zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Wrocław-Gaj
1:0
Orlik Kłodzko
Victoria Świebodzice
0:4
AKS Strzegom
Polonia-Stal Świdnica
0:2
KS Piast Nowa Ruda
UKS Bielawianka
7:0
FC Wrocław Academy
Unia Złoty Stok
1:4
Chojnik Jelenia Góra
Sporting Wrocław
0:6
Górnik Nowe Miasto
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Strzegom
3:2
KS Piast Nowa Ruda
Orlik Kłodzko
0:0
Polonia-Stal Świdnica
Górnik Nowe Miasto
1:1
Silesia Wrocław-Gaj
FC Wrocław Academy
5:1
Sporting Wrocław
Chojnik Jelenia Góra
1:1
UKS Bielawianka
Victoria Świebodzice
0:4
Unia Złoty Stok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
1:4
Chojnik Jelenia Góra
Silesia Wrocław-Gaj
3:2
FC Wrocław Academy
KS Piast Nowa Ruda
0:1
Orlik Kłodzko
Polonia-Stal Świdnica
0:5
Górnik Nowe Miasto
Unia Złoty Stok
0:3
AKS Strzegom
UKS Bielawianka
5:1
Victoria Świebodzice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojnik Jelenia Góra
1:0
Silesia Wrocław-Gaj
AKS Strzegom
3:0
Orlik Kłodzko
Victoria Świebodzice
2:2
Sporting Wrocław
Unia Złoty Stok
0:4
UKS Bielawianka
FC Wrocław Academy
8:0
Polonia-Stal Świdnica
Górnik Nowe Miasto
4:1
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
3:0
Unia Złoty Stok
Silesia Wrocław-Gaj
7:0
Victoria Świebodzice
KS Piast Nowa Ruda
2:4
FC Wrocław Academy
Polonia-Stal Świdnica
0:1
Chojnik Jelenia Góra
Orlik Kłodzko
0:0
Górnik Nowe Miasto
UKS Bielawianka
0:0
AKS Strzegom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojnik Jelenia Góra
2:0
KS Piast Nowa Ruda
AKS Strzegom
1:2
Górnik Nowe Miasto
Victoria Świebodzice
0:3
Polonia-Stal Świdnica
Unia Złoty Stok
0:1
Silesia Wrocław-Gaj
FC Wrocław Academy
1:2
Orlik Kłodzko
UKS Bielawianka
2:1
Sporting Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
1:6
AKS Strzegom
Silesia Wrocław-Gaj
3:0
UKS Bielawianka
KS Piast Nowa Ruda
3:0
Victoria Świebodzice
Polonia-Stal Świdnica
1:1
Unia Złoty Stok
Orlik Kłodzko
1:2
Chojnik Jelenia Góra
Górnik Nowe Miasto
5:2
FC Wrocław Academy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
1:6
Silesia Wrocław-Gaj
Chojnik Jelenia Góra
0:1
Górnik Nowe Miasto
AKS Strzegom
0:2
FC Wrocław Academy
Victoria Świebodzice
1:4
Orlik Kłodzko
Unia Złoty Stok
2:1
KS Piast Nowa Ruda
UKS Bielawianka
4:0
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Wrocław-Gaj
2:1
AKS Strzegom
KS Piast Nowa Ruda
1:3
UKS Bielawianka
Polonia-Stal Świdnica
2:2
Sporting Wrocław
Orlik Kłodzko
1:0
Unia Złoty Stok
FC Wrocław Academy
0:1
Chojnik Jelenia Góra
Górnik Nowe Miasto
13:0
Victoria Świebodzice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sporting Wrocław
2:5
KS Piast Nowa Ruda
Silesia Wrocław-Gaj
3:0
Polonia-Stal Świdnica
AKS Strzegom
1:2
Chojnik Jelenia Góra
Victoria Świebodzice
1:7
FC Wrocław Academy
Unia Złoty Stok
2:4
Górnik Nowe Miasto
UKS Bielawianka
2:0
Orlik Kłodzko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojnik Jelenia Góra
13:0
Victoria Świebodzice
KS Piast Nowa Ruda
0:0
Silesia Wrocław-Gaj
Polonia-Stal Świdnica
0:11
AKS Strzegom
Orlik Kłodzko
2:3
Sporting Wrocław
FC Wrocław Academy
3:0
Unia Złoty Stok
Górnik Nowe Miasto
1:0
UKS Bielawianka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij