zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
5:0
Iskra Gdynia
Akademia Sportowa POMORZE
1:4
AP KP Gdynia
Lider Dębogórze
9:1
Cisowa Gdynia
Karlikowo Sopot
1:12
Gdyńska AP Dąbrowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
9:0
Cisowa Gdynia
Iskra Gdynia
0:3*
Karlikowo Sopot
Gdyńska AP Dąbrowa
7:0
Lider Dębogórze
Akademia Sportowa POMORZE
- : -
Gryf II Wejherowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf II Wejherowo
0:7
AP KP Gdynia
Cisowa Gdynia
0:6
Gdyńska AP Dąbrowa
Bałtyk Gdynia
2:1
Akademia Sportowa POMORZE
Lider Dębogórze
3:0
Iskra Gdynia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
1:2
Gdyńska AP Dąbrowa
Gryf II Wejherowo
0:2
Bałtyk Gdynia
Akademia Sportowa POMORZE
9:0
Karlikowo Sopot
Iskra Gdynia
0:3*
Cisowa Gdynia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
0:1
AP KP Gdynia
Gdyńska AP Dąbrowa
5:0
Iskra Gdynia
Karlikowo Sopot
2:4
Gryf II Wejherowo
Lider Dębogórze
5:1
Akademia Sportowa POMORZE
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP KP Gdynia
1:0
Iskra Gdynia
Gryf II Wejherowo
4:0
Lider Dębogórze
Bałtyk Gdynia
6:1
Karlikowo Sopot
Akademia Sportowa POMORZE
2:1
Cisowa Gdynia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karlikowo Sopot
0:6
AP KP Gdynia
Cisowa Gdynia
2:2
Gryf II Wejherowo
Lider Dębogórze
4:3
Bałtyk Gdynia
Gdyńska AP Dąbrowa
3:0
Akademia Sportowa POMORZE
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Karlikowo Sopot
2:9
Lider Dębogórze
Gryf II Wejherowo
2:4
Gdyńska AP Dąbrowa
Bałtyk Gdynia
0:0
Cisowa Gdynia
Akademia Sportowa POMORZE
7:0
Iskra Gdynia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Gdynia
5:1
Karlikowo Sopot
Lider Dębogórze
1:5
AP KP Gdynia
Iskra Gdynia
1:1
Gryf II Wejherowo
Gdyńska AP Dąbrowa
3:0
Bałtyk Gdynia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Gdynia
1:2
Lider Dębogórze
Iskra Gdynia
0:5
Bałtyk Gdynia
Gdyńska AP Dąbrowa
11:1
Karlikowo Sopot
AP KP Gdynia
3:0
Akademia Sportowa POMORZE
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Karlikowo Sopot
5:2
Iskra Gdynia
Gryf II Wejherowo
2:1
Akademia Sportowa POMORZE
Cisowa Gdynia
0:0
AP KP Gdynia
Lider Dębogórze
2:5
Gdyńska AP Dąbrowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdyńska AP Dąbrowa
4:1
Cisowa Gdynia
AP KP Gdynia
5:2
Gryf II Wejherowo
Akademia Sportowa POMORZE
3:1
Bałtyk Gdynia
Iskra Gdynia
1:4
Lider Dębogórze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Karlikowo Sopot
1:4
Akademia Sportowa POMORZE
Bałtyk Gdynia
2:0
Gryf II Wejherowo
Gdyńska AP Dąbrowa
4:2
AP KP Gdynia
Cisowa Gdynia
4:1
Iskra Gdynia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf II Wejherowo
2:1
Karlikowo Sopot
Akademia Sportowa POMORZE
9:1
Lider Dębogórze
AP KP Gdynia
0:1
Bałtyk Gdynia
Iskra Gdynia
0:4
Gdyńska AP Dąbrowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Gdynia
3:0
Akademia Sportowa POMORZE
Karlikowo Sopot
0:3
Bałtyk Gdynia
Lider Dębogórze
6:0
Gryf II Wejherowo
Iskra Gdynia
0:6
AP KP Gdynia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
3:0
Lider Dębogórze
Akademia Sportowa POMORZE
0:5
Gdyńska AP Dąbrowa
Gryf II Wejherowo
0:1
Cisowa Gdynia
AP KP Gdynia
13:2
Karlikowo Sopot
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisowa Gdynia
1:3
Bałtyk Gdynia
Iskra Gdynia
0:2
Akademia Sportowa POMORZE
Lider Dębogórze
3:0
Karlikowo Sopot
Gdyńska AP Dąbrowa
9:0
Gryf II Wejherowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf II Wejherowo
3:0
Iskra Gdynia
Bałtyk Gdynia
0:3*
Gdyńska AP Dąbrowa
AP KP Gdynia
4:1
Lider Dębogórze
Karlikowo Sopot
0:4
Cisowa Gdynia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij