zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
Pauza
GKS Wikielec
0:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Stomil Olsztyn
7:0
Naki Olsztyn
Jeziorak Iława
0:1
Mamry Giżycko
Concordia Elbląg
1:0
Warmia Olsztyn
Rona Ełk
7:3
AP Ostróda
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Pauza
Olimpia Elbląg
2:3
Stomil Olsztyn
Naki Olsztyn
1:1
Warmia Olsztyn
Jeziorak Iława
1:0
Concordia Elbląg
Rona Ełk
11:0
Mamry Giżycko
AP Ostróda
2:2
GKS Wikielec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Wikielec
Pauza
Naki Olsztyn
0:1
Jeziorak Iława
Warmia Olsztyn
0:0
Olimpia Elbląg
Rona Ełk
5:0
Concordia Elbląg
AP Ostróda
2:0
Mamry Giżycko
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:2
Stomil Olsztyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostróda
Pauza
Mamry Giżycko
1:5
Concordia Elbląg
Naki Olsztyn
2:4
Rona Ełk
Jeziorak Iława
1:3
Olimpia Elbląg
Warmia Olsztyn
1:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Stomil Olsztyn
9:0
GKS Wikielec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
Pauza
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:1
Jeziorak Iława
Olimpia Elbląg
3:1
Rona Ełk
GKS Wikielec
0:3
Warmia Olsztyn
Naki Olsztyn
3:2
Mamry Giżycko
Concordia Elbląg
2:1
AP Ostróda
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmia Olsztyn
Pauza
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:2
Rona Ełk
Mamry Giżycko
0:3
Olimpia Elbląg
Jeziorak Iława
0:0
GKS Wikielec
Concordia Elbląg
2:0
Naki Olsztyn
Stomil Olsztyn
4:0
AP Ostróda
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Iława
Pauza
Olimpia Elbląg
1:1
Concordia Elbląg
Naki Olsztyn
5:1
AP Ostróda
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
4:2
Mamry Giżycko
Rona Ełk
3:0
GKS Wikielec
Warmia Olsztyn
1:2
Stomil Olsztyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rona Ełk
Pauza
Mamry Giżycko
1:1
GKS Wikielec
Naki Olsztyn
0:3
Olimpia Elbląg
Concordia Elbląg
0:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Jeziorak Iława
0:2
Stomil Olsztyn
AP Ostróda
3:2
Warmia Olsztyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
Pauza
Olimpia Elbląg
0:0
AP Ostróda
GKS Wikielec
1:3
Concordia Elbląg
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
6:0
Naki Olsztyn
Rona Ełk
1:4
Stomil Olsztyn
Warmia Olsztyn
10:0
Jeziorak Iława
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
Pauza
Olimpia Elbląg
0:3
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Mamry Giżycko
0:6
Stomil Olsztyn
Naki Olsztyn
1:0
GKS Wikielec
Warmia Olsztyn
3:2
Rona Ełk
AP Ostróda
4:3
Jeziorak Iława
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Naki Olsztyn
Pauza
GKS Wikielec
0:2
Olimpia Elbląg
Stomil Olsztyn
1:1
Concordia Elbląg
Mamry Giżycko
0:13
Warmia Olsztyn
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
3:1
AP Ostróda
Jeziorak Iława
1:2
Rona Ełk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij