zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
Pauza
Wisła Długie Pole
Pauza
Potok Pszczółki
0:3
GKS Kowale
Jaguar Gdańsk 2009
7:0
Radunia Stężyca
Bałtyk II Gdynia
3:0
GTS Pruszcz Gdański
Gedania Gdańsk
2:0
Morena Gdańsk
AP Gdańsk
0:7
AS Pomorze
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kowale
Pauza
Bałtyk II Gdynia
Pauza
Morena Gdańsk
2:1
Wisła Długie Pole
Radunia Stężyca
9:2
Gedania Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański
1:1
Potok Pszczółki
Lechia Gdańsk
12:0
AP Gdańsk
AS Pomorze
0:6
Jaguar Gdańsk 2009
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kowale
2:0
GTS Pruszcz Gdański
Wisła Długie Pole
0:8
Radunia Stężyca
Gedania Gdańsk
2:6
AS Pomorze
Bałtyk II Gdynia
7:0
Morena Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
0:8
Lechia Gdańsk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kowale
Pauza
GTS Pruszcz Gdański
Pauza
Lechia Gdańsk
16:0
Gedania Gdańsk
AP Gdańsk
0:9
Jaguar Gdańsk 2009
Radunia Stężyca
2:4
Bałtyk II Gdynia
Morena Gdańsk
7:0
Potok Pszczółki
AS Pomorze
8:0
Wisła Długie Pole
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Pruszcz Gdański
Pauza
Jaguar Gdańsk 2009
Pauza
GKS Kowale
2:2
Morena Gdańsk
Bałtyk II Gdynia
4:5
AS Pomorze
Wisła Długie Pole
0:13
Lechia Gdańsk
Potok Pszczółki
0:4
Radunia Stężyca
Gedania Gdańsk
4:2
AP Gdańsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009
8:0
Gedania Gdańsk
Morena Gdańsk
5:0
GTS Pruszcz Gdański
Lechia Gdańsk
9:0
Bałtyk II Gdynia
Radunia Stężyca
1:0
GKS Kowale
AS Pomorze
6:0
Potok Pszczółki
AP Gdańsk
6:0
Wisła Długie Pole
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
Pauza
Morena Gdańsk
Pauza
GKS Kowale
0:8
AS Pomorze
Wisła Długie Pole
0:13
Jaguar Gdańsk 2009
GTS Pruszcz Gdański
1:2
Radunia Stężyca
Bałtyk II Gdynia
5:1
AP Gdańsk
Potok Pszczółki
0:8
Lechia Gdańsk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
Pauza
Radunia Stężyca
Pauza
Jaguar Gdańsk 2009
7:1
Bałtyk II Gdynia
AP Gdańsk
3:0
Potok Pszczółki
Lechia Gdańsk
10:0
GKS Kowale
Gedania Gdańsk
4:1
Wisła Długie Pole
AS Pomorze
3:1
GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Długie Pole
Pauza
AS Pomorze
Pauza
GKS Kowale
1:1
AP Gdańsk
Potok Pszczółki
0:7
Jaguar Gdańsk 2009
GTS Pruszcz Gdański
0:9
Lechia Gdańsk
Morena Gdańsk
2:7
Radunia Stężyca
Bałtyk II Gdynia
2:3
Gedania Gdańsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Długie Pole
1:4
Bałtyk II Gdynia
AP Gdańsk
0:2
GTS Pruszcz Gdański
Jaguar Gdańsk 2009
5:0
GKS Kowale
Gedania Gdańsk
5:2
Potok Pszczółki
AS Pomorze
9:1
Morena Gdańsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
0:12
Lechia Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański
1:5
Jaguar Gdańsk 2009
GKS Kowale
0:0
Gedania Gdańsk
Potok Pszczółki
4:2
Wisła Długie Pole
Radunia Stężyca
2:2
AS Pomorze
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk II Gdynia
2:3
Potok Pszczółki
Wisła Długie Pole
1:6
GKS Kowale
AP Gdańsk
2:4
Morena Gdańsk
Gedania Gdańsk
3:1
GTS Pruszcz Gdański
Lechia Gdańsk
2:0
Radunia Stężyca
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
2:1
Jaguar Gdańsk 2009
Radunia Stężyca
12:0
AP Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański
4:0
Wisła Długie Pole
AS Pomorze
0:6
Lechia Gdańsk
GKS Kowale
- : -
Bałtyk II Gdynia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij