Gdynia
- : -
Radunia Stężyca
GOSRiT Luzino
- : -
Orzeł Straszyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
Pauza
Radunia Stężyca
- : -
FC Gowidlino
Orzeł Straszyn
- : -
KS Sulmin
Borowiak Czersk
- : -
GOSRiT Luzino
Santana Wielki Klincz
- : -
Kaszubia Kościerzyna
GKS Żukowo
- : -
GSS Pszczółki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
Pauza
KS Sulmin
- : -
GOSRiT Luzino
GSS Pszczółki
- : -
Santana Wielki Klincz
Bałtyk Gdynia
- : -
Orzeł Straszyn
Kaszubia Kościerzyna
- : -
Radunia Stężyca
GKS Żukowo
- : -
Borowiak Czersk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Kościerzyna
Pauza
Radunia Stężyca
- : -
GSS Pszczółki
Orzeł Straszyn
- : -
FC Gowidlino
Borowiak Czersk
- : -
KS Sulmin
GOSRiT Luzino
- : -
Bałtyk Gdynia
Santana Wielki Klincz
- : -
GKS Żukowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij