zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
4:0
Huzar Choczewo
Arka Gdynia
6:2
LZS Bojano
Iskra Gdynia
0:2
Stolem Gniewino
SKAT Olimpic Gdańsk
6:0
Rozstaje Gdańsk
Cisowa Gdynia
2:2
Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk
4:0
Polonia Gdańsk
MKS Władysławowo
1:10
Lechia Gdańsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bojano
1:8
Gedania Gdańsk
Huzar Choczewo
0:30
Lechia Gdańsk
Bałtyk Gdynia
0:3
SKAT Olimpic Gdańsk
Wicher Wierzchucino
0:0
Arka Gdynia
Stolem Gniewino
11:0
Cisowa Gdynia
Rozstaje Gdańsk
1:6
MKS Władysławowo
Polonia Gdańsk
2:1
Iskra Gdynia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SKAT Olimpic Gdańsk
1:1
Stolem Gniewino
Arka Gdynia
4:3
Huzar Choczewo
Lechia Gdańsk
13:0
Rozstaje Gdańsk
Iskra Gdynia
5:0
LZS Bojano
Gedania Gdańsk
4:1
Wicher Wierzchucino
Cisowa Gdynia
0:4
Polonia Gdańsk
MKS Władysławowo
6:2
Bałtyk Gdynia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
2:3
Iskra Gdynia
LZS Bojano
3:3
Cisowa Gdynia
Bałtyk Gdynia
0:25
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
1:9
Gedania Gdańsk
Huzar Choczewo
1:1
Rozstaje Gdańsk
Stolem Gniewino
4:3
MKS Władysławowo
Polonia Gdańsk
1:0
SKAT Olimpic Gdańsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SKAT Olimpic Gdańsk
7:0
LZS Bojano
Rozstaje Gdańsk
5:1
Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk
15:0
Huzar Choczewo
Iskra Gdynia
9:2
Arka Gdynia
MKS Władysławowo
2:1
Polonia Gdańsk
Lechia Gdańsk
8:1
Stolem Gniewino
Cisowa Gdynia
0:5
Wicher Wierzchucino
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bojano
1:6
MKS Władysławowo
Huzar Choczewo
5:0
Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino
3:1
Rozstaje Gdańsk
Wicher Wierzchucino
2:1
SKAT Olimpic Gdańsk
Arka Gdynia
3:8
Cisowa Gdynia
Polonia Gdańsk
0:9
Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk
5:0
Iskra Gdynia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SKAT Olimpic Gdańsk
11:2
Arka Gdynia
Cisowa Gdynia
1:1
Gedania Gdańsk
Iskra Gdynia
7:3
Huzar Choczewo
Bałtyk Gdynia
0:3
Stolem Gniewino
MKS Władysławowo
1:3
Wicher Wierzchucino
Rozstaje Gdańsk
1:1
Polonia Gdańsk
Lechia Gdańsk
23:0
LZS Bojano
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Huzar Choczewo
1:1
Stolem Gniewino
Wicher Wierzchucino
0:8
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
0:17
MKS Władysławowo
Iskra Gdynia
0:2
Cisowa Gdynia
LZS Bojano
0:7
Rozstaje Gdańsk
Polonia Gdańsk
9:0
Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk
0:3*
SKAT Olimpic Gdańsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Gdynia
0:3
Huzar Choczewo
SKAT Olimpic Gdańsk
5:0
Iskra Gdynia
Lechia Gdańsk
25:0
Arka Gdynia
Bałtyk Gdynia
11:0
LZS Bojano
MKS Władysławowo
4:4
Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino
3:2
Polonia Gdańsk
Rozstaje Gdańsk
0:4
Wicher Wierzchucino
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Bojano
0:6
Stolem Gniewino
Wicher Wierzchucino
3:0
Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk
0:16
Lechia Gdańsk
Cisowa Gdynia
1:7
SKAT Olimpic Gdańsk
Iskra Gdynia
0:0
MKS Władysławowo
Huzar Choczewo
3:2
Polonia Gdańsk
Arka Gdynia
4:1
Rozstaje Gdańsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SKAT Olimpic Gdańsk
6:3
Huzar Choczewo
Bałtyk Gdynia
6:2
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
10:0
Iskra Gdynia
Polonia Gdańsk
8:1
LZS Bojano
MKS Władysławowo
7:1
Cisowa Gdynia
Stolem Gniewino
0:1
Wicher Wierzchucino
Rozstaje Gdańsk
0:9
Gedania Gdańsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
3:2
Polonia Gdańsk
Arka Gdynia
4:3
Stolem Gniewino
Iskra Gdynia
2:0
Rozstaje Gdańsk
Gedania Gdańsk
9:0
Bałtyk Gdynia
SKAT Olimpic Gdańsk
3:1
MKS Władysławowo
Huzar Choczewo
5:2
LZS Bojano
Cisowa Gdynia
0:15
Lechia Gdańsk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
6:2
Huzar Choczewo
Lechia Gdańsk
9:1
SKAT Olimpic Gdańsk
Bałtyk Gdynia
5:1
Iskra Gdynia
Stolem Gniewino
1:4
Gedania Gdańsk
LZS Bojano
0:6
Wicher Wierzchucino
Rozstaje Gdańsk
2:0
Cisowa Gdynia
Polonia Gdańsk
6:0
Arka Gdynia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Władysławowo
1:8
Lechia Gdańsk
Huzar Choczewo
1:6
Wicher Wierzchucino
Bałtyk Gdynia
3:0
Cisowa Gdynia
Stolem Gniewino
5:1
Iskra Gdynia
LZS Bojano
0:3
Arka Gdynia
Polonia Gdańsk
0:1
Gedania Gdańsk
Rozstaje Gdańsk
2:3
SKAT Olimpic Gdańsk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
SKAT Olimpic Gdańsk
5:0
Bałtyk Gdynia
Lechia Gdańsk
3:0*
Huzar Choczewo
Arka Gdynia
1:5
Wicher Wierzchucino
Gedania Gdańsk
11:0
LZS Bojano
Iskra Gdynia
2:2
Polonia Gdańsk
Cisowa Gdynia
0:4
Stolem Gniewino
MKS Władysławowo
6:2
Rozstaje Gdańsk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Huzar Choczewo
2:4
Arka Gdynia
Bałtyk Gdynia
1:3
MKS Władysławowo
Stolem Gniewino
1:2
SKAT Olimpic Gdańsk
LZS Bojano
1:4
Iskra Gdynia
Polonia Gdańsk
5:1
Cisowa Gdynia
Wicher Wierzchucino
3:0
Gedania Gdańsk
Rozstaje Gdańsk
0:17
Lechia Gdańsk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
SKAT Olimpic Gdańsk
0:0
Polonia Gdańsk
MKS Władysławowo
3:0
Stolem Gniewino
Lechia Gdańsk
6:0
Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk
12:1
Arka Gdynia
Iskra Gdynia
1:7
Wicher Wierzchucino
Cisowa Gdynia
3:3
LZS Bojano
Rozstaje Gdańsk
7:0
Huzar Choczewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Huzar Choczewo
0:4
Gedania Gdańsk
LZS Bojano
2:1
SKAT Olimpic Gdańsk
Wicher Wierzchucino
5:3
Cisowa Gdynia
Arka Gdynia
1:2
Iskra Gdynia
Stolem Gniewino
0:15
Lechia Gdańsk
Polonia Gdańsk
3:6
MKS Władysławowo
Bałtyk Gdynia
0:4
Rozstaje Gdańsk
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
SKAT Olimpic Gdańsk
0:0
Wicher Wierzchucino
Lechia Gdańsk
17:0
Polonia Gdańsk
Bałtyk Gdynia
5:1
Huzar Choczewo
Iskra Gdynia
0:10
Gedania Gdańsk
Rozstaje Gdańsk
2:3
Stolem Gniewino
MKS Władysławowo
7:1
LZS Bojano
Cisowa Gdynia
3:5
Arka Gdynia
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Huzar Choczewo
0:1
Iskra Gdynia
Stolem Gniewino
14:0
Bałtyk Gdynia
LZS Bojano
0:9
Lechia Gdańsk
Wicher Wierzchucino
3:6
MKS Władysławowo
Arka Gdynia
0:10
SKAT Olimpic Gdańsk
Gedania Gdańsk
6:1
Cisowa Gdynia
Polonia Gdańsk
11:0
Rozstaje Gdańsk
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozstaje Gdańsk
3:0
LZS Bojano
SKAT Olimpic Gdańsk
0:2
Gedania Gdańsk
Lechia Gdańsk
15:0
Wicher Wierzchucino
Bałtyk Gdynia
0:5
Polonia Gdańsk
MKS Władysławowo
3:0
Arka Gdynia
Stolem Gniewino
8:0
Huzar Choczewo
Cisowa Gdynia
0:3
Iskra Gdynia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Huzar Choczewo
3:1
Cisowa Gdynia
LZS Bojano
3:3
Bałtyk Gdynia
Polonia Gdańsk
2:0
Stolem Gniewino
Arka Gdynia
0:23
Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk
0:4
MKS Władysławowo
Iskra Gdynia
2:3
SKAT Olimpic Gdańsk
Wicher Wierzchucino
1:0
Rozstaje Gdańsk
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
SKAT Olimpic Gdańsk
3:0
Cisowa Gdynia
MKS Władysławowo
8:3
Iskra Gdynia
Lechia Gdańsk
15:0
Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia
0:5
Wicher Wierzchucino
Stolem Gniewino
6:3
LZS Bojano
Polonia Gdańsk
7:0
Huzar Choczewo
Rozstaje Gdańsk
4:3
Arka Gdynia
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Huzar Choczewo
3:2
SKAT Olimpic Gdańsk
LZS Bojano
0:3
Polonia Gdańsk
Wicher Wierzchucino
0:3
Stolem Gniewino
Arka Gdynia
0:7
Bałtyk Gdynia
Cisowa Gdynia
0:6
MKS Władysławowo
Iskra Gdynia
0:21
Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk
4:3
Rozstaje Gdańsk
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozstaje Gdańsk
8:1
Iskra Gdynia
Lechia Gdańsk
16:0
Cisowa Gdynia
Stolem Gniewino
9:1
Arka Gdynia
LZS Bojano
5:0
Huzar Choczewo
Polonia Gdańsk
1:1
Wicher Wierzchucino
MKS Władysławowo
2:0
SKAT Olimpic Gdańsk
Bałtyk Gdynia
0:14
Gedania Gdańsk
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
SKAT Olimpic Gdańsk
0:9
Lechia Gdańsk
Huzar Choczewo
0:9
MKS Władysławowo
Wicher Wierzchucino
6:1
LZS Bojano
Arka Gdynia
2:5
Polonia Gdańsk
Iskra Gdynia
1:7
Bałtyk Gdynia
Gedania Gdańsk
2:1
Stolem Gniewino
Cisowa Gdynia
1:2
Rozstaje Gdańsk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij