zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Elbląg
2:1
Zatoka Braniewo
Concordia II Elbląg
4:2
Olimpia Elbląg
AK Transporter
2:4
Syrena Młynary
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrena Młynary
4:5
Concordia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
5:0
AK Transporter
Zatoka Braniewo
1:1
Olimpia Elbląg
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AK Transporter
2:2
Zatoka Braniewo
Olimpia Elbląg
10:1
Syrena Młynary
Concordia II Elbląg
2:0
Olimpia II Elbląg
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Elbląg
2:6
Olimpia Elbląg
AK Transporter
1:3
Concordia II Elbląg
Zatoka Braniewo
1:1
Syrena Młynary
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrena Młynary
6:1
Olimpia II Elbląg
Olimpia Elbląg
14:0
AK Transporter
Concordia II Elbląg
7:1
Zatoka Braniewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka Braniewo
2:4
Olimpia II Elbląg
Olimpia Elbląg
5:2
Concordia II Elbląg
Syrena Młynary
6:4
AK Transporter
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AK Transporter
1:4
Olimpia II Elbląg
Olimpia Elbląg
10:0
Zatoka Braniewo
Concordia II Elbląg
2:3
Syrena Młynary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka Braniewo
1:1
AK Transporter
Syrena Młynary
0:5
Olimpia Elbląg
Olimpia II Elbląg
4:1
Concordia II Elbląg
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
7:0
Olimpia II Elbląg
Concordia II Elbląg
6:0
AK Transporter
Syrena Młynary
3:0
Zatoka Braniewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka Braniewo
3:2
Concordia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
3:3
Syrena Młynary
AK Transporter
1:9
Olimpia Elbląg
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
4:0
Concordia II Elbląg
Zatoka Braniewo
0:0
Olimpia II Elbląg
Syrena Młynary
5:2
AK Transporter
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
4:0
Zatoka Braniewo
AK Transporter
2:0
Olimpia II Elbląg
Concordia II Elbląg
0:3
Syrena Młynary
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka Braniewo
2:1
AK Transporter
Syrena Młynary
2:0
Olimpia Elbląg
Olimpia II Elbląg
4:1
Concordia II Elbląg
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrena Młynary
7:0
Zatoka Braniewo
Olimpia Elbląg
7:1
Olimpia II Elbląg
Concordia II Elbląg
0:5
AK Transporter
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
AK Transporter
3:7
Olimpia Elbląg
Zatoka Braniewo
1:2
Concordia II Elbląg
Olimpia II Elbląg
2:2
Syrena Młynary
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Elbląg
1:4
Zatoka Braniewo
AK Transporter
0:9
Syrena Młynary
Concordia II Elbląg
2:6
Olimpia Elbląg
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrena Młynary
4:1
Concordia II Elbląg
Zatoka Braniewo
2:4
Olimpia Elbląg
Olimpia II Elbląg
5:2
AK Transporter
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AK Transporter
1:16
Zatoka Braniewo
Concordia II Elbląg
1:1
Olimpia II Elbląg
Olimpia Elbląg
3:2
Syrena Młynary
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Elbląg
1:2
Olimpia Elbląg
Zatoka Braniewo
5:2
Syrena Młynary
AK Transporter
0:11
Concordia II Elbląg
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Syrena Młynary
5:0
Olimpia II Elbląg
Olimpia Elbląg
15:0
AK Transporter
Concordia II Elbląg
1:4
Zatoka Braniewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij