zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Sopot
2:3
KP Gdynia
Zenit Łęczyce
7:3
MKS II Władysławowo
Wicher Wierzchucino
1:2
Dragon Bojano
Latarnik Choczewo
4:1
KP Sopot
Portowiec Gdańsk
8:1
Kaszubia Starzyno
Bałtyk II Gdynia
8:2
TPS Celtic Reda
Zatoka 95 Puck
0:0
Błyskawica Reda Rekowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zenit Łęczyce
5:0
Zatoka 95 Puck
TPS Celtic Reda
0:3
Portowiec Gdańsk
Błyskawica Reda Rekowo
5:1
Wicher Wierzchucino
Dragon Bojano
6:0
Bałtyk II Gdynia
Kaszubia Starzyno
3:4
Kamionka Sopot
MKS II Władysławowo
6:3
KP Sopot
KP Gdynia
4:2
Latarnik Choczewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka 95 Puck
1:4
MKS II Władysławowo
KP Sopot
3:2
KP Gdynia
Bałtyk II Gdynia
3:1
Błyskawica Reda Rekowo
Wicher Wierzchucino
0:7
Zenit Łęczyce
Kamionka Sopot
2:1
TPS Celtic Reda
Latarnik Choczewo
3:1
Kaszubia Starzyno
Portowiec Gdańsk
1:2
Dragon Bojano
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Reda Rekowo
2:1
Portowiec Gdańsk
Zenit Łęczyce
1:4
Bałtyk II Gdynia
Zatoka 95 Puck
2:1
Wicher Wierzchucino
TPS Celtic Reda
1:1
Latarnik Choczewo
Dragon Bojano
1:2
Kamionka Sopot
Kaszubia Starzyno
0:2
KP Sopot
MKS II Władysławowo
10:0
KP Gdynia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Sopot
1:1
TPS Celtic Reda
Wicher Wierzchucino
2:5
MKS II Władysławowo
Latarnik Choczewo
1:2
Dragon Bojano
Kamionka Sopot
3:1
Błyskawica Reda Rekowo
Portowiec Gdańsk
0:4
Zenit Łęczyce
Bałtyk II Gdynia
4:1
Zatoka 95 Puck
KP Gdynia
3:0*
Kaszubia Starzyno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
0:1
Bałtyk II Gdynia
TPS Celtic Reda
4:0
KP Gdynia
Błyskawica Reda Rekowo
0:1
Latarnik Choczewo
Zenit Łęczyce
1:2
Kamionka Sopot
Zatoka 95 Puck
1:3
Portowiec Gdańsk
Dragon Bojano
3:1
KP Sopot
MKS II Władysławowo
3:0
Kaszubia Starzyno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Sopot
6:2
Błyskawica Reda Rekowo
Kamionka Sopot
12:1
Zatoka 95 Puck
Latarnik Choczewo
1:7
Zenit Łęczyce
Bałtyk II Gdynia
6:0
MKS II Władysławowo
Portowiec Gdańsk
4:1
Wicher Wierzchucino
Kaszubia Starzyno
3:1
TPS Celtic Reda
KP Gdynia
1:0
Dragon Bojano
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
0:2
Kamionka Sopot
Zatoka 95 Puck
3:0
Latarnik Choczewo
Dragon Bojano
3:0
Kaszubia Starzyno
Zenit Łęczyce
5:5
KP Sopot
Bałtyk II Gdynia
0:3*
Portowiec Gdańsk
Błyskawica Reda Rekowo
6:1
KP Gdynia
MKS II Władysławowo
7:1
TPS Celtic Reda
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Sopot
7:1
Zatoka 95 Puck
Portowiec Gdańsk
2:4
MKS II Władysławowo
Latarnik Choczewo
1:2
Wicher Wierzchucino
TPS Celtic Reda
1:4
Dragon Bojano
Kamionka Sopot
1:2
Bałtyk II Gdynia
Kaszubia Starzyno
0:2
Błyskawica Reda Rekowo
KP Gdynia
4:4
Zenit Łęczyce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka 95 Puck
3:0*
KP Gdynia
Wicher Wierzchucino
0:5
KP Sopot
Zenit Łęczyce
3:0*
Kaszubia Starzyno
Portowiec Gdańsk
0:3*
Kamionka Sopot
MKS II Władysławowo
1:1
Dragon Bojano
Bałtyk II Gdynia
5:0
Latarnik Choczewo
Błyskawica Reda Rekowo
6:0
TPS Celtic Reda
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Bojano
2:0
Błyskawica Reda Rekowo
Latarnik Choczewo
2:3
Portowiec Gdańsk
KP Sopot
2:0
Bałtyk II Gdynia
TPS Celtic Reda
1:8
Zenit Łęczyce
Kamionka Sopot
4:0
MKS II Władysławowo
Kaszubia Starzyno
7:2
Zatoka 95 Puck
KP Gdynia
3:1
Wicher Wierzchucino
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Sopot
3:0*
Latarnik Choczewo
Wicher Wierzchucino
3:3
Kaszubia Starzyno
Zenit Łęczyce
2:1
Dragon Bojano
Bałtyk II Gdynia
6:0
KP Gdynia
Zatoka 95 Puck
4:0
TPS Celtic Reda
Portowiec Gdańsk
2:3
KP Sopot
MKS II Władysławowo
3:3
Błyskawica Reda Rekowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Bojano
7:2
Zatoka 95 Puck
KP Sopot
1:2
Kamionka Sopot
Latarnik Choczewo
0:9
MKS II Władysławowo
Błyskawica Reda Rekowo
1:4
Zenit Łęczyce
Kaszubia Starzyno
1:7
Bałtyk II Gdynia
TPS Celtic Reda
0:3
Wicher Wierzchucino
KP Gdynia
3:3
Portowiec Gdańsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Sopot
4:3
Latarnik Choczewo
Błyskawica Reda Rekowo
3:1
Zatoka 95 Puck
Kaszubia Starzyno
2:0
Portowiec Gdańsk
MKS II Władysławowo
0:2
Zenit Łęczyce
TPS Celtic Reda
0:4
Bałtyk II Gdynia
KP Gdynia
0:3
Kamionka Sopot
Dragon Bojano
3:1
Wicher Wierzchucino
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Latarnik Choczewo
2:2
KP Gdynia
Portowiec Gdańsk
5:2
TPS Celtic Reda
Wicher Wierzchucino
2:1
Błyskawica Reda Rekowo
KP Sopot
5:1
MKS II Władysławowo
Kamionka Sopot
2:0
Kaszubia Starzyno
Zatoka 95 Puck
1:3
Zenit Łęczyce
Bałtyk II Gdynia
5:1
Dragon Bojano
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Bojano
3:3
Portowiec Gdańsk
Zenit Łęczyce
2:0
Wicher Wierzchucino
TPS Celtic Reda
0:2
Kamionka Sopot
Kaszubia Starzyno
3:1
Latarnik Choczewo
MKS II Władysławowo
3:3
Zatoka 95 Puck
Błyskawica Reda Rekowo
1:3
Bałtyk II Gdynia
KP Gdynia
1:13
KP Sopot
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wierzchucino
1:2
Zatoka 95 Puck
Latarnik Choczewo
2:0
TPS Celtic Reda
Kamionka Sopot
4:1
Dragon Bojano
Portowiec Gdańsk
6:1
Błyskawica Reda Rekowo
KP Gdynia
5:1
MKS II Władysławowo
Bałtyk II Gdynia
1:0
Zenit Łęczyce
KP Sopot
6:1
Kaszubia Starzyno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Dragon Bojano
3:2
Latarnik Choczewo
Zenit Łęczyce
2:3
Portowiec Gdańsk
Zatoka 95 Puck
1:4
Bałtyk II Gdynia
Kaszubia Starzyno
3:0
KP Gdynia
MKS II Władysławowo
4:1
Wicher Wierzchucino
Błyskawica Reda Rekowo
4:1
Kamionka Sopot
TPS Celtic Reda
2:4
KP Sopot
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij