zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
4:1
Sokół Bożepole Wielkie
Zatoka 95 Puck
0:11
Korona Żelistrzewo
Iskra Gdynia
0:1
Bałtyk Gdynia
Pogoń Lębork
0:2
KS EKO-PROD Szemud
Orkan Rumia
3:3
Gryf II Wejherowo
AP KP Gdynia
8:0
Jedynka II Reda
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka 95 Puck
3:3
Iskra Gdynia
Korona Żelistrzewo
3:0
Jedynka II Reda
Bałtyk Gdynia
3:1
Pogoń Lębork
KS EKO-PROD Szemud
0:3
Orkan Rumia
Gryf II Wejherowo
1:3
GOSRiT Luzino
Sokół Bożepole Wielkie
0:1
AP KP Gdynia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
2:2
KS EKO-PROD Szemud
Iskra Gdynia
3:4
Korona Żelistrzewo
Pogoń Lębork
12:0
Zatoka 95 Puck
Orkan Rumia
0:2
Bałtyk Gdynia
Jedynka II Reda
2:1
Sokół Bożepole Wielkie
AP KP Gdynia
2:0
Gryf II Wejherowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka 95 Puck
0:2
Orkan Rumia
Iskra Gdynia
0:4
Pogoń Lębork
Korona Żelistrzewo
4:2
Sokół Bożepole Wielkie
Bałtyk Gdynia
2:1
GOSRiT Luzino
KS EKO-PROD Szemud
1:2
AP KP Gdynia
Gryf II Wejherowo
2:0
Jedynka II Reda
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
2:1
Zatoka 95 Puck
Pogoń Lębork
0:2
Korona Żelistrzewo
Orkan Rumia
2:1
Iskra Gdynia
Sokół Bożepole Wielkie
1:3
Gryf II Wejherowo
Jedynka II Reda
2:0
KS EKO-PROD Szemud
AP KP Gdynia
0:0
Bałtyk Gdynia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka 95 Puck
1:6
AP KP Gdynia
Iskra Gdynia
1:2
GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork
3:0
Orkan Rumia
Korona Żelistrzewo
3:1
Gryf II Wejherowo
Bałtyk Gdynia
2:2
Jedynka II Reda
KS EKO-PROD Szemud
0:3
Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
2:2
Pogoń Lębork
Orkan Rumia
1:2
Korona Żelistrzewo
Gryf II Wejherowo
5:1
KS EKO-PROD Szemud
Sokół Bożepole Wielkie
1:1
Bałtyk Gdynia
Jedynka II Reda
0:2
Zatoka 95 Puck
AP KP Gdynia
9:1
Iskra Gdynia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lębork
0:1
AP KP Gdynia
Orkan Rumia
0:3
GOSRiT Luzino
Iskra Gdynia
4:1
Jedynka II Reda
Zatoka 95 Puck
1:3
Sokół Bożepole Wielkie
Korona Żelistrzewo
8:1
KS EKO-PROD Szemud
Bałtyk Gdynia
2:0
Gryf II Wejherowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka II Reda
0:1
Pogoń Lębork
Orkan Rumia
2:5
AP KP Gdynia
Sokół Bożepole Wielkie
0:0
Iskra Gdynia
GOSRiT Luzino
3:5
Korona Żelistrzewo
Gryf II Wejherowo
2:1
Zatoka 95 Puck
KS EKO-PROD Szemud
2:6
Bałtyk Gdynia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
2:6
AP KP Gdynia
Pogoń Lębork
0:1
Sokół Bożepole Wielkie
Orkan Rumia
5:0
Jedynka II Reda
Korona Żelistrzewo
5:0
Bałtyk Gdynia
Iskra Gdynia
0:0
Gryf II Wejherowo
Zatoka 95 Puck
3:1
KS EKO-PROD Szemud
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf II Wejherowo
1:2
Pogoń Lębork
Sokół Bożepole Wielkie
7:1
Orkan Rumia
Jedynka II Reda
0:2
GOSRiT Luzino
Bałtyk Gdynia
5:0
Zatoka 95 Puck
KS EKO-PROD Szemud
2:0
Iskra Gdynia
AP KP Gdynia
1:1
Korona Żelistrzewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
3:0
Iskra Gdynia
Jedynka II Reda
1:6
AP KP Gdynia
Korona Żelistrzewo
15:0
Zatoka 95 Puck
KS EKO-PROD Szemud
5:6
Pogoń Lębork
Gryf II Wejherowo
3:0
Orkan Rumia
Sokół Bożepole Wielkie
3:2
GOSRiT Luzino
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lębork
3:5
Bałtyk Gdynia
GOSRiT Luzino
3:6
Gryf II Wejherowo
Orkan Rumia
0:3
KS EKO-PROD Szemud
Jedynka II Reda
1:4
Korona Żelistrzewo
AP KP Gdynia
3:0
Sokół Bożepole Wielkie
Iskra Gdynia
7:0
Zatoka 95 Puck
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Bożepole Wielkie
8:3
Jedynka II Reda
KS EKO-PROD Szemud
1:1
GOSRiT Luzino
Bałtyk Gdynia
1:0
Orkan Rumia
Korona Żelistrzewo
6:1
Iskra Gdynia
Zatoka 95 Puck
1:4
Pogoń Lębork
Gryf II Wejherowo
0:0
AP KP Gdynia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka II Reda
0:3
Gryf II Wejherowo
Pogoń Lębork
3:1
Iskra Gdynia
GOSRiT Luzino
2:5
Bałtyk Gdynia
Orkan Rumia
2:1
Zatoka 95 Puck
Sokół Bożepole Wielkie
0:4
Korona Żelistrzewo
AP KP Gdynia
11:1
KS EKO-PROD Szemud
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
1:4
AP KP Gdynia
KS EKO-PROD Szemud
0:3
Jedynka II Reda
Gryf II Wejherowo
2:4
Sokół Bożepole Wielkie
Korona Żelistrzewo
4:1
Pogoń Lębork
Iskra Gdynia
2:2
Orkan Rumia
Zatoka 95 Puck
0:9
GOSRiT Luzino
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Bożepole Wielkie
8:1
KS EKO-PROD Szemud
Gryf II Wejherowo
0:3
Korona Żelistrzewo
Jedynka II Reda
0:6
Bałtyk Gdynia
AP KP Gdynia
15:0
Zatoka 95 Puck
GOSRiT Luzino
0:1
Iskra Gdynia
Orkan Rumia
1:0
Pogoń Lębork
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatoka 95 Puck
2:6
Jedynka II Reda
Pogoń Lębork
2:2
GOSRiT Luzino
KS EKO-PROD Szemud
0:7
Gryf II Wejherowo
Korona Żelistrzewo
11:0
Orkan Rumia
Iskra Gdynia
1:7
AP KP Gdynia
Bałtyk Gdynia
1:1
Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka II Reda
0:2
Iskra Gdynia
GOSRiT Luzino
4:1
Orkan Rumia
KS EKO-PROD Szemud
2:8
Korona Żelistrzewo
Gryf II Wejherowo
0:1
Bałtyk Gdynia
Sokół Bożepole Wielkie
12:0
Zatoka 95 Puck
AP KP Gdynia
3:1
Pogoń Lębork
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lębork
4:0
Jedynka II Reda
Bałtyk Gdynia
11:0
KS EKO-PROD Szemud
Korona Żelistrzewo
7:2
GOSRiT Luzino
Zatoka 95 Puck
2:7
Gryf II Wejherowo
AP KP Gdynia
2:0
Orkan Rumia
Iskra Gdynia
0:9
Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka II Reda
0:0
Orkan Rumia
AP KP Gdynia
10:0
GOSRiT Luzino
Sokół Bożepole Wielkie
6:2
Pogoń Lębork
KS EKO-PROD Szemud
5:2
Zatoka 95 Puck
Bałtyk Gdynia
1:1
Korona Żelistrzewo
Gryf II Wejherowo
5:0
Iskra Gdynia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSRiT Luzino
3:0*
Jedynka II Reda
Pogoń Lębork
2:4
Gryf II Wejherowo
Orkan Rumia
0:6
Sokół Bożepole Wielkie
Iskra Gdynia
4:1
KS EKO-PROD Szemud
Zatoka 95 Puck
0:6
Bałtyk Gdynia
Korona Żelistrzewo
0:6
AP KP Gdynia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij