zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
2:3
Zatoka Braniewo
Olimpia Elbląg
1:1
Naki Olsztyn
Warmia Olsztyn
2:1
DKS Dobre Miasto
UKS Rona 03 Ełk
11:0
AP Stomil Olsztyn
Don Bosco Ostróda
1:2
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Jeziorak Iława
8:0
Sokół Ostróda
OKS Olsztyn
7:0
Concordia Elbląg
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
0:3
Olimpia Elbląg
Concordia Elbląg
0:7
Don Bosco Ostróda
Naki Olsztyn
1:1
OKS Olsztyn
Sokół Ostróda
3:3
Warmia Olsztyn
DKS Dobre Miasto
1:7
UKS Rona 03 Ełk
Zatoka Braniewo
1:0
AP Stomil Olsztyn
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
2:4
Jeziorak Iława
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
2:0
Zatoka Braniewo
Warmia Olsztyn
6:0
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
UKS Rona 03 Ełk
0:0
Sokół Ostróda
Don Bosco Ostróda
1:1
Naki Olsztyn
OKS Olsztyn
13:0
Cresovia Górowo Iławeckie
AP Stomil Olsztyn
0:1
DKS Dobre Miasto
Jeziorak Iława
2:0
Concordia Elbląg
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
2:3
Don Bosco Ostróda
Concordia Elbląg
1:5
Warmia Olsztyn
Olimpia Elbląg
0:2
OKS Olsztyn
Naki Olsztyn
2:0
Jeziorak Iława
Sokół Ostróda
4:2
AP Stomil Olsztyn
Zatoka Braniewo
4:0
DKS Dobre Miasto
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:5
UKS Rona 03 Ełk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Warmia Olsztyn
1:2
Naki Olsztyn
UKS Rona 03 Ełk
4:1
Concordia Elbląg
Don Bosco Ostróda
0:3
Olimpia Elbląg
OKS Olsztyn
2:0
Zatoka Braniewo
DKS Dobre Miasto
0:2
Sokół Ostróda
AP Stomil Olsztyn
1:2
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Jeziorak Iława
4:0
Cresovia Górowo Iławeckie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
0:2
Warmia Olsztyn
Concordia Elbląg
5:1
AP Stomil Olsztyn
Olimpia Elbląg
2:1
Jeziorak Iława
Naki Olsztyn
1:2
UKS Rona 03 Ełk
Don Bosco Ostróda
0:7
OKS Olsztyn
Zatoka Braniewo
6:0
Sokół Ostróda
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
3:1
DKS Dobre Miasto
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Ostróda
2:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Warmia Olsztyn
0:0
Olimpia Elbląg
UKS Rona 03 Ełk
0:0
Cresovia Górowo Iławeckie
Don Bosco Ostróda
0:2
Zatoka Braniewo
DKS Dobre Miasto
2:0
Concordia Elbląg
AP Stomil Olsztyn
1:9
Naki Olsztyn
Jeziorak Iława
0:5
OKS Olsztyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
3:1
AP Stomil Olsztyn
Concordia Elbląg
5:1
Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg
3:0
UKS Rona 03 Ełk
Naki Olsztyn
7:0
DKS Dobre Miasto
Don Bosco Ostróda
2:1
Jeziorak Iława
OKS Olsztyn
1:0
Warmia Olsztyn
Zatoka Braniewo
8:0
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Ostróda
0:3
Naki Olsztyn
Warmia Olsztyn
3:0
Don Bosco Ostróda
UKS Rona 03 Ełk
0:4
OKS Olsztyn
DKS Dobre Miasto
1:4
Cresovia Górowo Iławeckie
AP Stomil Olsztyn
0:6
Olimpia Elbląg
Jeziorak Iława
1:0
Zatoka Braniewo
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
1:3
Concordia Elbląg
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
6:2
Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg
7:0
DKS Dobre Miasto
Naki Olsztyn
6:1
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Don Bosco Ostróda
3:5
UKS Rona 03 Ełk
OKS Olsztyn
12:0
AP Stomil Olsztyn
Zatoka Braniewo
3:0
Concordia Elbląg
Jeziorak Iława
0:5
Warmia Olsztyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:5
Naki Olsztyn
Sokół Ostróda
0:3
Olimpia Elbląg
UKS Rona 03 Ełk
2:1
Jeziorak Iława
DKS Dobre Miasto
0:3
OKS Olsztyn
AP Stomil Olsztyn
4:6
Don Bosco Ostróda
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
4:3
Cresovia Górowo Iławeckie
Warmia Olsztyn
2:1
Zatoka Braniewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cresovia Górowo Iławeckie
2:3
Concordia Elbląg
Olimpia Elbląg
6:0
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Warmia Olsztyn
1:2
UKS Rona 03 Ełk
Don Bosco Ostróda
6:1
DKS Dobre Miasto
OKS Olsztyn
10:0
Sokół Ostróda
Zatoka Braniewo
1:1
Naki Olsztyn
Jeziorak Iława
8:1
AP Stomil Olsztyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Elbląg
0:6
Olimpia Elbląg
Naki Olsztyn
3:2
Cresovia Górowo Iławeckie
Sokół Ostróda
1:3
Don Bosco Ostróda
UKS Rona 03 Ełk
4:2
Zatoka Braniewo
DKS Dobre Miasto
1:1
Jeziorak Iława
AP Stomil Olsztyn
3:16
Warmia Olsztyn
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
0:9
OKS Olsztyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij