zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ITS Jeziorak Iława
8:0
Sokół Ostróda
Cresovia Górowo Iławeckie
2:3
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
Warmia Olsztyn
2:1
DKS Dobre Miasto
Olimpia Elbląg
1:1
Naki Olsztyn
UKS Rona 03 Ełk
11:0
AP Stomil Olsztyn
Don Bosco Ostróda
1:2
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
OKS Olsztyn
7:0
Concordia Elbląg
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
2:4
ITS Jeziorak Iława
Cresovia Górowo Iławeckie
0:3
Olimpia Elbląg
Concordia Elbląg
0:7
Don Bosco Ostróda
Naki Olsztyn
1:1
OKS Olsztyn
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
1:0
AP Stomil Olsztyn
DKS Dobre Miasto
1:7
UKS Rona 03 Ełk
Sokół Ostróda
3:3
Warmia Olsztyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Rona 03 Ełk
8:2
Sokół Ostróda
Don Bosco Ostróda
1:1
Naki Olsztyn
ITS Jeziorak Iława
2:0
Concordia Elbląg
Warmia Olsztyn
6:0
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
AP Stomil Olsztyn
0:1
DKS Dobre Miasto
OKS Olsztyn
13:0
Cresovia Górowo Iławeckie
Olimpia Elbląg
2:0
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
2:3
Don Bosco Ostróda
Concordia Elbląg
1:5
Warmia Olsztyn
Naki Olsztyn
2:0
ITS Jeziorak Iława
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:5
UKS Rona 03 Ełk
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
4:0
DKS Dobre Miasto
Sokół Ostróda
4:2
AP Stomil Olsztyn
Olimpia Elbląg
0:2
OKS Olsztyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
ITS Jeziorak Iława
4:0
Cresovia Górowo Iławeckie
AP Stomil Olsztyn
1:2
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Don Bosco Ostróda
0:3
Olimpia Elbląg
DKS Dobre Miasto
0:2
Sokół Ostróda
UKS Rona 03 Ełk
0:3
Concordia Elbląg
OKS Olsztyn
2:0
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
Warmia Olsztyn
1:2
Naki Olsztyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:1
DKS Dobre Miasto
Cresovia Górowo Iławeckie
0:2
Warmia Olsztyn
Concordia Elbląg
5:1
AP Stomil Olsztyn
Don Bosco Ostróda
0:7
OKS Olsztyn
Naki Olsztyn
1:2
UKS Rona 03 Ełk
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
6:0
Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg
2:1
ITS Jeziorak Iława
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Stomil Olsztyn
1:9
Naki Olsztyn
UKS Rona 03 Ełk
15:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Don Bosco Ostróda
0:2
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
DKS Dobre Miasto
2:0
Concordia Elbląg
ITS Jeziorak Iława
0:5
OKS Olsztyn
Warmia Olsztyn
0:0
Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda
2:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
3:1
AP Stomil Olsztyn
Concordia Elbląg
5:1
Sokół Ostróda
Naki Olsztyn
7:0
DKS Dobre Miasto
Don Bosco Ostróda
2:1
ITS Jeziorak Iława
Olimpia Elbląg
3:0
UKS Rona 03 Ełk
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
8:0
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
OKS Olsztyn
1:0
Warmia Olsztyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:3
Concordia Elbląg
ITS Jeziorak Iława
1:0
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
DKS Dobre Miasto
1:4
Cresovia Górowo Iławeckie
UKS Rona 03 Ełk
0:4
OKS Olsztyn
Warmia Olsztyn
3:0
Don Bosco Ostróda
Sokół Ostróda
0:3
Naki Olsztyn
AP Stomil Olsztyn
0:6
Olimpia Elbląg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
6:2
Sokół Ostróda
Don Bosco Ostróda
3:5
UKS Rona 03 Ełk
ITS Jeziorak Iława
0:5
Warmia Olsztyn
OKS Olsztyn
12:0
AP Stomil Olsztyn
Naki Olsztyn
6:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
3:0
Concordia Elbląg
Olimpia Elbląg
7:0
DKS Dobre Miasto
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:5
Naki Olsztyn
DKS Dobre Miasto
0:3
OKS Olsztyn
UKS Rona 03 Ełk
2:1
ITS Jeziorak Iława
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
4:3
Cresovia Górowo Iławeckie
Sokół Ostróda
0:3
Olimpia Elbląg
Warmia Olsztyn
2:1
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
AP Stomil Olsztyn
4:6
Don Bosco Ostróda
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
2:3
Concordia Elbląg
Warmia Olsztyn
1:2
UKS Rona 03 Ełk
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
1:1
Naki Olsztyn
Don Bosco Ostróda
6:1
DKS Dobre Miasto
ITS Jeziorak Iława
8:1
AP Stomil Olsztyn
Olimpia Elbląg
6:0
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
OKS Olsztyn
10:0
Sokół Ostróda
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Stomil Olsztyn
3:16
Warmia Olsztyn
Concordia Elbląg
0:6
Olimpia Elbląg
Naki Olsztyn
3:2
Cresovia Górowo Iławeckie
DKS Dobre Miasto
1:1
ITS Jeziorak Iława
UKS Rona 03 Ełk
4:2
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
0:9
OKS Olsztyn
Sokół Ostróda
1:3
Don Bosco Ostróda
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
3:0*
OKS Olsztyn
Naki Olsztyn
3:0*
Olimpia Elbląg
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
5:1
Cresovia Górowo Iławeckie
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
2:2
Don Bosco Ostróda
AP Stomil Olsztyn
0:3*
UKS Rona 03 Ełk
DKS Dobre Miasto
0:2
Warmia Olsztyn
Sokół Ostróda
0:3
ITS Jeziorak Iława
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
0:3*
Cresovia Górowo Iławeckie
OKS Olsztyn
0:3*
Naki Olsztyn
AP Stomil Olsztyn
0:3*
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
Don Bosco Ostróda
3:4
Concordia Elbląg
UKS Rona 03 Ełk
3:0
DKS Dobre Miasto
Warmia Olsztyn
5:0
Sokół Ostróda
ITS Jeziorak Iława
4:3
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
3:0*
OKS Olsztyn
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
3:0*
Olimpia Elbląg
Concordia Elbląg
1:2
ITS Jeziorak Iława
Naki Olsztyn
2:2
Don Bosco Ostróda
DKS Dobre Miasto
3:0*
AP Stomil Olsztyn
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
0:6
Warmia Olsztyn
Sokół Ostróda
4:1
UKS Rona 03 Ełk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS Olsztyn
3:3*
Olimpia Elbląg
AP Stomil Olsztyn
0:3*
Sokół Ostróda
Don Bosco Ostróda
6:1
Cresovia Górowo Iławeckie
DKS Dobre Miasto
0:2
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
UKS Rona 03 Ełk
7:2
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
ITS Jeziorak Iława
1:1
Naki Olsztyn
Warmia Olsztyn
2:0
Concordia Elbląg
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
0:3*
Don Bosco Ostróda
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
3:0*
OKS Olsztyn
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:0*
AP Stomil Olsztyn
Concordia Elbląg
6:3
UKS Rona 03 Ełk
Sokół Ostróda
3:1
DKS Dobre Miasto
Cresovia Górowo Iławeckie
1:2
ITS Jeziorak Iława
Naki Olsztyn
0:1
Warmia Olsztyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
ITS Jeziorak Iława
3:0*
Olimpia Elbląg
AP Stomil Olsztyn
0:3*
Concordia Elbląg
OKS Olsztyn
0:3*
Don Bosco Ostróda
Sokół Ostróda
1:3
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
Warmia Olsztyn
4:0
Cresovia Górowo Iławeckie
DKS Dobre Miasto
2:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
UKS Rona 03 Ełk
2:1
Naki Olsztyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Naki Olsztyn
3:0*
AP Stomil Olsztyn
Olimpia Elbląg
0:3*
Warmia Olsztyn
OKS Olsztyn
0:3*
ITS Jeziorak Iława
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
2:0
Sokół Ostróda
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
7:1
Don Bosco Ostróda
Concordia Elbląg
0:0
DKS Dobre Miasto
Cresovia Górowo Iławeckie
2:4
UKS Rona 03 Ełk
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Stomil Olsztyn
0:3*
Cresovia Górowo Iławeckie
Warmia Olsztyn
3:0*
OKS Olsztyn
UKS Rona 03 Ełk
3:0*
Olimpia Elbląg
DKS Dobre Miasto
1:8
Naki Olsztyn
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:0
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
Sokół Ostróda
1:5
Concordia Elbląg
ITS Jeziorak Iława
2:3
Don Bosco Ostróda
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
0:1
DKS Dobre Miasto
Naki Olsztyn
3:2
Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg
3:3*
AP Stomil Olsztyn
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
2:2
ITS Jeziorak Iława
Don Bosco Ostróda
3:6
Warmia Olsztyn
OKS Olsztyn
0:3*
UKS Rona 03 Ełk
Concordia Elbląg
1:2
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
- : -
Naki Olsztyn
AP Stomil Olsztyn
- : -
OKS Olsztyn
Sokół Ostróda
- : -
Cresovia Górowo Iławeckie
Warmia Olsztyn
- : -
ITS Jeziorak Iława
UKS Rona 03 Ełk
- : -
Don Bosco Ostróda
DKS Dobre Miasto
- : -
Olimpia Elbląg
Concordia Elbląg
- : -
Zatoka Braniewo Junior Młoszy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij