zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Czerwonka
2:10
Naki Olsztyn
Victoria Bartoszyce
5:3
SKS II Szczytno
MKS Jeziorany
2:4
GKS Stawiguda
Stomil III Olsztyn
0:13
BUKS Barczewo
Stomil II Olsztyn
2:1
Tęcza Biskupiec
DKS Dobre Miasto
- : -
Pisa Barczewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Czerwonka
2:1
Stomil III Olsztyn
SKS II Szczytno
9:2
DKS Dobre Miasto
Naki Olsztyn
5:1
Tęcza Biskupiec
BUKS Barczewo
5:7
Victoria Bartoszyce
Pisa Barczewo
0:10
MKS Jeziorany
GKS Stawiguda
1:8
Stomil II Olsztyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Biskupiec
13:0
GKS Stawiguda
Victoria Bartoszyce
11:3
Orzeł Czerwonka
DKS Dobre Miasto
2:1
BUKS Barczewo
MKS Jeziorany
2:6
SKS II Szczytno
Stomil II Olsztyn
3:0
Pisa Barczewo
Stomil III Olsztyn
3:0
Naki Olsztyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Czerwonka
1:1
DKS Dobre Miasto
Victoria Bartoszyce
19:3
Stomil III Olsztyn
BUKS Barczewo
8:0
MKS Jeziorany
Pisa Barczewo
0:12
Tęcza Biskupiec
SKS II Szczytno
4:3
Stomil II Olsztyn
Naki Olsztyn
8:0
GKS Stawiguda
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Bartoszyce
5:7
Naki Olsztyn
MKS Jeziorany
2:2
Orzeł Czerwonka
Stomil III Olsztyn
3:7
DKS Dobre Miasto
Tęcza Biskupiec
3:2
SKS II Szczytno
GKS Stawiguda
3:0
Pisa Barczewo
Stomil II Olsztyn
2:0
BUKS Barczewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Czerwonka
1:3
Stomil II Olsztyn
Victoria Bartoszyce
17:0
DKS Dobre Miasto
SKS II Szczytno
6:1
GKS Stawiguda
Naki Olsztyn
3:0
Pisa Barczewo
MKS Jeziorany
3:1
Stomil III Olsztyn
BUKS Barczewo
0:4
Tęcza Biskupiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Biskupiec
29:0
Orzeł Czerwonka
DKS Dobre Miasto
3:0
Naki Olsztyn
MKS Jeziorany
1:15
Victoria Bartoszyce
Pisa Barczewo
0:6
SKS II Szczytno
GKS Stawiguda
1:5
BUKS Barczewo
Stomil II Olsztyn
4:1
Stomil III Olsztyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Czerwonka
5:1
GKS Stawiguda
Victoria Bartoszyce
1:0
Stomil II Olsztyn
DKS Dobre Miasto
5:0
MKS Jeziorany
BUKS Barczewo
12:0
Pisa Barczewo
Naki Olsztyn
0:3
SKS II Szczytno
Stomil III Olsztyn
0:14
Tęcza Biskupiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Jeziorany
1:8
Naki Olsztyn
Tęcza Biskupiec
4:4
Victoria Bartoszyce
Pisa Barczewo
0:5
Orzeł Czerwonka
SKS II Szczytno
5:3
BUKS Barczewo
GKS Stawiguda
4:3
Stomil III Olsztyn
Stomil II Olsztyn
3:0
DKS Dobre Miasto
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Czerwonka
3:1
SKS II Szczytno
Victoria Bartoszyce
14:0
GKS Stawiguda
Naki Olsztyn
0:3
BUKS Barczewo
DKS Dobre Miasto
1:7
Tęcza Biskupiec
MKS Jeziorany
0:10
Stomil II Olsztyn
Stomil III Olsztyn
6:0
Pisa Barczewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS II Szczytno
3:0
Stomil III Olsztyn
BUKS Barczewo
7:1
Orzeł Czerwonka
Pisa Barczewo
0:18
Victoria Bartoszyce
Stomil II Olsztyn
1:0
Naki Olsztyn
Tęcza Biskupiec
7:1
MKS Jeziorany
GKS Stawiguda
4:3
DKS Dobre Miasto
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij