zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Pauza
Stomil Olsztyn
2:3
SKS Szczytno
ITS Jeziorak Iława
9:0
Sokół Ostróda
Warmia Olsztyn
3:3
Huragan Morąg
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
1:5
Naki Olsztyn
GKS LZS Wikielec
3:1
Motor Lubawa
UKS Rona 03 Ełk
9:0
Mrągowia Mrągowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
Pauza
SKS Szczytno
2:5
GKS LZS Wikielec
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:13
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
Motor Lubawa
1:3
ITS Jeziorak Iława
Sokół Ostróda
2:2
Warmia Olsztyn
Huragan Morąg
0:6
UKS Rona 03 Ełk
Naki Olsztyn
4:0
Stomil Olsztyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
Pauza
UKS Rona 03 Ełk
11:2
Sokół Ostróda
ITS Jeziorak Iława
0:3
SKS Szczytno
Mrągowia Mrągowo
2:8
Huragan Morąg
Warmia Olsztyn
2:6
Motor Lubawa
Stomil Olsztyn
8:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
GKS LZS Wikielec
1:7
Naki Olsztyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Morąg
Pauza
SKS Szczytno
4:1
Warmia Olsztyn
Naki Olsztyn
2:0
ITS Jeziorak Iława
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:4
GKS LZS Wikielec
Motor Lubawa
1:15
UKS Rona 03 Ełk
Sokół Ostróda
2:4
Mrągowia Mrągowo
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
2:1
Stomil Olsztyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
Pauza
UKS Rona 03 Ełk
5:0
SKS Szczytno
ITS Jeziorak Iława
8:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Huragan Morąg
4:0
Sokół Ostróda
Mrągowia Mrągowo
0:2
Motor Lubawa
Warmia Olsztyn
0:3
Naki Olsztyn
GKS LZS Wikielec
3:2
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Ostróda
Pauza
SKS Szczytno
6:0
Mrągowia Mrągowo
Naki Olsztyn
5:0
UKS Rona 03 Ełk
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:4
Warmia Olsztyn
Motor Lubawa
2:2
Huragan Morąg
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
1:4
ITS Jeziorak Iława
Stomil Olsztyn
0:1
GKS LZS Wikielec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS LZS Wikielec
Pauza
UKS Rona 03 Ełk
5:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
ITS Jeziorak Iława
1:1
Stomil Olsztyn
Huragan Morąg
0:3
SKS Szczytno
Mrągowia Mrągowo
0:10
Naki Olsztyn
Warmia Olsztyn
1:2
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
Sokół Ostróda
0:2
Motor Lubawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lubawa
Pauza
SKS Szczytno
5:0
Sokół Ostróda
Naki Olsztyn
2:2
Huragan Morąg
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:6
Mrągowia Mrągowo
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
1:3
UKS Rona 03 Ełk
GKS LZS Wikielec
1:1
ITS Jeziorak Iława
Stomil Olsztyn
2:0
Warmia Olsztyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
ITS Jeziorak Iława
Pauza
Motor Lubawa
3:8
SKS Szczytno
Huragan Morąg
7:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Mrągowia Mrągowo
1:4
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
Warmia Olsztyn
1:5
GKS LZS Wikielec
UKS Rona 03 Ełk
8:0
Stomil Olsztyn
Sokół Ostróda
1:7
Naki Olsztyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Szczytno
Pauza
Naki Olsztyn
8:0
Motor Lubawa
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:5
Sokół Ostróda
ITS Jeziorak Iława
4:2
Warmia Olsztyn
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
1:2
Huragan Morąg
GKS LZS Wikielec
3:2
UKS Rona 03 Ełk
Stomil Olsztyn
0:1
Mrągowia Mrągowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmia Olsztyn
Pauza
UKS Rona 03 Ełk
5:3
ITS Jeziorak Iława
SKS Szczytno
0:1
Naki Olsztyn
Motor Lubawa
3:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Mrągowia Mrągowo
4:4
GKS LZS Wikielec
Sokół Ostróda
0:13
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
Huragan Morąg
2:0
Stomil Olsztyn
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Naki Olsztyn
Pauza
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:7
SKS Szczytno
ITS Jeziorak Iława
1:2
Mrągowia Mrągowo
Warmia Olsztyn
1:2
UKS Rona 03 Ełk
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
4:1
Motor Lubawa
GKS LZS Wikielec
2:3
Huragan Morąg
Stomil Olsztyn
5:0
Sokół Ostróda
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Rona 03 Ełk
Pauza
SKS Szczytno
1:0
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
Naki Olsztyn
8:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Huragan Morąg
2:0
ITS Jeziorak Iława
Mrągowia Mrągowo
2:2
Warmia Olsztyn
Sokół Ostróda
0:6
GKS LZS Wikielec
Motor Lubawa
2:4
Stomil Olsztyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Pauza
Naki Olsztyn
0:1
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
Motor Lubawa
5:3
GKS LZS Wikielec
Huragan Morąg
1:0
Warmia Olsztyn
SKS Szczytno
1:2
Stomil Olsztyn
Sokół Ostróda
2:8
ITS Jeziorak Iława
Mrągowia Mrągowo
1:6
UKS Rona 03 Ełk
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mrągowia Mrągowo
Pauza
UKS Rona 03 Ełk
2:1
Huragan Morąg
ITS Jeziorak Iława
5:1
Motor Lubawa
Warmia Olsztyn
2:1
Sokół Ostróda
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
6:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
GKS LZS Wikielec
1:1
SKS Szczytno
Stomil Olsztyn
0:5
Naki Olsztyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
Pauza
Huragan Morąg
0:0
Mrągowia Mrągowo
SKS Szczytno
0:1
ITS Jeziorak Iława
Motor Lubawa
1:1
Warmia Olsztyn
Sokół Ostróda
0:10
UKS Rona 03 Ełk
GKS LZS Wikielec
1:2
Naki Olsztyn
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:1
Stomil Olsztyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Morąg
Pauza
UKS Rona 03 Ełk
3:1
Motor Lubawa
ITS Jeziorak Iława
1:4
Naki Olsztyn
Mrągowia Mrągowo
9:0
Sokół Ostróda
GKS LZS Wikielec
7:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Warmia Olsztyn
0:1
SKS Szczytno
Stomil Olsztyn
0:2
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
Pauza
SKS Szczytno
2:2
UKS Rona 03 Ełk
Naki Olsztyn
3:0
Warmia Olsztyn
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
3:5
ITS Jeziorak Iława
Sokół Ostróda
0:5
Huragan Morąg
Motor Lubawa
4:1
Mrągowia Mrągowo
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
5:1
GKS LZS Wikielec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Ostróda
Pauza
UKS Rona 03 Ełk
1:6
Naki Olsztyn
ITS Jeziorak Iława
0:0
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
Huragan Morąg
3:0
Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo
1:1
SKS Szczytno
Warmia Olsztyn
3:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
GKS LZS Wikielec
1:3
Stomil Olsztyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS LZS Wikielec
Pauza
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
2:3
UKS Rona 03 Ełk
SKS Szczytno
3:1
Huragan Morąg
Motor Lubawa
4:2
Sokół Ostróda
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
0:1
Warmia Olsztyn
Stomil Olsztyn
7:0
ITS Jeziorak Iława
Naki Olsztyn
5:0
Mrągowia Mrągowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lubawa
Pauza
Warmia Olsztyn
2:1
Stomil Olsztyn
UKS Rona 03 Ełk
3:2
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
ITS Jeziorak Iława
4:2
GKS LZS Wikielec
Sokół Ostróda
1:9
SKS Szczytno
Huragan Morąg
0:6
Naki Olsztyn
Mrągowia Mrągowo
2:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
ITS Jeziorak Iława
Pauza
SKS Szczytno
1:0
Motor Lubawa
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:5
Huragan Morąg
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
2:1
Mrągowia Mrągowo
GKS LZS Wikielec
2:1
Warmia Olsztyn
Stomil Olsztyn
2:3
UKS Rona 03 Ełk
Naki Olsztyn
9:1
Sokół Ostróda
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Szczytno
Pauza
UKS Rona 03 Ełk
3:0
GKS LZS Wikielec
Motor Lubawa
1:0
Naki Olsztyn
Sokół Ostróda
1:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Huragan Morąg
1:0
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
Mrągowia Mrągowo
0:1
Stomil Olsztyn
Warmia Olsztyn
4:0
ITS Jeziorak Iława
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmia Olsztyn
Pauza
Naki Olsztyn
4:1
SKS Szczytno
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
0:5
Motor Lubawa
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
7:0
Sokół Ostróda
GKS LZS Wikielec
0:3
Mrągowia Mrągowo
ITS Jeziorak Iława
2:8
UKS Rona 03 Ełk
Stomil Olsztyn
2:0
Huragan Morąg
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Naki Olsztyn
Pauza
UKS Rona 03 Ełk
3:0
Warmia Olsztyn
SKS Szczytno
2:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
Motor Lubawa
2:7
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
Huragan Morąg
2:2
GKS LZS Wikielec
Mrągowia Mrągowo
0:4
ITS Jeziorak Iława
Sokół Ostróda
2:4
Stomil Olsztyn
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Rona 03 Ełk
Pauza
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
1:2
Naki Olsztyn
ITS Jeziorak Iława
- : -
Huragan Morąg
Warmia Olsztyn
1:0
Mrągowia Mrągowo
ZKS Olimpia Elbląg - Junior Młodszy
1:1
SKS Szczytno
GKS LZS Wikielec
5:2
Sokół Ostróda
Stomil Olsztyn
2:0
Motor Lubawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij