zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Ostróda
1:3
Stomil Olsztyn
Mamry Giżycko
0:1
GSZS Delfin Rybno
Sport Academy Olsztyn
4:1
Huragan Morąg
Jeziorak Iława
0:0
GKS Wikielec
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
0:2
Motor Lubawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg juniorzy
5:0
Sokół Ostróda
Huragan Morąg
2:3
Mamry Giżycko
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:2
Jeziorak Iława
Stomil Olsztyn
3:2
Motor Lubawa
GKS Wikielec
4:0
Sport Academy Olsztyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mamry Giżycko
2:1
GKS Wikielec
Sport Academy Olsztyn
5:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
GSZS Delfin Rybno
3:3
Huragan Morąg
Jeziorak Iława
0:5
Stomil Olsztyn
Motor Lubawa
0:4
Olimpia Elbląg juniorzy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
1:0
Sport Academy Olsztyn
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:3
Mamry Giżycko
Sokół Ostróda
2:0
Motor Lubawa
GKS Wikielec
4:0
GSZS Delfin Rybno
Olimpia Elbląg juniorzy
3:0
Jeziorak Iława
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sport Academy Olsztyn
0:1
Olimpia Elbląg juniorzy
GSZS Delfin Rybno
0:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mamry Giżycko
5:5
Stomil Olsztyn
Huragan Morąg
1:2
GKS Wikielec
Jeziorak Iława
1:1
Sokół Ostróda
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg juniorzy
4:0
Mamry Giżycko
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:1
Huragan Morąg
Motor Lubawa
6:1
Jeziorak Iława
Sokół Ostróda
1:9
Sport Academy Olsztyn
Stomil Olsztyn
5:0
GSZS Delfin Rybno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
1:12
Olimpia Elbląg juniorzy
Mamry Giżycko
1:1
Sokół Ostróda
Huragan Morąg
2:0
Stomil Olsztyn
Motor Lubawa
2:1
Sport Academy Olsztyn
GKS Wikielec
2:2
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Ostróda
4:1
GSZS Delfin Rybno
Olimpia Elbląg juniorzy
8:1
Huragan Morąg
Jeziorak Iława
1:4
Sport Academy Olsztyn
Motor Lubawa
2:0
Mamry Giżycko
Stomil Olsztyn
0:2
GKS Wikielec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Ostróda
1:3
Huragan Morąg
GSZS Delfin Rybno
1:1
Motor Lubawa
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:4
Stomil Olsztyn
Mamry Giżycko
5:3
Jeziorak Iława
GKS Wikielec
1:6
Olimpia Elbląg juniorzy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Ostróda
2:1
GKS Wikielec
Olimpia Elbląg juniorzy
5:0
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Mamry Giżycko
2:3
Sport Academy Olsztyn
Jeziorak Iława
4:0
GSZS Delfin Rybno
Motor Lubawa
1:5
Huragan Morąg
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
1:8
Sport Academy Olsztyn
Huragan Morąg
1:0
Jeziorak Iława
GKS Wikielec
2:2
Motor Lubawa
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:4
Sokół Ostróda
Stomil Olsztyn
3:2
Olimpia Elbląg juniorzy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GSZS Delfin Rybno
1:0
Mamry Giżycko
Huragan Morąg
0:1
Sport Academy Olsztyn
GKS Wikielec
4:1
Jeziorak Iława
Motor Lubawa
3:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Stomil Olsztyn
6:1
Sokół Ostróda
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Ostróda
1:4
Olimpia Elbląg juniorzy
Mamry Giżycko
0:1
Huragan Morąg
Sport Academy Olsztyn
2:1
GKS Wikielec
Jeziorak Iława
1:0
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Motor Lubawa
1:1
Stomil Olsztyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij