zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT II Luzino
0:3
AP II KP Gdynia
AP Gdańsk
0:5
Sztorm Gdynia
Morena Gdańsk
6:1
Bałtyk II Gdynia
Biało II Zielone Gdańsk
0:4
Jaguar Gdańsk 2009
Lechia Gdańsk
5:0
Czarni Pruszcz Gdański
Conrad Gdańsk
4:1
GKS Żukowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Gdańsk
4:1
GOSRiT II Luzino
Bałtyk II Gdynia
2:1
Biało II Zielone Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
0:8
Lechia Gdańsk
Gdyńska AP Dąbrowa
2:2
Conrad Gdańsk
Sztorm Gdynia
5:1
GKS Żukowo
AP II KP Gdynia
3:2
Morena Gdańsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT II Luzino
0:6
Sztorm Gdynia
Morena Gdańsk
4:2
AP Gdańsk
Biało II Zielone Gdańsk
0:1
AP II KP Gdynia
Lechia Gdańsk
8:0
Bałtyk II Gdynia
Conrad Gdańsk
0:9
Czarni Pruszcz Gdański
GKS Żukowo
4:2
Gdyńska AP Dąbrowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT II Luzino
2:7
Morena Gdańsk
Biało II Zielone Gdańsk
5:0
AP Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
7:0
Conrad Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
6:0
GKS Żukowo
AP II KP Gdynia
0:5
Lechia Gdańsk
Sztorm Gdynia
3:0
Gdyńska AP Dąbrowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
4:2
Sztorm Gdynia
Biało II Zielone Gdańsk
7:1
GOSRiT II Luzino
Lechia Gdańsk
12:0
AP Gdańsk
Conrad Gdańsk
4:0
Bałtyk II Gdynia
Gdyńska AP Dąbrowa
2:3
Czarni Pruszcz Gdański
GKS Żukowo
0:4
Jaguar Gdańsk 2009
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT II Luzino
0:7
Lechia Gdańsk
Morena Gdańsk
1:2
Biało II Zielone Gdańsk
Bałtyk II Gdynia
3:3
GKS Żukowo
Jaguar Gdańsk 2009
0:3
Gdyńska AP Dąbrowa
Sztorm Gdynia
1:6
Czarni Pruszcz Gdański
AP II KP Gdynia
1:3
Conrad Gdańsk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Biało II Zielone Gdańsk
2:0
Sztorm Gdynia
Lechia Gdańsk
18:0
Morena Gdańsk
Conrad Gdańsk
5:1
AP Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
6:1
Jaguar Gdańsk 2009
Gdyńska AP Dąbrowa
3:0
Bałtyk II Gdynia
GKS Żukowo
5:2
AP II KP Gdynia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk II Gdynia
0:1
Czarni Pruszcz Gdański
GOSRiT II Luzino
0:1
Conrad Gdańsk
Sztorm Gdynia
0:0
Jaguar Gdańsk 2009
AP Gdańsk
0:4
GKS Żukowo
AP II KP Gdynia
2:2
Gdyńska AP Dąbrowa
Biało II Zielone Gdańsk
0:4
Lechia Gdańsk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009
3:0
Bałtyk II Gdynia
GKS Żukowo
11:0
GOSRiT II Luzino
Lechia Gdańsk
2:0
Sztorm Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański
5:0
AP II KP Gdynia
Conrad Gdańsk
2:2
Morena Gdańsk
Gdyńska AP Dąbrowa
6:0
AP Gdańsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT II Luzino
0:5
Gdyńska AP Dąbrowa
Morena Gdańsk
2:0
GKS Żukowo
Sztorm Gdynia
0:1
Bałtyk II Gdynia
AP Gdańsk
0:5
Czarni Pruszcz Gdański
Jaguar Gdańsk 2009
1:4
AP II KP Gdynia
Biało II Zielone Gdańsk
0:2
Conrad Gdańsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk II Gdynia
1:3
AP II KP Gdynia
GKS Żukowo
2:2
Biało II Zielone Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
6:1
AP Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
11:2
GOSRiT II Luzino
Lechia Gdańsk
0:0
Conrad Gdańsk
Gdyńska AP Dąbrowa
5:3
Morena Gdańsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Gdańsk
3:5
Bałtyk II Gdynia
GOSRiT II Luzino
0:5
Jaguar Gdańsk 2009
Morena Gdańsk
1:2
Czarni Pruszcz Gdański
Sztorm Gdynia
3:1
AP II KP Gdynia
Biało II Zielone Gdańsk
1:2
Gdyńska AP Dąbrowa
Lechia Gdańsk
7:0
GKS Żukowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk II Gdynia
5:1
GOSRiT II Luzino
Jaguar Gdańsk 2009
0:2
Morena Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
3:0
Biało II Zielone Gdańsk
Gdyńska AP Dąbrowa
1:0
Lechia Gdańsk
Conrad Gdańsk
1:1
Sztorm Gdynia
AP II KP Gdynia
3:1
AP Gdańsk
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk II Gdynia
6:1
Morena Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
4:0
Biało II Zielone Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
1:2
Lechia Gdańsk
GKS Żukowo
2:6
Conrad Gdańsk
Sztorm Gdynia
8:0
AP Gdańsk
AP II KP Gdynia
3:0*
GOSRiT II Luzino
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT II Luzino
0:3*
AP Gdańsk
Morena Gdańsk
0:6
AP II KP Gdynia
Lechia Gdańsk
4:0
Jaguar Gdańsk 2009
Conrad Gdańsk
1:4
Gdyńska AP Dąbrowa
GKS Żukowo
2:2
Sztorm Gdynia
Biało II Zielone Gdańsk
2:0
Bałtyk II Gdynia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Pruszcz Gdański
6:1
Conrad Gdańsk
Sztorm Gdynia
0:3*
GOSRiT II Luzino
AP Gdańsk
1:4
Morena Gdańsk
Bałtyk II Gdynia
0:2
Lechia Gdańsk
Gdyńska AP Dąbrowa
6:2
GKS Żukowo
AP II KP Gdynia
1:1
Biało II Zielone Gdańsk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
3:0*
GOSRiT II Luzino
AP Gdańsk
0:4
Biało II Zielone Gdańsk
Lechia Gdańsk
7:0
AP II KP Gdynia
Conrad Gdańsk
1:1
Jaguar Gdańsk 2009
GKS Żukowo
0:4
Czarni Pruszcz Gdański
Gdyńska AP Dąbrowa
1:0
Sztorm Gdynia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT II Luzino
0:3*
Biało II Zielone Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
4:2
GKS Żukowo
AP Gdańsk
0:12
Lechia Gdańsk
Bałtyk II Gdynia
0:5
Conrad Gdańsk
Sztorm Gdynia
4:2
Morena Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
4:1
Gdyńska AP Dąbrowa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT II Luzino
0:3
Bałtyk II Gdynia
Morena Gdańsk
- : -
Jaguar Gdańsk 2009
Sztorm Gdynia
- : -
Conrad Gdańsk
AP Gdańsk
- : -
AP II KP Gdynia
Biało II Zielone Gdańsk
- : -
Czarni Pruszcz Gdański
Lechia Gdańsk
- : -
Gdyńska AP Dąbrowa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
3:0*
GOSRiT II Luzino
GKS Żukowo
5:5
Bałtyk II Gdynia
Conrad Gdańsk
6:0
AP II KP Gdynia
Biało II Zielone Gdańsk
2:4
Morena Gdańsk
Gdyńska AP Dąbrowa
0:3
Jaguar Gdańsk 2009
Czarni Pruszcz Gdański
2:0
Sztorm Gdynia
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Morena Gdańsk
2:4
Lechia Gdańsk
Bałtyk II Gdynia
2:3
Gdyńska AP Dąbrowa
Jaguar Gdańsk 2009
1:2
Czarni Pruszcz Gdański
AP Gdańsk
0:7
Conrad Gdańsk
Sztorm Gdynia
3:0
Biało II Zielone Gdańsk
AP II KP Gdynia
2:2
GKS Żukowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Conrad Gdańsk
3:0
GOSRiT II Luzino
Jaguar Gdańsk 2009
3:2
Sztorm Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański
4:0
Bałtyk II Gdynia
GKS Żukowo
2:1
AP Gdańsk
Lechia Gdańsk
2:0
Biało II Zielone Gdańsk
Gdyńska AP Dąbrowa
4:1
AP II KP Gdynia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT II Luzino
0:3
GKS Żukowo
Sztorm Gdynia
0:8
Lechia Gdańsk
AP Gdańsk
0:3
Gdyńska AP Dąbrowa
Morena Gdańsk
2:3
Conrad Gdańsk
AP II KP Gdynia
1:2
Czarni Pruszcz Gdański
Bałtyk II Gdynia
0:5
Jaguar Gdańsk 2009
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdyńska AP Dąbrowa
3:0
GOSRiT II Luzino
Bałtyk II Gdynia
1:0
Sztorm Gdynia
GKS Żukowo
7:2
Morena Gdańsk
AP II KP Gdynia
4:6
Jaguar Gdańsk 2009
Conrad Gdańsk
2:1
Biało II Zielone Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
11:0
AP Gdańsk
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
3:1
Conrad Gdańsk
GOSRiT II Luzino
0:3
Czarni Pruszcz Gdański
AP Gdańsk
0:11
Jaguar Gdańsk 2009
Morena Gdańsk
2:4
Gdyńska AP Dąbrowa
AP II KP Gdynia
6:2
Bałtyk II Gdynia
Biało II Zielone Gdańsk
- : -
GKS Żukowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009
3:0
GOSRiT II Luzino
AP II KP Gdynia
1:4
Sztorm Gdynia
Bałtyk II Gdynia
3:0
AP Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański
2:0
Morena Gdańsk
GKS Żukowo
0:8
Lechia Gdańsk
Gdyńska AP Dąbrowa
2:1
Biało II Zielone Gdańsk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij