zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
3:1
Jastrząb Ględy
Błękitni Orneta
4:1
MGKS Miłakowo
ZKS Olimpia IV Elbląg
2:4
AK Transporter
SISIPZ Rychliki
0:3
Ewingi Zalewo
Olimpia III Elbląg
8:0
Czarni Małdyty
Zatoka Braniewo
0:0
Syrena Młynary
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ewingi Zalewo
2:5
Concordia Elbląg
AK Transporter
6:2
MGKS Miłakowo
Syrena Młynary
3:0
Błękitni Orneta
Czarni Małdyty
11:0
SISIPZ Rychliki
Jastrząb Ględy
1:0
Zatoka Braniewo
ZKS Olimpia IV Elbląg
0:8
Olimpia III Elbląg
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
9:0
Czarni Małdyty
MGKS Miłakowo
0:24
Syrena Młynary
Błękitni Orneta
4:3
Jastrząb Ględy
SISIPZ Rychliki
0:10
ZKS Olimpia IV Elbląg
Zatoka Braniewo
3:0
Ewingi Zalewo
Olimpia III Elbląg
7:2
AK Transporter
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ewingi Zalewo
0:3
Błękitni Orneta
AK Transporter
0:5
Syrena Młynary
Jastrząb Ględy
0:0
MGKS Miłakowo
Czarni Małdyty
4:1
Zatoka Braniewo
Olimpia III Elbląg
21:0
SISIPZ Rychliki
ZKS Olimpia IV Elbląg
1:2
Concordia Elbląg
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
3:2
Olimpia III Elbląg
MGKS Miłakowo
- : -
Ewingi Zalewo
Zatoka Braniewo
0:3*
ZKS Olimpia IV Elbląg
Syrena Młynary
3:2
Jastrząb Ględy
Błękitni Orneta
1:2
Czarni Małdyty
SISIPZ Rychliki
0:19
AK Transporter
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ewingi Zalewo
3:6
Syrena Młynary
AK Transporter
2:3
Jastrząb Ględy
SISIPZ Rychliki
0:21
Concordia Elbląg
Czarni Małdyty
3:2
MGKS Miłakowo
Olimpia III Elbląg
2:1
Zatoka Braniewo
ZKS Olimpia IV Elbląg
2:7
Błękitni Orneta
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
7:1
AK Transporter
MGKS Miłakowo
8:5
ZKS Olimpia IV Elbląg
Syrena Młynary
10:1
Czarni Małdyty
Jastrząb Ględy
0:2
Ewingi Zalewo
Błękitni Orneta
0:3
Olimpia III Elbląg
Zatoka Braniewo
11:0
SISIPZ Rychliki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
3:0
Zatoka Braniewo
AK Transporter
3:2
Ewingi Zalewo
SISIPZ Rychliki
2:10
Błękitni Orneta
Czarni Małdyty
4:1
Jastrząb Ględy
Olimpia III Elbląg
21:2
MGKS Miłakowo
ZKS Olimpia IV Elbląg
0:12
Syrena Młynary
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ewingi Zalewo
2:1
Czarni Małdyty
MGKS Miłakowo
22:0
SISIPZ Rychliki
Syrena Młynary
3:3
Olimpia III Elbląg
Jastrząb Ględy
4:0
ZKS Olimpia IV Elbląg
Błękitni Orneta
1:2
Concordia Elbląg
Zatoka Braniewo
2:0
AK Transporter
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
14:3
MGKS Miłakowo
AK Transporter
5:1
Czarni Małdyty
Zatoka Braniewo
0:2
Błękitni Orneta
SISIPZ Rychliki
0:40
Syrena Młynary
Olimpia III Elbląg
1:2
Jastrząb Ględy
ZKS Olimpia IV Elbląg
2:4
Ewingi Zalewo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ewingi Zalewo
- : -
Olimpia III Elbląg
MGKS Miłakowo
- : -
Zatoka Braniewo
Syrena Młynary
- : -
Concordia Elbląg
Jastrząb Ględy
- : -
SISIPZ Rychliki
Błękitni Orneta
- : -
AK Transporter
Czarni Małdyty
- : -
ZKS Olimpia IV Elbląg
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij