zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Dźwierzuty
Wolny los
SKS Szczytno
Wolny los
Polonia Iłowo
Wolny los
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Wolny los
GKS Stawiguda
Wolny los
Syrena Młynary
Wolny los
Ossa Biskupiec
Wolny los
Polonia Pasłęk
Wolny los
Kormoran Zwierzewo
Wolny los
MKS Ruciane Nida
Wolny los
Błękitni Pasym
Wolny los
Mazur Pisz
Wolny los
Śniardwy Orzysz
Wolny los
Granica Bezledy
Wolny los
Wilczek Wilkowo
Wolny los
Łyna Sępopol
Wolny los
Start Nidzica
Wolny los
Burza SRWSiO Słupy
Wolny los
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Wolny los
Czarni Rudzienice
Wolny los
DKS Dobre Miasto
Wolny los
Olimpia II Elbląg
Wolny los
Pisa Barczewo
Wolny los
Victoria Bartoszyce
Wolny los
KS Mroczno
Wolny los
Dąb Kadyny
Wolny los
Wel Lidzbark
Wolny los
Reduta Bisztynek
Wolny los
Cresovia Górowo Iławeckie
Wolny los
Warmianka Bęsia
Wolny los
Gmina Kozłowo
0:5
Jeziorak Iława
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:1
Warmia Olsztyn
KS EURO-CAR Wrzesina
4:1
Ewingi Zalewo
KS Leśnik Nowe Ramuki
1:7
MZGZ LKS Różnowo
Osa Ząbrowo
0:2
Orzeł Janowiec Kościelny
Avista Łążyn
2:2   k. 6 : 5
Olimpia Olsztynek
GLKS Jonkowo
2:0
LKS Płomień Turznica
Start Kruklanki
4:0
Czarni Olecko
Olimpia III Elbląg
3:1
Tęcza Miłomłyn
Tempo Ramsowo Wipsowo
6:2
Fortuna Gągławki
Żagiel Piecki
6:3
Pojezierze Prostki
LZS Fortuna Wygryny
1:7
Vęgoria Węgorzewo
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wel Lidzbark
5:1
GSZS Delfin Rybno
Polonia Iłowo
0:10
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Jeziorak Iława
2:1
Unia Susz
GKS Stawiguda
3:2
Stomil Olsztyn
Ossa Biskupiec
2:10
GKS Wikielec
Polonia Pasłęk
4:2
Zatoka Braniewo
Kormoran Zwierzewo
3:4
Motor Lubawa
MKS Ruciane Nida
1:0
Śniardwy Orzysz
Błękitni Pasym
2:3
Mrągowia Mrągowo
Mazur Pisz
0:14
MKS Ełk
Avista Łążyn
2:1
Orzeł Janowiec Kościelny
Łyna Sępopol
2:6
Rominta Gołdap
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:2
MKS Korsze
KS EURO-CAR Wrzesina
1:5
Warmiak Łukta
Żagiel Piecki
2:3
Znicz Biała Piska
Start Nidzica
3:1
KS Mroczno
Czarni Rudzienice
3:2
FSU Czajkowski Radomniak Radomno
Olimpia III Elbląg
3:0*
Syrena Młynary
GLKS Jonkowo
3:4
MZGZ LKS Różnowo
Vęgoria Węgorzewo
2:1
Wilczek Wilkowo
Olimpia II Elbląg
5:0
Pomowiec Gronowo Elbląskie
Pisa Barczewo
2:3
Sokół Ostróda
Victoria Bartoszyce
0:4
Huragan Morąg
Dąb Kadyny
- : -
Concordia Elbląg
Tempo Ramsowo Wipsowo
1:3
Omulew Wielbark
Cresovia Górowo Iławeckie
4:2
DKS Dobre Miasto
Warmianka Bęsia
2:4
Granica Kętrzyn
Reduta Bisztynek
1:6
Orlęta Rema Reszel
Burza SRWSiO Słupy
1:5
SKS Szczytno
GKS Dźwierzuty
1:5
Tęcza Biskupiec
Start Kruklanki
2:3
Mamry Giżycko
Granica Bezledy
3:13
Błękitni Orneta
1/16
Data Gospodarze Wynik Goście
MZGZ LKS Różnowo
5:3
GKS Stawiguda
Wel Lidzbark
0:9
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Cresovia Górowo Iławeckie
1:4
Błękitni Orneta
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij