zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Panków
1:5
Wierzbianka Wierzbna
Błyskawica Kalno
1:2
Orzeł Witoszów Dolny
Płomień Dobromierz
2:6
Nysa Kłaczyna
Sokół Kostrza
8:0
Huragan - Olszany
Zagłebie Wałbrzych
0:2
Podgórze Wałbrzych
Tęcza Bolesławice
4:1
LKS Piotrowice Świdnickie
MKS II Szczawno Zdrój
0:3*
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzbianka Wierzbna
2:0
Tęcza Bolesławice
LKS Piotrowice Świdnickie
4:0
Płomień Dobromierz
Podgórze Wałbrzych
3:0
Orzeł Witoszów Dolny
Zagłebie Wałbrzych
2:3
MKS II Szczawno Zdrój
Nysa Kłaczyna
5:0
Sokół Kostrza
Huragan - Olszany
1:3
Błyskawica Kalno
Górnik Nowe Miasto
7:1
Grom Panków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Panków
5:3
Zagłebie Wałbrzych
Orzeł Witoszów Dolny
7:0
Huragan - Olszany
Błyskawica Kalno
0:2
Nysa Kłaczyna
Płomień Dobromierz
2:5
Wierzbianka Wierzbna
Sokół Kostrza
5:2
LKS Piotrowice Świdnickie
Tęcza Bolesławice
1:3
Górnik Nowe Miasto
MKS II Szczawno Zdrój
3:0
Podgórze Wałbrzych
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzbianka Wierzbna
2:0
Sokół Kostrza
LKS Piotrowice Świdnickie
3:1
Błyskawica Kalno
Podgórze Wałbrzych
7:0
Huragan - Olszany
Zagłebie Wałbrzych
3:2
Tęcza Bolesławice
Nysa Kłaczyna
1:4
Orzeł Witoszów Dolny
Górnik Nowe Miasto
4:0
Płomień Dobromierz
MKS II Szczawno Zdrój
4:3
Grom Panków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Panków
1:2
Podgórze Wałbrzych
Orzeł Witoszów Dolny
4:2
LKS Piotrowice Świdnickie
Błyskawica Kalno
0:4
Wierzbianka Wierzbna
Płomień Dobromierz
1:4
Zagłebie Wałbrzych
Sokół Kostrza
2:6
Górnik Nowe Miasto
Tęcza Bolesławice
3:2
MKS II Szczawno Zdrój
Huragan - Olszany
0:3
Nysa Kłaczyna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Panków
1:4
Tęcza Bolesławice
Wierzbianka Wierzbna
1:1
Orzeł Witoszów Dolny
LKS Piotrowice Świdnickie
11:1
Huragan - Olszany
Podgórze Wałbrzych
2:0
Nysa Kłaczyna
Zagłebie Wałbrzych
5:1
Sokół Kostrza
Górnik Nowe Miasto
10:0
Błyskawica Kalno
MKS II Szczawno Zdrój
5:2
Płomień Dobromierz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Witoszów Dolny
4:1
Górnik Nowe Miasto
Błyskawica Kalno
2:2
Zagłebie Wałbrzych
Płomień Dobromierz
4:1
Grom Panków
Sokół Kostrza
4:1
MKS II Szczawno Zdrój
Tęcza Bolesławice
0:4
Podgórze Wałbrzych
Nysa Kłaczyna
0:3
LKS Piotrowice Świdnickie
Huragan - Olszany
2:8
Wierzbianka Wierzbna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Panków
6:1
Sokół Kostrza
Podgórze Wałbrzych
2:0
LKS Piotrowice Świdnickie
Zagłebie Wałbrzych
3:3
Orzeł Witoszów Dolny
Tęcza Bolesławice
5:2
Płomień Dobromierz
Górnik Nowe Miasto
18:0
Huragan - Olszany
MKS II Szczawno Zdrój
11:0
Błyskawica Kalno
Wierzbianka Wierzbna
4:0
Nysa Kłaczyna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Piotrowice Świdnickie
2:4
Wierzbianka Wierzbna
Orzeł Witoszów Dolny
1:4
MKS II Szczawno Zdrój
Błyskawica Kalno
1:5
Grom Panków
Płomień Dobromierz
1:7
Podgórze Wałbrzych
Sokół Kostrza
3:1
Tęcza Bolesławice
Huragan - Olszany
0:6
Zagłebie Wałbrzych
Nysa Kłaczyna
0:2
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Panków
2:2
Orzeł Witoszów Dolny
Płomień Dobromierz
0:8
Sokół Kostrza
Podgórze Wałbrzych
0:3
Wierzbianka Wierzbna
Zagłebie Wałbrzych
0:2
Nysa Kłaczyna
Tęcza Bolesławice
1:1
Błyskawica Kalno
Górnik Nowe Miasto
7:0
LKS Piotrowice Świdnickie
MKS II Szczawno Zdrój
8:0
Huragan - Olszany
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Piotrowice Świdnickie
0:1
Zagłebie Wałbrzych
Orzeł Witoszów Dolny
1:3
Tęcza Bolesławice
Błyskawica Kalno
3:2
Płomień Dobromierz
Sokół Kostrza
4:4
Podgórze Wałbrzych
Huragan - Olszany
2:5
Grom Panków
Wierzbianka Wierzbna
1:1
Górnik Nowe Miasto
Nysa Kłaczyna
3:1
MKS II Szczawno Zdrój
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Panków
2:2
Nysa Kłaczyna
Płomień Dobromierz
3:4
Orzeł Witoszów Dolny
Sokół Kostrza
5:3
Błyskawica Kalno
Podgórze Wałbrzych
1:3
Górnik Nowe Miasto
Zagłebie Wałbrzych
1:2
Wierzbianka Wierzbna
Tęcza Bolesławice
3:0
Huragan - Olszany
MKS II Szczawno Zdrój
1:1
LKS Piotrowice Świdnickie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Piotrowice Świdnickie
8:2
Grom Panków
Orzeł Witoszów Dolny
1:11
Sokół Kostrza
Błyskawica Kalno
0:5
Podgórze Wałbrzych
Huragan - Olszany
2:1
Płomień Dobromierz
Górnik Nowe Miasto
5:0
Zagłebie Wałbrzych
Wierzbianka Wierzbna
3:3
MKS II Szczawno Zdrój
Nysa Kłaczyna
4:3
Tęcza Bolesławice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Piotrowice Świdnickie
3:0
Tęcza Bolesławice
Orzeł Witoszów Dolny
5:0
Błyskawica Kalno
Podgórze Wałbrzych
2:0
Zagłebie Wałbrzych
Huragan - Olszany
0:9
Sokół Kostrza
Górnik Nowe Miasto
3:1
MKS II Szczawno Zdrój
Wierzbianka Wierzbna
2:0
Grom Panków
Nysa Kłaczyna
4:2
Płomień Dobromierz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Kalno
3:0
Huragan - Olszany
Orzeł Witoszów Dolny
1:5
Podgórze Wałbrzych
MKS II Szczawno Zdrój
3:1
Zagłebie Wałbrzych
Płomień Dobromierz
0:4
LKS Piotrowice Świdnickie
Grom Panków
1:5
Górnik Nowe Miasto
Sokół Kostrza
2:2
Nysa Kłaczyna
Tęcza Bolesławice
2:2
Wierzbianka Wierzbna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Piotrowice Świdnickie
2:0
Sokół Kostrza
Podgórze Wałbrzych
2:2
MKS II Szczawno Zdrój
Zagłebie Wałbrzych
7:4
Grom Panków
Huragan - Olszany
0:4
Orzeł Witoszów Dolny
Górnik Nowe Miasto
10:1
Tęcza Bolesławice
Wierzbianka Wierzbna
5:2
Płomień Dobromierz
Nysa Kłaczyna
3:0*
Błyskawica Kalno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Panków
3:3
MKS II Szczawno Zdrój
Orzeł Witoszów Dolny
2:3
Nysa Kłaczyna
Błyskawica Kalno
0:5
LKS Piotrowice Świdnickie
Płomień Dobromierz
3:9
Górnik Nowe Miasto
Sokół Kostrza
3:8
Wierzbianka Wierzbna
Tęcza Bolesławice
1:1
Zagłebie Wałbrzych
Huragan - Olszany
0:8
Podgórze Wałbrzych
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Piotrowice Świdnickie
3:4
Orzeł Witoszów Dolny
Podgórze Wałbrzych
4:0
Grom Panków
Zagłebie Wałbrzych
3:0
Płomień Dobromierz
Górnik Nowe Miasto
4:2
Sokół Kostrza
Wierzbianka Wierzbna
10:1
Błyskawica Kalno
Nysa Kłaczyna
7:2
Huragan - Olszany
MKS II Szczawno Zdrój
4:3
Tęcza Bolesławice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Witoszów Dolny
1:2
Wierzbianka Wierzbna
Błyskawica Kalno
0:10
Górnik Nowe Miasto
Płomień Dobromierz
3:9
MKS II Szczawno Zdrój
Sokół Kostrza
2:2
Zagłebie Wałbrzych
Tęcza Bolesławice
3:5
Grom Panków
Huragan - Olszany
3:2
LKS Piotrowice Świdnickie
Nysa Kłaczyna
1:2
Podgórze Wałbrzych
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Panków
4:4
Płomień Dobromierz
LKS Piotrowice Świdnickie
0:3
Nysa Kłaczyna
Podgórze Wałbrzych
1:1
Tęcza Bolesławice
Zagłebie Wałbrzych
1:1
Błyskawica Kalno
Górnik Nowe Miasto
8:0
Orzeł Witoszów Dolny
MKS II Szczawno Zdrój
1:0
Sokół Kostrza
Wierzbianka Wierzbna
7:1
Huragan - Olszany
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Piotrowice Świdnickie
3:0*
Podgórze Wałbrzych
Orzeł Witoszów Dolny
2:5
Zagłebie Wałbrzych
Błyskawica Kalno
0:1
MKS II Szczawno Zdrój
Płomień Dobromierz
1:2
Tęcza Bolesławice
Sokół Kostrza
1:1
Grom Panków
Huragan - Olszany
1:8
Górnik Nowe Miasto
Nysa Kłaczyna
1:2
Wierzbianka Wierzbna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Panków
3:2
Błyskawica Kalno
Podgórze Wałbrzych
8:1
Płomień Dobromierz
Zagłebie Wałbrzych
13:0
Huragan - Olszany
Tęcza Bolesławice
0:2
Sokół Kostrza
Górnik Nowe Miasto
7:0
Nysa Kłaczyna
MKS II Szczawno Zdrój
4:1
Orzeł Witoszów Dolny
Wierzbianka Wierzbna
4:0
LKS Piotrowice Świdnickie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Piotrowice Świdnickie
0:9
Górnik Nowe Miasto
Orzeł Witoszów Dolny
1:1
Grom Panków
Błyskawica Kalno
0:2
Tęcza Bolesławice
Huragan - Olszany
2:4
MKS II Szczawno Zdrój
Nysa Kłaczyna
0:7
Zagłebie Wałbrzych
Sokół Kostrza
5:4
Płomień Dobromierz
Wierzbianka Wierzbna
2:4
Podgórze Wałbrzych
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Panków
10:4
Huragan - Olszany
Płomień Dobromierz
5:0
Błyskawica Kalno
Podgórze Wałbrzych
2:1
Sokół Kostrza
Zagłebie Wałbrzych
0:0
LKS Piotrowice Świdnickie
Tęcza Bolesławice
2:4
Orzeł Witoszów Dolny
Górnik Nowe Miasto
2:1
Wierzbianka Wierzbna
MKS II Szczawno Zdrój
1:0
Nysa Kłaczyna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Piotrowice Świdnickie
2:2
MKS II Szczawno Zdrój
Orzeł Witoszów Dolny
2:3
Płomień Dobromierz
Błyskawica Kalno
1:4
Sokół Kostrza
Huragan - Olszany
1:6
Tęcza Bolesławice
Górnik Nowe Miasto
3:3
Podgórze Wałbrzych
Wierzbianka Wierzbna
2:2
Zagłebie Wałbrzych
Nysa Kłaczyna
4:3
Grom Panków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Panków
1:2
LKS Piotrowice Świdnickie
Płomień Dobromierz
2:2
Huragan - Olszany
Sokół Kostrza
5:3
Orzeł Witoszów Dolny
Podgórze Wałbrzych
4:1
Błyskawica Kalno
Zagłebie Wałbrzych
2:2
Górnik Nowe Miasto
Tęcza Bolesławice
1:5
Nysa Kłaczyna
MKS II Szczawno Zdrój
2:3
Wierzbianka Wierzbna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij